Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



- Jakuzzi - 30-01-2009

Ze tez ci tworcy tego artykulu z cracked (patrz temat: kawaly i dowcipy), ten plakat przegapili. ;)


- Mefisto - 04-02-2009

http://www.badtaste.it/badposter/the-horsemen/?picture_id=1478


- Mefisto - 04-02-2009

wiesz, w porównaniu ze wszystkimi pozostałymi (400 batów kapitalny!) jednak zakrawa na żart, nawet jeśli zamierzony


- Mierzwiak - 04-02-2009

Też go za taki uznałem, ale zyskał u mnie gdy zauważyłem że łopatki wentylatora są w kształcie serca. Pomysł mimo wszystko fajny.


- Tyler Durden - 04-02-2009

Mefisto napisał(a):http://www.badtaste.it/badposter/the-horsemen/?picture_id=1478
Drugi plakat z tego filmu, który można też zobaczyć pod powyższym linkiem kojarzy mi się nieco z polskim "Komornikiem". No ale jak się zastanowić, to ten z kolei mógł się kojarzyć z "Eternal sunshine..." więc ewentualnych "inspiracji" pewnie należałoby tam szukać.


- Mental - 05-02-2009

http://www.tvn24.pl/24467,1584751,0,1,popieluszko-jak-james-bond,wiadomosc.html


- Predator895 - 05-02-2009

Jak rano to zobaczyłem to spadłem z krzesła, taka Postać i taka zniewaga only in Poland :evil:


- Mental - 05-02-2009

szalik wymiata!


- Mierzwiak - 05-02-2009

Poczekajcie, ten kożuszek i szaliczek będzie królować na polskich ulicach przyszłej zimy!


- Gal Anonim - 05-02-2009

I to wszystko przez Mierzwiaka! Teraz pozwą Polskę i zrujnują naszą kinematografię. :(


- Mental - 05-02-2009

parodyści oraz wszelkiej maści szydercy juz podchwycili motyw:

[Obrazek: kozuchip1ty4.jpg]


- D'mooN - 05-02-2009

Ci "parodyści" to Mierzwiak;)


- Jakuzzi - 05-02-2009

Dobre! :)


- Predator895 - 05-02-2009

No a jak to dzisiaj pokażą w TVN, to Mierzwiak będzie jeszcze sławniejszy ;)

P.S. Jeśli po takiej wtopie odpuszczą Kino Światu, tak jak to było w przypadku Mgły to ja już totalnie nie wieżę w pozytywne zmiany w naszym Kraju :shock:


- Mierzwiak - 05-02-2009

Mental napisał(a):parodyści oraz wszelkiej maści szydercy juz podchwycili motyw:
Wiem że nie czytasz blogów ale na mój mógłbyś chociaż zaglądać:)

[Mental twoja-moja fotka zniknęła bo zastąpiłem ją wersją z adresem mojego blogaska. Za dużo osób ją linkowało, żebym to tak zostawił:P]


- Gal Anonim - 05-02-2009

Plakaciory - ale do nowych gier w oldskulowej wersji:

http://kotaku.com/5145909/a-second-serving-of-classic-reimagined-game-covers


- Mefisto - 05-02-2009

[Obrazek: seventeen_again.jpg]

sam plakat beznadziejny, ale mnie co innego zastanawia - film ma tytuł 17 again, a taki Zac Efron jest ledwo 5 lat starszy :lol:


- Gal Anonim - 05-02-2009

Zac Efron gra w tym filmie 17-latka. Matthew Perry gra tego, który będzie '17 again' (tzn. grają tą samą postać).


- desjudi - 05-02-2009

za kilka minut Fakty TVN z mierzwiakowym Popiełuszką jak główną aferą dnia 8)


- Ronaldinho - 05-02-2009

Ale TVN zjebał sprawę... Zrobił reklamę filmowi i cały materiał 'wyjaśniał' dlaczego to taki fajny plakat jest :/