![]() |
|
NASZE PLAKATY - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25) +--- Wątek: NASZE PLAKATY (/Thread-NASZE-PLAKATY--845) |
- Mierzwiak - 12-05-2010 Dzięki : ) Tutaj nowa wersja, mniej komiksowa: Plus jeszcze jeden plakacik oparty na tym samym zdjęciu. Wiem, nuda, ale ma epę i można je wykorzystywać w nieskończoność.
- Jakuzzi - 12-05-2010 Mierzw, pierwszy i trzeci plakat w pytke. Chwalisz sie swoimi dokonaniami na jakichs zagranicznych stronach? - Snappik - 12-05-2010 Ostatni plakat jest mocarny, świetna robota! - Mierzwiak - 12-05-2010 Thx :) Jakuzzi, na razie nie, ale chyba wrócę na devianta. Po incydencie z pierwszym plakatem Public który kazali mi usunąć z powodu łamania praw autorskich (he?) przy każdym plakacie będę zamieszczać odpowiednie adnotacje. - Jakuzzi - 12-05-2010 O wlasnie, najlepiej takiej pulpitowej. :) - Mierzwiak - 12-05-2010 Zapodajta jakiś konkretny wymiar ; ) - Mierzwiak - 12-05-2010 2100x3000 :mrgreen: - Mefisto - 12-05-2010 Dajesz Mierz, dajesz :D Świetne plakaciska! A co do rozmiarów, to mi wystarczy standardowy :) - Mierzwiak - 12-05-2010 http://img96.imageshack.us/img96/1664/publicenemieswall.jpg Jak chcesz większą to uzbrój się w cierpliwość bo zaraz spadam do roboty : ) - Mierzwiak - 13-05-2010 http://img22.imageshack.us/img22/6915/publicenemieswall2.jpg Numer konta prześlę na PW :mrgreen: - Hitch - 13-05-2010 Chyba już wiem, kogo zatrudnię do opracowania plakatów do mojej superprodukcji :) - Barnaby - 13-05-2010 Tylko upewnij się żeby zleceniodawca opanował TĄ opcję w Photoshopie :razz: - Hitch - 13-05-2010 TĘ opcjĘ, jak już. - Barnaby - 13-05-2010 Grammar Nazi :lol: - majlo - 13-05-2010 Hitch, taki z ciebie stary wyga... a tak łatwo się dajesz nabrać. Przecież Barnaby tylko na to czeka. Po co dokarmiać? Zostawić w spokoju i samo się znudzi. :lol: - gigacz - 13-05-2010 Hitch napisał(a):Chyba już wiem, kogo zatrudnię do opracowania plakatów do mojej superprodukcji :) Bawisz się w takie rzeczy czy tak tylko powiedziałeś? - Mierzwiak - 13-05-2010 Barnaby napisał(a):Tylko upewnij się żeby zleceniodawca opanował TĄ opcję w Photoshopie :razz:Jak na to wpadłeś że jej użyłem, Sherlocku? - patyczak - 23-05-2010 Takie coś sobie zrobiłem... - Snuffer - 23-05-2010 Pretty cool. - Mierzwiak - 23-05-2010 patyczak napisał(a):Takie coś sobie zrobiłem...Super kolorystyka, fajna technika <ok> |