Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Thor: Ragnarok (2017) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24)
+---- Dział: MARVEL CINEMATIC UNIVERSE (MCU) (https://forumkmf.pl/Forum-MARVEL-CINEMATIC-UNIVERSE-MCU--54)
+---- Wątek: Thor: Ragnarok (2017) (/Thread-Thor-Ragnarok-2017--4170)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Thor: Ragnarok (2017) - SonnyCrockett - 01-01-2017

Nareszcie Marvel zaczyna wykorzystywać bogactwo stworzonego świata. Może jest też szansa dla seriali.


RE: Thor: Ragnarok (2017) - Baretto - 02-01-2017

Bardzo fajna wiadomość, oby to nie było tylko cameo, a jakaś większa rola..., tak czy siak teraz czekam jeszcze bardziej :)


RE: Thor: Ragnarok (2017) - shamar - 02-01-2017

(01-01-2017, 23:18)Grievous napisał(a): Z oficjalnej strony D23:
...


I właśnie dlatego mam wy... na filmy Marvela :) Niby kolejne, pojedyńcze części a każdy w każdym, każdy z każdym.


RE: Thor: Ragnarok (2017) - Gal Anonim - 02-01-2017

To nie marnuj czasu na pisanie o nich i F&F tylko przytul dziewczyne i zabierz ją na jakiś dobry film. Proste.


RE: Thor: Ragnarok (2017) - shamar - 02-01-2017

A cicho tam.


RE: Thor: Ragnarok (2017) - Baretto - 14-02-2017





znowu filmik z życia Thora :)


RE: Thor: Ragnarok (2017) - Krismeister - 08-03-2017

[Obrazek: 17191240_1721640867852478_58303795366266...e=5969B4B9]


RE: Thor: Ragnarok (2017) - nawrocki - 08-03-2017

Thor bez kuca? Pffff.


RE: Thor: Ragnarok (2017) - Kuba - 08-03-2017

Thor i Valkyria wyglądają świetnie, za to Hel tragedia.


RE: Thor: Ragnarok (2017) - Dr Strangelove - 08-03-2017

W tej fryzurze wygląda idiotycznie. Traci co najmniej 30% charyzmy.
Te panienki też marne. Ta po lewej to z "Trona" się urwała?
Słabe.


RE: Thor: Ragnarok (2017) - Szpeku - 08-03-2017

Rita wygląda ok, z rogami będzie lepiej.
Maximus fajnie, szkoda, że się przefarbował, blond mu pasował.
Neytiri wygląda zdecydowanie najlepiej, jak prawdziwa Valkyrie :)


RE: Thor: Ragnarok (2017) - OGPUEE - 08-03-2017

(08-03-2017, 19:20)nawrocki napisał(a): Thor bez kuca? Pffff.

Pewnie jak w serialowym "Spartakusie" zrobili mu przymusowe postrzyżyny i będzie motyw jak z biblijnym Samsonem :).


RE: Thor: Ragnarok (2017) - Gieferg - 08-03-2017

[Obrazek: buscemi-wtf.gif]

Co to ma niby być? Pierdolę, nie oglądam.


RE: Thor: Ragnarok (2017) - Huntersky - 08-03-2017

Wyczuwam 10 stron pieprzenia o włosach w stylu szminki Catwoman.
Wygląda OK, pewnie obcięli mu kłaki przed wyjściem na arenę. :)


RE: Thor: Ragnarok (2017) - Craven - 08-03-2017

Klasyk, wpierw widzimy jakieś gówniane foto na okładce gazety. Wygląda kiepawo ale to nie ma znaczenia.


RE: Thor: Ragnarok (2017) - Krismeister - 08-03-2017

Przecież od dawna było wiadome, że Thor będzie miał ścięte włosy. Samej grafiki nie oceniam, bo wygląda jak okładka Bravo, i za nic bardziej ambitnego ma to nie służyć. Czekam na trailer, bo ciekawi mnie jaki styl będzie miał ten film. Po nieudanej dwójce poprzeczka nie jest wysoko postawiona.


RE: Thor: Ragnarok (2017) - SonnyCrockett - 08-03-2017

Thor bez kudłów to słaby motyw, chyba że uzasadniony w fabule. Blanchett za to wygląda nieźle.


RE: Thor: Ragnarok (2017) - Mierzwiak - 08-03-2017

Thor wygląda świetnie w tej stylówie, co do reszty... hmmm, jak zwykle zapominacie jak bohaterowie prezentują się na takich zdjęciach a jak w filmie. Przypomnieć wam jak na okładce EW wyglądał Batfleck? :)


RE: Thor: Ragnarok (2017) - Juby - 08-03-2017

Nie wiem co to za czarnulka z sitcomu i co to za figura woskowa udająca Cate, ale Thor w krótki włosach wygląda jak najbardziej okej.


RE: Thor: Ragnarok (2017) - nawrocki - 08-03-2017

(08-03-2017, 19:50)Huntersky napisał(a): Wyczuwam 10 stron pieprzenia o włosach w stylu szminki Catwoman.
Wygląda OK, pewnie obcięli mu kłaki przed wyjściem na arenę. :)
Tylko że szminka Catwoman to nieistotny szczegół, jedna z głównych cech wyglądu głównego bohatera już tak. Jasne, że jest to najpewniej w pełni uzasadnione fabularnie, co nie zmienia faktu że (dla mnie) wygląda kiepsko.