![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
- Azgaroth - 12-01-2009 Mental napisał(a):w sumie masz racje z tymi kolorami - zrobię w czerni i bieli:) Nie przesadź, bo wyjdzie ci plakat do filmów Wajdy, albo Zanussiego :) - Motoduf - 12-01-2009 Polski plakat do Eden Lake... no aż mnie zatkało... ![]()
- simek - 12-01-2009 Przypomina mi trochę okładkę DVD Ludzkich dzieci, w sumie nie najgorszy, chociaż jak dla mnie to za dużo napisów na nim jest(szczególnie niepotrzebny jest napis na znaku, przecież można się domyślić o co chodzi bez tego "uwaga gnoje"), ja lubię jak jedynym tekstem na plakacie jest tytuł, reszta to ma być obrazek. - Corn - 12-01-2009 ''Uwaga Gnoje'' :lol: Już myślałem, że takie tłumaczenie tytułu jest. Dobrze, że nie Dzieci Lasu (w stylu Dzieci Kukurydzy :) ) - tomashec - 14-01-2009 nie wiecie moze czy to fake czy juz teaser poster?
- Mefisto - 14-01-2009 fake - patrz prawy dolny róg - Mental - 14-01-2009 simek napisał(a):Już myślałem, że takie tłumaczenie tytułu jest. Dobrze, że nie Dzieci Lasu (w stylu Dzieci Kukurydzy Smile ) ja bym to przetlumaczyl na "dzieci z rajskiego jeziora" :) - tomashec - 14-01-2009 nie rozumiem mefi, przeciez robi to dimension films.. - Mefisto - 14-01-2009 Może sobie i robić - dla mnie ich logo jest tu wyraźnie wklejone z jakiegoś innego plakatu, nie wspominając już o tym, że wszystkie te napisy są za bardzo zbite w kupę. Dla mnie to fake. - military - 14-01-2009 Rozjasnijcie monitor - logo jest wyciete i naklejone. :) - Mierzwiak - 14-01-2009 Kij z logo, cały ten plakat aż krzyczy "Fake!". Maska jest słabej jakości i jeszcze to S4. Pfff. - Craven - 15-01-2009 http://www.holytaco.com/if-movie-posters-were-honest - niektóre genialne. - Jakuzzi - 16-01-2009 http://www.impawards.com/2009/posters/killshot.jpg Plakat w pytke, zwiastun z kolei tendencyjny. - Mefisto - 23-01-2009 sympatyczne ![]() i całkiem niezły polski plakat - szkoda tylko, że koncepcyjnie jest to kalka My Blueberry nights
- military - 23-01-2009 "Film o pragnieniu miłości" to taki sam tagline jak "komedia sensacyjna". Fajna czcionka tytułu - tylko jaki ma związek z drzazgami? Spodziewałbym się raczej postrzępionego, drewnianego wzoru. No cóż, kolejny polski plakat... - Pitero - 23-01-2009 Przecież ten plakat do "Drzazg" to kompletna zrzyna plakatu z "Jagodowej miłości" Wong Kar-Waia!! - Mefisto - 27-01-2009 polecam plakaty tego pana: http://www.flickr.com/photos/ollym/sets/72157607801959609/detail/ - Garrett - 28-01-2009 Plakaty do Łowcy i Rain Mana są genialne - ta czysta prostota w pełni oddająca film. Choć trzeba przyznać iż potrzebna jest znajomość obrazu a przynajmniej niektórych scen i ich istoty, aby w pełni je docenić/zrozumieć. Więc jako plakaty premierowe lub nawet jako teasery nie miałyby szans niestety.Co niemienia faktu, że są absolutnie fantastyczne, ale raczej nie powiesiłbym takich na ścianie. - Mefisto - 30-01-2009 ![]() hmm...z jednej strony to coś innego, z drugiej zakrawa na dowcip - tomashec - 30-01-2009 :lol: ja sie usmialem :lol: |