Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Co to za film? - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25)
+--- Wątek: Co to za film? (/Thread-Co-to-za-film--99)



RE: Co to za film? - Mefisto - 04-04-2013

sekta na pustyni była w Znikającym punkcie, ale nie kojarzę jakiegoś wielkiego cliffhangera z tym związanego


RE: Co to za film? - marinho - 04-04-2013

(04-04-2013, 02:29)Mefisto napisał(a): sekta na pustyni była w Znikającym punkcie, ale nie kojarzę jakiegoś wielkiego cliffhangera z tym związanego
Niestety to nie ten film, ten którego szukam powstał po 1990+
Z dzisiejszej perspektywy wydaje mi się, że mogła to być jakaś produkcja telewizyjna,

Co do 2. To była też mowa o Chinach, czajnikach i herbacie...


RE: Co to za film? - Szaman - 04-04-2013

(03-04-2013, 22:19)marinho napisał(a): Hej

Mam kolejną zagwozdkę i znów ledwo pamiętam tylko jedną scenę. Wydaje mi sie, ze to produkcja z lat 90 choć może być mlodsza, nie jestem pewien czy chodzi o końcówkę serialu czy tez filmu. Prawdopodobnie oglądałem to dawno temu późnym wieczorem na TVP:

1. Ktoś wieziony jest autobusem na środek pustyni w USA. Bus się zatrzymuje i okazuje sie ze zebrani sa tam ludzie, tworzacy jakis chory kult. I tu nastepuje poteżny emocjonujacy cliffhanger, a moja pamięć się urywa...

A może to Władca Iluzji ze Scottem Bakulą i Famke Janssen? Tam też był jakiś kult na pustyni
http://www.imdb.com/title/tt0113690/reference




RE: Co to za film? - marinho - 04-04-2013

(04-04-2013, 17:01)Szaman napisał(a):
(03-04-2013, 22:19)marinho napisał(a): Hej

Mam kolejną zagwozdkę i znów ledwo pamiętam tylko jedną scenę. Wydaje mi sie, ze to produkcja z lat 90 choć może być mlodsza, nie jestem pewien czy chodzi o końcówkę serialu czy tez filmu. Prawdopodobnie oglądałem to dawno temu późnym wieczorem na TVP:

1. Ktoś wieziony jest autobusem na środek pustyni w USA. Bus się zatrzymuje i okazuje sie ze zebrani sa tam ludzie, tworzacy jakis chory kult. I tu nastepuje poteżny emocjonujacy cliffhanger, a moja pamięć się urywa...

A może to Władca Iluzji ze Scottem Bakulą i Famke Janssen? Tam też był jakiś kult na pustyni
http://www.imdb.com/title/tt0113690/reference


Hmmm też raczej nie. Nie przypominam sobie rozpoznawalnych twarzy. Nie jestem pewien czy to był kult, a tym bardziej chory, po prostu małomiasteczkowi ludzie stali sobie na pustyni w kręgu i mieli dziwną "fazę", jeżeli mogę się tak wyrazić :D. Niestety wspomnienie jest bardzo mgliste. Pamiętam tylko, że ktoś dojechał na miejsce autobusem i widok tych ludzi wiązał się z ogromnym szokiem i zwrotem akcji.




RE: Co to za film? - military - 05-04-2013

Jesteś pewny, ze to jednak nie to?




RE: Co to za film? - marinho - 05-04-2013

Tak, pamiętam ten odcinek :) Potwierdzam jest wiele podobienstw, ale to na 100% nie to.

Ważny jest motyw autobusu, scena miała miejsce za dnia.


RE: Co to za film? - Veers - 14-04-2013

(04-03-2013, 06:01)marinho napisał(a): I drugi film s-f, który opowiadał o komecie przelatującej blisko naszej planety powodując dziwne zachowanie wśród ludzi. Też dość stary film, niestety nie pamiętam dokładnie o co chodziło.

To pewnie "Noc komety".


RE: Co to za film? - Gambit - 19-04-2013

Nie wiem czy to jakiś film czy reklama czy cokolwiek, może jednak ktoś ma jakiś dar szukania w google

[Obrazek: brilliant-i-say-g3.gif?w=300&h=165]


RE: Co to za film? - nawrocki - 19-04-2013

Cytat:Nie wiem czy to jakiś film czy reklama czy cokolwiek
Mi się wydaje, że to jakis pornol.


RE: Co to za film? - SonnyCrockett - 19-04-2013

Jeżeli to pornol to to jest argument żeby je oglądać, ileż rzeczy może tak przynieść: broń, nóż, pieniądze, zdjęcia, cukier w saszetkach. To zupełnie nowe rozwiązanie fabularne. Genialne. :P


RE: Co to za film? - Persona non grata - 19-04-2013

Zbyt dobre aktorstwo.


RE: Co to za film? - Szaman - 19-04-2013

Mi to wygląda na jakąś odważną reklamę, coś w stylu tego programu prowadzonego kiedyś przez Jakubika na Polsacie.


RE: Co to za film? - nawrocki - 19-04-2013

ROTFL. Przeczucie mnie jednak nie zmyliło. Gość na gifie to niejaki Manuel Ferrara, a film nazywa się "Losing Kayden". Pornol, oczywiście.

Miłego fapania, Gambit :)


RE: Co to za film? - Gambit - 19-04-2013

Dzięki, odpisałbym wcześniej, ale miałem ręce pełne roboty xD


RE: Co to za film? - shamar - 20-04-2013

(19-04-2013, 23:25)nawrocki napisał(a): ... "Losing Kayden". Pornol, oczywiście.

Dziwne. Gif wygląda jak z jakiejś komedii, alternatywnie serialu komediowego.
Nikt by w życiu nie wpadł na to, że to z pornosa... właściwie, prawie nikt.




RE: Co to za film? - simek - 20-04-2013

Nie ma innego wyjścia jak obejrzeć tego pornola, coś jest podejrzany :p


RE: Co to za film? - shamar - 20-04-2013

Tu jest trailer (18+)



RE: Co to za film? - MOLQ - 21-04-2013

Digital Playground oni raczej nie zawodza :)


RE: Co to za film? - OGPUEE - 23-04-2013

Mi po głowie chodzi pewien film, chyba animowany. Akcja działa się średniowieczu, a jednym z bohaterów byli rycerz z czerwonym płaszczem oraz koleś o aparycji łotra z kozią bródką. Na końcu rycerz ginął, a koleś z bródką w ostatnim kadrze całował się z ukochaną.


RE: Co to za film? - marinho - 25-04-2013

Skoro nie ma odpowiedzi na poprzednie dwa, wrzucam kolejne. Tym razem powinny być dużo łatwiejsze do identyfikacji.

1. Film opowiadał o grupce dzieciaków, którzy łazili wzdłuż torów. Pewnego dnia znaleźli coś dziwnego, prawdopodobnie były to zwłoki. Fabułę stanowiły wspomnienia pisarza, mógł to być Stephen King.

2. Grupka dzieciaków gra w "bejzbola" niestety piłka wpada im za ogrodzenie i wszyscy zaczynają się bać ponieważ czai się tam coś w rodzaju potwora. W końcu jeden z nich idzie po piłę.


(14-04-2013, 23:36)Veers napisał(a): To pewnie "Noc komety".
Tak już wcześniej sam to znalazłem, ale dzięki za chęci :)