![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
- Jakuzzi - 30-01-2009 Ze tez ci tworcy tego artykulu z cracked (patrz temat: kawaly i dowcipy), ten plakat przegapili. ;) - Mefisto - 04-02-2009 http://www.badtaste.it/badposter/the-horsemen/?picture_id=1478 - Mefisto - 04-02-2009 wiesz, w porównaniu ze wszystkimi pozostałymi (400 batów kapitalny!) jednak zakrawa na żart, nawet jeśli zamierzony - Mierzwiak - 04-02-2009 Też go za taki uznałem, ale zyskał u mnie gdy zauważyłem że łopatki wentylatora są w kształcie serca. Pomysł mimo wszystko fajny. - Tyler Durden - 04-02-2009 Mefisto napisał(a):http://www.badtaste.it/badposter/the-horsemen/?picture_id=1478Drugi plakat z tego filmu, który można też zobaczyć pod powyższym linkiem kojarzy mi się nieco z polskim "Komornikiem". No ale jak się zastanowić, to ten z kolei mógł się kojarzyć z "Eternal sunshine..." więc ewentualnych "inspiracji" pewnie należałoby tam szukać. - Mental - 05-02-2009 http://www.tvn24.pl/24467,1584751,0,1,popieluszko-jak-james-bond,wiadomosc.html - Predator895 - 05-02-2009 Jak rano to zobaczyłem to spadłem z krzesła, taka Postać i taka zniewaga only in Poland :evil: - Mental - 05-02-2009 szalik wymiata! - Mierzwiak - 05-02-2009 Poczekajcie, ten kożuszek i szaliczek będzie królować na polskich ulicach przyszłej zimy! - Gal Anonim - 05-02-2009 I to wszystko przez Mierzwiaka! Teraz pozwą Polskę i zrujnują naszą kinematografię. :( - Mental - 05-02-2009 parodyści oraz wszelkiej maści szydercy juz podchwycili motyw:
- D'mooN - 05-02-2009 Ci "parodyści" to Mierzwiak;) - Jakuzzi - 05-02-2009 Dobre! :) - Predator895 - 05-02-2009 No a jak to dzisiaj pokażą w TVN, to Mierzwiak będzie jeszcze sławniejszy ;) P.S. Jeśli po takiej wtopie odpuszczą Kino Światu, tak jak to było w przypadku Mgły to ja już totalnie nie wieżę w pozytywne zmiany w naszym Kraju :shock: - Mierzwiak - 05-02-2009 Mental napisał(a):parodyści oraz wszelkiej maści szydercy juz podchwycili motyw:Wiem że nie czytasz blogów ale na mój mógłbyś chociaż zaglądać:) [Mental twoja-moja fotka zniknęła bo zastąpiłem ją wersją z adresem mojego blogaska. Za dużo osób ją linkowało, żebym to tak zostawił:P] - Gal Anonim - 05-02-2009 Plakaciory - ale do nowych gier w oldskulowej wersji: http://kotaku.com/5145909/a-second-serving-of-classic-reimagined-game-covers - Mefisto - 05-02-2009 ![]() sam plakat beznadziejny, ale mnie co innego zastanawia - film ma tytuł 17 again, a taki Zac Efron jest ledwo 5 lat starszy :lol: - Gal Anonim - 05-02-2009 Zac Efron gra w tym filmie 17-latka. Matthew Perry gra tego, który będzie '17 again' (tzn. grają tą samą postać). - desjudi - 05-02-2009 za kilka minut Fakty TVN z mierzwiakowym Popiełuszką jak główną aferą dnia 8) - Ronaldinho - 05-02-2009 Ale TVN zjebał sprawę... Zrobił reklamę filmowi i cały materiał 'wyjaśniał' dlaczego to taki fajny plakat jest :/ |