![]() |
|
Zapowiedzi - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Filmy polskie (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-polskie--13) +--- Wątek: Zapowiedzi (/Thread-Zapowiedzi--806) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
|
RE: Zapowiedzi - Kaczor - 13-10-2013 (03-10-2013, 19:17)military napisał(a): ani jedno ujęcie nie wygląda po prostu filmowo. Kadry ciasne i brzydkie - tak jakby mieli bardzo małe te wszystkie dekoracje i musieli filmować wszystko na zbliżeniach, żeby nie wyszło, że plan kończy się metr obok aktora.Akurat dokładnie tak było ;) Przejrzałem sobie materiały z planu "Kamieni na szaniec" i faktycznie mikry budżet aż wali po oczach... Mam nadzieję że w "Mieście 44" będzie widać coś więcej skoro kilka miesięcy budowali spore dekoracje... RE: Zapowiedzi - shamar - 15-10-2013 Wreszcie polskie kino zemsty, z prawdziwego zdarzenia. Patriotyczne, kuwa wasza mać! Jest o Żydach, Niemcach i pedałach, są ku...wy, jest wóda, i scena z "uzbrajaniem przed akcją" ! RE: Zapowiedzi - Gal Anonim - 15-10-2013 "Wolna Polska, wolny rynek, wolna wola." -- PROPAGANDA!!! Ej, to jest prawdziwy zwiastun? Bo aż do momentu, gdy podano datę premiery myślałem, ze to taki sam zwiastun jak ten o homofobii. :D A film zemsty był - PRAWO OJCA Kondrata. :) RE: Zapowiedzi - shamar - 15-10-2013 Widziałem dawno temu. Ale chyba nie był zbyt... dynamiczny ;) RE: Zapowiedzi - Gal Anonim - 15-10-2013 Bo to jebana ściema. RE: Zapowiedzi - shamar - 16-10-2013 Bo to nie "Pokłosie"... hihi. Taki żart, no. RE: Zapowiedzi - MOLQ - 26-10-2013 bosh RE: Zapowiedzi - Mierzwiak - 26-10-2013 Wczoraj w TV trafiłem na making of, w filmie są EFEKTY SPECJALNE!!!!!!!!!!!!!!!!!! Musiałowi usunęli nogę i rękę i wygląda to całkiem OK, także jakby co to możemy być dumni, że mamy "Efekty w niczym nieustępujące tym hollywoodzkim, jak np. w filmie Forrest Gump z 1994 roku". RE: Zapowiedzi - military - 26-10-2013 Przez chwilę myślałem że to zdubbingowany zwiastun Kapitana Ameryki.:) RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 26-10-2013 Początek z muzyczką rodem z horroru trochę zły. Trailer jakiś żenujący nie jest. Nie licząc horrorowego początku domyśliłem się jaka będzie fabuła i gatunek filmowy. Efekty ucięcia nogi o dziwo bardzo dobre. Niestety, fabuła sprawia wrażenie trochę sucharowej, ale mogę się mylić. RE: Zapowiedzi - shamar - 26-10-2013 Usunęli mu nogę? Jak? Pomalowali na zielono? Zawsze mnie zastanawiało. Jak oni to robią. RE: Zapowiedzi - Gal Anonim - 26-10-2013 (26-10-2013, 19:39)shamar napisał(a): Usunęli mu nogę? Jak? Pomalowali na zielono?Nie, upierdolili siekierą. RE: Zapowiedzi - simek - 26-10-2013 Albo znaleźli kogoś, komu któreś kończyny brak. Do Ogniem i Mieczem z tego co pamiętam szukali takich statystów(chyba, że ta fota z takim ogłoszeniem to był fake). RE: Zapowiedzi - Mierzwiak - 26-10-2013 Musiał na planie musiał (see what I did here?) nosić niebieskie pończochy. RE: Zapowiedzi - shamar - 26-10-2013 Macie "śmichy, chichy" ynteligenty... ...ale ja nie dopytywałem o pomalowanego kulasa, tylko o to, jak na ekranie jest to niewidoczne. A konkretniej jak jest wtapiane tło, w miejsce gdzie jest "zielona/niebieska" noga. Bo rozumiem zastępowanie znaczników na ciele aktora / na ścianie (bo tam jest dodawane coś w "to" miejsce) ale już wklejanie "zastawianego, brakującego tła" (w miejsce zielonej nogi) to musi być bardziej skomplikowana rzecz. Kapiszci? RE: Zapowiedzi - Albertino - 27-10-2013 Shamar, ty nie oglądasz making ofów? :) RE: Zapowiedzi - shamar - 27-10-2013 Oglądam ale nigdy nie trafiłem, właśnie, na ten element. Jedyne co mi przychodzi do głowy to, że taka cała scena musi być kręcona na "boxie". No ale nie jest - jak pokazuje powyższy obrazek ze Spider-mana. RE: Zapowiedzi - Khet - 27-10-2013 (27-10-2013, 13:43)shamar napisał(a): Oglądam ale nigdy nie trafiłem, właśnie, na ten element. http://film.org.pl/fx/gumpe.html Skoro w 94 takie ingerencje w obraz nie stanowiły problemu, to teraz tym bardziej nie stanowią. RE: Zapowiedzi - shamar - 27-10-2013 THX. Nawet danwno temu czytałem tą analizę. Czyli mozolny retusz, kadr po kadrze. A nie proste wstawienie tła na "green box". RE: Zapowiedzi - Corn - 03-11-2013 Polska szkoła montażu, chaos i urywanie piosenek. Nawet byłem zainteresowany tym tytułem, bo mam słabość do filmów dziejących się w latach 60/70, ale teraz to sobie odpuszczę. |