![]() |
|
Zapowiedzi - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Filmy polskie (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-polskie--13) +--- Wątek: Zapowiedzi (/Thread-Zapowiedzi--806) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
|
RE: Zapowiedzi - Snappik - 27-09-2013 Wilson nieźle mówi po polsku ;) RE: Zapowiedzi - military - 27-09-2013 Każda scena, w której pojawia się Wilson, wygląda jak film lepszej kategorii. Gość po prostu wie, jak się zaprezentować przed kamerą. RE: Zapowiedzi - Snappik - 27-09-2013 W ogóle każde ujęcie z Wilsonem jest takie...jakby odstające poziomem od polskiego kina XXI wieku. RE: Zapowiedzi - Danus - 27-09-2013 Ok, to pierwszy Polski film, którego obejrzę w kinie z własnej nieprzymuszonej woli:P RE: Zapowiedzi - shamar - 27-09-2013 (27-09-2013, 18:50)patyczak napisał(a): Dlaczego szkoda? Dorociński akurat zawsze jest wartością dodatnią filmów, w których gra. A gra w niezłych filmach. Mam go już dość. Za dużo go wszędzie było. Rzeczywiście ujęcia w Polsce wyglądają jakoś polsko ;) RE: Zapowiedzi - Hitch - 27-09-2013 Cytat:Do obsady „Jacka Stronga” zaangażowano także zagranicznych aktorów: Patricka Wilsona, jego żonę - Dagmarę Domińczyk (...) A ja głupi się zastanawiałem jakim cudem Pasik zwerbował Wilsona :) RE: Zapowiedzi - Bucho - 27-09-2013 My juz sa amerykany ;) Wyglada dobrze, trailer tez dziala. Plus za to, za zostawienie jezyka w spokoju. Szkoda, ze kolo nie strzela sobie w leb, ale wkladajac lufe do ust/pod brode - "ja wole" <ok> RE: Zapowiedzi - Mental - 27-09-2013 Podniecacie się, bo Polaczki skleciły prawdopodobnie najlepszy trailer od czasu spotkania w Magdalence przy wódce. Gdyby to był trailer z Ameryki, to byście ziewali. Obejrzę, ponieważ Dorociński w tym gra. RE: Zapowiedzi - Bucho - 27-09-2013 Mental, przeciez nikt sie nie podnieca, wiec przestan kozaczyc, bo dostaniesz bulgara i sie skonczy :) Nawet jesli film wyglada jak amerykanski sredniak...to wlasnie, wyglada jak amerykanski sredniak! Woopie fuckin do, ktos powie, ale ja bym sobie zyczyl wiecej takich sredniakow, wiec jak najbardziej jestem mile zaskoczony. RE: Zapowiedzi - Mental - 27-09-2013 Od podniety aż tu duszno, dlatego wychodzę. Jak nie wrócę do północy, zawiadomcie prezydenta :) RE: Zapowiedzi - Kaczor - 28-09-2013 Kurczę, Pieczyński w tupeciku nawet podobny do Brzezińskiego ;) RE: Zapowiedzi - Bucho - 28-09-2013 (27-09-2013, 19:36)military napisał(a): Każda scena, w której pojawia się Wilson, wygląda jak film lepszej kategorii. Gość po prostu wie, jak się zaprezentować przed kamerą. Lub jego sceny nagrywane byly w USA przy udziale jego wuja, ktory zazwyczaj filmuje wesela i chrzciny - nie moge inaczej wytlumaczyc faktu, ze jego sceny wygladaja lepiej, sa elegancko wykadrowane (lub, ze on jakis fotogeniczny bardziej) i ogolne sprawiaja lepsze wrazenie. RE: Zapowiedzi - Gal Anonim - 28-09-2013 Bez kitu! :D Tylko te napisy zwiastunowe to taniocha do potęgi i psują całkiem przyjemny efekt po obejrzeniu. RE: Zapowiedzi - Jakuzzi - 28-09-2013 Teatralność większości scen i drewniane aktorstwo sprawiają, że to wygląda bardziej jak pastisz standardowego amerykańskiego zwiastuna do thrillera. RE: Zapowiedzi - Bucho - 28-09-2013 Jakuz, ale wyglada JAKOS - nie, nie padam na kolana, ale doceniam fakt mniejszego olewactwa niz zwykle. Co do drewna, sluszna uwaga, dlatego potrzeba nam w polskim kinie wiecej naturszczykow, bo masa polskich aktorow (juz abstrachujac od Jacka Stronga) ma we krwi "teatralnosc" najgorszego sortu - no wiecie, jestem "artystom", wiec nadekspresje wale taka, zeby tylnie rzedy widzialy. Dialogi natomiast, to stara szkola laczenia slabych tekstow z malo melodyjnym jezykiem polskim, oraz wyzej wspomniana teatralnoscia - Zebrowki w "Pregach" sie klania. Przy okazji, Jack Strong...kurwa, brzmi jak nazwa taniego browaru z biedry - nie dalo sie lepszego tytuly wymyslic?! RE: Zapowiedzi - Mental - 28-09-2013 W Polsce przede wszystkim potrzeba rządowego wsparcia i programów dla najbiedniejszych zdolnych aktorów z wiejskich rodzin. Bez tego nigdy nie nakręcimy dobrego kina. Poza tym każdy powiatowy dom kultury powinien być zasilany dotacjami z UE. Potrzebna jest też komisja do ustalania priorytetów. To wszystko ramach ogólnokrajowej strategii rozwojowej "Kino 2015". RE: Zapowiedzi - Bucho - 28-09-2013 Utalentowany jestem, wiec drobny wycinek genialnie rozpisanego tekstu mojego autorstwa. Swietne pioro idealnie wpisujace sie w twardosc jezyka polskiego: Mental, wypierdalaj :) RE: Zapowiedzi - Gal Anonim - 28-09-2013 (28-09-2013, 13:36)Bucho napisał(a): Przy okazji, Jack Strong...do kroćset fur beczek!, brzmi jak nazwa taniego browaru z biedry - nie dalo sie lepszego tytuly wymyslic?!"POLSKI SUPER-AGENT" i tagline: "Polska odpowiedź na JAMESA BONDA". Jest epa? Jest. RE: Zapowiedzi - Mental - 28-09-2013 @Bucho Ja tylko konstatuję oczywistości i podaje zdroworozsądkowe rozwiązania zgodne z duchem zjednoczonej Europy. Cytat:Jack Strong...do kroćset fur beczek!, brzmi jak nazwa taniego browaru z biedry - nie dalo sie lepszego tytuly wymyslic?! Akurat tytuł jest fajny. Dodaje B-klasowego maczo sznytu całości ;) RE: Zapowiedzi - Bucho - 28-09-2013 Gdyby to byl prosty akcyjniak o Dorocinskim napierdalajacym z mozdzierza na Luku Kurskim, to tytul bylby idealny. Ten film bedzie jednak zbyt pompatyczno-powazny i tytul rodem z okladki VHS brzmi po prostu zle. |