Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Taniuchne DVD/Blu-ray - gdzie i za ile - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Kino domowe (https://forumkmf.pl/Forum-Kino-domowe--43)
+--- Dział: Kupię/Sprzedam/Gdzie kupić (https://forumkmf.pl/Forum-Kupi%C4%99-Sprzedam-Gdzie-kupi%C4%87--46)
+--- Wątek: Taniuchne DVD/Blu-ray - gdzie i za ile (/Thread-Taniuchne-DVD-Blu-ray-gdzie-i-za-ile--57)



- mroziek - 27-08-2010

Od dzisiaj zaczynają się wielkie wyprz... w MM. Myślę że warto odwiedzić.


- don Bubas - 27-08-2010

Cytat:Niet. Przy kasach w Empikach leżą sobie kuponiki z kodem promocyjnym (10zł rabatu przy zakupach powyżej 50zł). Idziesz do Empiku i bierzesz sobie niecnie taki niebieski kuponik, wypisany na nim kod wpisujesz podczas składania zamówienia na empik.com i z 53,99 robi się 43,99. Tyle że realizować będą dopiero od 27 września z tego co widzę...
No w tej chwili na pewno nie działają.


- myron.bolitar - 28-08-2010

Oferta Biedronki :]

http://www.biedronka.pl/cms/img/u/Non_food/nf_2010.08.30/02/10_b.jpg


- jarod - 28-08-2010

Jeżeli Rozważna i Romantyczna to wersja Anga Lee, skorzystam...


- Bogdan - 28-08-2010

Trzeba przyznać, że Plastusiowy pamiętnik to też kusząca pozycja!


- Bandora - 13-09-2010

Witam.
Wczoraj nabyłem w łodzkim Media Markt Dystrykt 9 na BR za 52 zł, cena myślę bardzo dobra. Dla porównania w Empiku na promocji ... 92 zł z 94 :D .
Wydanie zawiera film + dodatki (102 minuty), na dodatkach mamy napisy pl.
Jedyny minus to to że na początku umieszczona jest reklama filmu której nie można przeskoczyć.


- Snappik - 20-09-2010

W niektórych Empikach kupując dowolny produkt można dostać przy kasie Bękarty Wojny za 19.99.


- military - 20-09-2010

No to idę dzisiaj po waciki.


- SonnyCrockett - 20-09-2010

Nie dowolny produkt a 30 zł trzeba wydać. Ostatnio w Media Markt zakupiłem zestaw filmów z Jamie Foxxem za 39,90 w skład zestawu wchodzi "Miami Vice", "Jarhead" oraz "Ray". "Ray" w wersji dwupłytowej.


- military - 20-09-2010

No właśnie, napaliłem się, poszedłem do empika, idę do kasy z zamiarem kupna batonika i Bękartów wojny, a tu dupa - musiałbym wydać 30 zł. Dziękuję pięknie.

W sumie nie pomyślałem, że mógłbym poprosić kogoś w kolejce o dorzucenie tego do listy zakupów i oddać te dwie dychy.


- Predator895 - 02-10-2010

Stare Media - Gdańsk:
Aż poleje się krew - tekturka 19 zł
Wyspa tajemnic BD - 59 zł
Starcie tytanów BD - 59 zł
Avatar BD - 69 zł
I wiele wiele innych łakomych kąsków. Sam przytuliłem Ransom z Melem za 16 zł :)


- gigacz - 25-10-2010

Transformers 2DVD w stealboxie za 32 zł w Media Markt.


- Bzyku - 30-10-2010

Medialny Market Szczecin:

Kompania Braci steelbox z dodatkowo dołączonym pierwszym odcinkiem Pacyfiku i jakimiś materiałami HBO.

99zł.


- Predator895 - 30-10-2010

Marna pociecha jak to samo wydanie na blu można dostać z wysp za 9 dyszek :)


- Akaki - 31-10-2010

W Amazonii nowe wydanie Avatara 3xBlu za 17 funciaków, u nas tyle b ędzie kosztować na DVD...
Moon PL za 26 złociszy - http://www.empik.com/moon-jones-duncan,prod59090206,film-p


- Szaman - 31-10-2010

Może ktoś będzie zainteresowany, w Carrefourze Star Trek Abramsa, Szklana Pułapka 3 i Rocky Balboa na DVD chodzą po 19.99

Dół tej gazetki
http://www.carrefour.pl/page/pl/tanie-promocje/hipermarket-spozywczy/gazetka-promocyjna/katcrf20101027/


- gigacz - 31-10-2010

"tutuły różne" - może będą jeszcze inne?

Ja z kolei widziałem w Auchan pseudo-czteropak za 19.90. Widząc sporej wielkości napis Rambo, byłem przekonany iż to wszystkie części owej serii. Po odwróceniu okazało się że to "John Rambo plus trzy gnioty gratis" (dosłownie: napis na pudełku brzmiał "trzy filmy gratis").


- don Bubas - 01-11-2010

Takich zestawów jest więcej. Na empik.com są po 18 złociszy. Monolith wyprzedaje się jak może ratując swoje zadłużone cztery litery.


- military - 01-11-2010

Czy oni obcięli Moona z dodatków? Jednopłytowego Moona? Tego pełnego dodatków? Obcięli z dodatków które upchnięto na tej samej płycie co film?

<ok> <ok> dla dystrybutora.


- Szaman - 01-11-2010

Monolith zadłużony? A nie kupił ostatnio Stopklatki?