Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gorące wieści, plotki itp. - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: Gorące wieści, plotki itp. (/Thread-Gor%C4%85ce-wie%C5%9Bci-plotki-itp--113)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411


- Ronaldinho - 21-01-2009

Adaptowanie gry planszowej wydaje się bardzo niesamowicie beznadziejne, choć pewnie mają jakiś cool pomysł, że aż Ridley Scott zechciał to reżyserować.

Przy okazji daje linka do zwiastuna adaptacji gry "Saper" - :)


- military - 22-01-2009

Beznadziejne? A może zekranizują proces powstawania tej gry i karierę jej twórcy? Przecież to mogłoby być odpowiednio dramatyczne, a tytuł "Monopoly" pasowałby jak znalazł.


- Snuffer - 22-01-2009

Wow :D
Nie pomyślałem o tym, a tak naprawdę to by pasowało, i nie było ani trochę absurdalne.


- military - 22-01-2009

Szczerze mówiąc to miałem przyznać ci rację i zbesztać pomysł, ale wymyśliłem to w sekundę po kliknięciu "odpowiedz". :))))


- Mefisto - 23-01-2009

Cytat:Diablo Cody, pisarka, dziennikarka i scenarzystka, która za "Juno" otrzymała Oscara, będzie jednym z członków trzyosobowego jury, które w czasie MFF w Berlinie, zdecyduje o laureacie nagrody za najlepszy debiut reżyserski.

hmm...ledwo co wysmażony debiutant ma oceniać innych - pięknie :roll:


- Azgaroth - 24-01-2009

Debiut, ale z oscarem 8)


- Mefisto - 24-01-2009

tjah, i z dziarami rodem z Guantanamo :P

EDIT: pierwszy myk z planu Expandables
http://www.aintitcool.com/node/39866


- Danus - 29-01-2009

To wcale nie jest śmieszne. Są filmy których po prostu nie można ruszać:
Nowa wersja "Predatora" od Roberta Rodrigueza?
Ale oczywiście oni wiedzą lepiej.


- Don Vito - 29-01-2009

Plotka, że Rozdriguez ma robić trzeciego "Predatora" ma około 10 lat, więc to nic nowego. Nawet swego czasu doczytałem się gdzieś, że zdjęcia ruszyły, tylko produkcja upadła.


- Hitch - 29-01-2009

To bylaby katastrofa na miare obydwu AvP. Rodrigez kompletnie nie czuje predatorowego bluesa i zrobilby z niego pozbawiona klimatu sieczke.


- Green_Eyes - 03-02-2009

Właśnie przed chwilą wyleciała dyskusja rozpoczęta przez pana Dla_Mnie_Kultura_Jest_Mega_Ważna. Cieszy mnie to niezmiernie, że jest, szkoda tylko, że tego nie widać.



- nowak - 04-02-2009

Miałem tu dziś nie zaglądać, bo zajmuję się zarabianiem pieniędzy (przy czym cały czas pomagam słabszym kolegom z mojego miasta), ale dziś w gazeta.pl jest artykuł nawiązujący do tego, co poruszyłem wczoraj -
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,6233563,Pirat_do_sieci_nie_zajrzy.html

Ogólnie nie wygląda to najlepiej - widać, że burżuazja przeszła do OSTREGO ataku. Dobrze, że już nie mieszkam w stolicy i nie jestem skazany na Aster, tak jak np. mieszkańcy Ursynowa; w tej chwili mam UPC (2mb), ale boje się, ze będę musiał zmienić na Netię (ona chyba nigdy nie miała limitów).

GE nie kasuj proszę tego posta;) pozdrawiam


- Gal Anonim - 07-02-2009

No i to już oficjalne - serialowa adaptacja "Powers" będzie w FX.

http://robot6.comicbookresources.com/2009/02/nycc-bendis-confirms-powers-tv-series-headed-to-fx/

Juhu!


- Artemis - 12-02-2009

natali robi adaptacje ballardowskiego wiezowca. filmowosc ballarda mnie poraza, i tym bardziej dziwi, ze kino na dobre sie za niego nie wzielo - z jednym wybitnym wyjatkiem: crash cronenberga. (umyslnie omijam imprerium slonca, bo to nie ta bajka). ballard nigdy nie mial specjalnie wypasionego stylu - za to genialnie kresli odczlowieczone, hipernowoczesne przestrzenie; chaos, jaki powstaje w zderzeniu czlowieka z groskowa nowoczesnoscia. to bardzo plastyczne, ryjace czache metafory - trzymam za nataliego kciuki. niech sie w basenie pelnym trupow nie potopi, niech mu sie winda miedzy pietrami nie zatnie. szacun.


- nexus - 13-02-2009

Clint Eastwood ma pomysł na nowego Brudnego Harrego




- Bucho - 13-02-2009

Hmmm jakis czas temu zastanawialem sie czy nie podeslac tego filmiku do dzialu: kawaly/dowcipy.
Nie jestem pewien czy zrozumiales dowcip.


- Mush Room - 13-02-2009

ano właśnie, chyba nie ten dział :)


- nexus - 13-02-2009

to miał być news z przymróżeniem oka :wink:


- Bucho - 13-02-2009

No chyba, ze tak


- Gal Anonim - 14-02-2009

Rob Thomas potwierdza filmową Veronicę Mars:

http://ifmagazine.com/new.asp?article=7452
http://www.tvguide.com/News/Veronica-Mars-Movie-1001755.aspx