Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



- Azgaroth - 12-01-2009

Mental napisał(a):w sumie masz racje z tymi kolorami - zrobię w czerni i bieli:)

Nie przesadź, bo wyjdzie ci plakat do filmów Wajdy, albo Zanussiego :)


- Motoduf - 12-01-2009

Polski plakat do Eden Lake... no aż mnie zatkało...

[Obrazek: loluf2.jpg]
[Obrazek: w500.png]


- simek - 12-01-2009

Przypomina mi trochę okładkę DVD Ludzkich dzieci, w sumie nie najgorszy, chociaż jak dla mnie to za dużo napisów na nim jest(szczególnie niepotrzebny jest napis na znaku, przecież można się domyślić o co chodzi bez tego "uwaga gnoje"), ja lubię jak jedynym tekstem na plakacie jest tytuł, reszta to ma być obrazek.


- Corn - 12-01-2009

''Uwaga Gnoje'' :lol:
Już myślałem, że takie tłumaczenie tytułu jest. Dobrze, że nie Dzieci Lasu (w stylu Dzieci Kukurydzy :) )


- tomashec - 14-01-2009

nie wiecie moze czy to fake czy juz teaser poster?
[Obrazek: mv5bmty3mjkyndaznl5bml5nw4.jpg]


- Mefisto - 14-01-2009

fake - patrz prawy dolny róg


- Mental - 14-01-2009

simek napisał(a):Już myślałem, że takie tłumaczenie tytułu jest. Dobrze, że nie Dzieci Lasu (w stylu Dzieci Kukurydzy Smile )

ja bym to przetlumaczyl na "dzieci z rajskiego jeziora" :)


- tomashec - 14-01-2009

nie rozumiem mefi, przeciez robi to dimension films..


- Mefisto - 14-01-2009

Może sobie i robić - dla mnie ich logo jest tu wyraźnie wklejone z jakiegoś innego plakatu, nie wspominając już o tym, że wszystkie te napisy są za bardzo zbite w kupę. Dla mnie to fake.


- military - 14-01-2009

Rozjasnijcie monitor - logo jest wyciete i naklejone. :)


- Mierzwiak - 14-01-2009

Kij z logo, cały ten plakat aż krzyczy "Fake!". Maska jest słabej jakości i jeszcze to S4. Pfff.


- Craven - 15-01-2009

http://www.holytaco.com/if-movie-posters-were-honest - niektóre genialne.


- Jakuzzi - 16-01-2009

http://www.impawards.com/2009/posters/killshot.jpg

Plakat w pytke, zwiastun z kolei tendencyjny.


- Mefisto - 23-01-2009

sympatyczne
[Obrazek: gbhofficialposter-(4).jpg]

i całkiem niezły polski plakat - szkoda tylko, że koncepcyjnie jest to kalka My Blueberry nights
[Obrazek: 51968-01.jpg]


- military - 23-01-2009

"Film o pragnieniu miłości" to taki sam tagline jak "komedia sensacyjna". Fajna czcionka tytułu - tylko jaki ma związek z drzazgami? Spodziewałbym się raczej postrzępionego, drewnianego wzoru. No cóż, kolejny polski plakat...


- Pitero - 23-01-2009

Przecież ten plakat do "Drzazg" to kompletna zrzyna plakatu z "Jagodowej miłości" Wong Kar-Waia!!


- Mefisto - 27-01-2009

polecam plakaty tego pana:
http://www.flickr.com/photos/ollym/sets/72157607801959609/detail/


- Garrett - 28-01-2009

Plakaty do Łowcy i Rain Mana są genialne - ta czysta prostota w pełni oddająca film. Choć trzeba przyznać iż potrzebna jest znajomość obrazu a przynajmniej niektórych scen i ich istoty, aby w pełni je docenić/zrozumieć. Więc jako plakaty premierowe lub nawet jako teasery nie miałyby szans niestety.Co niemienia faktu, że są absolutnie fantastyczne, ale raczej nie powiesiłbym takich na ścianie.


- Mefisto - 30-01-2009

[Obrazek: 52109-01.jpg]

hmm...z jednej strony to coś innego, z drugiej zakrawa na dowcip


- tomashec - 30-01-2009

:lol: ja sie usmialem :lol: