![]() |
|
MasterKadr 3, 4, 5 - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Zagadki (https://forumkmf.pl/Forum-Zagadki--15) +--- Wątek: MasterKadr 3, 4, 5 (/Thread-MasterKadr-3-4-5--2005) |
- Albertino - 21-01-2011 Też tak mam z tym samym kadrem ;) I jeszcze dwa inne się nie chcą przyplątać. - Mefisto - 21-01-2011 Cass napisał(a):Ryan po strzelaninie w Anglii wraca do Stanów, a kiedy wykłada w szkole, do klasy wchodzi SLJ i przypina mu ten właśnie order. Dalej nie kojarzę tej sceny. No, ale nie nią film stał :P - Cassel - 23-01-2011 Ekstra, wysłałem, urobiłem się po łokcie, ale chyba będę miał 100%. :cool: - Perfik - 23-01-2011 Będzie ciężko, bo w paru miejscach zostawiłeś puste miejsca :) Ale zostało jeszcze 18,5 godziny więc kto wie... - Snappik - 23-01-2011 Wysłałem, jak ugram 10 punktów to będę zadowolony :) - Albertino - 23-01-2011 u mnie będzie najgorszy wynik z dotychczasowych gier :/ pozostaje mi liczyć, że inni będą mieli podobnie... - Cassel - 24-01-2011 Perfik napisał(a):Będzie ciężko, bo w paru miejscach zostawiłeś puste miejscaI znów zdrada, znów spaliłeś moją podpuchę. Tak, przyznaję, słabo mi poszło i nic już więcej nie wymyślę. :( - Martinipl - 24-01-2011 Wysłałem odpowiedzi na PW (dobrze?) - ale przyznam, że wcale łatwe kadry nie były. Nawet więcej, niektóre zniszczyły mi umysł - tyle się nagłowiłem. Ale ta 24-ka to nawet nie strzelam - mam całą scenę przed oczami, a nie pamiętam skąd to... - Corn - 24-01-2011 Miałem grać... ale w sumie dam szansę innym na pierwsze miejsce :D - Martinipl - 24-01-2011 zdziwię wygranego, gdy zobaczy jak się cieszę z ostatniego miejsca! :D - SonnyCrockett - 24-01-2011 Corn napisał(a):Miałem grać... ale w sumie dam szansę innym na pierwsze miejsce Ale co to za wygrana będzie, nie będzie smakować, zawsze będzie to podświadome "Jakby Corn brał udział to byłbym drugi...". :wink: - Perfik - 24-01-2011 Dajesz Corn. Ktoś musi mieć komplet :) - Albertino - 24-01-2011 mam nadzieję, że nie będę ostatni :D najbardziej wkurzająca gra z dotychczasowych, bo kilka ewidentnie znam, ale nie pamiętam skąd i szukać też mi się nie chce... oczywiście będzie następny zestaw? ;) - Corn - 24-01-2011 Za poźno już... w 30 minut nie uzbieram kompletu. - Perfik - 24-01-2011 Runda pierwsza zakończona. Wyniki wkrótce... - patyczak - 24-01-2011 To będzie wstyd, nie wiem czy uzbieram choćby 5 punktów:P - Martinipl - 24-01-2011 Ja jestem stuprocentowo pewny 5... też wstyd, ale co tam :) Gdzie te wynikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :twisted: - patyczak - 24-01-2011 A to spoko:) Jak więcej osób będzie tyle miało to będzie norma, a nie wstyd. - Tyler Durden - 24-01-2011 No co wy ludzie, przecież ponad połowa tego jest do rozpoznania od ręki, z całością pewnie też miałbym problem i nie miałbym wszystkiego, no ale bez przesady ;) - Martinipl - 24-01-2011 Tak Tyler, ale pod warunkiem, że kadrowane filmy się widziało... |