Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Cytaty - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Zagadki (https://forumkmf.pl/Forum-Zagadki--15)
+--- Wątek: Cytaty (/Thread-Cytaty--467)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


- Donia Agata - 22-06-2007

- Mam gdzieś społeczność gejów.
- A my - żonatych i dzieciatych sadystów"



- Donia Agata - 24-06-2007

Nie bądź taki delikatny. Łykasz spermę, łykniesz i wyzwisko


- LPC - 24-06-2007

As Good as It Gets


- Donia Agata - 24-06-2007

Nie. Głównym bohaterem jest ktoś kto lubi się przebierac.


- LPC - 24-06-2007

Flawless


- Donia Agata - 24-06-2007

Tak.


- LPC - 25-06-2007

co robisz?
ratuję cie!
ratuj drzewa .


- LPC - 03-07-2007

sory za przerwe ;]

tak , jasne .!tak właśnie zrobię! dam swoje kluczyki od samochodu złodziejowi samochodów.!


- Donia Agata - 03-07-2007

"To ja, złodziej"?


- LPC - 03-07-2007

nie, obraz made in usa


- Karol - 06-07-2007

Hmmm... podpowiedz? :roll:


- Yossa - 06-07-2007

Znam odpowiedź, ale nie chcę zadawać następnego pytania, więc dam wam podpowiedź. ;)

"Kiedyś ukradłem Ferrari z chihuahuą na tylnim siedzeniu. Robił mniej hałasu niż ty."


- LPC - 06-07-2007

Yossa zadaje :lol:


- Hitch - 14-07-2007

Yossa chyba zapomniala ze ma zadac.


- Kelthak - 18-07-2007

o jaki film chodziło ? Mi się coś majaczy ale kompletnie nie jestem pewien...może Las Vegas Parano ?


- LPC - 18-07-2007

Excess Baggage


zadam nową:

co z kiełbaskami xxxx?
5 minut xxx.
było 2 minuty pięc minut temu.


- Great Gonzo - 18-07-2007

Przekręt


- Yossa - 19-07-2007

Hitch napisał(a):Yossa chyba zapomniala ze ma zadac.

Przepraszam. Całkiem zapomniałem, a do tego działu zaglądam od wielkiego dzwonu.


- LPC - 19-07-2007

Great Gonzo napisał(a):Przekręt
si


- Great Gonzo - 22-07-2007

Ups, zapomniało mi się, ale podobno lepiej późno niż wcale:)

- To imię... Ciągle i w kółko.
- Widział więcej niż powinien.
-To co widział to tylko fragmenty.
-Jest teraz zdeterminowany. Znów działa.
-Jest tylko jednym człowiekiem. Jeden człowiek nie może przezwyciężyć przyszłości.