Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
NASZE PLAKATY - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25)
+--- Wątek: NASZE PLAKATY (/Thread-NASZE-PLAKATY--845)



- Mierzwiak - 12-05-2010

Dzięki : )

Tutaj nowa wersja, mniej komiksowa:
[Obrazek: publicenemies3.jpg]

Plus jeszcze jeden plakacik oparty na tym samym zdjęciu. Wiem, nuda, ale ma epę i można je wykorzystywać w nieskończoność.
[Obrazek: publicenemies4k.jpg]


- Jakuzzi - 12-05-2010

Mierzw, pierwszy i trzeci plakat w pytke. Chwalisz sie swoimi dokonaniami na jakichs zagranicznych stronach?


- Snappik - 12-05-2010

Ostatni plakat jest mocarny, świetna robota!


- Mierzwiak - 12-05-2010

Thx :)

Jakuzzi, na razie nie, ale chyba wrócę na devianta. Po incydencie z pierwszym plakatem Public który kazali mi usunąć z powodu łamania praw autorskich (he?) przy każdym plakacie będę zamieszczać odpowiednie adnotacje.


- Jakuzzi - 12-05-2010

O wlasnie, najlepiej takiej pulpitowej. :)


- Mierzwiak - 12-05-2010

Zapodajta jakiś konkretny wymiar ; )


- Mierzwiak - 12-05-2010

2100x3000 :mrgreen:


- Mefisto - 12-05-2010

Dajesz Mierz, dajesz :D Świetne plakaciska! A co do rozmiarów, to mi wystarczy standardowy :)


- Mierzwiak - 12-05-2010

http://img96.imageshack.us/img96/1664/publicenemieswall.jpg

Jak chcesz większą to uzbrój się w cierpliwość bo zaraz spadam do roboty : )


- Mierzwiak - 13-05-2010

http://img22.imageshack.us/img22/6915/publicenemieswall2.jpg

Numer konta prześlę na PW :mrgreen:


- Hitch - 13-05-2010

Chyba już wiem, kogo zatrudnię do opracowania plakatów do mojej superprodukcji :)


- Barnaby - 13-05-2010

Tylko upewnij się żeby zleceniodawca opanował opcję w Photoshopie :razz:


- Hitch - 13-05-2010

TĘ opcjĘ, jak już.


- Barnaby - 13-05-2010

Grammar Nazi :lol:


- majlo - 13-05-2010

Hitch, taki z ciebie stary wyga... a tak łatwo się dajesz nabrać. Przecież Barnaby tylko na to czeka. Po co dokarmiać? Zostawić w spokoju i samo się znudzi. :lol:


- gigacz - 13-05-2010

Hitch napisał(a):Chyba już wiem, kogo zatrudnię do opracowania plakatów do mojej superprodukcji :)

Bawisz się w takie rzeczy czy tak tylko powiedziałeś?


- Mierzwiak - 13-05-2010

Barnaby napisał(a):Tylko upewnij się żeby zleceniodawca opanował opcję w Photoshopie :razz:
Jak na to wpadłeś że jej użyłem, Sherlocku?


- patyczak - 23-05-2010

[Obrazek: osada2.jpg]

Takie coś sobie zrobiłem...


- Snuffer - 23-05-2010

Pretty cool.


- Mierzwiak - 23-05-2010

patyczak napisał(a):Takie coś sobie zrobiłem...
Super kolorystyka, fajna technika <ok>