![]() |
|
NASZE PLAKATY - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25) +--- Wątek: NASZE PLAKATY (/Thread-NASZE-PLAKATY--845) |
RE: NASZE PLAKATY - mcclane83 - 13-04-2014 (12-04-2014, 14:43)Mental napisał(a): Ta panna z garnkiem na głowie wygląda troche śmiesznie. Nie można jej czegoś innego nasadzić na łeb? ;) Jakbym słyszał pewną osobę, która miała okazję skomentować pierwszy koncept posteru , gdzie garnek tej panny zawładną 30 - 40% powierzchni. Zamiast nasadzić jej np. włosy, postanowiłem trochę ją przeskalować ;) (12-04-2014, 19:47)Proteus napisał(a): Ale to chyba nie jest oryginalny rysunek? To są kadry z filmu, przefiltrowane w Photoshopie. Dobrze mówię? Mixed media, tak pokrótce. O technice wspominałem we wcześniejszych postach. Cały proces twórczy jest daleki od 'przefiltrowania w Photoshopie' :) RE: NASZE PLAKATY - Proteus - 13-04-2014 Oczywiście, nie chciałem umniejszać Twojej pracy, ani nie miałem na myśli tego, że po prostu wybierasz filtr z zakładki "efekty", klikasz i po sprawie. Po prostu chodziło mi o to, że są to edytowane/obrabiane w photoshopie zdjęcia, a nie oryginalne malunki, bo post Martiniego odczytałem jako zachwyt nad rysunkami, jakbyś przy Willow próbował strzelić Struzana ;). RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 03-06-2014 Wziąłem się za X-serię, na pierwszy ogień "X-Men":
RE: NASZE PLAKATY - Bogdan - 03-06-2014 Proste, ale pomysłowe - w bardzo fajny sposób wykorzystany motyw z filmu, no i Statui Wolności zaskakująco dobrze pasuje hełm Magneto :) Do Origins też będzie? :D RE: NASZE PLAKATY - military - 04-06-2014 Sorry, ale to jest niezamierzenie śmieszne.:) RE: NASZE PLAKATY - Mental - 04-06-2014 Mierzwiak, ten plakat to jakiś nowy film o Ameryce mojego ulubionego reżysera Larsa von Triera? RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 08-02-2015 14 lutego coraz bliżej, więc to dobra okazja by przypomnieć coś, co zrobiłem bardzo dawno temu, a co udało mi się wydobyć z mrocznych, zapomnianych obszarów dysku twardego:
RE: NASZE PLAKATY - Persona non grata - 08-02-2015 Mam nadzieję, że dzisiaj byś zamienił miejscami imię i nazwisko Cichopek i Zakościelnego? RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 08-02-2015 Tak, to akurat spore niedopatrzenie z mojej strony :) RE: NASZE PLAKATY - mcclane83 - 30-04-2015 W oczekiwaniu na 'Szalonego Maksa':
RE: NASZE PLAKATY - Huntersky - 30-04-2015 Dla pełnego efektu powinieneś go wydrukować, wytarmosić w rękach, pociąć w paru miejscach i przykleić na jakiejś odrapanej ścianie. Ale poza tym jest zajebisty. :) RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 30-04-2015 Świetny, ale dwie uwagi: - Większy kontrast i wyrazistsze kolory na wzór tego, co widać na filmie - Poszedłbym jeszcze bardziej w stylizację na podniszczony, papierowy plakat RE: NASZE PLAKATY - mcclane83 - 01-05-2015 Dzięki za wskazówki. To jest mój pierwszy w całości 'digital painting'. Nie chciałem dodawać żadnych 'efektów', przysłaniających czasochłonną robotę ;) Niski kontrast był zamierzony, chciałem utrzymać 'piaskowy' klimat. Projekt został zrobiony pod konkurs: http://photoshopcreative.co.uk/competitions/87/design_artwork_for_the_release_of_mad_max_fury_road_ Zrezygnowałem z nasyconej/przejaskrawionej kolorystki ze względu na jej nadmiar w trailerach i oficjalnych posterach. Poniżej wersja przyniszczona:
RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 01-05-2015 (01-05-2015, 02:01)mcclane83 napisał(a): Niski kontrast był zamierzony, chciałem utrzymać 'piaskowy' klimat. (...) Zrezygnowałem z nasyconej/przejaskrawionej kolorystki ze względu na jej nadmiar w trailerach i oficjalnych posterach.OK. Cytat:Projekt został zrobiony pod konkurs:Konkurencji nie masz praktycznie żadnej, twój plakat bardzo się wyróżnia. Życzę wygranej :) RE: NASZE PLAKATY - mcclane83 - 01-05-2015 Wyniki pojawiły się już wczoraj rano. http://blog.photoshopcreative.co.uk/blog/competitions/madmax-winner/ RE: NASZE PLAKATY - Szaman - 01-05-2015 Steve w komentarzach to pewnie z Polski :) Twój był lepszy, wydaje mi się, że Miller wybrał po prostu ten który pasował najbardziej do stylistyki promocyjnych plakatów. Może to dowodzić, że ma pełną kontrolę nad kampanią marketingową. RE: NASZE PLAKATY - Gal Anonim - 06-08-2015 słodkie :) http://www.youtube.com/watch?t=424&v=5hIOwi5Mv8E RE: NASZE PLAKATY - Martinipl - 25-08-2015 super short, ale co on robi w plakatach? RE: NASZE PLAKATY - Gal Anonim - 25-08-2015 Dobre pytanie. :) Widac miałem zator mózgu ;) RE: NASZE PLAKATY - mcclane83 - 31-08-2016 Witam, mialem ostatnio przyjemnosc w zrobieniu plakatu do niezaleznej produkcji z USA. Efekt pod ponizszym linkiem https://www.behance.net/gallery/42241883/Malibu-Road |