![]() |
|
Co to za film? - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25) +--- Wątek: Co to za film? (/Thread-Co-to-za-film--99) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
|
- _kne_ - 24-05-2006 Mefisto napisał(a):http://www.imdb.com/name/nm0000026/ Przeglądnołem i to jednak nie był film z Cary Grantem :) Nikt nie wie co to może być??? - D'mooN - 24-05-2006 http://www.imdb.com/title/tt0051406/ - _kne_ - 24-05-2006 D'mooN napisał(a):http://www.imdb.com/title/tt0051406/ Tak tak hehe :) To jest ten film :) Dzięki WIELKIE!!!!!!! :D:D:D - D'mooN - 24-05-2006 Axel napisał(a):Oglądałem 3 lata temu na Polsacie taki pewien film, raczej na pewno z lat 80. Goma-2 [1984] http://www.imdb.com/title/tt0087350/ - Axel - 24-05-2006 D'mooN napisał(a):Goma-2 [1984]Tak tak to chyba to ! Dzięki ! Wyczytałem na filmwebie (http://www.filmweb.pl/Film?id=106834) że film miał też inne tytuły i zdaje się, że na Polsacie jak go dawali to miał tytuł "Killing machine" ale przetłumaczono go całkiem inaczej... nie pamiętam nawet jak. - D'mooN - 24-05-2006 grimreaper napisał(a):Ja od dłuższego czasu szukam filmu opowiadającego historię kilku ludzi. Pamiętam że było coś o 2 skinheadach, o gościu którego (chyba) rzuciła dziewczyna i o chłopaku i dziewczynie którzy przypadkiem spotkali się nocą w szkole. (...) Może 'Made In Britain'? http://www.imdb.com/title/tt0084287/ - Axel - 24-05-2006 Zapomniałem zapytać D'mooN ale może wiesz jak po polsku przetłumaczono ten film Goma-2 ? O ile go oglądałeś ? To być może ułatwi mi jego poszukiwania w wypożyczalniach. - D'mooN - 24-05-2006 Szczerze mówiąc nie mam pojęcia, tłumacze wykazują się w tej materii niesamowitą fantazją... Jeśli film nie ma ustalonego polskiego tytułu, wypada się zastanowić, czy w ogóle byl dystrybuowany w Polsce. - Axel - 25-05-2006 Odnalazłem informację o emisji tego filmu na Polsacie, jest to zaznaczone tutaj a tytuł to "Płomień zemsty" - nie pasuje oczywiście do oryginalnego tytułu ale za to pasuje do akcji w filmie.... No... to tak jakby ktoś potrzebował. - Anonymous - 25-05-2006 D'mooN napisał(a):grimreaper napisał(a):Ja od dłuższego czasu szukam filmu opowiadającego historię kilku ludzi. Pamiętam że było coś o 2 skinheadach, o gościu którego (chyba) rzuciła dziewczyna i o chłopaku i dziewczynie którzy przypadkiem spotkali się nocą w szkole. (...) Niestety to też nie to. Wątek z skinhead'ami był tylko jednym z kilku (coś w stylu 'Pulp Fiction' :) ), pozatym film nie był w języki angielskim. Ale dzięki za chęci :) - wujekhaker - 26-05-2006 Chodzi mi o dwa filmy z Jamesem Stewardem. Pierwszy widzieli chyba wszyscy bo powtarzają go co roku przed Bożym Narodzeniem był tam motyw że kiedy słychać dźwięk dzwonka to jakiś anioł dostaje skrzydła i on chyba grał tam anioła. W drugim filmie rozmawiał on z niewidocznym królikiem i wszyscy myśleli że jest on jakis obłąkany i był nawet na badaniach psychiatrycznych. Z tego filmu kojarze naprawde tylko strzępki. Ale może ktoś go zna - Karol - 26-05-2006 Cytat:W drugim filmie rozmawiał on z niewidocznym królikiem i wszyscy myśleli że jest on jakis obłąkany i był nawet na badaniach psychiatrycznych. Donnie Darko? :D A tak na poważnie, pierwszy film: http://www.imdb.com/title/tt0038650/ - It's a Wonderful Life - soldamn - 26-05-2006 pierwsze to na bank donnie darko, ale stewarda tam nie bylo:) btw. nie wie nikt gdzie mozna kupic strój królika z Donniego:D? - deina - 26-05-2006 co Wy, Harveya nie znacie?:) http://www.imdb.com/title/tt0042546/ - wujekhaker - 26-05-2006 dzięki za odpowiedzi, to chyba te filmy tzn raczej prawie chyba napewno :) soldamn a może Donnie Brasco ? :) - soldamn - 27-05-2006 w brasco nie było królika:) Co to może być za film - Sergiusz - 27-05-2006 Oglądałem go w zeszłym roku. Jest to prawdopodobnie film czeskiej produkcji. Dotyczy rzeźbiarza, który jest chory na raka. Rzeźbi figurę (Chyba Nepomucena) do kościoła. Sam nie wie że ma raka. O tym fakcie nie informuje go lekarka, ani ksiądz - Jakuzzi - 27-05-2006 Hm, nie wiem co to, ale musi byc cholernie nudne. :) Sorry. - Karol - 27-05-2006 soldamn napisał(a):w brasco nie było królika:) A skąd wiesz, może był, przecież on jest niewidzialny ;). - wujekhaker - 28-05-2006 forget about.. :) |