![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
- Craven - 07-05-2009 To jest tak dramatyczne i złe, że szkoda słów. Mam nadzieję, że to kiepski żart jakiegoś grafika...
- Azgaroth - 07-05-2009 Raczej nie jest to żart, bo plakat widziałem dzisiaj na przystanku :) A hasło "Kraków wart jest zaliczenia" wymiata :) - Craven - 07-05-2009 Chyba nie wyjadę poza miasto przez 6 miesięcy żeby ludzie zapomnieli o tym plakacie :P - Bucho - 07-05-2009 Nie wiem czy bylo, ale wlasnie mnie to zabilo: http://www.filmweb.pl/%22Wojna+polsko-ruska%22+jak+%22Trainspotting%22+-+Zobacz+plakat,News,id=51276 Nasi nawet jak doja z innego pomyslu, to potrafia to kompletnie spierdolic...szkoda slow. - Anonymous - 07-05-2009 A żebyś widział trailer jaki jest... - soldamn - 08-05-2009 trailer akurat jest okej, miał być wieśniacki. A poprzedni plakat jest 100x lepszy - Phlogiston2 - 08-05-2009 This one? http://www.filmweb.pl/f298581/Wojna+polsko-ruska,2009/plakaty IMHO za bardzo...ekscentryczny - majkel78 - 10-05-2009 Może nie tyle plakaty co fotki z hiciorów filmowych z ostatnich 20 lat na 20-lecie magazynu Empire. http://www.empireonline.com/20/birthday-portfolio/ niektóre naprawdę miodzio, mój faworyt to Braveheart. W wersji papierowej jest jeszcze świetne zdjęcie z Milczenia Owiec i T2. - Craven - 15-05-2009 http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=55541 - Expendables. Dla mnie wypasik. - Anonymous - 15-05-2009 Tak szczerze - to średni trochę. Jedzie tandetą. Trochę mi brakuje treści. Skoro film ma być oldschoolowy, to plakat tez powinien. A nie jest. - Craven - 15-05-2009 Myślę, że jest stosowny - czytaj: w filmie też nie będzie zbyt wiele treści :D - Anonymous - 15-05-2009 Liczę na dużo treści, choć nie fabularnej. :) - Negrin - 19-05-2009 A ja myślałem, że plakat "Zmierzchu" był zły... ;) - Tyler Durden - 19-05-2009 O kurde, to sequel będzie tak szybko, widzę, że biorą przykład z serialu kinowego "Saw"... :) - Negrin - 19-05-2009 Jeszcze im trochę brakuje, bo "Piła" chyba ostatnio osiągnęła wynik dwóch filmów rocznie, czyż nie? - Tyler Durden - 19-05-2009 Nie, bez przesady, to było po prostu spowodowane "poślizgiem" polskiej premiery jednej z nich :) - Craven - 19-05-2009 Negrin napisał(a):Jeszcze im trochę brakuje, bo "Piła" chyba ostatnio osiągnęła wynik dwóch filmów rocznie, czyż nie? A co z "If it's halloween it must be Saw" ? Anyway widze, że emo wracają. Ciekawe, czy sequelowi uda się być gorszym filmem od zmierzchu. - piXi - 19-05-2009 Rozumiem, że film jak i jego poprzednik to będzie kupa... Ale plakat pod względem graficznym całkiem dobry, mimo tego, że nie lubię aż takiego obcowania grafików z fotkami aktorów... ;-) - Negrin - 19-05-2009 Wiecie, jak fotograf sobie, a grafik sobie, to potem efekt jest taki, że mam wrażenie (nieco megalomańskie i pewnie nie do końca słuszne), że ja bym lepiej umiał wtopić zdjęcie w tło. Ten plakat tak bardzo "ocieka" studiem (można by dokładnie określić, gdzie światła stały -- oczywiście wszędzie, tylko nie tam, żeby symulować ten księżyc na niebie), że tło wygląda niemalże nie jak wklejone w Photoshopie, tylko jak zwijane tło wiszące za modelami ;) No a obróbka twarzy, która też do niczego nie pasuje, dopełnia efektu. Iiiik. - Craven - 19-05-2009 Dokładnie - wali po gałach sztucznością i do tego nie ma zupełnie pomysłu ani polotu. |