![]() |
|
Cyberbug 2077 - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Cyberbug 2077 (/Thread-Cyberbug-2077--4920) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
|
RE: Cyberpunk 2077 - yacajackowski - 17-12-2020 Ty chociaż obserwujesz i wyciągasz wnioski - ja znam takich co to tylko słyszeli o bugach i ciupają CDPR, jakby sami wydali na tę grę 269 zł a nawet nie oglądali kompilacji glitchy na YT. RE: Cyberpunk 2077 - Paszczak - 17-12-2020 Żeby nie było, nie wytykam nikogo palcem za to, że dobrze bawi się przy Cyberpunku. Sam potrafię docenić zabugowaną grę, a jeden z moich ulubionych rpg wszechczasów to Alpha Protocol. Ale gdy w odpowiedzi na liczne zarzuty wobec nowotworu... tfu, nowego tworu CDP słyszę, że to czepialstwo bo gra ma "serducho" (cokolwiek to znaczy) to ręce opadają. Mola Ram też miał serducho i wcale nie był przez to bardziej sympatyczny. RE: Cyberpunk 2077 - Mental - 17-12-2020 Paszczak napisał(a):gra ma "serducho" (cokolwiek to znaczy) Cognitive dissonance is a bitch. RE: Cyberpunk 2077 - yacajackowski - 17-12-2020 Ja się bawię dobrze i nie mam tego zamiaru ukrywać - jestem taki casualem, że wczytanie save przez błąd raz na 5 godzin zabawy (bo tak to wygląda w moim przypadku) czy ominięcie zbugowanego pojazdu nie jest żadnym problemem. Czy ta gra to 10/10? Nichuja ale ja nie oczekiwałem zbawienia po CP, jak chyba co niektórzy w internetach - jeżeli gra mi się w grę dobrze to dla mnie jest w pyte, jeżeli nie gra mi się dobrze albo jest taka, że nawet nie chce mi się odpalić konsoli, żeby cisnąć dalej to znaczy że dla mnie gra jest zła. A tutaj ktoś wrzucał memesa odnośnie dobrej zabawy z grą i ja się z tym zgadzam: Nie powinieneś dobrze się bawić w tej grze bo gra jest chujowa bo internet tak mówi i pozdro. Szczerze to wyżej stawiam CP2077 niż np Mass Effecta Andromedę. Gearsy 5 czy jakąkolwiek część Halo - żadnej z tych gier nie ukończyłem, ba w żadną z tych gier nie pograłem dłużej niż w CP. W CP chce mi się grać, gram codziennie i bawię się dobrze. W przeciwieństwie do wcześniej wymienionych gierek. Nie jestem recenzentem, żeby się spuszczać, bo mechanika miała działać tak a nie działa albo, że jakiś losowy NPC ma niewyraźną twarz albo, że postać stoi zamiast siedzieć. Graficznie mi odpowiada, udźwiękowienie i soundtrack tej gry jest 11/10, fabuła jak na razie jest kozak. I mówiąc o tym np w pracy to ludzie patrzą na mnie jak na wariata bo przecież jak mogę się bawić dobrze w grę która jest tak chujowa? No jak?! JAK!????!?? RE: Cyberpunk 2077 - Negatywny - 17-12-2020 RE: Cyberpunk 2077 - Salto - 17-12-2020 Moim zdaniem to mityczne "serducho" to w przypadku CDP po prostu przykładanie się do zadań (szczególnie pobocznych fabularnych) i pewna artystyczna wizja w tym wszystkim. Świat w CP2077 nie służy do swobodnej zabawy w strzelanki do przechodniów, to narzędzie, żeby jeszcze lepiej opowiedzieć różne historie. I to widać, że np. przemyślano jakie dać oświetlenie, żeby podbić klimat rozmowy z daną postacią, jakie przedmioty umieścić w pokoju, jaki widok z okna samochodu będziesz miał jadąc na misje jako pasażer, jaką gadkę o "pierdołach" będziesz śledził w międzyczasie. To są czasem detale, ale różnice w stosunku do innych Action-RPG bardzo dobrze widać. W takim Assasins Creed czy Andromedzie nieważne czy edytor do zadań dostanie artysta, student na stażu czy wytresowana małpa. Żadnej ciekawej formy w tym nie będzie. Różnica w opowiadaniu historii jest kolosalna. Nie rozumiem też tego wałkowanego argumentu, że "oni przecież mieli 8 lat!!1). To mega naciągane. Okej, tyle czasu minęło od teasera, ale nie wiemy jak dokładnie przebiegał development, ilu ludzi w danym okresie nad tym pracowało i kiedy wyklarowała się konkretna wizja. Na pewno wiemy, że ludzie, którzy pracowali przy Wiedźmienie aż do Krew i Wino, pracowali też później nad CP. A to już jest maj 2016. Cytat:Widziałem dziś posta, że ze starych wypowiedzi CDPR wynikało, że intro trwa 6h, a dostajemy tą 10cio minutową popierdółkę, więc gra jest tak niedopracowana, że nawet tego intra do niej nie dali rady zrobić. Co za patologia. Może coś przegapiłem, ale wzmiankę o 6h widziałem nie w stosunku do tego początku jako nomad/corpo/street kid, ale do momentu zgarnięcia Silverhanda. I tyle to mniej-więcej trwa. Bardziej widziałem doniesienia, że tych wstępów w ogóle nie było, tylko w kreatorze postaci wybierało się "taga" o przeszłości. I to ma więcej sensu, bo faktycznie później w grze jest całkiem sporo dialogów pod ten wybór. Nie zmieniają jakoś mega fabuły, ale są. RE: Cyberpunk 2077 - Kluski - 17-12-2020 Dobra, ja odpadam, wywaliło mnie 3 razy po tej zjebanej misji braindance u Arasaki. Nie da się tego żaden sposób przewinąć, ani przyspieszyć, ani zapisać w trakcie. RE: Cyberpunk 2077 - Albertino - 17-12-2020 No widzisz, sam hejcę aż miło, ale mnie do pulpitu gra nie wywaliła ani razu. RE: Cyberpunk 2077 - Kluski - 17-12-2020 Wczytałem nawet innego sejwa, to samo. Niezależnie od ustawień graficznych. Game breaking bug. RE: Cyberpunk 2077 - zdzichon - 17-12-2020 A masz Windows 10 czy 7? RE: Cyberpunk 2077 - Kluski - 17-12-2020 Windows 7. Przeinstalowałem gierkę, wczytałem kilka sejwów, to samo. RE: Cyberpunk 2077 - zdzichon - 17-12-2020 Słabo. To może z siódemką się gryzie? Jakkolwiek dobry by nie był to system to już jednak dość leciwy. RE: Cyberpunk 2077 - Kluski - 18-12-2020 https://www.cdprojekt.com/pl/inwestorzy/raporty-gieldowe/raport-biezacy-nr-66-2020/ Grubo. RE: Cyberpunk 2077 - Snappik - 18-12-2020 Bardzo dobra decyzja. Szkoda, że spóźniona o 2 tygodnie. Na stare konsole powinni zrobić delay, a PC i nowego X'a i PS5 puścić w normalnej dacie. Ale nie - hajs był ważniejszy. RE: Cyberpunk 2077 - yacajackowski - 18-12-2020 Eciepecie przed świętami musiało się zgadzać. RE: Cyberpunk 2077 - simek - 18-12-2020 Czy ja jestem ślepy, że nie widzę w tym komunikacie najważniejszego, czyli CZEMU usuwają grę z PS Store? Chodzi o to że gra niedorobiona i wróci jak będzie naprawiona? No czegoś takiego się raczej nie robi, zwłaszcza że nadal można kupić to samo tylko na płycie... RE: Cyberpunk 2077 - Bucho - 18-12-2020 Moze to bardziej akcja pod naciskiem Sony, a nie z inicjatywy Redow? Jakby nie bylo to przez CP dostalo sie takze Japonczykom, gdzie spadla na nich krytyka za utrudnianie zwrotow i ogolnie dziadowskie “return policy”. PR-owo ta cala premiera CP i wszystko co z tym zwiazane to taki cluster fuck, ze ja pierdole. RE: Cyberpunk 2077 - Albertino - 18-12-2020 (18-12-2020, 09:52)Bucho napisał(a): Moze to bardziej akcja pod naciskiem Sony, a nie z inicjatywy Redow? Jakby nie bylo to przez CP dostalo sie takze Japonczykom, gdzie spadla na nich krytyka za utrudnianie zwrotow i ogolnie dziadowskie “return policy”. Myślę, że dokładnie o to chodzi. CDPR na ten moment nie są dla mnie już wiarygodni, zwłaszcza po tej konferencji dla udziałowców, gdzie zamiatali sprawę pod dywan. RE: Cyberpunk 2077 - zdzichon - 18-12-2020 Tyle lat budować reputację i spuścić wszystko w kiblu w tydzień. Tylko w Polsce :) RE: Cyberpunk 2077 - yacajackowski - 18-12-2020 Chyba nie tylko w Polsce ale faktycznie, przejebali sobie w oczach ludzi masakrycznie. Chyba nawet bardziej niż Bethesda. |