![]() |
|
Co to za film? - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25) +--- Wątek: Co to za film? (/Thread-Co-to-za-film--99) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
|
RE: Co to za film? - Mefisto - 04-04-2013 sekta na pustyni była w Znikającym punkcie, ale nie kojarzę jakiegoś wielkiego cliffhangera z tym związanego RE: Co to za film? - marinho - 04-04-2013 (04-04-2013, 02:29)Mefisto napisał(a): sekta na pustyni była w Znikającym punkcie, ale nie kojarzę jakiegoś wielkiego cliffhangera z tym związanegoNiestety to nie ten film, ten którego szukam powstał po 1990+ Z dzisiejszej perspektywy wydaje mi się, że mogła to być jakaś produkcja telewizyjna, Co do 2. To była też mowa o Chinach, czajnikach i herbacie... RE: Co to za film? - Szaman - 04-04-2013 (03-04-2013, 22:19)marinho napisał(a): Hej A może to Władca Iluzji ze Scottem Bakulą i Famke Janssen? Tam też był jakiś kult na pustyni http://www.imdb.com/title/tt0113690/reference RE: Co to za film? - marinho - 04-04-2013 (04-04-2013, 17:01)Szaman napisał(a):(03-04-2013, 22:19)marinho napisał(a): Hej Hmmm też raczej nie. Nie przypominam sobie rozpoznawalnych twarzy. Nie jestem pewien czy to był kult, a tym bardziej chory, po prostu małomiasteczkowi ludzie stali sobie na pustyni w kręgu i mieli dziwną "fazę", jeżeli mogę się tak wyrazić :D. Niestety wspomnienie jest bardzo mgliste. Pamiętam tylko, że ktoś dojechał na miejsce autobusem i widok tych ludzi wiązał się z ogromnym szokiem i zwrotem akcji. RE: Co to za film? - military - 05-04-2013 Jesteś pewny, ze to jednak nie to? RE: Co to za film? - marinho - 05-04-2013 Tak, pamiętam ten odcinek :) Potwierdzam jest wiele podobienstw, ale to na 100% nie to. Ważny jest motyw autobusu, scena miała miejsce za dnia. RE: Co to za film? - Veers - 14-04-2013 (04-03-2013, 06:01)marinho napisał(a): I drugi film s-f, który opowiadał o komecie przelatującej blisko naszej planety powodując dziwne zachowanie wśród ludzi. Też dość stary film, niestety nie pamiętam dokładnie o co chodziło. To pewnie "Noc komety". RE: Co to za film? - Gambit - 19-04-2013 Nie wiem czy to jakiś film czy reklama czy cokolwiek, może jednak ktoś ma jakiś dar szukania w google
RE: Co to za film? - nawrocki - 19-04-2013 Cytat:Nie wiem czy to jakiś film czy reklama czy cokolwiekMi się wydaje, że to jakis pornol. RE: Co to za film? - SonnyCrockett - 19-04-2013 Jeżeli to pornol to to jest argument żeby je oglądać, ileż rzeczy może tak przynieść: broń, nóż, pieniądze, zdjęcia, cukier w saszetkach. To zupełnie nowe rozwiązanie fabularne. Genialne. :P RE: Co to za film? - Persona non grata - 19-04-2013 Zbyt dobre aktorstwo. RE: Co to za film? - Szaman - 19-04-2013 Mi to wygląda na jakąś odważną reklamę, coś w stylu tego programu prowadzonego kiedyś przez Jakubika na Polsacie. RE: Co to za film? - nawrocki - 19-04-2013 ROTFL. Przeczucie mnie jednak nie zmyliło. Gość na gifie to niejaki Manuel Ferrara, a film nazywa się "Losing Kayden". Pornol, oczywiście. Miłego fapania, Gambit :) RE: Co to za film? - Gambit - 19-04-2013 Dzięki, odpisałbym wcześniej, ale miałem ręce pełne roboty xD RE: Co to za film? - shamar - 20-04-2013 (19-04-2013, 23:25)nawrocki napisał(a): ... "Losing Kayden". Pornol, oczywiście. Dziwne. Gif wygląda jak z jakiejś komedii, alternatywnie serialu komediowego. Nikt by w życiu nie wpadł na to, że to z pornosa... właściwie, prawie nikt. RE: Co to za film? - simek - 20-04-2013 Nie ma innego wyjścia jak obejrzeć tego pornola, coś jest podejrzany :p RE: Co to za film? - shamar - 20-04-2013 Tu jest trailer (18+) RE: Co to za film? - MOLQ - 21-04-2013 Digital Playground oni raczej nie zawodza :) RE: Co to za film? - OGPUEE - 23-04-2013 Mi po głowie chodzi pewien film, chyba animowany. Akcja działa się średniowieczu, a jednym z bohaterów byli rycerz z czerwonym płaszczem oraz koleś o aparycji łotra z kozią bródką. Na końcu rycerz ginął, a koleś z bródką w ostatnim kadrze całował się z ukochaną. RE: Co to za film? - marinho - 25-04-2013 Skoro nie ma odpowiedzi na poprzednie dwa, wrzucam kolejne. Tym razem powinny być dużo łatwiejsze do identyfikacji. 1. Film opowiadał o grupce dzieciaków, którzy łazili wzdłuż torów. Pewnego dnia znaleźli coś dziwnego, prawdopodobnie były to zwłoki. Fabułę stanowiły wspomnienia pisarza, mógł to być Stephen King. 2. Grupka dzieciaków gra w "bejzbola" niestety piłka wpada im za ogrodzenie i wszyscy zaczynają się bać ponieważ czai się tam coś w rodzaju potwora. W końcu jeden z nich idzie po piłę. (14-04-2013, 23:36)Veers napisał(a): To pewnie "Noc komety".Tak już wcześniej sam to znalazłem, ale dzięki za chęci :) |