![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
- Negrin - 05-02-2009 Prosimy o streszczenie dla nietelewizyjnych ;) - Mierzwiak - 05-02-2009 Stanowisko Kino Świat, czyli jak pięknie wyjaśnić, dlaczego zrobiło się zły plakat: Cytat:Ksiądz Popiełuszko to postać nie jednowymiarowa. Intencją twórców filmu fabularnego âPopiełuszkoâ było pokazanie wielowymiarowości tej postaci, unikając tworzenia kolejnej filmowej laurki ku czci nieżyjącego bohatera.Żenada. - Mefisto - 05-02-2009 o kotku, ja cię nie pierdole :D co za barany :D dostałeś to w meilu czy jak? ja bym im odpisał bardzo, ale to bardzo niecenzuralnie :D - Negrin - 05-02-2009 Najbardziej urocze jest w sumie wplecenie niby od niechcenia pomiędzy tytuły polskich komromów "Był sobie chlopiec" i "Dziennika Bridget Jones" ;) - Mefisto - 05-02-2009 e, to jest lepsze: Cytat:Pierwszy plakat âPopiełuszkiâ przygotowany został w konwencji, której użyli również twórcy plakatu âKsiężnejâ albo âWalkiriiâ â i niewiele osób wie, że nasz projekt powstał zanim zostały upublicznione layouty do âKsiężnejâ i âWalkiriiâ. :D:D:D - military - 05-02-2009 KURWA MAĆ. Jak ktoś w oficjalnym oświadczeniu w pierwszym zdaniu jebie byka w postaci "nie jednoznacznej postaci", a potem wyjaśnia, że plakat jest plagiatem, bo to oryginalny projekt, a na koniec jeszcze dopieprza "Maciejem Papierzycą" (może Janempawłemdrugicą?), to mam ochotę takiego gościa napierdalać nieheblowanym krzesłem. Pardon moją łacinę. - Mierzwiak - 05-02-2009 Mefisto napisał(a):dostałeś to w meilu czy jak?Craven podesłał mi maila od nich. Jutro mam zamiar do nich napisać i sprowadzić na ziemię, bo ta cała burza wokół plakatu która wybuchła (że to kopia plakatu Bonda) zupełnie odwróciła uwagę ot tego jak koszmarny to i nieadekwatny do tego o czym jest film plakat. Nie będę używać niecenzuralnych słów, ale będzie ostro. - Craven - 05-02-2009 A ja maile od nich i innych dostaję od kiedy prowadziłem dział filmowy, wpierw na Valkirii potem na Polterze. - desjudi - 05-02-2009 Mierzwiak, wyślij odpowiedź przez Stopklatkę/Filmweb. Będzie skuteczniejsze, bo głośniejsze. - soldamn - 05-02-2009 już jest na stopklatce:) - military - 05-02-2009 Tak mnie wkurzyła ta oficjalna wypowiedź, że aż napisałem Kino Światowi maila, w którym wyznaję moje uczucia co do tego dystrybutora. Może jeśli będzie więcej takich pojedynczych głosów, podwyższą swój poziom. - desjudi - 05-02-2009 dawajcie te maile na forum, przesyłajcie je do mediów. osobista korespondencja z nawet samym prezesem nic nie da, jeśli nikt o tym nie gada, nie komentuje, nie upublicznia. - military - 05-02-2009 Witam Sprawa plakatu do Popiełuszki - swoją drogą jeszcze gorszego niż reszta polskiego badziewia, bo tym razem chodzi o ordynarny plagiat - nabrała rozgłosu, a czytając Państwa oficjalne oświadczenie na Stopklatce.pl omal nie spadłem z krzesła. Już w pierwszym zdaniu serwujecie błąd ortograficzny w postaci "nie jednoznacznej postaci". Później tłumaczycie, że to wszystko zahacza o plagiat, bo... to oryginalny projekt (gratuluję logiki), a na koniec mylicie nazwisko jednego z nielicznych utalentowanych reżyserów z Polski ("Maciej Papierzyca"? Może "Janopawłodrugica"?). Staliście się Państwo pośmiewiskiem nawet poza Polską, a mimo tego nie stać was na przygotowanie RZETELNEGO wytłumaczenia. Już mniejsza z tym, że plakat jest "inspirowany" - wystarczyło się przyznać, a wszystko byłoby jasne i zrozumiałe. W końcu Casino Royale to uznany film. Ale nie, wolicie brnąc w jakieś bzdurne, sprzeczne wyjaśnienia, a na dodatek powierzacie spisanie ich komuś, kto nie tylko nie zna się na kinie, ale jest na bakier z "polakiem". Jestem zapewne tylko kroplą w morzu i moja opinia niewiele dla Was znaczy, ale mimo wszystko: gratuluję! Wspięliście się na wyżyny nieprofesjonalizmu, a wasze kuriozalne, naciąganie tłumaczenia są tak obrzydliwie niewiarygodne i niechlujne, że pobiliście w tej konkurencji nawet polityków. Pozwólcie, że jeszcze raz złoże Wam wyrazy uznania. Nie każdy tak potrafi. widz (podpisałem się też normalnie, żeby nie było) - Mental - 05-02-2009 http://www.kinoswiat.pl/film_popieluszko.asp Obraz jest skierowany przede wszystkim do młodego pokolenia, które zna tamtą historię wyłącznie z przekazów telewizyjnych lub rodzinnych. Dotarciu do niego sprzyjać ma nowoczesny język filmu, w którego realizację zaangażowane będą najnowsze środki i rozwiązania techniczne. najnowsze rozwiązanie techniczne? czyli co - popiełuszko będzie w mitycznej jakości 3D jak pamperki z cameronowego avatara? typowa polska wiocha i bamberstwo na każdym poziomie. - Gal Anonim - 05-02-2009 Nie, pewnie użyli wreszcie prawdziwych mikrofonów do nagrywania dźwięku. Do tego zrobią post-synchrony, a film zmontują w Windows Movie Maker. Niech żyje rewolucja! Neolityczna, ma się rozumieć. - Don Vito - 05-02-2009 Co do Popiełuszki - film jest pomnikiem i to ponoć największym, jakie polskie kino w ostatnich latach widziało (wiem z opinii ludzi, którzy już film widzieli). Chyba sobie odświeżę "Zabić księdza" Holland. Co do plakatu: ten pierwszy w stylu Walkirii i Księżnej jest spoko. Ten drugi to porażka i nie chodzi mi tu tylko o plagiat, ale o samą postać Popiełuszki. Jak ktoś pięknie zauważył, wygląda jak model z ulotek Tesco. - D'mooN - 06-02-2009 Link do Stopklatki wylądował na Wykopie. http://www.wykop.pl/link/141182/plakat-do-popieluszki-oficjalne-stanowisko-dystrybutora - Pavel - 06-02-2009 Dla tych, którzy Faktów nie widzieli: EDIT Tam na Wykopie to mój komentarz. - Jakuzzi - 06-02-2009 A reklamy by Mierzwiak nie bylo... Marginesem, chyba juz teraz mozna powiedziec, ze plakat Popieluszki bedzie laureatem przyszlorocznego Hezekara. ;) - Azgaroth - 06-02-2009 I znowu wszystko dzięki Kino Świat ;) |