![]() |
|
Gorące wieści, plotki itp. - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: Gorące wieści, plotki itp. (/Thread-Gor%C4%85ce-wie%C5%9Bci-plotki-itp--113) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
404
405
406
407
408
409
410
411
|
- Ronaldinho - 21-01-2009 Adaptowanie gry planszowej wydaje się bardzo niesamowicie beznadziejne, choć pewnie mają jakiś cool pomysł, że aż Ridley Scott zechciał to reżyserować. Przy okazji daje linka do zwiastuna adaptacji gry "Saper" - :) - military - 22-01-2009 Beznadziejne? A może zekranizują proces powstawania tej gry i karierę jej twórcy? Przecież to mogłoby być odpowiednio dramatyczne, a tytuł "Monopoly" pasowałby jak znalazł. - Snuffer - 22-01-2009 Wow :D Nie pomyślałem o tym, a tak naprawdę to by pasowało, i nie było ani trochę absurdalne. - military - 22-01-2009 Szczerze mówiąc to miałem przyznać ci rację i zbesztać pomysł, ale wymyśliłem to w sekundę po kliknięciu "odpowiedz". :)))) - Mefisto - 23-01-2009 Cytat:Diablo Cody, pisarka, dziennikarka i scenarzystka, która za "Juno" otrzymała Oscara, będzie jednym z członków trzyosobowego jury, które w czasie MFF w Berlinie, zdecyduje o laureacie nagrody za najlepszy debiut reżyserski. hmm...ledwo co wysmażony debiutant ma oceniać innych - pięknie :roll: - Azgaroth - 24-01-2009 Debiut, ale z oscarem 8) - Mefisto - 24-01-2009 tjah, i z dziarami rodem z Guantanamo :P EDIT: pierwszy myk z planu Expandables http://www.aintitcool.com/node/39866 - Danus - 29-01-2009 To wcale nie jest śmieszne. Są filmy których po prostu nie można ruszać: Nowa wersja "Predatora" od Roberta Rodrigueza? Ale oczywiście oni wiedzą lepiej. - Don Vito - 29-01-2009 Plotka, że Rozdriguez ma robić trzeciego "Predatora" ma około 10 lat, więc to nic nowego. Nawet swego czasu doczytałem się gdzieś, że zdjęcia ruszyły, tylko produkcja upadła. - Hitch - 29-01-2009 To bylaby katastrofa na miare obydwu AvP. Rodrigez kompletnie nie czuje predatorowego bluesa i zrobilby z niego pozbawiona klimatu sieczke. - Green_Eyes - 03-02-2009 Właśnie przed chwilą wyleciała dyskusja rozpoczęta przez pana Dla_Mnie_Kultura_Jest_Mega_Ważna. Cieszy mnie to niezmiernie, że jest, szkoda tylko, że tego nie widać. - nowak - 04-02-2009 Miałem tu dziś nie zaglądać, bo zajmuję się zarabianiem pieniędzy (przy czym cały czas pomagam słabszym kolegom z mojego miasta), ale dziś w gazeta.pl jest artykuł nawiązujący do tego, co poruszyłem wczoraj - http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,6233563,Pirat_do_sieci_nie_zajrzy.html Ogólnie nie wygląda to najlepiej - widać, że burżuazja przeszła do OSTREGO ataku. Dobrze, że już nie mieszkam w stolicy i nie jestem skazany na Aster, tak jak np. mieszkańcy Ursynowa; w tej chwili mam UPC (2mb), ale boje się, ze będę musiał zmienić na Netię (ona chyba nigdy nie miała limitów). GE nie kasuj proszę tego posta;) pozdrawiam - Gal Anonim - 07-02-2009 No i to już oficjalne - serialowa adaptacja "Powers" będzie w FX. http://robot6.comicbookresources.com/2009/02/nycc-bendis-confirms-powers-tv-series-headed-to-fx/ Juhu! - Artemis - 12-02-2009 natali robi adaptacje ballardowskiego wiezowca. filmowosc ballarda mnie poraza, i tym bardziej dziwi, ze kino na dobre sie za niego nie wzielo - z jednym wybitnym wyjatkiem: crash cronenberga. (umyslnie omijam imprerium slonca, bo to nie ta bajka). ballard nigdy nie mial specjalnie wypasionego stylu - za to genialnie kresli odczlowieczone, hipernowoczesne przestrzenie; chaos, jaki powstaje w zderzeniu czlowieka z groskowa nowoczesnoscia. to bardzo plastyczne, ryjace czache metafory - trzymam za nataliego kciuki. niech sie w basenie pelnym trupow nie potopi, niech mu sie winda miedzy pietrami nie zatnie. szacun. - nexus - 13-02-2009 Clint Eastwood ma pomysł na nowego Brudnego Harrego - Bucho - 13-02-2009 Hmmm jakis czas temu zastanawialem sie czy nie podeslac tego filmiku do dzialu: kawaly/dowcipy. Nie jestem pewien czy zrozumiales dowcip. - Mush Room - 13-02-2009 ano właśnie, chyba nie ten dział :) - nexus - 13-02-2009 to miał być news z przymróżeniem oka :wink: - Bucho - 13-02-2009 No chyba, ze tak - Gal Anonim - 14-02-2009 Rob Thomas potwierdza filmową Veronicę Mars: http://ifmagazine.com/new.asp?article=7452 http://www.tvguide.com/News/Veronica-Mars-Movie-1001755.aspx |