![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
- Mefisto - 14-04-2009 pisownia jak najbardziej poprawna - to nie jest imię polskie - simek - 14-04-2009 A to zwracam honor, myślałem, że to to samo co Ksawery, tylko napisane bardziej cool. Zastanawia mnie czemu 22 maja zostało napisane inną czcionką niż wszystkie inne literki na plakacie. - Mefisto - 14-04-2009 bo to polski plakat ;) - Danus - 14-04-2009 Plakat beznadziejny, zresztą jak większość polskich plakatów :razz: - soldamn - 15-04-2009 a wg mnie bardzo fajny plakat - Mefisto - 15-04-2009
- Donia Agata - 15-04-2009 Widać, że artysta odwiedza forum KMF. - Gal Anonim - 15-04-2009 Plakat fajny jest to. - wujo444 - 15-04-2009 autor ostatniego chyba pierwszy raz Fotoszopa używał.... - Mefisto - 16-04-2009 no dobra, ale to dzieło: ładne jest i basta. - Mefisto - 16-04-2009 co to ma do rzeczy? oceniam sam plakat - a ten jest ładny i stylowy, szczególnie w zestawieniu z całą resztą polskiego tatałajstwa - Albertino - 16-04-2009 Rzeczywiście nie najgorszy ten plakat, żeby jeszcze nie było tej litanii sponsorów na dole. Wie ktoś czy jeszcze w jakimś kraju poza Polską jest kultywowana taka tradycja umieszczania wszystkich sponsorów, patronów i cholera wie czego, na plakacie? - Mierzwiak - 16-04-2009 Np. w Czechach: http://www.movieposterdb.com/posters/09_04/2009/796366/l_796366_e517339b.jpg - wujo444 - 16-04-2009 z deka kiczowate, ale ujdzie. Zwłaszcza przy rzygu wyżej. - picek - 19-04-2009 true blood.
- Craven - 19-04-2009 Świetny. - Eorath - 19-04-2009 Popieram :) Znakomity! - Mierzwiak - 25-04-2009 ![]() Świetny tagline. - picek - 25-04-2009 photoshopowe plakaty http://psd.tutsplus.com/articles/web/50-brilliantly-photoshopped-movie-posters/ - Phlogiston2 - 06-05-2009 http://www.filmweb.pl/f489641/U+Pana+Boga+za+miedz%C4%85,2009/galeria Na sam film czekam, ale wk***wia mnie niemiłosiernie to białe tło. Mierzwiaku, masz rację białe tło to jedna z rozlicznych zaraz tocząca Polskie kino. PS Plakat do poprzedniego filmu z serii-niestety nieoficjalny: http://www.filmweb.pl/f331270/U+Pana+Boga+w+ogr%C3%B3dku,2007/plakaty |