![]() |
|
Box Office czyli boks biurowy - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: Box Office czyli boks biurowy (/Thread-Box-Office-czyli-boks-biurowy--535) |
RE: Box-Office czyli boks biurowy - Gieferg - 16-02-2015 Czas umierać. RE: Box-Office czyli boks biurowy - Mefisto - 16-02-2015 Do Krzyżaków i tak nie ma startu podejrzewam :P RE: Box-Office czyli boks biurowy - SonnyCrockett - 16-02-2015 Czas na zejście z tego świata to nastał w momencie gdy smerfne koty zebrały ponad 2,5 mld na całym świecie. ;) RE: Box-Office czyli boks biurowy - Mierzwiak - 17-02-2015 (16-02-2015, 15:41)Szaman napisał(a): Poprzedni rekordzista utrzymał się na szczycie przez 8 lat, na Shreka Trzeciego wybrało się wówczas 793 tys polskich kinomanówJedno gówno zastąpiło drugie. Nie wiem czym się podniecacie :) RE: Box-Office czyli boks biurowy - Gieferg - 17-02-2015 Raczej nad czym płaczemy. RE: Box-Office czyli boks biurowy - Mierzwiak - 17-02-2015 Nie wiem nad czym płaczecie :) RE: Box-Office czyli boks biurowy - nawrocki - 17-02-2015 Też nie ogarniam. Nie od dziś wiadomo, że 85% box-officowych gigantów to kupsztale. Dopiero przy okazji Fifty Shades of Grey zaczęło Was to tak boleć? RE: Box-Office czyli boks biurowy - Szaman - 18-02-2015 Mogę za siebie napisać, że od lat interesuje się box officem i nie uroniłem nawet łezki :) RE: Box-Office czyli boks biurowy - Persona non grata - 18-02-2015 Szaman, a Hobbit 3 nie pobił już wcześniej tego długoletniego rekordu Shreka? RE: Box-Office czyli boks biurowy - Szaman - 18-02-2015 Hobbit 3 miał więcej widzów niż Hobbit 2, ale mniej niż Shrek 3. Zarobił jednak mniej niż Hobbit 2, powodem było prawdopodobnie inne rozłożenie seansów 2D/3D, lub zmiana preferencji widzów co do 3D. Dlatego nie znajduje się na pozycji lidera w żadnym zestawieniu. To tak mówiąc z pamięci. Teraz Grey jest liderem zarówno pod względem widzów jak i frekwencji. RE: Box-Office czyli boks biurowy - Juby - 12-03-2015 Ależ mocno zapowiada się lato 2017. 5 maja Guardians of The Galaxy 2 19 maja Terminator 2 - LOL :D 26 maja Star Wars VIII - czterdziestolecie oryginału! to będzie mega hit 26 maja Lego 2 - pewnie przesuną 2 czerwca The Fantastic Four 2 16 czerwca Toy Story 4 23 czerwca Justice League - ??? czekamy na ogłoszenie Warnera co to za premiera 30 czerwca Despicable Me 3 7 lipca Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales 14 lipca Kolejna planeta małp 28 lipca Spectacular Spider-Meh Padnie rekord wakacji! RE: Box-Office czyli boks biurowy - SonnyCrockett - 12-03-2015 Albo będzie seria kasowych wtop. ;) RE: Box-Office czyli boks biurowy - simek - 12-03-2015 Z tej listy zobaczę w kinie tylko SW i Planetę Małp. Zastanawiam się kiedy nastąpi przesyt, jakaś zmiana. A może nie nastąpi i wszystkie duże franczyzy będą miały za 20 lat tyle filmów co Bond? RE: Box-Office czyli boks biurowy - Lawrence - 13-03-2015 (12-03-2015, 20:36)SonnyCrockett napisał(a): Albo będzie seria kasowych wtop. ;) W sumie nie wiem, czy nie byłbym nawet trochę za, gdyż ten nadmiar sequeli jest coraz bardziej niebezpieczny. A tak rok oczyszczenia mógłby dobrze zrobić. Taki wielki potop dla kina rozrywkowego. :) RE: Box-Office czyli boks biurowy - Pitero - 14-03-2015 Piratów i Depiscable 3 sobie odpuszczam od razu, Lego to chyba był jednorazowy sukces, coś tam pewnie przesuną, coś może przybliżą i zostaje normalny rok bez żadnych rewelacji ;) RE: Box-Office czyli boks biurowy - Gieferg - 14-03-2015 Cytat:5 maja Guardians of The Galaxy 2 W kinie obejrzę góra pięć. RE: Box-Office czyli boks biurowy - Juby - 14-03-2015 Nie pisałem, że to imponujące lato pod względem tytułów, tylko pod względem box office'u. Nie wiadomo jeszcze jaki film szykuje WB/DC (czy to JLA, czy może solowy film o Wonder Woman lub o Aquamanie) ale przynajmniej 5 z powyższych tytułów ma szanse na ponad $300 mln na rynku wewnętrznym (GotG2, SW8, TS4, DM3, SSM) nawet 4 na ponad $400 mln (SSM odpada), a SW8 nawet na $700 mln! RE: Box-Office czyli boks biurowy - zombie001 - 16-03-2015 (12-03-2015, 20:19)Juby napisał(a): Ależ mocno zapowiada się lato 2017.Pff.. jak znam życie to do końca 2015 dokooptują na ten 2017 rok jeszcze z 5-6 produkcji, tylko po to by w 2016 przesunąć ich premierę na 2018 :) (12-03-2015, 20:19)Juby napisał(a): 23 czerwca Justice League - ??? czekamy na ogłoszenie Warnera co to za premieraPrzecież już ogłosili rozpiskę (znając WB pewnie jej część szybko się zdezaktualizuje..) i według niej ten film to "Wonder Woman" od MacLaren. Pojawiły się nawet pogłoski, że na jesień zaczynają kręcić. (12-03-2015, 20:19)Juby napisał(a): Padnie rekord wakacji!Nom. Tylko, że ja tu wyczuwam rekord wtop, ewentualnie w najlepszym wypadku wielką ilość rozczarowań osiągniętymi wynikami. Co do rozpiski to jedno wielkie lol: sequel, sequel, sequel, sequel, sequel, sequel, niesequel ale i tak część większej marki, sequel, sequel, sequel, niesequel ale i tak część większej marki - do tego reboot.. No i kurna.. tyle premier, a ja na razie widzę tam tylko dwie interesujące produkcje :/ RE: Box-Office czyli boks biurowy - Juby - 17-03-2015 (16-03-2015, 23:38)zombie001 napisał(a): Przecież już ogłosili rozpiskę (znając WB pewnie jej część szybko się zdezaktualizuje..) i według niej ten film to "Wonder Woman" od MacLaren. Pojawiły się nawet pogłoski, że na jesień zaczynają kręcić. Wyciekły daty premier i prawdopodobne tytuły ich filmów ale połączyli je fani. Na mojo wszystkie projekty WB/DC po Suicide Squad widnieją jako Untitled DC Film. RE: Box-Office czyli boks biurowy - zombie001 - 17-03-2015 Nie no, chyba nie jesteś na bieżąco. Owszem na początku ujawniono tylko daty premier, ale z tego co pamiętam później Tsujihara na oficjalnym spotkaniu akcjonariuszy podał taką rozpiskę premier jaką można znaleźć w sieci. |