Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



- Mefisto - 14-04-2009

pisownia jak najbardziej poprawna - to nie jest imię polskie


- simek - 14-04-2009

A to zwracam honor, myślałem, że to to samo co Ksawery, tylko napisane bardziej cool. Zastanawia mnie czemu 22 maja zostało napisane inną czcionką niż wszystkie inne literki na plakacie.


- Mefisto - 14-04-2009

bo to polski plakat ;)


- Danus - 14-04-2009

Plakat beznadziejny, zresztą jak większość polskich plakatów :razz:


- soldamn - 15-04-2009

a wg mnie bardzo fajny plakat


- Mefisto - 15-04-2009

[Obrazek: 54056-01.jpg]


- Donia Agata - 15-04-2009

Widać, że artysta odwiedza forum KMF.


- Gal Anonim - 15-04-2009

Plakat fajny jest to.


- wujo444 - 15-04-2009

autor ostatniego chyba pierwszy raz Fotoszopa używał....


- Mefisto - 16-04-2009

no dobra, ale to dzieło:
[Obrazek: 54079-01.jpg]
ładne jest i basta.


- Mefisto - 16-04-2009

co to ma do rzeczy? oceniam sam plakat - a ten jest ładny i stylowy, szczególnie w zestawieniu z całą resztą polskiego tatałajstwa


- Albertino - 16-04-2009

Rzeczywiście nie najgorszy ten plakat, żeby jeszcze nie było tej litanii sponsorów na dole. Wie ktoś czy jeszcze w jakimś kraju poza Polską jest kultywowana taka tradycja umieszczania wszystkich sponsorów, patronów i cholera wie czego, na plakacie?


- Mierzwiak - 16-04-2009

Np. w Czechach:
http://www.movieposterdb.com/posters/09_04/2009/796366/l_796366_e517339b.jpg


- wujo444 - 16-04-2009

z deka kiczowate, ale ujdzie. Zwłaszcza przy rzygu wyżej.


- picek - 19-04-2009

true blood.

[Obrazek: z6505417O.jpg]


- Craven - 19-04-2009

Świetny.


- Eorath - 19-04-2009

Popieram :) Znakomity!


- Mierzwiak - 25-04-2009

[Obrazek: brunoposter.th.jpg]

Świetny tagline.


- picek - 25-04-2009

photoshopowe plakaty
http://psd.tutsplus.com/articles/web/50-brilliantly-photoshopped-movie-posters/


- Phlogiston2 - 06-05-2009

http://www.filmweb.pl/f489641/U+Pana+Boga+za+miedz%C4%85,2009/galeria
Na sam film czekam, ale wk***wia mnie niemiłosiernie to białe tło. Mierzwiaku, masz rację białe tło to jedna z rozlicznych zaraz tocząca Polskie kino.

PS Plakat do poprzedniego filmu z serii-niestety nieoficjalny:
http://www.filmweb.pl/f331270/U+Pana+Boga+w+ogr%C3%B3dku,2007/plakaty