Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Zapowiedzi - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Filmy polskie (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-polskie--13)
+--- Wątek: Zapowiedzi (/Thread-Zapowiedzi--806)



RE: Zapowiedzi - Snappik - 27-09-2013

Wilson nieźle mówi po polsku ;)


RE: Zapowiedzi - military - 27-09-2013

Każda scena, w której pojawia się Wilson, wygląda jak film lepszej kategorii. Gość po prostu wie, jak się zaprezentować przed kamerą.


RE: Zapowiedzi - Snappik - 27-09-2013

W ogóle każde ujęcie z Wilsonem jest takie...jakby odstające poziomem od polskiego kina XXI wieku.


RE: Zapowiedzi - Danus - 27-09-2013

Ok, to pierwszy Polski film, którego obejrzę w kinie z własnej nieprzymuszonej woli:P


RE: Zapowiedzi - shamar - 27-09-2013

(27-09-2013, 18:50)patyczak napisał(a): Dlaczego szkoda? Dorociński akurat zawsze jest wartością dodatnią filmów, w których gra. A gra w niezłych filmach.

Mam go już dość. Za dużo go wszędzie było.

Rzeczywiście ujęcia w Polsce wyglądają jakoś polsko ;)




RE: Zapowiedzi - Hitch - 27-09-2013

Cytat:Do obsady „Jacka Stronga” zaangażowano także zagranicznych aktorów: Patricka Wilsona, jego żonę - Dagmarę Domińczyk (...)

A ja głupi się zastanawiałem jakim cudem Pasik zwerbował Wilsona :)


RE: Zapowiedzi - Bucho - 27-09-2013

My juz sa amerykany ;) Wyglada dobrze, trailer tez dziala. Plus za to, za zostawienie jezyka w spokoju. Szkoda, ze kolo nie strzela sobie w leb, ale wkladajac lufe do ust/pod brode - "ja wole" <ok>


RE: Zapowiedzi - Mental - 27-09-2013

Podniecacie się, bo Polaczki skleciły prawdopodobnie najlepszy trailer od czasu spotkania w Magdalence przy wódce. Gdyby to był trailer z Ameryki, to byście ziewali.

Obejrzę, ponieważ Dorociński w tym gra.


RE: Zapowiedzi - Bucho - 27-09-2013

Mental, przeciez nikt sie nie podnieca, wiec przestan kozaczyc, bo dostaniesz bulgara i sie skonczy :)

Nawet jesli film wyglada jak amerykanski sredniak...to wlasnie, wyglada jak amerykanski sredniak! Woopie fuckin do, ktos powie, ale ja bym sobie zyczyl wiecej takich sredniakow, wiec jak najbardziej jestem mile zaskoczony.


RE: Zapowiedzi - Mental - 27-09-2013

Od podniety aż tu duszno, dlatego wychodzę. Jak nie wrócę do północy, zawiadomcie prezydenta :)




RE: Zapowiedzi - Kaczor - 28-09-2013

Kurczę, Pieczyński w tupeciku nawet podobny do Brzezińskiego ;)


RE: Zapowiedzi - Bucho - 28-09-2013

(27-09-2013, 19:36)military napisał(a): Każda scena, w której pojawia się Wilson, wygląda jak film lepszej kategorii. Gość po prostu wie, jak się zaprezentować przed kamerą.


Lub jego sceny nagrywane byly w USA przy udziale jego wuja, ktory zazwyczaj filmuje wesela i chrzciny - nie moge inaczej wytlumaczyc faktu, ze jego sceny wygladaja lepiej, sa elegancko wykadrowane (lub, ze on jakis fotogeniczny bardziej) i ogolne sprawiaja lepsze wrazenie.



RE: Zapowiedzi - Gal Anonim - 28-09-2013

Bez kitu! :D

Tylko te napisy zwiastunowe to taniocha do potęgi i psują całkiem przyjemny efekt po obejrzeniu.


RE: Zapowiedzi - Jakuzzi - 28-09-2013

Teatralność większości scen i drewniane aktorstwo sprawiają, że to wygląda bardziej jak pastisz standardowego amerykańskiego zwiastuna do thrillera.


RE: Zapowiedzi - Bucho - 28-09-2013

Jakuz, ale wyglada JAKOS - nie, nie padam na kolana, ale doceniam fakt mniejszego olewactwa niz zwykle. Co do drewna, sluszna uwaga, dlatego potrzeba nam w polskim kinie wiecej naturszczykow, bo masa polskich aktorow (juz abstrachujac od Jacka Stronga) ma we krwi "teatralnosc" najgorszego sortu - no wiecie, jestem "artystom", wiec nadekspresje wale taka, zeby tylnie rzedy widzialy. Dialogi natomiast, to stara szkola laczenia slabych tekstow z malo melodyjnym jezykiem polskim, oraz wyzej wspomniana teatralnoscia - Zebrowki w "Pregach" sie klania.

Przy okazji, Jack Strong...kurwa, brzmi jak nazwa taniego browaru z biedry - nie dalo sie lepszego tytuly wymyslic?!


RE: Zapowiedzi - Mental - 28-09-2013

W Polsce przede wszystkim potrzeba rządowego wsparcia i programów dla najbiedniejszych zdolnych aktorów z wiejskich rodzin. Bez tego nigdy nie nakręcimy dobrego kina. Poza tym każdy powiatowy dom kultury powinien być zasilany dotacjami z UE. Potrzebna jest też komisja do ustalania priorytetów. To wszystko ramach ogólnokrajowej strategii rozwojowej "Kino 2015".


RE: Zapowiedzi - Bucho - 28-09-2013

Utalentowany jestem, wiec drobny wycinek genialnie rozpisanego tekstu mojego autorstwa. Swietne pioro idealnie wpisujace sie w twardosc jezyka polskiego:

Mental, wypierdalaj :)


RE: Zapowiedzi - Gal Anonim - 28-09-2013

(28-09-2013, 13:36)Bucho napisał(a): Przy okazji, Jack Strong...do kroćset fur beczek!, brzmi jak nazwa taniego browaru z biedry - nie dalo sie lepszego tytuly wymyslic?!
"POLSKI SUPER-AGENT" i tagline: "Polska odpowiedź na JAMESA BONDA". Jest epa? Jest.


RE: Zapowiedzi - Mental - 28-09-2013

@Bucho

Ja tylko konstatuję oczywistości i podaje zdroworozsądkowe rozwiązania zgodne z duchem zjednoczonej Europy.

Cytat:Jack Strong...do kroćset fur beczek!, brzmi jak nazwa taniego browaru z biedry - nie dalo sie lepszego tytuly wymyslic?!

Akurat tytuł jest fajny. Dodaje B-klasowego maczo sznytu całości ;)






RE: Zapowiedzi - Bucho - 28-09-2013

Gdyby to byl prosty akcyjniak o Dorocinskim napierdalajacym z mozdzierza na Luku Kurskim, to tytul bylby idealny. Ten film bedzie jednak zbyt pompatyczno-powazny i tytul rodem z okladki VHS brzmi po prostu zle.