![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
- Negrin - 10-11-2009 Jakuzzi napisał(a):Empatii w stosunku do czego, komputerowych postaci?Tak. Boże, ludzie na forum filmowym -- niby przyzwyczajeni do obcowania z fikcyjnymi postaciami i współodczuwania, gdy jest ku temu powód -- nie powinni zadawać takich głupich pytań. - Mental - 10-11-2009 nawiasem, mówicie o tej gierce? że niby tutaj można mordować niewinnych ludzi? ok, ustalmy coś: giera zapowiada się FENOMENALNIE! a możliwość zabijanie niewinnych ludzi tylko podnosi jej zajebistość:) - Wawrzyniec - 10-11-2009 Co do trailera - gdyby tylko w miejsce Eminema wrzucili klasyczne nuty a'la Twierdza... Ale poza tym małym niedopatrzeniem jest naprawdę fpytąga. Technicznie ta gra zabija. Ktoś tutaj skarżył się na oprawę video, ale doprawdy nie mam pojęcia, co konkretnie mu przeszkadzało. Największe wrażenie robi chyba motion capture. To wszystko wygląda cholernie żywo. W sumie jeden z powodów czyniących wiadomą misję tak mocno oddziałującą na gracza. - Mental - 10-11-2009 a mi sie eminem w zwiastunie podoba. no moze jedynie wokal średnio pasuje, ale sam bit idealnie buduje klimat i epe. - Wawrzyniec - 10-11-2009 Szczerze mówiąc, to myślałem, że to przygrywka do "We will rock you". To by była dopiero zajebista epa. Sam chyba coś takiego zmontuję. Może wykutaniem dorówna zwiastunowi San Andreas z jego Guns'n'Roses. - Anonymous - 10-11-2009 Jakuzzi napisał(a):Empatii w stosunku do czego, komputerowych postaci? Tak - dokładnie tak. Postrzeganych jak żywych ludzi w takiej sytuacji. Kurczę... - Jakuzzi - 10-11-2009 Ja raczej nie odczuwam empatii do postaci z gier komputerowych, a juz na pewno nie do postaci ze strzelanek. Rozumiem jednak, ze ty strzelanki przechodzisz w trybie stealth, bez jednej ofiary? W koncu nigdy niewiadomo - przeciez jeden z tych zolnierzy patrolujacych okolice, ktory idealnie nadaje sie do sprzatniecia ze snajperki, moglby byc ojcem trojki dzieci, wzorowym mezem, honorowym krwiodawca i czlonkiem Amnesty International. - Negrin - 10-11-2009 Jakuzzi, nie udawaj niekumatego, bo akurat Tobie z tym nie do twarzy. Z jednej strony masz bondowskich szeregowych sługusów bad guya, z drugiej, powiedzmy, uczniów ze "Słonia". Takie same postaci? Ten sam poziom empatii widza? Nie? Nie mam więcej pytań. - Glut - 10-11-2009 Wawrzyniec napisał(a):gdyby tylko w miejsce Eminema wrzucili klasyczne nuty a'la Twierdza... Właśnie setny trailer z tego typu nutami byłby zwyczajnie nudny, Eminem świetnie tutaj pasuje. - Jakuzzi - 10-11-2009 Negrin napisał(a):Takie same postaci? Ten sam poziom empatii widza? Nie? Czyli twoim zdaniem dyskutowana sekwencja jest jaka? Niesmaczna? Paskudna? Oburzajaca? Rozwin troche swa wypowiedz, zamiast brnac w osobiste przytyki, bo to srednio grzeczne, a z tym z kolei tobie nie jest do twarzy. ;) - Karol - 10-11-2009 Jakuzzi napisał(a):W koncu nigdy niewiadomo - przeciez jeden z tych zolnierzy patrolujacych okolice, ktory idealnie nadaje sie do sprzatniecia ze snajperki, moglby byc ojcem trojki dzieci, wzorowym mezem, honorowym krwiodawca i czlonkiem Amnesty International. Oglądałeś pierwszą część Austina Powersa? ;) Bo tam się właśnie pojawia taki motyw i jest GENIALNY. - Gal Anonim - 10-11-2009 Glut napisał(a):Zgadzam się całkowicie. Trailer jest bardzo dobry, a utwór pasuje idealnie. Kurde, Dragon Age reklamowali This is New Shit Mansona, a w grze jakieś pipowate plumkanie typowe dla fantasy... w Modern Warfare mogłaby być jakaś fajna muzyka ostrzejsza, a czasem nawet taki eminem gdzieś. Powinna być możliwość włączenia dwóch soundtracków - zwykłego, typowego dla gier i filmów albo drugiego, który składałby się z takich utworów, które umieszczają w tych trailerach jak to Till I collapse i TiNS... Bo tak to tylko winamp. :(Wawrzyniec napisał(a):gdyby tylko w miejsce Eminema wrzucili klasyczne nuty a'la Twierdza... [ Dodano: Wto Lis 10, 2009 19:35 ] Mental napisał(a):nawiasem, mówicie o tej gierce?A nie grałeś w jedynkę? Tzn. zakładam, że jakbyś grał to byś czekał na sequel od dawna. :) Zagraj w jedynkę, man. - Negrin - 10-11-2009 Jakuzzi napisał(a):Czyli twoim zdaniem dyskutowana sekwencja jest jaka? Niesmaczna? Paskudna? Oburzajaca? Rozwin troche swa wypowiedz, zamiast brnac w osobiste przytyki, bo to srednio grzeczne, a z tym z kolei tobie nie jest do twarzy.Rany, ja się już na ten temat nagadałem. Przeczytaj wątek :) A na osobisty przytyk zarobiłeś, wybacz, głupią ironią. Jestem pewien, że świetnie wiesz, na czym polega różnica w tej całej empatii, więc nie rozumiem, w imię czego spłaszczasz temat. Jeśli nie czytałeś felietonu Crova -- przeczytaj, jest dobry. On chwali pomysł etapu w MW2, ale WŁAŚNIE DLATEGO że wywołuje empatię. A czy naprawdę wywołuje, osądzę wkrótce, bo właśnie instaluję grę. - majlo - 10-11-2009 Negrin napisał(a):bo właśnie instaluję grę.Ja też właśnie instaluję i od 18:00 serwery Steama zajęte i nie mogę w ogóle uruchomić gry. Szybciej - o ironio - przez torrenta bym to miał. - Negrin - 10-11-2009 Instalujesz w sensie: ciągniesz ze Steama? Bo mnie parę "zainstaluj ponownie" zajęło zmuszenie programu do instalacji z płyt DVD :) Właśnie miele. Wychodzi na to, że military wiedział, co mówi :P - majlo - 11-11-2009 Czy mi się wydaje, czy w MW2 nie ma możliwości wychylania się zza rogu? :shock: Tak na szybko: misja na lotnisku - RZEŹNIA! - Snuffer - 11-11-2009 Także mi się wydaje że nie ma. Krótko - na poziomie regular nawet gra masakruje, jestem tuż po misjach w Rio de Janeiro - miodzik, chociaż najlepiej się bawiłem przy tej o nazwie 'cliffhanger'. Lotnisko? Ok, tylko czemu ta sekwencja jest tak mało dynamiczna? Kamon, nawet przyspieszyć nie możemy. - Rodia - 11-11-2009 Nie lubię was, ja jeszcze nie mam tej gry i pewnie nie będę miał z miesiąc :( Pierwsze recki są bardzo entuzjastyczne, jak zwykle polecam Gametrailers. Pozostałe są nie mniej pozytywne ;) - Negrin - 11-11-2009 majlo napisał(a):Czy mi się wydaje, czy w MW2 nie ma możliwości wychylania się zza rogu?To na razie największa wada tej gry. Lotnisko? Powiem tak: niech cholera weźmie Internet. Gdybym został wzięty z zaskoczenia, pewnie by zrobiła duże wrażenie. A tak, kiedy wszystko (łącznie z zakończeniem misji) wyciekło wcześniej... - majlo - 11-11-2009 Snuffer napisał(a):Także mi się wydaje że nie ma. Bez możliwości wychylania się zza rogu budynku, gra wiele traci. Jak dla mnie ogromny minus. Jeśli chodzi o poziom trudności, zacząłem od razu od Veterana (przy wybieraniu poziomu twórcy zastosowali technikę Huberta Urbańskiego: jesteśmy pytani 4 lub 5 razy, czy na pewno chcemy grać na Veteranie) i trochę się zdziwiłem, bo do misji w slumsach w Rio nie był to ten sam Veteran, co w MW1. Najlepsza misja jak na razie to cliffhanger, oczywiście. Szkoda tylko, że taka krótka. "Odpowiednik" z "jedynki" z McMillanem o wiele lepszy. Jeśli chodzi o misję na lotnisku, również nie rozumiem, czemu dzieje się to w jakimś pseudo slow motion, w pewnych momentach nie można było nawet włączyć sprintu. Może twórcy chcieli osiągnąć jakiś naturalistyczny efekt - w moim przypadku, taki zabieg tylko mnie irytował. [ Dodano: Sro Lis 11, 2009 11:09 ] Negrin napisał(a):Powiem tak: niech cholera weźmie Internet. Gdybym został wzięty z zaskoczenia, pewnie by zrobiła duże wrażenie. A tak, kiedy wszystko (łącznie z zakończeniem misji) wyciekło wcześniej...Masz rację. Gdybyśmy nie wiedzieli o tej misji, zrobiłaby pewnie 10x większe wrażenie. Chociaż ja przynajmniej zakończenia nie znałem. ;) |