![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
- Gal Anonim - 06-02-2009 Craven napisał(a):Też się dziwię. Natomiast jakby oficjalnymi drogami poszło wtedy mogli by się czuć bardziej zmotywowani do szerszej wypowiedzi.No właśnie. Nawet jeżeli Mierzwiak trafnie (choć czasem trochę zbyt dosadnie) wypomniał im błedy to oni nie mają de facto powodu, żeby odpisywać konkretnie. Jakby to był tekst na stopklatce czy czymś takim, to co innego. Mierzwiak, brataj się ze stopklatką i pisz tekst. ;) - Mierzwiak - 06-02-2009 Naprawdę nie mam ochoty :) PS. Właśnie się zorientowałem że w swoim mailu do nich zapomniałem napisać że życzę im szybkiego zniknięcia z rynku. Cholera. - Mefisto - 06-02-2009 piXi napisał(a):Z drugiej strony Mefisto co ona miała odpisać? ;-) Dziwię się, że w ogóle cokolwiek napisała... ;-) no dobra, uogólnię - jakimi oni są idiotami :) bo ona to pewnie tylko od PRu jest :) Mierzwiak - ja proponuję zebrać podpisy i wtedy wysłać coś znowu :) - Mental - 06-02-2009 a ja proponuje dac sobie spokój. za tydzień ukaże sie inny plakat, który swoja kuriozalnością przebije bonda-popieluszke. i co? i nic. w polsce jak w polsce - wiatr zmian powieje, jak nas juz nie będzie:) - Pavel - 06-02-2009 UWAGA, klip muzyczny promujący film . Ręce opadają :/ - Gal Anonim - 06-02-2009 Oj, ale wtopa marketingowa. Dlaczego nie użyli tego: ? :( Trafiliby do młodych ludzi i w ogóle... - Predator895 - 06-02-2009 Pavel napisał(a):UWAGA, klip muzyczny promujący film . Ręce opadają :/ Niezła przygrywka do srania to nie powiem :D chcą zrobić z tego trendy film na czasie : Zomowcy będą rapować w rytm gumowych pałek i w ogóle :D - Ronaldinho - 06-02-2009 Klip promujący całkiem całkiem, nawet nawet, ujdzie. Wolałbym tego 50 razy wysłuchać/obejrzeć niż spojrzeć na plakat w kinie. - Tyler Durden - 06-02-2009 A ja już chyba wolę plakat, on jest przynajmniej żenująco-śmieszny, o klipie nawet tego nie można powiedzieć, z dużą trudnością zdzierżyłem 60 sekund po których z dużą ulgą go wyłączyłem. To już nie jest nawet kwestia lubienia/nielubienia polskiego hh. To jest zwyczajnie tragiczne pod względem formy i miałkie treściowo. - Don Vito - 07-02-2009 O tym, że FPS pracuje przy promocji Popiełuszki wiadomo od ponad roku, a klip ma ze dwa miesiące, więc ameryki nie odkryliście. Chyba machnę jakiś artykuł, bo tak kuriozalnej promocji filmu jeszcze nie widziałem... - Kaczor - 09-02-2009 To jest po prostu piękne! fanowski plakat w stylu Rambo! http://www.wrzuta.pl/obraz/qtgqA1Qxh6/ - tomashec - 10-02-2009 dobre, szczegolnie drugi plan, czyli nyska i syreno :) a ja mam to: http://www.impawards.com/2009/private_lives_of_pippa_lee.html plakat nijaki, ale obsada (kobieca) wymiata! - tomashec - 10-02-2009 to chyba stare, ale niezle: - Hitch - 10-02-2009 To nie jest fake przypadkiem? Quentin przeciez sie upiera przy pisaniu tytulu z bledami :) - tomashec - 10-02-2009 najpierw tytul finkcjonowal tak wlasnie. pozniej wprowadzono pisownie bastErds, a o ile sie nie myle to od paru dni dodano jeszcze U w ingloUrious.... - Mefisto - 10-02-2009 jak dla mnie to fake - wystarczy spojrzeć na czcionkę a tymczasem - http://www.joblo.com/newsimages1/pelhamposter-big.jpg plakat średni - film obawiam się również - military - 10-02-2009 Nie wiem jak inni, ale mam "forbidden" oglądanie tego linka. - piXi - 10-02-2009 military napisał(a):Nie wiem jak inni, ale mam "forbidden" oglądanie tego linka.http://img210.imageshack.us/img210/6175/pelhamposterbigmq2.jpg - Jakuzzi - 11-02-2009 Dwa niezgorsze: http://www.impawards.com/2009/posters/breaking_upwards.jpg http://www.impawards.com/2009/posters/skills_like_this_xlg.jpg Tomashec napisał(a):a ja mam to: I tytul calkiem w deske. :) - Mefisto - 11-02-2009 to ja powtórzę za militarym i też powiem, że mam forbidden do dwóch powyższych |