Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



- Mierzwiak - 09-01-2009

Jakie podejrzenia? To jest oficjalny plakat zaprezentowany na yahoo.


- Danus - 09-01-2009

No jeśli już to wiemy, że nie jest fake.


- Garrett - 09-01-2009

Fake czy nie fake, i tak nie oddaje filmu, który zapewne znów (sądząc po zdjęciach) będzie się mienił wszystkimi nasyconymi kolorami tęczy...znowu :roll:


- Mefisto - 09-01-2009

Mierzwiak już się cieszy :twisted:

[Obrazek: 51609-02.jpg]


- Snuffer - 09-01-2009

Tagline :lol:
Ogólny zamysł :lol:
Wykonanie :lol:

Teraz czekamy na Mierzwiaka :)


- D'mooN - 09-01-2009

Skasujcie to!
Biedaczysko zawału dostanie...


- Negrin - 09-01-2009

Ja się generalnie staram wyrażać, ale CO TO KURWA JEST?!


- military - 09-01-2009

Pewnie zmontowali z poprzednich filmow z Machulskim. :) Kto jest rezyserem? I czym ten czerwony cien to podtekst polityczny? Moze to komedia, ktora bedzie chciala podjac temat bylych esbekow? Moze nawet zostawia temat, a wykresla komedie?

EDIT:
No i dobrze, ze napisali jaki to gatunek. Powinni tak na kazdym plakacie.

MATRIX - FANTASTYCZNE KINO AKCJI Z PODTEKSTAMI FILOZOFICZNYMI.


- The_Bitcher - 09-01-2009

No najwyraźniej to film o byłych członkach AK rozprawiających się z warszawskimi gangami (czy tylko ja mam pewne cholernie mocne skojarzenia? :lol: ), więc na akcje starych komuchów nie ma co raczej liczyć. W dodatku chyba zdążyli nakręcić sceny z Machulskim przed jego śmiercią (pisze się, że to jego ostatnia rola), miejmy nadzieję, że żadnego lamerskiego kopiuj/wklej nie uświadczymy.
Swoją drogą jak na początku zobaczyłem ten plakat, to pomyślałem, że to jakiś fake :roll: .


- Negrin - 09-01-2009

Słuchajcie, a tak poważnie... O różnych Polskich Plakatach Na Białym Tle wiele można powiedzieć, ale to... jak do tego można było dopuścić? Co prawda film dystrybuuje Fundacja Film Polski, co wiele wyjaśnia, ale to autentycznie woła o pomstę do nieba. Nie żartuję. Sporo koszmarków w tym wątku już było, ale to... to... ergh... system failure


- simek - 09-01-2009

Nie wierzę, że coś takiego powieszą na ścianach kin. Było wiele gównianych polskich plakatów, wiele bez żadnego pomysłu, ale z jakimkolwiek wykonaniem, w przeciwieństwie do tego - takiej amatorki jeszcze nie było.


- Mierzwiak - 11-01-2009

Premierowo:

[Obrazek: zamianaplakatum6.th.jpg]

O dziwo nie tak fatalny (szare tło zamiast białego :lol: ) jak zawsze, a jedyne co mnie przeraża to fakt, że Liszowska gra w filmie. Brrrr.


- Mefisto - 12-01-2009

O ja cię nie pierdolę, kotku :shock:


- Tyler Durden - 12-01-2009

Przy okazji widać kolejną "modę" panującą wśród polskich plakaciarzy/gości od promocji, przypisy: komedia amoralna, komedia nieobyczajna, komedia sekstremalna.

I teraz pytanie dlaczego? Wszyscy od siebie zżynają? Konkurs kto wymyśli najgorszy tego typu przypis? Tak na dobrą sprawę to zawsze wymyślają te same osoby? Po prostu powszechny debilizm i indolencja twórcza?


- Mierzwiak - 12-01-2009

Proponuję film: "Faker, czyli nie boli tak jak myślisz, biacz!"

Tagline: Komedia niekonwencjoanalna


- Mental - 12-01-2009

mam! rozkminilem, czemu polskie plakaty maja biale tlo i napisy świadczący o gatunkowej przynależności.

czemu, czemu, mental????

już mowie, spoko. biała tło mają, bo w polsce jest ogólnie szaro, a biel się wybija i widać ją z szosy.

napis mają, bo w polsce jest kino gatunkowe, tylko nikt jeszcze tego oficjalnie nie potwierdził.


- Mental - 12-01-2009

co sadzicie - sprzeda sie?

[Obrazek: 55871141dc8.th.jpg]


- military - 12-01-2009

Za duzo kolorow. Kulki powinny byc dwie. Jedna powinna zaslaniac czesc nazwiska aktora, a druga tylko czesciowo wystawac z boku.

EDIT: mniej wiecej tak:

[Obrazek: kulkipo6.th.jpg]


- Mental - 12-01-2009

w sumie masz racje z tymi kolorami - zrobię w czerni i bieli:)


- military - 12-01-2009

Bez przesady, wyzej masz idealny polski plakat. :)