Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Cyberbug 2077 - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Cyberbug 2077 (/Thread-Cyberbug-2077--4920)



RE: Cyberpunk 2077 - Kuba - 11-06-2018

To się z Sony pokrywa :) Czyli pewnie bez trailera u nich.


RE: Cyberpunk 2077 - Kluski - 11-06-2018

Nieeee, Sony jest dzisiaj, czyli jutro, a panel jutro czyli we środę.


RE: Cyberpunk 2077 - Gambit - 11-06-2018

A bywały takie przypadki, żeby pokazywać trailer jednej gry w dwóch różnych "obozach"? Rozumiem jak studio ma osobny panel, ale tu, na jakieś info o CP200 u Sony, raczej nie ma szans. 


RE: Cyberpunk 2077 - Proteus - 11-06-2018

@Gambit, tak:

https://www.reddit.com/user/therealmaxmike


RE: Cyberpunk 2077 - Proteus - 11-06-2018

This really fucks with me :)

https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/8q98fo/side_effects_of_an_early_announcement/


RE: Cyberpunk 2077 - Lawrence - 11-06-2018

Już paru osobom to napisałem na fejsie i pewnie wyjdę na jedynego marudera. Wszystko wygląda świetnie, ale to piękne czyste niebo trochę razi. Pomijając, że w prawdziwych miastach programistów mają bardziej dystopijne, smogowe niebo. To jeżeli to ma być najgorsze miasto, to niebo też powinno takie być. W Dreddzie tu przywołanym to trochę lepiej wyszło.
To jedyne do czego się mogę w tej zajawce przyczepić.


RE: Cyberpunk 2077 - Mierzwiak - 11-06-2018

W trailerze jest mowa o najwyższym stopniu przestępczości, nie zanieczyszczenia powietrza. Jaki związek ma jedno z drugim i od kiedy jest między tymi rzeczami związek?


RE: Cyberpunk 2077 - Bucho - 11-06-2018

Pomimo wielu wad uwielbiam Roboopa 2, w CP2070 poprosze troche z tego openingu:



(ok)

Zreszta to scena krojenia z kasy typa metrze mi przypomnila o poczatku Robo2.


RE: Cyberpunk 2077 - Badus - 11-06-2018

Rozumiem, że można się przypieprzać do tego CGI zwiastuna z różnych powodów...ale czepialstwo zbyt przejrzystego nieba (bo akurat wiatr przepędził smog do sąsiadów) to już lepszy level absurdu.

Heh, jednak czasami trzeba wziąć ASZdziennik na poważnie.


RE: Cyberpunk 2077 - Huntersky - 12-06-2018

Oto jak działają panowie medycy w uniwersum Cyberpunka:
Cytat:For those that don't know, these guys (if that's who they're supposed to be) in Cyberpunk are baddasses! Like Black Ops combat medics that operate as a hit squad, seriously they are more scary than the Police. if you've made a call to Trauma Team for medical assistance they will kill everyone to get you so they can patch you back together. Bottom pic is how they extract targets lol. But their services are very expensive, usually only Corporates have the funds to use them

[Obrazek: 8rxy04bqdd311.png]

Klawo :)


RE: Cyberpunk 2077 - shamar - 12-06-2018

(11-06-2018, 23:33)Mierzwiak napisał(a): ... i od kiedy jest między tymi rzeczami związek?


Od wtedy gdy odkryto mafie palące wysypiska i wyrzucające niemieckie śmieci w polskich lasach ;)


RE: Cyberpunk 2077 - Proteus - 12-06-2018

[Obrazek: 1b8g1m2mqd311.png]


RE: Cyberpunk 2077 - Kluski - 12-06-2018

Czyli rozumiem, że nie było nic z CP77 u Japończyków?


RE: Cyberpunk 2077 - Kuba - 12-06-2018

Kompletnie nic :(
Czekamy na zamknięty pokaz. Coś mało ich w tym roku (albo jest embargo), kojarze wrazenia tylko z BF.


RE: Cyberpunk 2077 - Kluski - 12-06-2018

Ale jak mało, jak się targi jeszcze nawet nie zaczęły?


RE: Cyberpunk 2077 - Kuba - 12-06-2018

Masz rację, jakoś wydawało mi się, że dziennikarze grają mniej więcej równo z konferencjami :) No to mamy na co czekać jeszcze.


RE: Cyberpunk 2077 - Gambit - 12-06-2018






RE: Cyberpunk 2077 - Proteus - 12-06-2018

[Obrazek: 0zzmr67phg311.jpg]


RE: Cyberpunk 2077 - Gambit - 12-06-2018

Dzieje się

https://twitter.com/CyberpunkGame/status/1006552481973850113

No i nie wiem jak z rzetelnością tych informacji, ale gameplay ma być pokazany w czwartek.


RE: Cyberpunk 2077 - Proteus - 12-06-2018

Jakby co, poniżej czas lokalny.

21.00 - Gamespot
23.00 - IGN
02.30 - E3 expo