Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Avengers: Infinity War (2018) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24)
+---- Dział: MARVEL CINEMATIC UNIVERSE (MCU) (https://forumkmf.pl/Forum-MARVEL-CINEMATIC-UNIVERSE-MCU--54)
+---- Wątek: Avengers: Infinity War (2018) (/Thread-Avengers-Infinity-War-2018--4513)



RE: Avengers: Infinity War (2018) - temat spoilerowy - yacajackowski - 01-05-2018

+1

Było tyle miodu, że to wejście nie zrobiło na mnie wrażenia.


Avengers: Infinity War (2018) - temat spoilerowy - Badus - 01-05-2018

Ale w trailerach nie miało takiego fajnego pierdolnięcia z tematem Avengersów w tle ;)


RE: Avengers: Infinity War (2018) - temat spoilerowy - Arahan - 01-05-2018

Dopiero w poniedziałek drugi seans :(! tęsknię


RE: Avengers: Infinity War (2018) - Arahan - 01-05-2018

Ciekawe jakie nogi będzie miał film.


Avengers: Infinity War (2018) - temat spoilerowy - Badus - 01-05-2018

Drugi seans dopiero jak zmuszę brata, żeby nadrobił wszystkie zaległe MCU, bo żal nie zobaczyć tej epy w kinie póki jest taka możliwość ;)


RE: Avengers: Infinity War (2018) - temat spoilerowy - yacajackowski - 01-05-2018

Moja Ola dopiero jest przy pierwszych Strażnikach, mam nadzieję, że jak dojdzie do Thor Ragnarok to jeszcze będą grali:(


RE: Avengers: Infinity War (2018) - werter - 01-05-2018

Po 1 seansie oceniam 5/10. Thanos bardzo dobrze pokazany, ale cała reszta MEH. Za duże miałem oczekiwania, może po ponownym seansie kiedyś podskoczy na 6. Czuję się jakbym dostał pilot serialu, a ja nie lubię czegoś takiego w kinie, jak np cięcie historii w Harrym Potterze czy Hobbicie. Mogli już to nazwać Part One, i sequel Part Two, to odebrałbym film łagodniej. Zdecydowali się zrobić z tego dwa autonomiczne filmy i na tym historia pierwszej wersji cierpi. Wyszedłem z kina, wszyscy wokół zadowoleni, ja szedłem i nie wiedziałem co mam myśleć.


Avengers: Infinity War (2018) - temat spoilerowy - srebrnik - 01-05-2018

Myślę, że spokojnie da radę nadrobić. 2 miesiące poleci minimum


RE: Avengers: Infinity War (2018) - Lawrence - 01-05-2018

Nie wiem, czy już było, gdyż strasznie dużo tutaj postów przypywa, ale w każdym razie Disney pogratulował sam sobie wyniku w BoxOffice:

[Obrazek: tumblr_p812c5kgGu1s6w6foo1_1280.png]


RE: Avengers: Infinity War (2018) - Mierzwiak - 01-05-2018

(01-05-2018, 15:07)werter napisał(a): Czuję się jakbym dostał pilot serialu
Dziewiętnasty film z serii porównujesz do pilota serialu? Głupszej analogii nie dało się znaleźć? :)

Cytat:a ja nie lubię czegoś takiego w kinie, jak np cięcie historii w Harrym Potterze czy Hobbicie
Od początku była mowa że to jedna historia rozłożona na dwa filmy, tylko nikt nie wiedział jakiego rodzaju / czy będzie cliffhanger.

Cytat:Mogli już to nazwać Part One, i sequel Part Two, to odebrałbym film łagodniej.
LOL

Z ocenianiem filmu na podstawie tytułu jeszcze się nie spotkałem.


RE: Avengers: Infinity War (2018) - temat spoilerowy - Gal Anonim - 01-05-2018

Drugi seans już dawno za mną, cieniasy. :)

Trzeci pewnie w przyszłym tygodniu, żeby nie było tłoku i nikt mi nie gadał w kinie.


RE: Avengers: Infinity War (2018) - Juby - 01-05-2018

(01-05-2018, 15:13)Lawrence napisał(a): Nie wiem, czy już było, gdyż strasznie dużo tutaj postów przypywa, ale w każdym razie Disney pogratulował sam sobie wyniku w BoxOffice:

[Obrazek: tumblr_p812c5kgGu1s6w6foo1_1280.png]

Było u mnie na blogu, link wrzuciłem dwa posty wyżej. ;)

Opinia wertera - LoL! :D To se dopowiedz, że to "Part 1" i odbierz film inaczej.


RE: Avengers: Infinity War (2018) - temat spoilerowy - Juby - 01-05-2018

Miałem iść drugi raz, ale odpuszczam bo:
1) Oglądając, prawie co 15 minut reagowałem "Helena, mam zawał!". Drugi raz by mnie wykończył. XD
2) Chcę to przeżywać, a tak emocjonujące filmy nie powinny służyć do zbyt częstego powtarzania. Powtórka najwcześniej we wrześniu na Blu-ray, ewentualnie za rok przed premierą czwórki. ;)
3) Zaraz Rampage, potem Deadpool. Mam na co iść w tym miesiącu do kina i nie wiem czy znalazłbym czas na kolejny wypad na Avengers.

A wejście Capa <3 <3 <3


RE: Avengers: Infinity War (2018) - temat spoilerowy - Arahan - 01-05-2018

Cap zawsze na propsie, ale:
Wejście Capa < wjazd Thora :)

Nawet z tym nie handluj :p


RE: Avengers: Infinity War (2018) - Szaman - 01-05-2018

Mogliby nazwać to Justice League Part 2, dałbym 10 za postęp względem pierwszej cześci :)


Avengers: Infinity War (2018) - Badus - 01-05-2018

Kojarzę, że był chyba podobny motyw z Avengersami i Jurrasic World ;)


RE: Avengers: Infinity War (2018) - Juby - 01-05-2018

I z Jurassic World pobitym przez TFA. I gdy Titanic pobił SW w 1998. Te gratulacje to tradycja sięgająca 1977 roku. Fajnie, że ją kontynuują, gorzej z wykonaniem samych grafik.


Avengers: Infinity War (2018) - Badus - 01-05-2018

Offtop - ktoś ma pod ręką zestawienie tych wszystkich grafik?


RE: Avengers: Infinity War (2018) - Szaman - 01-05-2018

https://naekranie.pl/aktualnosci/avengers-wojna-bez-granic-pokonalo-gwiezdne-wojny-sa-gratulacje-od-lucasfilmu-3143042


RE: Avengers: Infinity War (2018) - Juby - 01-05-2018

(01-05-2018, 18:48)Badus napisał(a): Offtop - ktoś ma pod ręką zestawienie tych wszystkich grafik?

Trzymam na dysku ;)
[Obrazek: 1-The-ad-Steven-Spielberg-took-out-in-Va...office.jpg]
[Obrazek: 8M4J52U.jpg]
[Obrazek: e.t.-star-wars-lucas-spielberg.jpg]
[Obrazek: titanic-vs-star-wars-1997-variety-ad.jpg]
[Obrazek: CHo0m8yWcAERieO.jpg-large.jpeg]
[Obrazek: CWxQhTKUAAArJ3T.jpg]
[Obrazek: tumblr_p812c5kgGu1s6w6foo1_1280.png]

Cameron jedyny nie gratulował, gdy TFA pobiło jego filmy w USA na początku 2016 roku. No ale globalnie wciąż jest królem, więc nie musiał (no i nie przepada za TFA).