![]() |
|
Thor: Ragnarok (2017) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24) +---- Dział: MARVEL CINEMATIC UNIVERSE (MCU) (https://forumkmf.pl/Forum-MARVEL-CINEMATIC-UNIVERSE-MCU--54) +---- Wątek: Thor: Ragnarok (2017) (/Thread-Thor-Ragnarok-2017--4170) |
RE: Thor: Ragnarok (2017) - SonnyCrockett - 01-01-2017 Nareszcie Marvel zaczyna wykorzystywać bogactwo stworzonego świata. Może jest też szansa dla seriali. RE: Thor: Ragnarok (2017) - Baretto - 02-01-2017 Bardzo fajna wiadomość, oby to nie było tylko cameo, a jakaś większa rola..., tak czy siak teraz czekam jeszcze bardziej :) RE: Thor: Ragnarok (2017) - shamar - 02-01-2017 (01-01-2017, 23:18)Grievous napisał(a): Z oficjalnej strony D23: I właśnie dlatego mam wy... na filmy Marvela :) Niby kolejne, pojedyńcze części a każdy w każdym, każdy z każdym. RE: Thor: Ragnarok (2017) - Gal Anonim - 02-01-2017 To nie marnuj czasu na pisanie o nich i F&F tylko przytul dziewczyne i zabierz ją na jakiś dobry film. Proste. RE: Thor: Ragnarok (2017) - shamar - 02-01-2017 A cicho tam. RE: Thor: Ragnarok (2017) - Baretto - 14-02-2017 znowu filmik z życia Thora :) RE: Thor: Ragnarok (2017) - Krismeister - 08-03-2017
RE: Thor: Ragnarok (2017) - nawrocki - 08-03-2017 Thor bez kuca? Pffff. RE: Thor: Ragnarok (2017) - Kuba - 08-03-2017 Thor i Valkyria wyglądają świetnie, za to Hel tragedia. RE: Thor: Ragnarok (2017) - Dr Strangelove - 08-03-2017 W tej fryzurze wygląda idiotycznie. Traci co najmniej 30% charyzmy. Te panienki też marne. Ta po lewej to z "Trona" się urwała? Słabe. RE: Thor: Ragnarok (2017) - Szpeku - 08-03-2017 Rita wygląda ok, z rogami będzie lepiej. Maximus fajnie, szkoda, że się przefarbował, blond mu pasował. Neytiri wygląda zdecydowanie najlepiej, jak prawdziwa Valkyrie :) RE: Thor: Ragnarok (2017) - OGPUEE - 08-03-2017 (08-03-2017, 19:20)nawrocki napisał(a): Thor bez kuca? Pffff. Pewnie jak w serialowym "Spartakusie" zrobili mu przymusowe postrzyżyny i będzie motyw jak z biblijnym Samsonem :). RE: Thor: Ragnarok (2017) - Gieferg - 08-03-2017 ![]() Co to ma niby być? Pierdolę, nie oglądam. RE: Thor: Ragnarok (2017) - Huntersky - 08-03-2017 Wyczuwam 10 stron pieprzenia o włosach w stylu szminki Catwoman. Wygląda OK, pewnie obcięli mu kłaki przed wyjściem na arenę. :) RE: Thor: Ragnarok (2017) - Craven - 08-03-2017 Klasyk, wpierw widzimy jakieś gówniane foto na okładce gazety. Wygląda kiepawo ale to nie ma znaczenia. RE: Thor: Ragnarok (2017) - Krismeister - 08-03-2017 Przecież od dawna było wiadome, że Thor będzie miał ścięte włosy. Samej grafiki nie oceniam, bo wygląda jak okładka Bravo, i za nic bardziej ambitnego ma to nie służyć. Czekam na trailer, bo ciekawi mnie jaki styl będzie miał ten film. Po nieudanej dwójce poprzeczka nie jest wysoko postawiona. RE: Thor: Ragnarok (2017) - SonnyCrockett - 08-03-2017 Thor bez kudłów to słaby motyw, chyba że uzasadniony w fabule. Blanchett za to wygląda nieźle. RE: Thor: Ragnarok (2017) - Mierzwiak - 08-03-2017 Thor wygląda świetnie w tej stylówie, co do reszty... hmmm, jak zwykle zapominacie jak bohaterowie prezentują się na takich zdjęciach a jak w filmie. Przypomnieć wam jak na okładce EW wyglądał Batfleck? :) RE: Thor: Ragnarok (2017) - Juby - 08-03-2017 Nie wiem co to za czarnulka z sitcomu i co to za figura woskowa udająca Cate, ale Thor w krótki włosach wygląda jak najbardziej okej. RE: Thor: Ragnarok (2017) - nawrocki - 08-03-2017 (08-03-2017, 19:50)Huntersky napisał(a): Wyczuwam 10 stron pieprzenia o włosach w stylu szminki Catwoman.Tylko że szminka Catwoman to nieistotny szczegół, jedna z głównych cech wyglądu głównego bohatera już tak. Jasne, że jest to najpewniej w pełni uzasadnione fabularnie, co nie zmienia faktu że (dla mnie) wygląda kiepsko. |