Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Avengers: Endgame (2019) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24)
+---- Dział: MARVEL CINEMATIC UNIVERSE (MCU) (https://forumkmf.pl/Forum-MARVEL-CINEMATIC-UNIVERSE-MCU--54)
+---- Wątek: Avengers: Endgame (2019) (/Thread-Avengers-Endgame-2019--4890)



RE: Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - Grievous - 15-07-2019

Pewnie przed "Avatarem 2" zrobią re-release i prawowity król powróci na tron :P


RE: Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - Juby - 17-07-2019

(14-07-2019, 21:32)Danus napisał(a): Niech przegonia, należy im się

Wg mnie akurat nie należy się, bo to pierwszy taki przypadek w historii, kiedy film musi się posiłkować wznowieniami i dodatkową reklamą, żeby stać się tym numerem #1 + w ogóle Endgame robi się dla mnie Black Pantherem tego roku, którego pompują pod te rekordy i nagłówki tak, że aż przykro patrzeć. Pamiętam jak rok temu przecierałem oczy, gdy Pantera został nominowany do największej liczby Saturnów, byleby pisać o tym nagłówki, byleby ludzie jeszcze chodzili do kina, choć był filmem z 2018 roku (wtedy dowiedziałem się, że od jakiegoś czasu Saturny staczają się do poziomu gówna MTV Movie Awards i robią elastyczny kalendarz tego, jakie filmy mogą się łapać do nominacji, a wtedy zrobili przedział luty-luty, żeby Pantera się łapał). Wczoraj wchodzę na Filmweb, a tam co? News z nominacjami do tegorocznych Saturnów, w których najwięcej nominacji ma Endgame - a obok Endgame nominowane jest. . . Infinity War. Bo wiecie, film który miał premierę w ostatni piątek kwietnia 2018 oraz film, który miał premierę w ostatni piątek kwietnia 2019, mogą być nominowane razem, bo od tego roku Saturny nominują już filmy od któregośtam lutego 2018 do 30 kwietnia 2019, byleby Endgame się załapało, póki jest w kinach.

[Obrazek: 897.gif]

Disney wie komu posmarować. :P

+ Endgame IMHO będzie najsłabszym najbardziej dochodowym filmem wszech czasów worldwide od lat 70-tych (wcześniej ciężko ustalić kto nim był), ew. lepszym tylko od E.T., którego średnio pamiętam.


RE: Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - marsgrey21 - 17-07-2019

Zgadzam się, taki wymuszony rekord w żaden sposób nie imponuje tylko drażni.


RE: Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - zombie001 - 17-07-2019

Choćby nawet nie chcieli, to muszą dobić do tego #1 miejsca.

Jakby później mieli wytworzyć przy premierze "Avatara 2" atmosferę 'odbijania tronu'?


RE: Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - Mierzwiak - 17-07-2019

Będzie dobrze jak Avatar 2 zarobi 1,5 mld a co dopiero przebić pierwszą część / Endgame. Nie sądzę by jakiemukolwiek filmowi miało się to kiedyś udać, a nawet jeśli to nie mam pojęcia jaki miałby to być film. Marvel vs DC? :)

Cała sprawa przybrała już mocno żenujący obrót, w dodatku Marvel odstawia jakieś śmieszne cyrki:
https://www.marvel.com/live-events/avengers-endgame-we-love-you-3000-tour

Ostatnio ogólnie reaguję alergią widząc kolejne i kolejne newsy o Endgame.


RE: Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - Juby - 21-07-2019

Najprawdopodobniej dziś, po 88 dniach wyświetlania, Endgame detronizuje Avatara.
https://www.boxofficepro.com/breaking-avengers-endgame-surpasses-avatar-as-1-global-release-of-all-time/


RE: Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - Craven - 21-07-2019

Jupi, możemy już ruszyć dalej z naszymi życiami i nie ogladać co weekend dyskusji czy/kiedy/jak daleko :D


RE: Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - OGPUEE - 21-07-2019

Czekaj, a memy to co?

Patrząc jak się to toczyło, to wyobrażam Endgame jako Van-Damme'a, a Avatara jako tego Mongoła z Questa / Bolo Yeunga :). 


RE: Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - Mierzwiak - 21-07-2019

(21-07-2019, 09:50)Craven napisał(a): Jupi, możemy już ruszyć dalej z naszymi życiami i nie ogladać co weekend dyskusji czy/kiedy/jak daleko :D
Nie, teraz będziesz się dowiadywać o każdym kolejnym dolarze oddalającym Endgame od Avatara :)


RE: Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - Szaman - 21-07-2019

"Choć jeszcze w zeszłym tygodniu różnica wynosiła 7 mln USD, pod koniec obecności w kinach każdy z blockbusterów przechodzi proces ponownego liczenia przychodów z całego świata. Okazało się, że Endgame zainkasowało dzięki temu dodatkowe 2 mln USD."

https://naekranie.pl/aktualnosci/avengers-endgame-bije-avatar-w-box-office-historyczna-chwila-dla-mcu-sdcc-2019-1563671438

Przypomniała mi się pewna stara reklama z sympatycznym świstakiem :)


RE: Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - Gal Anonim - 21-07-2019

(21-07-2019, 08:36)Juby napisał(a): Najprawdopodobniej dziś, po 88 dniach wyświetlania, Endgame detronizuje Avatara.
https://www.boxofficepro.com/breaking-avengers-endgame-surpasses-avatar-as-1-global-release-of-all-time/
Izrael i Palestyna z tej okazji ogłosiły pokój i porozumienie.


RE: Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - Juby - 21-07-2019

Wyczuwam niezły bullshit z tym rekordem. Tzn. Avengers na pewno przebili / przebiją w końcu ostatni film Camerona (po coś go tyle razy wznawiali), ale to, że rekord padł akurat w ten weekend, aby można to było ogłosić na panelu MCU podczas San Diego Comic Con, to niezła ściema. W ubiegły weekend film miał zarobione poza USA $1,9296 mld, a stan na dziś szacuje się na $1,936 mld. Oznacza to wzrost przychodów o $6,4 mln w ciągu tygodnia (kwotę tę aktualizowano dziś kilkukrotnie, ciągle coś dodając), czyli więcej niż Endgame zarobiło w ostatnich 4-5 tygodniach! A wyniku z samego weekendu (który nie mógł wynieść więcej niż $2 mln, bo od dawna film zarabia mniej) musiał być niższy od przychodów z dni pon-czw, co jest niemożliwe. . . Tak Disney, tak. ;)

W każdym razie, na przebicie rekordu potrzeba było 89 dni. Sporo. Ciekawe ile ten rekord się utrzyma. . ?


RE: Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - Phlogiston2 - 21-07-2019

[Obrazek: 67118142_2492739580785717_29257962023792...e=5DAA8D50]


RE: Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - OGPUEE - 22-07-2019

Patrząc jak Avengers ciężko było w ostatnich tygodniach z rekordem ten mem (mego autorstwa) jest lepszy :)
 
[Obrazek: maxresdefault.jpg]


RE: Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - Bradesinarus - 22-07-2019

[Obrazek: 67727273_10156951053639064_5030675363940...e=5DEC0800]James Cameron z klasą!


RE: Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - Kuba - 26-07-2019



No imo dobrze, że to wycieli bo cała sekwencja wyszła im dość sztucznie.


RE: Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - Craven - 26-07-2019

Koszmarne.


RE: Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - Szaman - 26-07-2019

Bardzo słabe, słusznie wyleciało, a samo klękanie jakoś w ogóle nie pasuje do zbuntowanej postawy Kapitan Marvel i Czarnej Pantery. Nie ma też w scenie takiego podbicia, że jest to dla nich wyjątkowa chwila w której przełamują swoje charaktery.

A tak przypomniał mi się Czarnobyl, skoro Tony zmarł od promieniowania rękawicy, to czy Pepper powinna go całować? :)


RE: Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - Danus - 27-07-2019

(26-07-2019, 22:36)Szaman napisał(a): A tak przypomniał mi się Czarnobyl, skoro Tony zmarł od promieniowania rękawicy, to czy Pepper powinna go całować? :)
Tony nie zmarl od promieniowania rekawicy. W zadnym filmie nikt nigdy nie wspomina o tym, ze kamienie maja takie wlasciwosci:)


RE: Avengers: Endgame (2019) [wątek SPOILEROWY] - Mierzwiak - 27-07-2019

Nie, wcale nie ma dialogu o promieniach gamma i o tym że Hulk pstryknie bo jego to nie zabije.