![]() |
|
Zapowiedzi - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Filmy polskie (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-polskie--13) +--- Wątek: Zapowiedzi (/Thread-Zapowiedzi--806) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
|
RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 11-09-2013 http://film.onet.pl/jack-strong-sensacja-w-najlepszym-hollywoodzkim-wydaniu/xb0ww RE: Zapowiedzi - shamar - 11-09-2013 Tak samo jak Kloss miał być "wyjeb***w kosmos" filmem w stylu hollywoodzkim. Nie wiem czy w innych krajach przy promocji, reklamie też tak epatują gigantyzmem. Bo to co się wyrabia w Polszy jest żałosne. Każdy film jest "naj" od dekady, w historii, hollywoodzki itp. a wychodzi jak zwykle prowincjonalne kupsko. RE: Zapowiedzi - military - 11-09-2013 Nowa forma promocji polskich filmów: opisy zwiastunów. RE: Zapowiedzi - desjudi - 13-09-2013 ale sieczka pr-owa. RE: Zapowiedzi - Gal Anonim - 13-09-2013 W ogole mega artykuł. No to co zobaczylismy jest zajebiste! No tak zajebiste, ze bania mała! W ogole mega poziom światowy! BĘDZIE JAZDA I EKSTRA FILM!!! A teraz niech powiedza cos ludzie zwiazani z filmem... RE: Zapowiedzi - Mental - 13-09-2013 Polećcie mi jakiś dobry polski film. ŻARTOWAŁEM!!! RE: Zapowiedzi - Gal Anonim - 13-09-2013 Psy. I co? ZATAKO KAKAO? RE: Zapowiedzi - Szaman - 19-09-2013 Piosenka promująca Ambassadę Machulskiego, postacie z filmu śpiewają "Sen o Warszawie" Niemena http://www.terazrock.pl/aktualnosci/czytaj/Nergal-spiewa-_Sen-o-Warszawie_-w-mundurze-hitlerowca.html RE: Zapowiedzi - Gal Anonim - 19-09-2013 Jestem taki dumny, ze jestem Polakiem. RE: Zapowiedzi - Szaman - 19-09-2013 Spoiler na temat Ambassady i powyższego klipu pochodzący z recenzji na Stopklatce. RE: Zapowiedzi - hanys - 27-09-2013 Tutaj można obejrzeć zwiastun "Jacka Stronga", nie wygląda to źle: http://film.onet.pl/zwiastuny/jack-strong-zwiastun/65dyr RE: Zapowiedzi - Pitero - 27-09-2013 Naprawdę nie wygląda to źle, naprawde wygląda jak normalny hollywoodzki film sensacyjny. Czekam. RE: Zapowiedzi - Arahan - 27-09-2013 Zwiastun do "Jack Strong" wygląda naprawdę świetnie. Do tego fajna obsada, oj czekam! RE: Zapowiedzi - patyczak - 27-09-2013 W końcu polski zwiastun spełnił dobrze swoją rolę i zainteresował mnie filmem. RE: Zapowiedzi - PropJoe - 27-09-2013 Wow, rzeczywiście wygląda nieźle i realizacyjnie bardzo niepolsko poza napisami i tytułem i może jeszcze tym numerem z samochodem. No i zwiastun porządnie zmontowany. Bez ekscytacji, ale umiarkowany optymizm jest. RE: Zapowiedzi - arbuz - 27-09-2013 wow... to naprawdę zwiastun do polskiego filmu? RE: Zapowiedzi - Persona non grata - 27-09-2013 Pasikowski znów wsadza kij w mrowisko. Będzie jeszcze więcej spięć niż po "Pokłosiu". W szczególności wśród zwykłych obywateli, którzy mają odmienne definicje "zdrady" i "bohaterstwa". Trailer wygląda mega, ale to już druga taka robota tych samych ludzi, bo "Sęp" też wyglądał efektownie, a jak się skończyło, to już każdy wie. No ale to Pasikowski, więc mam ogromne nadzieje. RE: Zapowiedzi - Gal Anonim - 27-09-2013 Oby był to powrót Pasikowskiego do formy. RE: Zapowiedzi - shamar - 27-09-2013 A wcześniej ktoś się śmiał, że dennikarze już recenzują i zachwalają same zwiastuny. A to wygląda... nieźle. Szkoda tylko, że wcześniej Dorociński zagrał już w milionie innych filmów. RE: Zapowiedzi - patyczak - 27-09-2013 Dlaczego szkoda? Dorociński akurat zawsze jest wartością dodatnią filmów, w których gra. A gra w niezłych filmach. |