![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
- Hitch - 17-06-2007 No to Jakuzzi czas zrobic wyjatek bo Fallouty to niespotykanie udane polaczenia apokaliptycznych wizji, komedii, westernu, gry taktycznej, gry akcji, RPG, polityki, horroru, thrillera itd. W Falloucie kazdy znajdzie cos dla siebie :) A do tego wszystko proste jak budowa cepa. Tworzenie postaci trwa 30 sekund jak dla mnie to dla laika potrwa...1-2 minuty ;) Nie ma czarow i innych pierdół za to jest walka wrecz, bron palna, granaty, i co tylko fan kina akcji zapragnie. Do tego swietne dialogi, zajebista fabula i KLIMAT! Masz w tej chwili zagrac :) - Jakuzzi - 17-06-2007 Hm, brzmi kuszaco, ale jakos nie wierze w te wszystkie superlatywy. :) Moze i jest tu wszystko proste jak budowa cepa (to dla mnie plus), ale ide o zaklad, ze wspomniana na ten przyklad "walka wrecz, bron palna, granaty, i co tylko fan kina akcji zapragnie", jest wciaz walka w stylu rpg-owym, postaci trzeba rozbudowywac w toku fabuly i w ogole pewnie strace cierpliwosc po dwudziestu minutach. :) - Hitch - 17-06-2007 Hm zalezy co rozumiesz przez styl RPGowy. Ja tak o to nie gram w erpegi to nie wiem ;) Ogolnie walka polega na tym ze jak ktos atakuje ciebie lub ty kogos zaczyna rozgrywka turowa i klikasz na swoja bron i potem na postac ktora chcesz trafic i...tyle w sumie :) Rzecz ma sie ciekawiej w Tactics gdzie do wyboru jest tryb czasu rzeczywistego wtedy tylko wystarczy ustawic sobie autostrzelanie i poslac zolnierza w srodek pokoju i ogladac walke :) A postac rozwija sie bardzo prosto i przyjemnie. Jak ktos lubi sie meczyc gre mozna przejsc bez jednego wystrzalu, tylko po co :) najwiecej doswiadczenia jest za pozbawianie zycia roznych ludzi :) - hops - 17-06-2007 A ja sobie godzinkę temu zainstalowałem Fallouta 1 i gram raz jeszcze. Nie jestem w stanie policzyć, który to już raz :) - military - 17-06-2007 Fallout 1 i 2 to najlepsze rpg ever. Ale zwiastun Fallout 3 to odgrzewany kotlet. Intro w F1 było świetne, klimatyczne, nowatorskie. Intro w F2 korzystało z konwencji; no ok, jasna sprawa, podobieństwa usprawiedliwione. Intro w Tacticsach nużyło - to samo po raz trzeci, w dodatku bez tak dobrej muzyki. Zajawka F3 to bezczelny plagiat, zrzynka, kolejny raz to samo, brak jakiejkolwiek inwencji. Remake poprzednich części. Ileż razy można sprzedawać ten sam produkt? Mam nadzieję, że sama gra będzie o wiele lepsza. A jeśli robią remake poprzednich części to niech się przyznają i nie będzie problemu. - Hitch - 17-06-2007 hops napisał(a):A ja sobie godzinkę temu zainstalowałem Fallouta 1 i gram raz jeszcze. Nie jestem w stanie policzyć, który to już raz :)Warchole jeden to wogole zes to odinstalowywal? ;) Nie no ja tylko dwojke trzymam zawsze na kompie :) - Jakuzzi - 17-06-2007 Hitch napisał(a):Ogolnie walka polega na tym ze jak ktos atakuje ciebie lub ty kogos zaczyna rozgrywka turowa i klikasz na swoja bron i potem na postac ktora chcesz trafic i...tyle w sumie :) No wlasnie, rozgrywka turowa. Naleze do tych ludzi, ktorzy uwazaja ja za pomysl poroniony, sztuczny, nuzacy, odpychajacy. ;) - Mush Room - 17-06-2007 Hitch napisał(a):Nie no ja tylko dwojke trzymam zawsze na kompie :) Ja mam tak z Max Paynem ;) Jakuzzi napisał(a):No wlasnie, rozgrywka turowa. Naleze do tych ludzi, ktorzy uwazaja ja za pomysl poroniony, sztuczny, nuzacy, odpychajacy. ;) Popieram. Mnie też to męczy. Ale Baldurs Gate i tak rox. - nexus - 17-06-2007 Mush Room napisał(a):Jakuzzi napisał(a):No wlasnie, rozgrywka turowa. Naleze do tych ludzi, ktorzy uwazaja ja za pomysl poroniony, sztuczny, nuzacy, odpychajacy. ;) W BG też można grać turowo zresztą polecam :D - Mush Room - 17-06-2007 No wiem właśnie, że też można. Dlatego napisałem "Baldurs Gate I TAK rox" :P - hops - 17-06-2007 Hitch napisał(a):Warchole jeden to wogole zes to odinstalowywal? ;)Dobrego windowsa trzeba czasem nagrodzić jakimś formatem przecież :) - Hitch - 17-06-2007 Ja cztery lata zyje bez formatu i wszystko dziala pieknie :) - Mush Room - 17-06-2007 No kurde, Hitch, jak Ty pewnie tylko w tego Fallouta grasz to co ma Ci nie działać :P - Hitch - 17-06-2007 Nie tylko, po prostu dbam i nie skladuje smieci :) - Guzeppe - 18-06-2007 Co do Fallout3 to mam raczej złe przeczucia. Część 1 i 2 to klasyki i jedyne gry rpg, które mają wg mnie jakiś sens. Walka nie ogranicza się tylko do klikania na wrogach- możemy wycelowac w ręce, nogi, krocze, tors, głowę, oczy. Podwyższenie statystyk widać od razu w skuteczności wykonywanych czynności (kradzież, walka itd). Fallout3 to kolejna próba przeniesienia gry 2d w rzucie izometrycznym w realia 3d, co jakoś mnie nie przekonuje, chociaż widać, że autorzy poszli po rozum do głowy i nie zrobili walki na zasadzie Tomb Raider, tylko dalej mamy celowanie i tury. Jednak ze screenow nie bije klimat Falloutowy (za dużo niebieskiego, za mało rdzy i śmieciowatości). Mam nadzieję, że autorzy mnei zaskoczą i okaże się, że sie mylę. - hops - 18-06-2007 Guzeppe napisał(a):(za dużo niebieskiego, za mało rdzy i śmieciowatości).a) artykuł był skanowany, b) założę się, że część zdjęć robiona była ekranowi projektora, na którym wyświetlano to demo. Nigdzie indziej tych screenów w dobrej wersji nie ma. Poza tym, rdza i śmieciowatość będą - poczytaj ten cały artykuł uważnie :) - Hitch - 25-06-2007 A ja mam pytanie, mam zamiar kupic se jakas gierke na PS2. Zagram w cos bardzo klimatycznego, posiadajacego spory ladunek akcji, niezla fabule, muzyke i grafike :) Co polecacie? http://allegro.pl/6005_gry.html?order=t&view=gtext jak komus sie chce niech przejzy ten link i pomoze wybrac :D - Dr_Bakier - 25-06-2007 bez wahania: "Shadow of the colosuss" - nie pożałujesz. unikaj "Metal gear solid 3", mocno przereklamowana gra - Hitch - 25-06-2007 A cos bardziej wspolczesnego? Bez obrazy ale nienawidze mieczy, łuków i tego typu opcji :) - Tyler Durden - 25-06-2007 Shadow of Collosus jest jest świetną grą, ale zdecydowanie nie dla każdego, no i wymagającą czasami zaparcia i cierpliwości, po pierwsze, do poszukiwań kolejnych kolosów, po drugie, przy kombinowaniu jak ich ukatrupić, nie każdemu to przypadnie do gustu. Ja mimo wszystko polecam ci grę, w której wykorzystuje się broń białą, czyli "God of War 2". Oprócz tego jednego elementu spełnia w 100% pozostałe cechy, jakich oczekujesz po zakupionej grze. Więcej o tym tytule napisałem tutaj: http://forum-kmf.fc.pl/viewtopic.php?p=57336#57336 Jeżeli jednak upierasz się przy bardziej współczesnych tytułach, to albo postaw na bezmózga jatkę, czyli "Devil May Cry 3", ale ostrzegam, że w filmikach zachodzą różne mocno naciągane patenty, których konwencja może nie przypaść do gustu, albo sięgnij po nieco "dojrzalsze" tytuły skradankowe, które dają masę zabawy, o ile tylko nie wymagasz od gier wyżynania przeciwników liczonych w setkach. W takim przypadku masz do wyboru bardzo filmowego w konstrukcji fabularnej "Metal Gear Solid 3" albo stawiającego na większy realizm i hi-techowy sprzęt "Splinter Cell". W przypadku wybrania tej drugiej serii zdecydowanie najbardziej polecam "Chaos Theory". |