![]() |
|
Alien: Covenant (2017) reż. Ridley Scott - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21) +---- Dział: ALIEN & PREDATOR (https://forumkmf.pl/Forum-ALIEN-PREDATOR--20) +---- Wątek: Alien: Covenant (2017) reż. Ridley Scott (/Thread-Alien-Covenant-2017-re%C5%BC-Ridley-Scott--3138) |
RE: Prometheus 2: Alien 5 (6? [7?]): Paradise Lost / Covenant: Part 1 - Mierzwiak - 16-11-2015 Zasnąłem w połowie czytania tego masła maślanego. RE: Prometheus 2: Alien 5 (6? [7?]): Paradise Lost / Covenant: Part 1 - Predator895 - 16-11-2015 I wy naprawdę wolicie to coś od wariacji Blomkampa ?? RE: Prometheus 2: Alien 5 (6? [7?]): Paradise Lost / Covenant: Part 1 - Mierzwiak - 16-11-2015 Tak. Chociaż... tak, zdecydowanie tak. RE: Prometheus 2: Alien 5 (6? [7?]): Paradise Lost / Covenant: Part 1 - Predator895 - 16-11-2015 Zapamiętam tego posta i użyje go jak wyjdziesz z sali kinowej po premierze :D RE: Prometheus 2: Alien 5 (6? [7?]): Paradise Lost / Covenant: Part 1 - Lawrence - 17-11-2015 (16-11-2015, 23:16)Predator895 napisał(a): I wy naprawdę wolicie to coś od wariacji Blomkampa ?? No ba! Jak najbardziej, a nawet więcej niż bardziej! RE: Prometheus 2: Alien 5 (6? [7?]): Paradise Lost / Covenant: Part 1 - shamar - 17-11-2015 Już można zmienić tytuł tematu: ![]() Cytat:Fox zaprezentował też pierwszy opis fabuły. Brzmi on mniej więcej tak: Ridley Scott powraca do świata, który stworzył obrazem "Obcy - 8. pasażer Nostromo", w filmie "Alien: Conenant". Jest to druga część prequelowej trylogii rozpoczętej "Prometeuszem", która poprzedza wydarzenia znane ze klasycznego dzieła SF Scotta. Kierując się w stronę odległej planety położonej po drugiej stronie galaktyki załoga statku Covenant odkrywa miejsce, które uznaje za niezbadany raj. Jednak w rzeczywistości jest to bardzo niebezpieczny świat, którego samotnym mieszkańcem jest "syntetyczny" David (Michael Fassbender), jedyna pozostała przy życiu osoba z nieudanej misji Prometeusz. Czyli chłop robi rimejk "Prometeusza", którego spierd..ił? Jeszcze raz to samo, tylko z nową ekipą. Fascynujące i rzeczywiście bardziej zachęcające niż "Alien 5" z Ripley... (16-11-2015, 23:16)Predator895 napisał(a): I wy naprawdę wolicie to coś od wariacji Blomkampa ?? J.w. Wyjdzie sraka pokroju "Prometeusza" a sraka Blomkampa przynajmniej mogła być oryginalna. Ba, mogła być dobrym filmem z Biehnem i Sigurnej. RE: Prometheus 2: Alien 5 (6? [7?]): Paradise Lost / Covenant: Part 1 - Gieferg - 17-11-2015 Shamar, spóźniłeś się trochę z newsem. RE: Prometheus 2: Alien 5 (6? [7?]): Paradise Lost / Covenant: Part 1 - Juby - 17-11-2015 Kolejny tytuł + opis fabuły = co oni robią z tym Obcym? :( No dobra, i tak obejrzę, bo Marsjanin okazał się pierwszym dobrym filmem Scotta od dawna, a także liczę na wyciągnięcie wniosków i poprawę względem poprzednika. I tak! Zdecydowanie wolę obejrzeć sequel Promka od czegośtam Blomkampa, którego ostatnie dwa filmy to cienizna. Aliens to moja ulubiona część Obcego i jeden z ulubionych filmów w ogóle, ale tylko Cameron mógłby kontynuować ten film z odpowiednim skutkiem. Blomkampowi nie ufam w ogóle. RE: Prometheus 2: Alien 5 (6? [7?]): Paradise Lost / Covenant: Part 1 - shamar - 17-11-2015 (17-11-2015, 11:08)Phil napisał(a): Najlepsze, że odpowiedział na post Preda, który był reakcją na ten news :D #SHAMAR Po 1 - nie znam angielskiego ;) Po 2 - dodałem plakat :) Po 3 - gdyby ktoś zmienił tytuł to nie byłoby tej sytuacji RE: Prometheus 2: Alien 5 (6? [7?]): Paradise Lost / Covenant: Part 1 - Gieferg - 17-11-2015 Shamar napisał(a):Po 3 - gdyby ktoś zmienił tytuł to nie byłoby tej sytuacjiJakbyś nie był Shamarem to też by nie było tej sytuacji. Juby napisał(a):No dobra, i tak obejrzę Niektórzy z kolei wprost uwielbiają rzucać słowa na wiatr, pociskać farmazony że ich nie obchodzi, nie obejrzą i tym podobne bzdury, tylko po to by dwa dni później zmienić zdanie. Gotta love'em. Szczerze to wątpię, żeby Ridley jeszcze bardziej popłynął niż ostatnio i jestem zasadniczo dobrej myśli. RE: Prometheus 2: Alien 5 (6? [7?]): Paradise Lost / Covenant: Part 1 - shamar - 17-11-2015 (17-11-2015, 18:15)Phil napisał(a): Też dodałem "plakat". Taki mały, ze nic na nim nie widać. Ja dałem prawie HD ;) RE: Prometheus 2: Alien 5 (6? [7?]): Paradise Lost / Covenant: Part 1 - shamar - 27-11-2015 Niech zrobi dziesięcio-midquelo-logię... Zabawne, kolejny Obcy a mam to gdzieś całkowicie. http://www.filmweb.pl/news/%22Alien%3A+Covenant%22+to+pierwszy+z+trzech+sequeli+%22Prometeusza%22-114650 RE: Prometheus 2: Alien 5 (6? [7?]): Paradise Lost / Covenant: Part 1 - Grievous - 27-11-2015 Skoro Scott i Villeneuve współpracują przy "Blade Runner 2", to może temu drugiemu wpadnie w łapki jakiś kolejny "Alien". Facet idealnie się nadaje do tej serii. RE: Prometheus 2: Alien 5 (6? [7?]): Paradise Lost / Covenant: Part 1 - szopman - 27-11-2015 Lucas i Prequele, Scott i Alien. Szkoda tlko,że James nie chce wrócić do Terminatora ;< RE: Prometheus 2: Alien 5 (6? [7?]): Paradise Lost / Covenant: Part 1 - Gieferg - 27-11-2015 Licytuje się z Cameronem na ilość zapowiedzianych sequeli? LOL. RE: Prometheus 2: Alien 5 (6? [7?]): Paradise Lost / Covenant: Part 1 - Megaloceros_____ - 29-11-2015 Szalu dostanę. Ridley zapowiada że pokaże jak xenomorph zostal stworzony. I tak najbardziej "obca" obca forma życia joz nie będzie obca. Na tym właśnie polegał czar tej istoty. Nie przypominał niczego co znamy z ziemi , pochodził z jakiejś koszmarnej planety, zupełnie innego świata. Tego nie maja na przykład na'vi z Avatara którzy wyglądają za swojsko. Właściwie tylko Solaris dorównuje Xenomorphowi pod względem obcości (a nawet go nieco przebija). Czyli wychodzi ze pieprząc Space Jockey'a Ridley chciał powiedzieć : "przygotujcie się na spier..... obcego". RE: Prometheus 2: Alien 5 (6? [7?]): Paradise Lost / Covenant: Part 1 - koronex1989 - 12-12-2015 Po ogłoszeniu tytułu to było raczej pewne ale dla formalności Ridley potwierdza że na 100% zobaczymy starego klasycznego obcego we wszystkich stadiach rozwoju. http://www.avpgalaxy.net/2015/12/12/the-alien-to-feature-in-alien-covenant/ RE: Prometheus 2: Alien 5 (6? [7?]): Paradise Lost / Covenant: Part 1 - military - 12-12-2015 Czyli robi dokładnie to czego tak bardzo chciał się wystrzegać przy Prometeuszu, argumentując że to ograna postać, nie ma już tajemnicy, jest nudna itp. Ridley... Ech. RE: Prometheus 2: Alien 5 (6? [7?]): Paradise Lost / Covenant: Part 1 - Mierzwiak - 12-12-2015 Skoro widzom nie spodobało się to, co zrobił w Prometeuszu, to wraca do korzeni. Zrozumiałe. Nie pierwszy reżyser, który robi coś wbrew temu co kiedyś mówił / kłamie :) RE: Prometheus 2: Alien 5 (6? [7?]): Paradise Lost / Covenant: Part 1 - Mefisto - 14-12-2015 (12-12-2015, 19:28)Mierzwiak napisał(a): Skoro widzom nie spodobało się to, co zrobił w Prometeuszu, to wraca do korzeni. No właśnie najbardziej przerażające jest to, jak wiele osób to kupiło. :) A jedyne, do czego Ridley powinien dzisiaj wracać, to dom, ciepła kąpiel i gazeta. |