Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



- Craven - 07-05-2009

To jest tak dramatyczne i złe, że szkoda słów. Mam nadzieję, że to kiepski żart jakiegoś grafika...

[Obrazek: gandalfs.th.jpg]


- Azgaroth - 07-05-2009

Raczej nie jest to żart, bo plakat widziałem dzisiaj na przystanku :)

A hasło "Kraków wart jest zaliczenia" wymiata :)


- Craven - 07-05-2009

Chyba nie wyjadę poza miasto przez 6 miesięcy żeby ludzie zapomnieli o tym plakacie :P


- Bucho - 07-05-2009

Nie wiem czy bylo, ale wlasnie mnie to zabilo:

http://www.filmweb.pl/%22Wojna+polsko-ruska%22+jak+%22Trainspotting%22+-+Zobacz+plakat,News,id=51276

Nasi nawet jak doja z innego pomyslu, to potrafia to kompletnie spierdolic...szkoda slow.


- Anonymous - 07-05-2009

A żebyś widział trailer jaki jest...


- soldamn - 08-05-2009

trailer akurat jest okej, miał być wieśniacki. A poprzedni plakat jest 100x lepszy


- Phlogiston2 - 08-05-2009

This one?
http://www.filmweb.pl/f298581/Wojna+polsko-ruska,2009/plakaty
IMHO za bardzo...ekscentryczny


- majkel78 - 10-05-2009

Może nie tyle plakaty co fotki z hiciorów filmowych z ostatnich 20 lat na 20-lecie magazynu Empire.

http://www.empireonline.com/20/birthday-portfolio/

niektóre naprawdę miodzio, mój faworyt to Braveheart. W wersji papierowej jest jeszcze świetne zdjęcie z Milczenia Owiec i T2.


- Craven - 15-05-2009

http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=55541 - Expendables. Dla mnie wypasik.


- Anonymous - 15-05-2009

Tak szczerze - to średni trochę. Jedzie tandetą.
Trochę mi brakuje treści. Skoro film ma być oldschoolowy, to plakat tez powinien. A nie jest.


- Craven - 15-05-2009

Myślę, że jest stosowny - czytaj: w filmie też nie będzie zbyt wiele treści :D


- Anonymous - 15-05-2009

Liczę na dużo treści, choć nie fabularnej. :)


- Negrin - 19-05-2009

[Obrazek: NewMoon1.jpg]

A ja myślałem, że plakat "Zmierzchu" był zły... ;)


- Tyler Durden - 19-05-2009

O kurde, to sequel będzie tak szybko, widzę, że biorą przykład z serialu kinowego "Saw"... :)


- Negrin - 19-05-2009

Jeszcze im trochę brakuje, bo "Piła" chyba ostatnio osiągnęła wynik dwóch filmów rocznie, czyż nie?


- Tyler Durden - 19-05-2009

Nie, bez przesady, to było po prostu spowodowane "poślizgiem" polskiej premiery jednej z nich :)


- Craven - 19-05-2009

Negrin napisał(a):Jeszcze im trochę brakuje, bo "Piła" chyba ostatnio osiągnęła wynik dwóch filmów rocznie, czyż nie?

A co z "If it's halloween it must be Saw" ?

Anyway widze, że emo wracają. Ciekawe, czy sequelowi uda się być gorszym filmem od zmierzchu.


- piXi - 19-05-2009

Rozumiem, że film jak i jego poprzednik to będzie kupa... Ale plakat pod względem graficznym całkiem dobry, mimo tego, że nie lubię aż takiego obcowania grafików z fotkami aktorów... ;-)


- Negrin - 19-05-2009

Wiecie, jak fotograf sobie, a grafik sobie, to potem efekt jest taki, że mam wrażenie (nieco megalomańskie i pewnie nie do końca słuszne), że ja bym lepiej umiał wtopić zdjęcie w tło. Ten plakat tak bardzo "ocieka" studiem (można by dokładnie określić, gdzie światła stały -- oczywiście wszędzie, tylko nie tam, żeby symulować ten księżyc na niebie), że tło wygląda niemalże nie jak wklejone w Photoshopie, tylko jak zwijane tło wiszące za modelami ;) No a obróbka twarzy, która też do niczego nie pasuje, dopełnia efektu. Iiiik.


- Craven - 19-05-2009

Dokładnie - wali po gałach sztucznością i do tego nie ma zupełnie pomysłu ani polotu.