![]() |
|
Cyberbug 2077 - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Cyberbug 2077 (/Thread-Cyberbug-2077--4920) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
|
RE: Cyberpunk 2077 - Albertino - 19-12-2020 To też jest dobre: 8 czerwca 2020 - Tysiąc postaci niezależnych będzie miało zaprojektowane dzienne aktywności Czyli co, zły przecinek w kodzie jak w "Colonial Marines"? ;) RE: Cyberpunk 2077 - yacajackowski - 19-12-2020 https://www.cyberpunk.net/pl/news/37193/hotfix-1-05-lista-zmian RE: Cyberpunk 2077 - Kluski - 19-12-2020 Nic specjalnego :) RE: Cyberpunk 2077 - SonnyCrockett - 19-12-2020 Mnie tam kica ta gra pewnie nigdy w nią nie zagram ale sytuacja jest fajna. Lubię gdy dziadostwo organizacyjne się mści. Kompletnie mnie nie dziwi bo mam w rodzinie osobę pracującą w podobnej branży i jak słyszę jak oni tam działają to mnie śmiech ogarnia. Dziw że te wszystkie programy, systemy i gry w ogóle działają, coraz słabiej ale jednak działają. :) RE: Cyberpunk 2077 - Mental - 19-12-2020 Albertino napisał(a):To też jest dobre: To mieli Redzi na myśli, kiedy podkreślali, że nie należy porównywać CP do GTAV ;) RE: Cyberpunk 2077 - Kluski - 19-12-2020 Ale przynajmniej babeczka w samochodzie ma CYBERMETYCZNĄ RENKE!!! No cóż, nie ma czego zbierać... Wszystko poszło na historię, która jest krótka i rozczarowująca, oraz na rozgałęziające wybory i elementy RPG, których nie ma :) RE: Cyberpunk 2077 - Capt. Nascimento - 19-12-2020 Jezu, jakie combo porażek CD Projekt. - GOG usuwa grę "Devotion" (z wszystkich krajów) bo Chiny nalegały - Sony usuwa Cyberpunka ze swojego sklepu i zgadza się na powszechne zwroty (czego chyba wcześniej nie robiło?) - Microsoft robi to samo - drastyczny spadek cen akcji - okazuje się że CEO wprost kłamał, nawet gorzej niż Todd Howard Rozwala mnie że ludzie albo atakują za to wszystko lewaków (gdzie akurat "lewicowy" marketing odwalił kawał dobrej roboty), albo developerów (gdzie to kompletnie nie ich wina), zamiast zaatakować JEDNĄ osobę odpowiedzialną, czyli CEO CD Projekt. Przecież ktoś musiał zatwierdzić budżet patrząc na rozwój gry, ktoś musiał przyklepać wydanie gry która nie była w ogóle skończona... RE: Cyberpunk 2077 - Mental - 19-12-2020 Kluski napisał(a):Ale przynajmniej babeczka w samochodzie ma CYBERMETYCZNĄ RENKE!!! Btw, to się zemściło: https://twitter.com/cyberpunkgame/status/1267883702241157127 RE: Cyberpunk 2077 - Kluski - 19-12-2020 Kiciński do dymisji, nie widzę innego wyjścia :) https://businessinsider.com.pl/przecieki-ze-spotkania-microsoft-store-i-cd-projekt-beda-zwracali-pieniadze-za/xp4kdh4.amp RE: Cyberpunk 2077 - Mental - 19-12-2020 Więcej porównań z GTA5: Parodia normalnie :) RE: Cyberpunk 2077 - Gal Anonim - 19-12-2020 No Mental, ale GTAV to gra, która wyszła 7 lat temu! Nie oczekuj od gry, która wyszła w 2020 i pracowano nad nią 8 lat dorównywała jej poziomem! ;) RE: Cyberpunk 2077 - Ash_9001 - 19-12-2020 Te porównania są lekko szokujące. Człowiek nie docenia tych wszystkich małych detali, ale one robią ogromną różnicę. RE: Cyberpunk 2077 - Mental - 19-12-2020 @Crov Warto dodać, że dla wielu osób GTA IV ma lepszą fizykę i zachowanie NPCów niż GTA V: "Cyberpunk" jest spektakularnie spieprzony. Pora skończyć gadać o gliczach czy bugach. Ta gra jest po prostu niedojebana technologicznie. RE: Cyberpunk 2077 - Bucho - 19-12-2020 Beda mieli w CDPR udane Swieta, nie ma co: RE: Cyberpunk 2077 - Capt. Nascimento - 19-12-2020 https://www.ppe.pl/news/152831/cyberpunk-2077-gracze-sa-zli-poniewaz-traca-dostep-do-gry-po-wykonaniu-refundacji.html?fbclid=IwAR1X_RfTJ-CW4KO7RofrE6hwh3wVbSQBzm27xZphoicnLK6U37HGg-0J5tA Gracze co dostali zwrot kasy są wściekli, bo zablokowano im dostęp do gry. XD RE: Cyberpunk 2077 - Bucho - 19-12-2020 Takie srodowisko :) Natomiast Redzi sa teraz w takim miejscu, ze beda jebani za wszystko i cale zlo na swiecie to ich wina. Przeminie z wiatrem. RE: Cyberpunk 2077 - Paszczak - 19-12-2020 No już nie przesadzajmy z tą histerią. Biggest Gaming Disaster EVAH! Czy Cyberpunk zrujnuje całą branżę jak E.T. od Atari? Nie? No to shut the fuck up. W dodatku koleś myśli, że CDP jest ze Szwecji. RE: Cyberpunk 2077 - Kluski - 19-12-2020 Nie powinno się kopać leżącego, ale jejku, naprawdę? https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/kg47yz/psa_your_save_file_is_capped_at_8mb_on_all/ RE: Cyberpunk 2077 - yacajackowski - 19-12-2020 Ja pierdole, rozumiem wszystko ale to co się teraz dzieje to jest takie spierdolenie że ja pierdole. Czy jak zwracam komputer do sklepu bo chujowo działa to nadal moge go używać? RE: Cyberpunk 2077 - Bucho - 19-12-2020 @Paszczak No mysli. Nie wiem czy zrujnuje (racja, bo w sumie co niby?) ale kropla drazy skale, ten growy korpo-biznes jest miejscami do zaorania, ale to w duzej mierze wina klientow placacych za niedorobione gowna, ktore sie potem miesiacami, a nawet latami poprawia. Mnie chodzi raczej w ogole o te reakcje, bo one nakrecaja i sa nakrecane cala sytuacja, taka radosna karuzela. Gdyby to byla jakas inna firma to moze dymy bylyby mniejsze, a do tego tak jak wyzej, teraz ci vlogerzy napierdalaja, bo temat zre i beda jechac CDPR za wszystko. |