![]() |
|
Zapowiedzi - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Filmy polskie (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-polskie--13) +--- Wątek: Zapowiedzi (/Thread-Zapowiedzi--806) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
|
RE: Zapowiedzi - shamar - 06-08-2013 Ja bym wolał ekranizację "Bagnet na broń!". "BAGNET NA BROŃ!" To by było "coś". RE: Zapowiedzi - Hitch - 07-08-2013 Mój kumpel kaskader (brał chociażby na klatę serię z działka od Kota w nowym Klossie :)) będzie w "Kamieniach na szaniec" jako jakiś łepek z hitlerjugend :) RE: Zapowiedzi - Kaczor - 07-08-2013 W sumie "Kamienie na szaniec" dzieją się przed powstaniem więc premiera może być kiedykolwiek ;) RE: Zapowiedzi - Mefisto - 08-08-2013 (06-08-2013, 18:38)simek napisał(a): Ja remake Krzyżaków :D Oryginał wciąż jest zajebisty, więc nie widzę powodów na remake - swoją drogą to strona o tym projekcie reżysera Młodych wilków chyba wciąż istnieje? :D RE: Zapowiedzi - Snappik - 08-08-2013 http://krzyzacy.interia.pl/ofilmie.html - oczywiście że jest i ma się dobrze :D Dobra beka. RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 08-08-2013 Był jeszcze projekt Lindy :): http://www.zakazanaplaneta.pl/news.php?readmore=203 Jak jesteśmy przy życzeniach lekturowych, to chcę "Ludzi bezdomnych", gdzie Judym niczym Sigal pomaga wieśniakiom w walce ze złymi kapitalistami i rozwydrzonymi Dyziami :) . RE: Zapowiedzi - shamar - 08-08-2013 "Dear George Lucas, please see my film for you can do specjal efects to this film. It's about Krzyżaks. Please tell me price. Too please send me autograph of Darth Vader. Bye". Dobry tekst to był. Mam w 'zakładkach' od lat. RE: Zapowiedzi - Kaczor - 08-08-2013 Kolejny film Smarzowskiego będzie o rzezi wołyńskiej: http://kultura.gazeta.pl/kultura/1,114438,14404266,Smarzowski_o_rzezi_wolynskiej___Ten_film_bedzie_uwieral_.html#BoxKultTxt RE: Zapowiedzi - shamar - 08-08-2013 mało mu było gwałtów w "Rózy"? RE: Zapowiedzi - Mierzwiak - 08-08-2013 Smarzowski był gwałcony na planie Róży? RE: Zapowiedzi - SonnyCrockett - 08-08-2013 A kto tam go wie? Polskie kino to dżungla. :P RE: Zapowiedzi - Norton - 08-08-2013 Kolejny optymistycznie nastrajający film Smarzowskiego. I tak nie mogę się doczekać. RE: Zapowiedzi - Phlogiston2 - 09-08-2013 Cytat:Mimo że jego najnowszy projekt zapowiadany jest jako film o rzezi wołyńskiej, podkreśla, że nie chciałby ograniczać go tylko do Wołynia. Akcja zaczęłaby się przed wojną, skończyłaby w 1945 roku. - To ważne dla mnie i dla Kresowiaków. Chciałbym, żeby film dotyczył całych Kresów - mówił w radiu reżyser. To ja mam nadzieję, że pokaże też Polską samoobronę, taką jak w poniższym linku: http://27wdpak.btx.pl/samoobrona/417-samoobrona-w-ktach-pow-krzemieniec RE: Zapowiedzi - Mental - 09-08-2013 Jestem niezmiernie ciekaw, jak Smarzowski podejdzie do tego tematu. Ja bym najchętniej całą fabułę osnuł wokół trudności w organizowaniu obrony: zdobywanie broni palnej, o amunicji nie wspominając, konfiskowanie tejże broni przez różnych ówczesnych Gwahlurów, wreszcie dużo uwagi bym poświęcił obronie jednej konkretnej wioski przy pomocy jednego przehandlowanego karabinu maszynowego. RE: Zapowiedzi - military - 10-08-2013 Padam. Zaczynają od błędu w tytule ("W Ukryciu"), aby około połowy zacząć coś jebać z kaszetami. Zobaczcie, co się z nimi wyprawia w tym zwiastunie - czy ktoś jest w stanie to wytłumaczyć? Kręcili z ręki, a potem wrzucili do After Effects i włączyli stabilizację? Dobry zwiastun. Od razu widać, że polski. RE: Zapowiedzi - Motoduf - 10-08-2013 To pierwszy zwiastun, jaki widziałem, który wygląda tak, jakby twórcy nakręcili go kamerą skierowaną na prześcieradło, na którym ktoś ten zwiastun wyświetlił. I to podczas wyjątkowego wiatru :) RE: Zapowiedzi - shamar - 10-08-2013 Jak dla mnie to dosyć oczywiste. Choć nie twierdzę, że dobrze pokazane. Po prostu ktoś ogląda ten trailer "z ukrycia". :) I'm f***n' smart. RE: Zapowiedzi - Gal Anonim - 23-08-2013 okej ja wiem, ze to nie jest prawdziwy zwiastun ale się kurna doigrali robiac go na zwiastun, wiec wrzucam tu i dodaje od siebie: WTF?!!?!?!?!?!? RE: Zapowiedzi - desjudi - 23-08-2013 to reklama. TRAGICZNA. Bzdura taka ze aż głowa boli i do tego w klimacie obrzucania łajnem przez drugą stronę. RE: Zapowiedzi - PropJoe - 23-08-2013 Ręce opadają. Pomijam już jakim idiotą trzeba być, żeby nie skumać, że takie gówno może więcej złego niż dobrego zrobić. |