Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
NASZE PLAKATY - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25)
+--- Wątek: NASZE PLAKATY (/Thread-NASZE-PLAKATY--845)



RE: NASZE PLAKATY - mcclane83 - 13-04-2014

(12-04-2014, 14:43)Mental napisał(a): Ta panna z garnkiem na głowie wygląda troche śmiesznie. Nie można jej czegoś innego nasadzić na łeb? ;)

Jakbym słyszał pewną osobę, która miała okazję skomentować pierwszy koncept posteru , gdzie garnek tej panny zawładną 30 - 40% powierzchni. Zamiast nasadzić jej np. włosy, postanowiłem trochę ją przeskalować ;)
(12-04-2014, 19:47)Proteus napisał(a): Ale to chyba nie jest oryginalny rysunek? To są kadry z filmu, przefiltrowane w Photoshopie. Dobrze mówię?

Mixed media, tak pokrótce. O technice wspominałem we wcześniejszych postach. Cały proces twórczy jest daleki od 'przefiltrowania w Photoshopie' :)


RE: NASZE PLAKATY - Proteus - 13-04-2014

Oczywiście, nie chciałem umniejszać Twojej pracy, ani nie miałem na myśli tego, że po prostu wybierasz filtr z zakładki "efekty", klikasz i po sprawie. Po prostu chodziło mi o to, że są to edytowane/obrabiane w photoshopie zdjęcia, a nie oryginalne malunki, bo post Martiniego odczytałem jako zachwyt nad rysunkami, jakbyś przy Willow próbował strzelić Struzana ;).




RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 03-06-2014

Wziąłem się za X-serię, na pierwszy ogień "X-Men":

[Obrazek: 1zc6et.jpg]


RE: NASZE PLAKATY - Bogdan - 03-06-2014

Proste, ale pomysłowe - w bardzo fajny sposób wykorzystany motyw z filmu, no i Statui Wolności zaskakująco dobrze pasuje hełm Magneto :)

Do Origins też będzie? :D


RE: NASZE PLAKATY - military - 04-06-2014

Sorry, ale to jest niezamierzenie śmieszne.:)


RE: NASZE PLAKATY - Mental - 04-06-2014

Mierzwiak, ten plakat to jakiś nowy film o Ameryce mojego ulubionego reżysera Larsa von Triera?


RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 08-02-2015

14 lutego coraz bliżej, więc to dobra okazja by przypomnieć coś, co zrobiłem bardzo dawno temu, a co udało mi się wydobyć z mrocznych, zapomnianych obszarów dysku twardego:

[Obrazek: 1492f7k.jpg]


RE: NASZE PLAKATY - Persona non grata - 08-02-2015

Mam nadzieję, że dzisiaj byś zamienił miejscami imię i nazwisko Cichopek i Zakościelnego?


RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 08-02-2015

Tak, to akurat spore niedopatrzenie z mojej strony :)


RE: NASZE PLAKATY - mcclane83 - 30-04-2015

W oczekiwaniu na 'Szalonego Maksa':
[Obrazek: mmfr_quad_poster_small_zpsb0idtnje.jpg~original]


RE: NASZE PLAKATY - Huntersky - 30-04-2015

Dla pełnego efektu powinieneś go wydrukować, wytarmosić w rękach, pociąć w paru miejscach i przykleić na jakiejś odrapanej ścianie. Ale poza tym jest zajebisty. :)


RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 30-04-2015

Świetny, ale dwie uwagi:
- Większy kontrast i wyrazistsze kolory na wzór tego, co widać na filmie
- Poszedłbym jeszcze bardziej w stylizację na podniszczony, papierowy plakat


RE: NASZE PLAKATY - mcclane83 - 01-05-2015

Dzięki za wskazówki. To jest mój pierwszy w całości 'digital painting'. Nie chciałem dodawać żadnych 'efektów', przysłaniających czasochłonną robotę ;) Niski kontrast był zamierzony, chciałem utrzymać 'piaskowy' klimat.

Projekt został zrobiony pod konkurs:
http://photoshopcreative.co.uk/competitions/87/design_artwork_for_the_release_of_mad_max_fury_road_


Zrezygnowałem z nasyconej/przejaskrawionej kolorystki ze względu na jej nadmiar w trailerach i oficjalnych posterach.

Poniżej wersja przyniszczona:
[Obrazek: mad_max_grindhouse2_zpsuyvznqhf.jpg~original]


RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 01-05-2015

(01-05-2015, 02:01)mcclane83 napisał(a): Niski kontrast był zamierzony, chciałem utrzymać 'piaskowy' klimat. (...) Zrezygnowałem z nasyconej/przejaskrawionej kolorystki ze względu na jej nadmiar w trailerach i oficjalnych posterach.
OK.

Cytat:Projekt został zrobiony pod konkurs:
http://photoshopcreative.co.uk/competitions/87/design_artwork_for_the_release_of_mad_max_fury_road_
Konkurencji nie masz praktycznie żadnej, twój plakat bardzo się wyróżnia. Życzę wygranej :)




RE: NASZE PLAKATY - mcclane83 - 01-05-2015

Wyniki pojawiły się już wczoraj rano.
http://blog.photoshopcreative.co.uk/blog/competitions/madmax-winner/


RE: NASZE PLAKATY - Szaman - 01-05-2015

Steve w komentarzach to pewnie z Polski :) Twój był lepszy, wydaje mi się, że Miller wybrał po prostu ten który pasował najbardziej do stylistyki promocyjnych plakatów. Może to dowodzić, że ma pełną kontrolę nad kampanią marketingową.


RE: NASZE PLAKATY - Gal Anonim - 06-08-2015

słodkie :)

http://www.youtube.com/watch?t=424&v=5hIOwi5Mv8E


RE: NASZE PLAKATY - Martinipl - 25-08-2015

super short, ale co on robi w plakatach?


RE: NASZE PLAKATY - Gal Anonim - 25-08-2015

Dobre pytanie. :) Widac miałem zator mózgu ;)


RE: NASZE PLAKATY - mcclane83 - 31-08-2016

Witam, mialem ostatnio przyjemnosc w zrobieniu plakatu do niezaleznej produkcji z USA. Efekt pod ponizszym linkiem
https://www.behance.net/gallery/42241883/Malibu-Road