Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gorące wieści, plotki itp. - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: Gorące wieści, plotki itp. (/Thread-Gor%C4%85ce-wie%C5%9Bci-plotki-itp--113)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411


- Cassel - 14-06-2009

Dwa i pół roku temu założyłem na forum Ofilmie temat i ankietę "Dla kogo tytuł szlachecki?". Sam zagłosowałem wtedy na Christophera Lee, mając nadzieję, że jeszcze zdąży doznać tego zaszczytu (miał już wtedy 84 lata). No i proszę, wyszło na moje. :smile: Dracula Saruman hrabia Dooku będzie się niedługo tytułował Sir. Jeśli oczywiście tytuł przyjmie.

http://www.filmweb.pl/Christopher+Lee+zostanie+pasowany+na+rycerza,News,id=52224


- Negrin - 14-06-2009

Wiadomo: królowa wreszcie przeczytała archiwum forum Ofilmie, tak jak jej już dawno sugerowałem.


- Mefisto - 14-06-2009

no i stało się:
Cytat:Dimension Films has tapped Dan Milano to script "Short Circuit," the remake of the 1986 pic.

The original was about an armed robot that acquired a personality after a lightning strike, and sought the help of humans to prevent its destruction by its makers in the military.

Milano, who aside from writing and providing voices for the Adult Swim cartoon "Robot Chicken" and co-creating and playing the title character in "Greg the Bunny," figures to bring a subversive edge to the original film scripted by S.S. Wilson and Brent Maddock.

David Foster, who produced the original and is back to produce the remake with Ryan E. Heppe and John Hyde, said that Milano first watched the original while he was in high school, and sparked to updating the concept.

"We're bringing Number 5 into the 21st Century and taking advantage of the improvements in robotics that are so massive that robots are now performing heart surgeries in hospitals," Foster said.

The producer said the robot's visual look won't change, even though Foster said Pixar's "Wall-E" is a dead ringer for the original "Short Circuit" protagonist.

"We think of 'Wall-E' as an extended trailer for our film, because it's the same face," Foster said.

eh...


- Anonymous - 14-06-2009

To chyba można już oficjalnie ogłosić: mamy wreszcie Hollywood 2.0.
Albo Hollywood Reboot - wszystko zaczynamy od nowa.
To kiedy "Śpiewak jazzbandu" w wersji hiphopowej i "The Wings" w 3D? :)


- Corn - 14-06-2009

Wtedy gdy Woody Allen zacznie kręcić nowsze wersje swoich pierwszych filmów.


- Anonymous - 14-06-2009

Woody to na pewno nie, ale ktoś inny to czemu nie.


- Azgaroth - 14-06-2009

Corn napisał(a):Wtedy gdy Woody Allen zacznie kręcić nowsze wersje swoich pierwszych filmów.

Śpioch jako blockbuster SF z mnóstwem wybuchów ;)


- Mental - 16-06-2009

europejscy artyści mają nowy pomysł na ambitne kino artystyczne

a jeżeli jakiś reżyser nie będzie chciał realizować wytycznych tej karty to co? zostanie deportowany na sybir?


- Mierzwiak - 16-06-2009

4.8. Każdy reżyser zobowiązany jest do nakręcenia raz w roku bełkotliwego dramatu depresyjno-łechtaczkowego.

: )


- Don Vito - 16-06-2009

http://www.filmweb.pl/Christopher+Nolan+wyda+200+milion%C3%B3w+na+kolejny+film,News,id=52280 - trochę mnie to martwi, bo prawdopodobnie będzie to oznaczało ingerencję producentów i ograniczenie swobody Nolana. A ograniczenie swobody Nolana to grzech śmiertelny.


- Mierzwiak - 16-06-2009

Uważasz że będą chcieli ingerować w pracę reżysera którego poprzedni film zarobił miliard dolarów, a co za tym idzie dał studiu ponad 500 milionów? Wątpię.


- simek - 16-06-2009

No ale wiesz, to są producenci, oni pomyślą tak: weźmy faceta co zarobił dla nas miliardzik, podsuniemy mu kilka naszych genialnych pomysłów i półtora miliarda mamy jak w banku.


- Hitch - 16-06-2009

Don Vito napisał(a):A ograniczenie swobody Nolana to grzech śmiertelny.
Chcesz mi powiedziec, ze wierzysz, ze jego Batmany wygladaja dokladnie, tak jak je zapowiadal i ulozyl sobie w glowie, a ich krecenie obylo sie bez garniturkow narzucajacych odgorne ustalenia? Nolan bez ograniczen swobody to "Memento". Nolan, 200 milionow budzetu oraz wielkie nazwiska to Nolan wyrobnik ledwo ocierajacy sie o swoj potencjal.


- Negrin - 16-06-2009

Hitch napisał(a):. Nolan, 200 milionow budzetu oraz wielkie nazwiska to Nolan wyrobnik ledwo ocierajacy sie o swoj potencjal.
Niekoniecznie. Inaczej kręci się film będący częścią, za przeproszeniem, franszyzy takiej jak Batman, a inaczej oparty na oryginalnym pomyśle i zapewne skierowany do całkiem innej publiczności. Naprawdę dobry hollywoodzki reżyser potrafi sobie radzić również z wymogami studia.


- Hitch - 16-06-2009

Zawsze mozna nakrecic Batmana za 40 milionow i oddac go takim jaki byc powinien, nie martwiac sie o straty w box office czy brak reklamy w Makdonaldzie :)


- Gal Anonim - 16-06-2009

Sęk w tym, że nie można, bo Batman to frenczajz. To także powód dla którego nie zobaczymy go w hardkorowym serialu HBO, jak marzył sobie Mental. Tak samo jak nie zobaczymy hardkorowego serialu HBO o Indiana Jonesie.


- Hitch - 16-06-2009

Tylko, ze istota Indiany Jonesa nie jest hardkorowosc, a przygoda dla calej rodziny. Z tego, co pamietam Batman zapuszczal sie tam, gdzie policja nie dawala sobie rady. Po ostatnich filmach z gackiem nie odnosze wrazenia, ze potrzeba bylo tam pomocy kogos poza prawem, tylko policji kategorii R :)
A wracajac do frenczajzu, jesli komiksy o Batmanie moga byc brutalne, tym bardziej filmy powinny.


- Negrin - 16-06-2009

Hitch napisał(a):A wracajac do frenczajzu, jesli komiksy o Batmanie moga byc brutalne, tym bardziej filmy powinny.
Nie, bo komiksów jest tyle, żeby obskoczyć wszystkie segmenty rynku, a każdy film to wielkie przedsięwzięcie, które musi dotrzeć do wszystkich. Jak wiadomo po części reakcji na TDK (przypominam głosy, głównie z USA, choć chyba nie tylko, mówiące, że ten film jest zbyt brutalny jak na kategorię wiekową), i tak osiągnięto w tym względzie swego rodzaju granice. Przy czym biorąc pod uwagę sukces filmu, możliwe, że to jeszcze nie koniec w tej kwestii, choć pewnie niewiele więcej da się już zrobić.


- Hitch - 16-06-2009

Ale to sa glosy ludzi slepych i nierozgarnietych, zeby nie nazywac ich bardziej obrazliwie. Przypominam, ze w tym filmie nie ma nawet kropli krwi, wiekszosc zgonow odbywa sie poza kadrem, a te co sie odbywaja na oczach widza, sprawiaja wrazenie jakby bron w swiecie TDK strzelala powietrzem, a ludzie umierali z wrazenia, a nie od odniesionych ran! TDK NIE jest filmem brutalnym. Ani graficznie, ani wydzwiekowo. Juz "Die Hard 4.0" lepiej sie prezentowal pod tym wzgledem.


- Gal Anonim - 16-06-2009

Wiem, jaka jest różnica między samym Indianą, a Batmanem. Chodzi o to, że obaj to frenczajzy w bardzo podobny sposób.
Z kolei komiksy o Batmanie nie są przesadnie brutalne. Jest w nich krew, jak w każdym komiksie, ale jest wiele bardziej brutalnych (ot, na przykład te o Wolverinie). Rynek mniejszy, mniejsza cena za wyprodukowanie komiksu i tak dalej. Do tego dochodzi też róznica między rysunkiem, a zdjęciem.

I też bym chcial Rkę w Batmanie, wiadomo. Chociaż nie wiem czy ta Rka byłaby w stanie pomóc BB i TDK. Trzebaby zrobić gruntowne rirajty scenariusza. ;)