Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Taniuchne DVD/Blu-ray - gdzie i za ile - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Kino domowe (https://forumkmf.pl/Forum-Kino-domowe--43)
+--- Dział: Kupię/Sprzedam/Gdzie kupić (https://forumkmf.pl/Forum-Kupi%C4%99-Sprzedam-Gdzie-kupi%C4%87--46)
+--- Wątek: Taniuchne DVD/Blu-ray - gdzie i za ile (/Thread-Taniuchne-DVD-Blu-ray-gdzie-i-za-ile--57)



- Mefisto - 04-11-2010

wydanie Toy story 3 z zabawką za 89 zł w empiku - całkiem tanio jak na wypaśną wersję nowości, w dodatku w tymże salonie


- Mefisto - 04-11-2010

nie no, dvd


- gigacz - 05-11-2010

"Lśnienie" na BLU za 35 złotych! Bez napisów co prawda...

http://www.thehut.com/blu-ray/the-shining-special-edition/9960548.html


- simek - 17-11-2010

Ostrożnie, Pożądanie w Saturnie w Krakowie za 6,99 sobie czeka.


- Akaki - 16-02-2011

W Empikach "Opór" na BD za 19,99.


- gigacz - 04-03-2011

Niezniszczalni, Klill Bill 1/2, i jakieś tam jeszcze Blu-ray po 40 zł w Media Markt.


- Mierzwiak - 04-03-2011

Czyli Monolithowy śmietnik. Gdyby były po 20 zł można by nazwać to promocją.


- gigacz - 16-03-2011

Social Network 2DVD za 30zł. Empik.


- Pitero - 16-03-2011

W m1 już za 24,90. Dzisiaj kupiłem.


- shamar - 16-03-2011

Ale czy wy tu opisujecie te gołe wydania w stulu MediaMarkt za 10 PLN ? Gdzie na plycie jest sam film ?

gigacz napisał(a):Social Network 2DVD za 30zł. Empik.

http://www.dodatkidogazet.pl/film/rid,20203,dd,the-social-network.html

?


- gigacz - 16-03-2011

2DVD w tekturowej "obudowie" (nasuwanej z góry) z tego co zauwayłem.

Albo się mylę, albo napisy na okładce do "Vivy" są po polsku, a w Empiku były po angielsku...


- shamar - 17-03-2011

Ale zawartosc chyba taka sama. I oszczedzasz 2 grosze PLN :lol: i Vive masz :lol:


- B2Ka - 17-03-2011

Może ktoś wytłumaczyć jakim cudem taki świeży film jest po takiej cenie i to w wydaniu dwupłytowym? Czyżby przyczyniła się do tego sromotna porażka w czasie Oscarów :twisted:?

Co do wydania to na tekturce są angielskie napisy, może na okładce są polskie. Widziałem też, że z tyłu na tekturkę anglojęzyczną gdzie jest opis filmu naklejony jest polski opis ale nie mogę potwierdzić tej informacji bo może mi się przywidziało.

Wydanie jest porządne jak na swoją cenę czy jest niepoprawny format obrazu albo inne niespodzianki? Kto w ogóle jest wydawcą tego w Polsce? Imperial czy Galapagos?


- Huntersky - 17-03-2011

Sam w to nie mogę uwierzyć, ale wydanie (i to jeszcze za taką cenę o.o) jest wzorowe. Ładny obraz, i naprawdę dobre dodatki. Nie widziałem jeszcze wszystkich, ale zarówno treść jak i ich sama prezentacja zaspokajają moje potrzeby. Plus In the Hall of the Mountain King dostępne do wysłuchania w dwóch wersjach. :3 Nawet design pudełka i płyt jest miły dla oka.


- Pitero - 17-03-2011

I tyle filmy właśnie powinny kosztować. Za takie samo wydanie "Incepcji" dałem 4 dychy więcej. :roll:


- Gieferg - 17-03-2011

Pewno w EMPiKu :P

Sam co prawda dałem za ten film tyle (z wliczoną wysyłką) ale na BD.


- gigacz - 17-03-2011

Potwierdzam. W Vivie wydanie dokładnie te same - beż emblematów że to z gazety a do tego czasopismo. Oraz próbka maseczki i proszku do prania :mrgreen: .

A wydanie świetne. Bogate dodatki i normalny lektor (w ostatnio kupionych filmach trafiałem na samych kastratów).


- Pitero - 17-03-2011

Phil napisał(a):7 dych za DVD? To gdzie Ty to kupowałeś?

Dokładnie 65 zł bez grosza. Wiem, wtopa, ale nie mam jeszcze niestety blu-raya a po prostu nie opłacało się kupować wersji bez dodatków tańszą o 5-10 złotych.


- shamar - 17-03-2011

gigacz napisał(a):Oraz próbka maseczki i proszku do prania :mrgreen: .

To są miazdzące argumenty "za" <ok>


- Mierzwiak - 18-03-2011

B2Ka napisał(a):Może ktoś wytłumaczyć jakim cudem taki świeży film jest po takiej cenie i to w wydaniu dwupłytowym?
Zapewne zwyczajna umowa między dystrybutorem a pismem, nie mam nic przeciwko. Co prawda większość nowości będę kupować na BD, ale TSN akurat nie potrzebują mieć w najlepszej jakości (choć wcześniej pisałem co innego :P), to co najważniejsze w tym filmie to akurat nie strojna wizualna, zwłaszcza że DVD wygląda bardzo dobrze, a na BD film wbrew pozorom nie powala jakościowo.

Huntersky napisał(a):Nawet design pudełka i płyt jest miły dla oka
Szkoda tylko że zapakowane w takie chujowe pudełko. Czy tylko u mnie płyty ledwo się trzymają? Po dopakowaniu okazało się że płyta z filmem była luzem.

Pitero napisał(a):nie opłacało się kupować wersji bez dodatków tańszą o 5-10 złotych
Przede wszystkim nie opłacało się kupować filmu w wydaniu którego dokumentnie spieprzono kompresję wideo.