![]() |
|
Gorące wieści, plotki itp. - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: Gorące wieści, plotki itp. (/Thread-Gor%C4%85ce-wie%C5%9Bci-plotki-itp--113) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
404
405
406
407
408
409
410
411
|
- Cassel - 14-06-2009 Dwa i pół roku temu założyłem na forum Ofilmie temat i ankietę "Dla kogo tytuł szlachecki?". Sam zagłosowałem wtedy na Christophera Lee, mając nadzieję, że jeszcze zdąży doznać tego zaszczytu (miał już wtedy 84 lata). No i proszę, wyszło na moje. :smile: Dracula Saruman hrabia Dooku będzie się niedługo tytułował Sir. Jeśli oczywiście tytuł przyjmie. http://www.filmweb.pl/Christopher+Lee+zostanie+pasowany+na+rycerza,News,id=52224 - Negrin - 14-06-2009 Wiadomo: królowa wreszcie przeczytała archiwum forum Ofilmie, tak jak jej już dawno sugerowałem. - Mefisto - 14-06-2009 no i stało się: Cytat:Dimension Films has tapped Dan Milano to script "Short Circuit," the remake of the 1986 pic. eh... - Anonymous - 14-06-2009 To chyba można już oficjalnie ogłosić: mamy wreszcie Hollywood 2.0. Albo Hollywood Reboot - wszystko zaczynamy od nowa. To kiedy "Śpiewak jazzbandu" w wersji hiphopowej i "The Wings" w 3D? :) - Corn - 14-06-2009 Wtedy gdy Woody Allen zacznie kręcić nowsze wersje swoich pierwszych filmów. - Anonymous - 14-06-2009 Woody to na pewno nie, ale ktoś inny to czemu nie. - Azgaroth - 14-06-2009 Corn napisał(a):Wtedy gdy Woody Allen zacznie kręcić nowsze wersje swoich pierwszych filmów. Śpioch jako blockbuster SF z mnóstwem wybuchów ;) - Mental - 16-06-2009 europejscy artyści mają nowy pomysł na ambitne kino artystyczne a jeżeli jakiś reżyser nie będzie chciał realizować wytycznych tej karty to co? zostanie deportowany na sybir? - Mierzwiak - 16-06-2009 4.8. Każdy reżyser zobowiązany jest do nakręcenia raz w roku bełkotliwego dramatu depresyjno-łechtaczkowego. : ) - Don Vito - 16-06-2009 http://www.filmweb.pl/Christopher+Nolan+wyda+200+milion%C3%B3w+na+kolejny+film,News,id=52280 - trochę mnie to martwi, bo prawdopodobnie będzie to oznaczało ingerencję producentów i ograniczenie swobody Nolana. A ograniczenie swobody Nolana to grzech śmiertelny. - Mierzwiak - 16-06-2009 Uważasz że będą chcieli ingerować w pracę reżysera którego poprzedni film zarobił miliard dolarów, a co za tym idzie dał studiu ponad 500 milionów? Wątpię. - simek - 16-06-2009 No ale wiesz, to są producenci, oni pomyślą tak: weźmy faceta co zarobił dla nas miliardzik, podsuniemy mu kilka naszych genialnych pomysłów i półtora miliarda mamy jak w banku. - Hitch - 16-06-2009 Don Vito napisał(a):A ograniczenie swobody Nolana to grzech śmiertelny.Chcesz mi powiedziec, ze wierzysz, ze jego Batmany wygladaja dokladnie, tak jak je zapowiadal i ulozyl sobie w glowie, a ich krecenie obylo sie bez garniturkow narzucajacych odgorne ustalenia? Nolan bez ograniczen swobody to "Memento". Nolan, 200 milionow budzetu oraz wielkie nazwiska to Nolan wyrobnik ledwo ocierajacy sie o swoj potencjal. - Negrin - 16-06-2009 Hitch napisał(a):. Nolan, 200 milionow budzetu oraz wielkie nazwiska to Nolan wyrobnik ledwo ocierajacy sie o swoj potencjal.Niekoniecznie. Inaczej kręci się film będący częścią, za przeproszeniem, franszyzy takiej jak Batman, a inaczej oparty na oryginalnym pomyśle i zapewne skierowany do całkiem innej publiczności. Naprawdę dobry hollywoodzki reżyser potrafi sobie radzić również z wymogami studia. - Hitch - 16-06-2009 Zawsze mozna nakrecic Batmana za 40 milionow i oddac go takim jaki byc powinien, nie martwiac sie o straty w box office czy brak reklamy w Makdonaldzie :) - Gal Anonim - 16-06-2009 Sęk w tym, że nie można, bo Batman to frenczajz. To także powód dla którego nie zobaczymy go w hardkorowym serialu HBO, jak marzył sobie Mental. Tak samo jak nie zobaczymy hardkorowego serialu HBO o Indiana Jonesie. - Hitch - 16-06-2009 Tylko, ze istota Indiany Jonesa nie jest hardkorowosc, a przygoda dla calej rodziny. Z tego, co pamietam Batman zapuszczal sie tam, gdzie policja nie dawala sobie rady. Po ostatnich filmach z gackiem nie odnosze wrazenia, ze potrzeba bylo tam pomocy kogos poza prawem, tylko policji kategorii R :) A wracajac do frenczajzu, jesli komiksy o Batmanie moga byc brutalne, tym bardziej filmy powinny. - Negrin - 16-06-2009 Hitch napisał(a):A wracajac do frenczajzu, jesli komiksy o Batmanie moga byc brutalne, tym bardziej filmy powinny.Nie, bo komiksów jest tyle, żeby obskoczyć wszystkie segmenty rynku, a każdy film to wielkie przedsięwzięcie, które musi dotrzeć do wszystkich. Jak wiadomo po części reakcji na TDK (przypominam głosy, głównie z USA, choć chyba nie tylko, mówiące, że ten film jest zbyt brutalny jak na kategorię wiekową), i tak osiągnięto w tym względzie swego rodzaju granice. Przy czym biorąc pod uwagę sukces filmu, możliwe, że to jeszcze nie koniec w tej kwestii, choć pewnie niewiele więcej da się już zrobić. - Hitch - 16-06-2009 Ale to sa glosy ludzi slepych i nierozgarnietych, zeby nie nazywac ich bardziej obrazliwie. Przypominam, ze w tym filmie nie ma nawet kropli krwi, wiekszosc zgonow odbywa sie poza kadrem, a te co sie odbywaja na oczach widza, sprawiaja wrazenie jakby bron w swiecie TDK strzelala powietrzem, a ludzie umierali z wrazenia, a nie od odniesionych ran! TDK NIE jest filmem brutalnym. Ani graficznie, ani wydzwiekowo. Juz "Die Hard 4.0" lepiej sie prezentowal pod tym wzgledem. - Gal Anonim - 16-06-2009 Wiem, jaka jest różnica między samym Indianą, a Batmanem. Chodzi o to, że obaj to frenczajzy w bardzo podobny sposób. Z kolei komiksy o Batmanie nie są przesadnie brutalne. Jest w nich krew, jak w każdym komiksie, ale jest wiele bardziej brutalnych (ot, na przykład te o Wolverinie). Rynek mniejszy, mniejsza cena za wyprodukowanie komiksu i tak dalej. Do tego dochodzi też róznica między rysunkiem, a zdjęciem. I też bym chcial Rkę w Batmanie, wiadomo. Chociaż nie wiem czy ta Rka byłaby w stanie pomóc BB i TDK. Trzebaby zrobić gruntowne rirajty scenariusza. ;) |