![]() |
|
Co to za plakat? - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Zagadki (https://forumkmf.pl/Forum-Zagadki--15) +--- Wątek: Co to za plakat? (/Thread-Co-to-za-plakat--156) |
- Snuffer - 08-10-2007 No oczywiście. Karabinem Półautomatycznym M-60 Airlite. Przepraszam za opóźnienie - mój plakat zapodam po powrocie ze szkoły ;) Obowiązki wzywają ;) EDIT : Oto częsci, dość łatwe, dla Karola nie będzie problemu.. - salad_finger - 08-10-2007 28 dni poxniej - Snuffer - 08-10-2007 Nope. - nowak - 08-10-2007 Kill Bill - Snuffer - 08-10-2007 Nope. - Oconnel - 08-10-2007 28 Weeks Later. - Snuffer - 08-10-2007 Yep. Dawaj :D - Oconnel - 08-10-2007
- Mierzwiak - 08-10-2007 Army of Darkness - Oconnel - 08-10-2007 Dawaj kolejną :) - Mierzwiak - 08-10-2007
- Oconnel - 08-10-2007 Strzelam: X-Men - Mierzwiak - 08-10-2007 Nie, ale "blisko" :wink: - MOLQ - 08-10-2007 X-Men 2 - Mierzwiak - 08-10-2007 MOLQ, tam jest "blisko" a nie blisko :wink: - D'mooN - 08-10-2007 Hellboy - Mierzwiak - 08-10-2007 tak - salad_finger - 08-10-2007 Oconnel napisał(a):28 Weeks Later.no wlasnie sie zastanawialam, czy weeks, czy days :x - D'mooN - 08-10-2007
- MOLQ - 08-10-2007 Astronaut Farmer? Edit : Twister :)? |