Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Co to za film? - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25)
+--- Wątek: Co to za film? (/Thread-Co-to-za-film--99)



- _kne_ - 24-05-2006

Mefisto napisał(a):http://www.imdb.com/name/nm0000026/

Przeglądnołem i to jednak nie był film z Cary Grantem :)

Nikt nie wie co to może być???


- D'mooN - 24-05-2006

http://www.imdb.com/title/tt0051406/


- _kne_ - 24-05-2006

D'mooN napisał(a):http://www.imdb.com/title/tt0051406/

Tak tak hehe :) To jest ten film :) Dzięki WIELKIE!!!!!!! :D:D:D


- D'mooN - 24-05-2006

Axel napisał(a):Oglądałem 3 lata temu na Polsacie taki pewien film, raczej na pewno z lat 80.
Kierowca ciężarówki (TIR-a) dostarcza owoce z Hiszpanii do Francji. Jednak francuzom się to nie podoba, gdyż wolą sprzedawać swoje owoce drożej niż te z Hiszpanii. (...)

Goma-2 [1984]
http://www.imdb.com/title/tt0087350/


- Axel - 24-05-2006

D'mooN napisał(a):Goma-2 [1984]
http://www.imdb.com/title/tt0087350/
Tak tak to chyba to ! Dzięki ! Wyczytałem na filmwebie (http://www.filmweb.pl/Film?id=106834) że film miał też inne tytuły i zdaje się, że na Polsacie jak go dawali to miał tytuł "Killing machine" ale przetłumaczono go całkiem inaczej... nie pamiętam nawet jak.


- D'mooN - 24-05-2006

grimreaper napisał(a):Ja od dłuższego czasu szukam filmu opowiadającego historię kilku ludzi. Pamiętam że było coś o 2 skinheadach, o gościu którego (chyba) rzuciła dziewczyna i o chłopaku i dziewczynie którzy przypadkiem spotkali się nocą w szkole. (...)

Może 'Made In Britain'?

http://www.imdb.com/title/tt0084287/


- Axel - 24-05-2006

Zapomniałem zapytać D'mooN ale może wiesz jak po polsku przetłumaczono ten film Goma-2 ? O ile go oglądałeś ? To być może ułatwi mi jego poszukiwania w wypożyczalniach.


- D'mooN - 24-05-2006

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia, tłumacze wykazują się w tej materii niesamowitą fantazją... Jeśli film nie ma ustalonego polskiego tytułu, wypada się zastanowić, czy w ogóle byl dystrybuowany w Polsce.


- Axel - 25-05-2006

Odnalazłem informację o emisji tego filmu na Polsacie, jest to zaznaczone tutaj
a tytuł to "Płomień zemsty" - nie pasuje oczywiście do oryginalnego tytułu ale za to pasuje do akcji w filmie....
No... to tak jakby ktoś potrzebował.


- Anonymous - 25-05-2006

D'mooN napisał(a):
grimreaper napisał(a):Ja od dłuższego czasu szukam filmu opowiadającego historię kilku ludzi. Pamiętam że było coś o 2 skinheadach, o gościu którego (chyba) rzuciła dziewczyna i o chłopaku i dziewczynie którzy przypadkiem spotkali się nocą w szkole. (...)

Może 'Made In Britain'?

http://www.imdb.com/title/tt0084287/

Niestety to też nie to. Wątek z skinhead'ami był tylko jednym z kilku (coś w stylu 'Pulp Fiction' :) ), pozatym film nie był w języki angielskim. Ale dzięki za chęci :)


- wujekhaker - 26-05-2006

Chodzi mi o dwa filmy z Jamesem Stewardem.
Pierwszy widzieli chyba wszyscy bo powtarzają go co roku przed Bożym Narodzeniem był tam motyw że kiedy słychać dźwięk dzwonka to jakiś anioł dostaje skrzydła i on chyba grał tam anioła.
W drugim filmie rozmawiał on z niewidocznym królikiem i wszyscy myśleli że jest on jakis obłąkany i był nawet na badaniach psychiatrycznych. Z tego filmu kojarze naprawde tylko strzępki. Ale może ktoś go zna


- Karol - 26-05-2006

Cytat:W drugim filmie rozmawiał on z niewidocznym królikiem i wszyscy myśleli że jest on jakis obłąkany i był nawet na badaniach psychiatrycznych.

Donnie Darko? :D

A tak na poważnie, pierwszy film: http://www.imdb.com/title/tt0038650/ - It's a Wonderful Life


- soldamn - 26-05-2006

pierwsze to na bank donnie darko, ale stewarda tam nie bylo:)
btw. nie wie nikt gdzie mozna kupic strój królika z Donniego:D?


- deina - 26-05-2006

co Wy, Harveya nie znacie?:)
http://www.imdb.com/title/tt0042546/


- wujekhaker - 26-05-2006

dzięki za odpowiedzi, to chyba te filmy tzn raczej prawie chyba napewno :)
soldamn a może Donnie Brasco ? :)


- soldamn - 27-05-2006

w brasco nie było królika:)


Co to może być za film - Sergiusz - 27-05-2006

Oglądałem go w zeszłym roku. Jest to prawdopodobnie film czeskiej produkcji. Dotyczy rzeźbiarza, który jest chory na raka. Rzeźbi figurę (Chyba Nepomucena) do kościoła. Sam nie wie że ma raka. O tym fakcie nie informuje go lekarka, ani ksiądz


- Jakuzzi - 27-05-2006

Hm, nie wiem co to, ale musi byc cholernie nudne. :)


Sorry.


- Karol - 27-05-2006

soldamn napisał(a):w brasco nie było królika:)

A skąd wiesz, może był, przecież on jest niewidzialny ;).


- wujekhaker - 28-05-2006

forget about.. :)