![]() |
|
Avengers: Infinity War (2018) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24) +---- Dział: MARVEL CINEMATIC UNIVERSE (MCU) (https://forumkmf.pl/Forum-MARVEL-CINEMATIC-UNIVERSE-MCU--54) +---- Wątek: Avengers: Infinity War (2018) (/Thread-Avengers-Infinity-War-2018--4513) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
|
RE: Avengers: Infinity War (2018) - temat spoilerowy - yacajackowski - 01-05-2018 +1 Było tyle miodu, że to wejście nie zrobiło na mnie wrażenia. Avengers: Infinity War (2018) - temat spoilerowy - Badus - 01-05-2018 Ale w trailerach nie miało takiego fajnego pierdolnięcia z tematem Avengersów w tle ;) RE: Avengers: Infinity War (2018) - temat spoilerowy - Arahan - 01-05-2018 Dopiero w poniedziałek drugi seans :(! tęsknię RE: Avengers: Infinity War (2018) - Arahan - 01-05-2018 Ciekawe jakie nogi będzie miał film. Avengers: Infinity War (2018) - temat spoilerowy - Badus - 01-05-2018 Drugi seans dopiero jak zmuszę brata, żeby nadrobił wszystkie zaległe MCU, bo żal nie zobaczyć tej epy w kinie póki jest taka możliwość ;) RE: Avengers: Infinity War (2018) - temat spoilerowy - yacajackowski - 01-05-2018 Moja Ola dopiero jest przy pierwszych Strażnikach, mam nadzieję, że jak dojdzie do Thor Ragnarok to jeszcze będą grali:( RE: Avengers: Infinity War (2018) - werter - 01-05-2018 Po 1 seansie oceniam 5/10. Thanos bardzo dobrze pokazany, ale cała reszta MEH. Za duże miałem oczekiwania, może po ponownym seansie kiedyś podskoczy na 6. Czuję się jakbym dostał pilot serialu, a ja nie lubię czegoś takiego w kinie, jak np cięcie historii w Harrym Potterze czy Hobbicie. Mogli już to nazwać Part One, i sequel Part Two, to odebrałbym film łagodniej. Zdecydowali się zrobić z tego dwa autonomiczne filmy i na tym historia pierwszej wersji cierpi. Wyszedłem z kina, wszyscy wokół zadowoleni, ja szedłem i nie wiedziałem co mam myśleć. Avengers: Infinity War (2018) - temat spoilerowy - srebrnik - 01-05-2018 Myślę, że spokojnie da radę nadrobić. 2 miesiące poleci minimum RE: Avengers: Infinity War (2018) - Lawrence - 01-05-2018 Nie wiem, czy już było, gdyż strasznie dużo tutaj postów przypywa, ale w każdym razie Disney pogratulował sam sobie wyniku w BoxOffice:
RE: Avengers: Infinity War (2018) - Mierzwiak - 01-05-2018 (01-05-2018, 15:07)werter napisał(a): Czuję się jakbym dostał pilot serialuDziewiętnasty film z serii porównujesz do pilota serialu? Głupszej analogii nie dało się znaleźć? :) Cytat:a ja nie lubię czegoś takiego w kinie, jak np cięcie historii w Harrym Potterze czy HobbicieOd początku była mowa że to jedna historia rozłożona na dwa filmy, tylko nikt nie wiedział jakiego rodzaju / czy będzie cliffhanger. Cytat:Mogli już to nazwać Part One, i sequel Part Two, to odebrałbym film łagodniej.LOL Z ocenianiem filmu na podstawie tytułu jeszcze się nie spotkałem. RE: Avengers: Infinity War (2018) - temat spoilerowy - Gal Anonim - 01-05-2018 Drugi seans już dawno za mną, cieniasy. :) Trzeci pewnie w przyszłym tygodniu, żeby nie było tłoku i nikt mi nie gadał w kinie. RE: Avengers: Infinity War (2018) - Juby - 01-05-2018 (01-05-2018, 15:13)Lawrence napisał(a): Nie wiem, czy już było, gdyż strasznie dużo tutaj postów przypywa, ale w każdym razie Disney pogratulował sam sobie wyniku w BoxOffice: Było u mnie na blogu, link wrzuciłem dwa posty wyżej. ;) Opinia wertera - LoL! :D To se dopowiedz, że to "Part 1" i odbierz film inaczej. RE: Avengers: Infinity War (2018) - temat spoilerowy - Juby - 01-05-2018 Miałem iść drugi raz, ale odpuszczam bo: 1) Oglądając, prawie co 15 minut reagowałem "Helena, mam zawał!". Drugi raz by mnie wykończył. XD 2) Chcę to przeżywać, a tak emocjonujące filmy nie powinny służyć do zbyt częstego powtarzania. Powtórka najwcześniej we wrześniu na Blu-ray, ewentualnie za rok przed premierą czwórki. ;) 3) Zaraz Rampage, potem Deadpool. Mam na co iść w tym miesiącu do kina i nie wiem czy znalazłbym czas na kolejny wypad na Avengers. A wejście Capa <3 <3 <3 RE: Avengers: Infinity War (2018) - temat spoilerowy - Arahan - 01-05-2018 Cap zawsze na propsie, ale: Wejście Capa < wjazd Thora :) Nawet z tym nie handluj :p RE: Avengers: Infinity War (2018) - Szaman - 01-05-2018 Mogliby nazwać to Justice League Part 2, dałbym 10 za postęp względem pierwszej cześci :) Avengers: Infinity War (2018) - Badus - 01-05-2018 Kojarzę, że był chyba podobny motyw z Avengersami i Jurrasic World ;) RE: Avengers: Infinity War (2018) - Juby - 01-05-2018 I z Jurassic World pobitym przez TFA. I gdy Titanic pobił SW w 1998. Te gratulacje to tradycja sięgająca 1977 roku. Fajnie, że ją kontynuują, gorzej z wykonaniem samych grafik. Avengers: Infinity War (2018) - Badus - 01-05-2018 Offtop - ktoś ma pod ręką zestawienie tych wszystkich grafik? RE: Avengers: Infinity War (2018) - Szaman - 01-05-2018 https://naekranie.pl/aktualnosci/avengers-wojna-bez-granic-pokonalo-gwiezdne-wojny-sa-gratulacje-od-lucasfilmu-3143042 RE: Avengers: Infinity War (2018) - Juby - 01-05-2018 (01-05-2018, 18:48)Badus napisał(a): Offtop - ktoś ma pod ręką zestawienie tych wszystkich grafik? Trzymam na dysku ;) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Cameron jedyny nie gratulował, gdy TFA pobiło jego filmy w USA na początku 2016 roku. No ale globalnie wciąż jest królem, więc nie musiał (no i nie przepada za TFA). |