Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



- Gal Anonim - 06-02-2009

Craven napisał(a):Też się dziwię. Natomiast jakby oficjalnymi drogami poszło wtedy mogli by się czuć bardziej zmotywowani do szerszej wypowiedzi.
No właśnie. Nawet jeżeli Mierzwiak trafnie (choć czasem trochę zbyt dosadnie) wypomniał im błedy to oni nie mają de facto powodu, żeby odpisywać konkretnie. Jakby to był tekst na stopklatce czy czymś takim, to co innego. Mierzwiak, brataj się ze stopklatką i pisz tekst. ;)


- Mierzwiak - 06-02-2009

Naprawdę nie mam ochoty :)

PS. Właśnie się zorientowałem że w swoim mailu do nich zapomniałem napisać że życzę im szybkiego zniknięcia z rynku. Cholera.


- Mefisto - 06-02-2009

piXi napisał(a):Z drugiej strony Mefisto co ona miała odpisać? ;-) Dziwię się, że w ogóle cokolwiek napisała... ;-)

no dobra, uogólnię - jakimi oni są idiotami :) bo ona to pewnie tylko od PRu jest :)

Mierzwiak - ja proponuję zebrać podpisy i wtedy wysłać coś znowu :)


- Mental - 06-02-2009

a ja proponuje dac sobie spokój. za tydzień ukaże sie inny plakat, który swoja kuriozalnością przebije bonda-popieluszke. i co? i nic. w polsce jak w polsce - wiatr zmian powieje, jak nas juz nie będzie:)


- Pavel - 06-02-2009

UWAGA, klip muzyczny promujący film . Ręce opadają :/


- Gal Anonim - 06-02-2009

Oj, ale wtopa marketingowa. Dlaczego nie użyli tego: ? :( Trafiliby do młodych ludzi i w ogóle...


- Predator895 - 06-02-2009

Pavel napisał(a):UWAGA, klip muzyczny promujący film . Ręce opadają :/

Niezła przygrywka do srania to nie powiem :D chcą zrobić z tego trendy film na czasie : Zomowcy będą rapować w rytm gumowych pałek i w ogóle :D


- Ronaldinho - 06-02-2009

Klip promujący całkiem całkiem, nawet nawet, ujdzie. Wolałbym tego 50 razy wysłuchać/obejrzeć niż spojrzeć na plakat w kinie.


- Tyler Durden - 06-02-2009

A ja już chyba wolę plakat, on jest przynajmniej żenująco-śmieszny, o klipie nawet tego nie można powiedzieć, z dużą trudnością zdzierżyłem 60 sekund po których z dużą ulgą go wyłączyłem. To już nie jest nawet kwestia lubienia/nielubienia polskiego hh. To jest zwyczajnie tragiczne pod względem formy i miałkie treściowo.


- Don Vito - 07-02-2009

O tym, że FPS pracuje przy promocji Popiełuszki wiadomo od ponad roku, a klip ma ze dwa miesiące, więc ameryki nie odkryliście.

Chyba machnę jakiś artykuł, bo tak kuriozalnej promocji filmu jeszcze nie widziałem...


- Kaczor - 09-02-2009

To jest po prostu piękne! fanowski plakat w stylu Rambo!

http://www.wrzuta.pl/obraz/qtgqA1Qxh6/


- tomashec - 10-02-2009

dobre, szczegolnie drugi plan, czyli nyska i syreno :)

a ja mam to:
http://www.impawards.com/2009/private_lives_of_pippa_lee.html

plakat nijaki, ale obsada (kobieca) wymiata!


- tomashec - 10-02-2009

to chyba stare, ale niezle:
[Obrazek: IngloriousBastards2009_poster_01.jpg]


- Hitch - 10-02-2009

To nie jest fake przypadkiem?
Quentin przeciez sie upiera przy pisaniu tytulu z bledami :)


- tomashec - 10-02-2009

najpierw tytul finkcjonowal tak wlasnie. pozniej wprowadzono pisownie bastErds, a o ile sie nie myle to od paru dni dodano jeszcze U w ingloUrious....


- Mefisto - 10-02-2009

jak dla mnie to fake - wystarczy spojrzeć na czcionkę
a tymczasem - http://www.joblo.com/newsimages1/pelhamposter-big.jpg
plakat średni - film obawiam się również


- military - 10-02-2009

Nie wiem jak inni, ale mam "forbidden" oglądanie tego linka.


- piXi - 10-02-2009

military napisał(a):Nie wiem jak inni, ale mam "forbidden" oglądanie tego linka.
http://img210.imageshack.us/img210/6175/pelhamposterbigmq2.jpg


- Jakuzzi - 11-02-2009

Dwa niezgorsze:

http://www.impawards.com/2009/posters/breaking_upwards.jpg

http://www.impawards.com/2009/posters/skills_like_this_xlg.jpg



Tomashec napisał(a):a ja mam to:
http://www.impawards.com/2009/private_lives_of_pippa_lee.html

plakat nijaki, ale obsada (kobieca) wymiata!

I tytul calkiem w deske. :)


- Mefisto - 11-02-2009

to ja powtórzę za militarym i też powiem, że mam forbidden do dwóch powyższych