Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Cyberbug 2077 - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Cyberbug 2077 (/Thread-Cyberbug-2077--4920)



RE: Cyberpunk 2077 - Albertino - 19-12-2020

To też jest dobre:

8 czerwca 2020
- Tysiąc postaci niezależnych będzie miało zaprojektowane dzienne aktywności

Czyli co, zły przecinek w kodzie jak w "Colonial Marines"? ;)


RE: Cyberpunk 2077 - yacajackowski - 19-12-2020

https://www.cyberpunk.net/pl/news/37193/hotfix-1-05-lista-zmian


RE: Cyberpunk 2077 - Kluski - 19-12-2020

Nic specjalnego :)


RE: Cyberpunk 2077 - SonnyCrockett - 19-12-2020

Mnie tam kica ta gra pewnie nigdy w nią nie zagram ale sytuacja jest fajna. Lubię gdy dziadostwo organizacyjne się mści. Kompletnie mnie nie dziwi bo mam w rodzinie osobę pracującą w podobnej branży i jak słyszę jak oni tam działają to mnie śmiech ogarnia. Dziw że te wszystkie programy, systemy i gry w ogóle działają, coraz słabiej ale jednak działają. :)


RE: Cyberpunk 2077 - Mental - 19-12-2020

Albertino napisał(a):To też jest dobre:

8 czerwca 2020
- Tysiąc postaci niezależnych będzie miało zaprojektowane dzienne aktywności



To mieli Redzi na myśli, kiedy podkreślali, że nie należy porównywać CP do GTAV ;)


RE: Cyberpunk 2077 - Kluski - 19-12-2020

Ale przynajmniej babeczka w samochodzie ma CYBERMETYCZNĄ RENKE!!!

No cóż, nie ma czego zbierać... Wszystko poszło na historię, która jest krótka i rozczarowująca, oraz na rozgałęziające wybory i elementy RPG, których nie ma :)


RE: Cyberpunk 2077 - Capt. Nascimento - 19-12-2020

Jezu, jakie combo porażek CD Projekt.

- GOG usuwa grę "Devotion" (z wszystkich krajów) bo Chiny nalegały
- Sony usuwa Cyberpunka ze swojego sklepu i zgadza się na powszechne zwroty (czego chyba wcześniej nie robiło?)
- Microsoft robi to samo
- drastyczny spadek cen akcji
- okazuje się że CEO wprost kłamał, nawet gorzej niż Todd Howard

Rozwala mnie że ludzie albo atakują za to wszystko lewaków (gdzie akurat "lewicowy" marketing odwalił kawał dobrej roboty), albo developerów (gdzie to kompletnie nie ich wina), zamiast zaatakować JEDNĄ osobę odpowiedzialną, czyli CEO CD Projekt. Przecież ktoś musiał zatwierdzić budżet patrząc na rozwój gry, ktoś musiał przyklepać wydanie gry która nie była w ogóle skończona...


RE: Cyberpunk 2077 - Mental - 19-12-2020

Kluski napisał(a):Ale przynajmniej babeczka w samochodzie ma CYBERMETYCZNĄ RENKE!!!



Btw, to się zemściło:

https://twitter.com/cyberpunkgame/status/1267883702241157127


RE: Cyberpunk 2077 - Kluski - 19-12-2020

Kiciński do dymisji, nie widzę innego wyjścia :)

https://businessinsider.com.pl/przecieki-ze-spotkania-microsoft-store-i-cd-projekt-beda-zwracali-pieniadze-za/xp4kdh4.amp


RE: Cyberpunk 2077 - Mental - 19-12-2020

Więcej porównań z GTA5:





Parodia normalnie :)


RE: Cyberpunk 2077 - Gal Anonim - 19-12-2020

No Mental, ale GTAV to gra, która wyszła 7 lat temu! Nie oczekuj od gry, która wyszła w 2020 i pracowano nad nią 8 lat dorównywała jej poziomem!

;)


RE: Cyberpunk 2077 - Ash_9001 - 19-12-2020

Te porównania są lekko szokujące. Człowiek nie docenia tych wszystkich małych detali, ale one robią ogromną różnicę.


RE: Cyberpunk 2077 - Mental - 19-12-2020

@Crov

Warto dodać, że dla wielu osób GTA IV ma lepszą fizykę i zachowanie NPCów niż GTA V:



"Cyberpunk" jest spektakularnie spieprzony. Pora skończyć gadać o gliczach czy bugach. Ta gra jest po prostu niedojebana technologicznie.


RE: Cyberpunk 2077 - Bucho - 19-12-2020

Beda mieli w CDPR udane Swieta, nie ma co:








RE: Cyberpunk 2077 - Capt. Nascimento - 19-12-2020

https://www.ppe.pl/news/152831/cyberpunk-2077-gracze-sa-zli-poniewaz-traca-dostep-do-gry-po-wykonaniu-refundacji.html?fbclid=IwAR1X_RfTJ-CW4KO7RofrE6hwh3wVbSQBzm27xZphoicnLK6U37HGg-0J5tA

Gracze co dostali zwrot kasy są wściekli, bo zablokowano im dostęp do gry. XD


RE: Cyberpunk 2077 - Bucho - 19-12-2020

Takie srodowisko :)

Natomiast Redzi sa teraz w takim miejscu, ze beda jebani za wszystko i cale zlo na swiecie to ich wina. Przeminie z wiatrem.


RE: Cyberpunk 2077 - Paszczak - 19-12-2020

No już nie przesadzajmy z tą histerią. Biggest Gaming Disaster EVAH! Czy Cyberpunk zrujnuje całą branżę jak E.T. od Atari? Nie? No to shut the fuck up. W dodatku koleś myśli, że CDP jest ze Szwecji.


RE: Cyberpunk 2077 - Kluski - 19-12-2020

Nie powinno się kopać leżącego, ale jejku, naprawdę?

https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/kg47yz/psa_your_save_file_is_capped_at_8mb_on_all/


RE: Cyberpunk 2077 - yacajackowski - 19-12-2020

Ja pierdole, rozumiem wszystko ale to co się teraz dzieje to jest takie spierdolenie że ja pierdole.

Czy jak zwracam komputer do sklepu bo chujowo działa to nadal moge go używać?


RE: Cyberpunk 2077 - Bucho - 19-12-2020

@Paszczak

No mysli. Nie wiem czy zrujnuje (racja, bo w sumie co niby?) ale kropla drazy skale, ten growy korpo-biznes jest miejscami do zaorania, ale to w duzej mierze wina klientow placacych za niedorobione gowna, ktore sie potem miesiacami, a nawet latami poprawia. Mnie chodzi raczej w ogole o te reakcje, bo one nakrecaja i sa nakrecane cala sytuacja, taka radosna karuzela.

Gdyby to byla jakas inna firma to moze dymy bylyby mniejsze, a do tego tak jak wyzej, teraz ci vlogerzy napierdalaja, bo temat zre i beda jechac CDPR za wszystko.