![]() |
|
ALARM! NADCHODZI KOLEJNY REMAKE! czyli wszystko o remake'ach - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25) +--- Wątek: ALARM! NADCHODZI KOLEJNY REMAKE! czyli wszystko o remake'ach (/Thread-ALARM-NADCHODZI-KOLEJNY-REMAKE-czyli-wszystko-o-remake-ach--652) |
RE: ALARM! NADCHODZI KOLEJNY REMAKE! czyli wszystko o remake'ach - shamar - 10-12-2011 I co z tego? RE: ALARM! NADCHODZI KOLEJNY REMAKE! czyli wszystko o remake'ach - Albertino - 10-12-2011 I to, że ekscytujesz się jakby było czym. Pierwsza ekranizacja nie była niczym cudownym (chociaż powiedzmy, że miło wspominam), fani powieści generalnie za nią nie przepadali (czyli najwyraźniej jest coś do poprawienia, niech się wypowie kto czytał). Poza tym specjalnie wybierasz sobie fakty, aby wyszło straszno. Ten reżyser teledysków Taylor Swift był też drugim reżyserem "Social Network", a skoro wybrał go do tej roli David Fincher, to chyba nie jest jednak aż taką lamą. Poza tym ten sam Fincher też kiedyś kręcił teledyski dla, o zgrozo, Pauli Abdul. Tak, tamten film też dział się współcześnie, ale czepianie się słów na podstawie newsów pisanych przez Pietrzyka (który jak wiadomo pisze je na odwal i z notorycznymi błędami tłumaczeniowymi/składniowymi/merytorycznymi etc.) jest już w ogóle zabawne. Poza tym nie widzę w tym nic nielogicznego, bo przecież jakośtam się ta Ameryka przez 11 lat zmieniła. Zawsze można powiedzieć coś nowego. Ja tego filmu nie bronię, może będzie do dupy. Niestety nie wiem tego, bo na razie wiadomo aż tyle, że powstanie (może). RE: ALARM! NADCHODZI KOLEJNY REMAKE! czyli wszystko o remake'ach - shamar - 14-02-2012 Ja cytowałem filmweb. Nie widzisz nic złego w robieniu tych samych filmów co kilka lat? ![]() http://www.filmweb.pl/news/Remake+%22Maniakalnego+gliny%22+w+r%C4%99kach+tw%C3%B3rc%C3%B3w+%22Piranii+3D%22-82335 RE: ALARM! NADCHODZI KOLEJNY REMAKE! czyli wszystko o remake'ach - military - 14-02-2012 Aja ma u mnie ogromnego plusa za Wzgórza mają oczy, więc niech kręci. RE: ALARM! NADCHODZI KOLEJNY REMAKE! czyli wszystko o remake'ach - Albertino - 14-02-2012 Pirania też była fajna, niech kręci. RE: ALARM! NADCHODZI KOLEJNY REMAKE! czyli wszystko o remake'ach - Motoduf - 14-02-2012 Przecież Aja tego nie reżyseruje :) RE: ALARM! NADCHODZI KOLEJNY REMAKE! czyli wszystko o remake'ach - Albertino - 14-02-2012 ;) ale pisze scenariusz, o. RE: ALARM! NADCHODZI KOLEJNY REMAKE! czyli wszystko o remake'ach - Ash - 14-02-2012 Widmo nadchodzi. RE: ALARM! NADCHODZI KOLEJNY REMAKE! czyli wszystko o remake'ach - shamar - 05-05-2012 A więc mają robić rimejka "Krwiożerczej rośliny" (Sklepik z horrorami). Zwisa mi to choć oryginał (w sensie rimejk z okularnikiem) był chyba niezły. A kolejny to Van Helsing z Criusem. To już mi totalnie zwisa bo VH był dnem a scjentologa nie znoszę. RE: ALARM! NADCHODZI KOLEJNY REMAKE! czyli wszystko o remake'ach - shamar - 06-02-2013 Nadchodzi rimejk "Hitmana" o tytule "Agent 47" z Walkerem w roli głównej. Reżyseruje gość od, którejś tam, z ostatnich, części, Szybkich i wściekłych. RE: ALARM! NADCHODZI KOLEJNY REMAKE! czyli wszystko o remake'ach - Bogdan - 06-02-2013 Reboot, nie remake. To chyba nie to samo. RE: ALARM! NADCHODZI KOLEJNY REMAKE! czyli wszystko o remake'ach - Mierzwiak - 06-02-2013 W tym przypadku ani jedno ani drugie. To po prostu kolejna adaptacja tej samej gry. RE: ALARM! NADCHODZI KOLEJNY REMAKE! czyli wszystko o remake'ach - Bogdan - 06-02-2013 Swoją drogą chyba muszę sobie przypomnieć wersję z Olyphantem, którą widziałem raz w kinie i prawie nic z niej nie pamiętam - tyle tylko, że niezbyt mi się podobała. Jeśli chodzi o ten nowy projekt, to również nie nastawiam się na żadną rewelację, chociaż miło by było, gdyby działania 47 byłyby bardziej zbliżone do pierwowzoru, a nie porzucone na rzecz wesołej jatki. RE: ALARM! NADCHODZI KOLEJNY REMAKE! czyli wszystko o remake'ach - Gal Anonim - 06-02-2013 (06-02-2013, 19:57)shamar napisał(a): Nadchodzi rimejk "Hitmana" o tytule "Agent 47" z Walkerem w roli głównej. Reżyseruje gość od, którejś tam, z ostatnich, części, Szybkich i wściekłych.Co ty za bzdury wypisujesz? Reżyseruje debiutant, który dotychczas robił reklamy, a nie Szybkich i Wściekłych. Jest o tym w stosownym temacie - tym o niusach. Tak jak mówi Mierzwiak, to nie rimejk. RE: ALARM! NADCHODZI KOLEJNY REMAKE! czyli wszystko o remake'ach - Crash - 06-02-2013 Gorzej że scenarzysta ten sam - ta miernota Skip Woods. Oby, kur..., nie zarżnął nowego "Die Harda"! RE: ALARM! NADCHODZI KOLEJNY REMAKE! czyli wszystko o remake'ach - shamar - 06-02-2013 Kolejny raz pretensjonalne bzdury, że jakaś informacja "jest już w stosownym temacie". A dlaczego temat o niusach, który jest o wszystkim, jest bardziej stosowny od tematu o rimejkach? Umieszczenie informacji o reboocie w temacie rimejkach jest mniej stosowne? Napisalem rimejk bo zasugerowałem się Stopklatką. A to rzeczywiście raczej reboot. DH 5, walnąłem się. (06-02-2013, 20:07)Mierzwiak napisał(a): To po prostu kolejna adaptacja tej samej gry. A kolejna adaptacja to, co jak nie reboot? RE: ALARM! NADCHODZI KOLEJNY REMAKE! czyli wszystko o remake'ach - Gal Anonim - 06-02-2013 (06-02-2013, 21:40)shamar napisał(a): Kolejny raz pretensjonalne bzdury, że jakaś informacja "jest już w stosownym temacie".Bo to nie rimejk, ani nie reboot. Proste. Skończ temat. (06-02-2013, 21:40)shamar napisał(a): A kolejna adaptacja to, co jak nie reboot?To kolejna adaptacja. Reboot masz, kiedy z filmu była/miała być seria (np. aktorzy podpisali kontrakt na trzy filmy, jak w przypadku Hulka z Baną). RE: ALARM! NADCHODZI KOLEJNY REMAKE! czyli wszystko o remake'ach - Mierzwiak - 06-02-2013 (06-02-2013, 21:40)shamar napisał(a): A kolejna adaptacja to, co jak nie reboot?Władca Pierścieni Petera Jacksona to też reboot? RE: ALARM! NADCHODZI KOLEJNY REMAKE! czyli wszystko o remake'ach - simek - 07-02-2013 (06-02-2013, 21:38)Crash napisał(a): Gorzej że scenarzysta ten sam - ta miernota Skip Woods. Oby, kur..., nie zarżnął nowego "Die Harda"! Trupa za bardzo nie ma jak zarżnąć... RE: ALARM! NADCHODZI KOLEJNY REMAKE! czyli wszystko o remake'ach - shamar - 26-07-2013 Remaki "Krwawego sportu" i "Kickboksera" mają już reżyserów Cytat:"Bloodsport" powstaje dla Relativity, które powierzyło realizację filmu Jamesowi McTeigue'owi ("V jak Vendetta"). Bohaterami będą XXI-wieczni najemnicy, który wykopią sobie drogę w świecie vale tudo. http://www.filmweb.pl/news/Remaki+%22Krwawego+sportu%22+i+%22Kickboksera%22+maj%C4%85+ju%C5%BC+re%C5%BCyser%C3%B3w-97613?page=2#komentarze |