![]() |
|
NASZE PLAKATY - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25) +--- Wątek: NASZE PLAKATY (/Thread-NASZE-PLAKATY--845) |
RE: NASZE PLAKATY - mcclane83 - 25-01-2014 Ok, poprawione. Dwie wersje tagline'u. Brak papieru na kolbie. ![]()
RE: NASZE PLAKATY - mcclane83 - 25-01-2014 Ale wtopa :) Dzieki Phil. RE: NASZE PLAKATY - mcclane83 - 01-02-2014 Kolejny klasyk. Tym razem sięgnąłem po Hitchcocka.
RE: NASZE PLAKATY - Radar O'Hanys - 01-02-2014 McClane, świetna robota! Z "The Gateway" najbardziej podoba mi się wersja z czarnym tłem dla tytułu i z torebką na kolbie. Plakat do Hitchcock'a ma fajny klimat. Gdybym zobaczył s klepie wydanie DVD z taką okładką chciałbym ją kupić na bank. RE: NASZE PLAKATY - smackey - 01-02-2014 do alfreda kozak! :D RE: NASZE PLAKATY - Martinipl - 01-02-2014 oj, dobra robota. naprawdę jestem kupiony! RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 01-02-2014 Świetna dynamika. Me likey! RE: NASZE PLAKATY - mcclane83 - 18-02-2014 Dziękuje Panowie za przychylne słowa ;) Tak z rozpędu kolejny poster. Polski klasyk. Moim zdaniem jedna z najlepszych, rodzimych produkcji. Nie mogłem zdecydować, w którym miejscu zostawić tytuł (wydaje mi się, że opcja górna wypada korzystniej). [/URL] [/URL]
RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 18-02-2014 Bardzo fajny, ale jakoś do filmu mi nie pasuje. RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 18-02-2014 Bardzo dobry! Wywaliłbym jednak ten pociąg z dołu plakatu i zastąpił go tytułem "Pociąg", ale z taką samą perspektywą. PS. Masz gdzieś w sieci swoją galerię? RE: NASZE PLAKATY - mcclane83 - 22-02-2014 Chciałem stworzyć jakiś plakat w stylu amerykańskich 'filmów noir'. Uznałem, że przełożenie takowej stylistyki na polskie kino może być dość ciekawym zabiegiem, zwłaszcza, że 'Pociąg" kilimatem idealnie wpasowuje się w czarne kino lat 40/50-tych. P.S. Strony/galerii online jeszcze się nie dorobiłem, ale pracuję nad tym :) RE: NASZE PLAKATY - Hitch - 23-02-2014 Miałeś dorobić się równie czadowego plakatu "Psów", co ten "Psów 2". C'mon! :) RE: NASZE PLAKATY - mcclane83 - 25-02-2014 Hitch, jakiś czas temu wrzuciłem plakat do 'jedynki', jednak nie wzbudził większego entuzjazmu. Nie martw się, myślę, że jeszcze powrócę do tematu 'psów'. Na tę chwilę Kurosawa ;)
RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 25-02-2014 Dziwnie i kiepsko to wygląda, że oni stoją tak na sobie. RE: NASZE PLAKATY - Mefisto - 25-02-2014 widmo stania obok siebie RE: NASZE PLAKATY - military - 25-02-2014 Te plakaty są zakurwiste. Można wiedzieć, jak je robisz? To po prostu obróbka zdjęć czy w grę wchodzi jakaś ręczna/pozakomputerowa robota? RE: NASZE PLAKATY - mcclane83 - 25-02-2014 Patyczaku, 'oni' nie stoją na sobie, tylko lecą w powietrzu, a przynajmnie taki był koncept/zamysł ;) P.S. Cała moja praca/obróbka sprowadza się do Photoshopa. Do kompozycji używam czarno-białych fotek, potem trochę kolorowania, podrysowywania, filtrów, warstw, 'efekciarstwa' itp. RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 25-02-2014 Ja wiem, że oni nie stoją na sobie fizycznie i dosłownie, ale tak właśnie to dla mnie wygląda:) To sprawia dziwne wrażenie i tworzy się taki podłużny, trochę bezsensowny kształt. Ale kolorystyka, typografia - super. RE: NASZE PLAKATY - mcclane83 - 25-02-2014 Wersja z oryginalnym, japońskim tytułem, uboższa o 'watahę w słońcu'.
RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 25-02-2014 Tak jak pisze patyczak - kolory rewelacyjne, ale pomysł na kompozycję zupełnie nietrafiony. |