![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
- Mierzwiak - 09-01-2009 Jakie podejrzenia? To jest oficjalny plakat zaprezentowany na yahoo. - Danus - 09-01-2009 No jeśli już to wiemy, że nie jest fake. - Garrett - 09-01-2009 Fake czy nie fake, i tak nie oddaje filmu, który zapewne znów (sądząc po zdjęciach) będzie się mienił wszystkimi nasyconymi kolorami tęczy...znowu :roll: - Mefisto - 09-01-2009 Mierzwiak już się cieszy :twisted:
- Snuffer - 09-01-2009 Tagline :lol: Ogólny zamysł :lol: Wykonanie :lol: Teraz czekamy na Mierzwiaka :) - D'mooN - 09-01-2009 Skasujcie to! Biedaczysko zawału dostanie... - Negrin - 09-01-2009 Ja się generalnie staram wyrażać, ale CO TO KURWA JEST?! - military - 09-01-2009 Pewnie zmontowali z poprzednich filmow z Machulskim. :) Kto jest rezyserem? I czym ten czerwony cien to podtekst polityczny? Moze to komedia, ktora bedzie chciala podjac temat bylych esbekow? Moze nawet zostawia temat, a wykresla komedie? EDIT: No i dobrze, ze napisali jaki to gatunek. Powinni tak na kazdym plakacie. MATRIX - FANTASTYCZNE KINO AKCJI Z PODTEKSTAMI FILOZOFICZNYMI. - The_Bitcher - 09-01-2009 No najwyraźniej to film o byłych członkach AK rozprawiających się z warszawskimi gangami (czy tylko ja mam pewne cholernie mocne skojarzenia? :lol: ), więc na akcje starych komuchów nie ma co raczej liczyć. W dodatku chyba zdążyli nakręcić sceny z Machulskim przed jego śmiercią (pisze się, że to jego ostatnia rola), miejmy nadzieję, że żadnego lamerskiego kopiuj/wklej nie uświadczymy. Swoją drogą jak na początku zobaczyłem ten plakat, to pomyślałem, że to jakiś fake :roll: . - Negrin - 09-01-2009 Słuchajcie, a tak poważnie... O różnych Polskich Plakatach Na Białym Tle wiele można powiedzieć, ale to... jak do tego można było dopuścić? Co prawda film dystrybuuje Fundacja Film Polski, co wiele wyjaśnia, ale to autentycznie woła o pomstę do nieba. Nie żartuję. Sporo koszmarków w tym wątku już było, ale to... to... ergh... system failure - simek - 09-01-2009 Nie wierzę, że coś takiego powieszą na ścianach kin. Było wiele gównianych polskich plakatów, wiele bez żadnego pomysłu, ale z jakimkolwiek wykonaniem, w przeciwieństwie do tego - takiej amatorki jeszcze nie było. - Mierzwiak - 11-01-2009 Premierowo: ![]() O dziwo nie tak fatalny (szare tło zamiast białego :lol: ) jak zawsze, a jedyne co mnie przeraża to fakt, że Liszowska gra w filmie. Brrrr. - Mefisto - 12-01-2009 O ja cię nie pierdolę, kotku :shock: - Tyler Durden - 12-01-2009 Przy okazji widać kolejną "modę" panującą wśród polskich plakaciarzy/gości od promocji, przypisy: komedia amoralna, komedia nieobyczajna, komedia sekstremalna. I teraz pytanie dlaczego? Wszyscy od siebie zżynają? Konkurs kto wymyśli najgorszy tego typu przypis? Tak na dobrą sprawę to zawsze wymyślają te same osoby? Po prostu powszechny debilizm i indolencja twórcza? - Mierzwiak - 12-01-2009 Proponuję film: "Faker, czyli nie boli tak jak myślisz, biacz!" Tagline: Komedia niekonwencjoanalna - Mental - 12-01-2009 mam! rozkminilem, czemu polskie plakaty maja biale tlo i napisy świadczący o gatunkowej przynależności. czemu, czemu, mental???? już mowie, spoko. biała tło mają, bo w polsce jest ogólnie szaro, a biel się wybija i widać ją z szosy. napis mają, bo w polsce jest kino gatunkowe, tylko nikt jeszcze tego oficjalnie nie potwierdził. - Mental - 12-01-2009 co sadzicie - sprzeda sie?
- military - 12-01-2009 Za duzo kolorow. Kulki powinny byc dwie. Jedna powinna zaslaniac czesc nazwiska aktora, a druga tylko czesciowo wystawac z boku. EDIT: mniej wiecej tak:
- Mental - 12-01-2009 w sumie masz racje z tymi kolorami - zrobię w czerni i bieli:) - military - 12-01-2009 Bez przesady, wyzej masz idealny polski plakat. :) |