![]() |
|
Cyberbug 2077 - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Cyberbug 2077 (/Thread-Cyberbug-2077--4920) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
|
RE: Cyberbug 2077 - yacajackowski - 30-12-2020 Zaraz się zacznie jojczenie że skoro jakiś piwniczak dał rade to zrobic w 15 sekund to dlaczego CDPR tego nie zrobiło od razu. RE: Cyberbug 2077 - Snappik - 30-12-2020 (30-12-2020, 14:22)Kluski napisał(a): To ile zawartości poleciało na ostatniej prostej woła o pomstę do nieba: W 5 minucie wjeżdża tak bardzo absurdalny motyw z policją, że... nie chce mi się w to grać nawet za 2-3 miesiące. Jeżeli ciche zabijanie jest nagradzane spawnem stróżów prawa ot tak z dupy to... jakiekolwiek zabawy free roamowe mijają się z celem. RE: Cyberbug 2077 - zdzichon - 30-12-2020 (30-12-2020, 19:07)yacajackowski napisał(a): Zaraz się zacznie jojczenie że skoro jakiś piwniczak dał rade to zrobic w 15 sekund to dlaczego CDPR tego nie zrobiło od razu. Jak w pliku ini obniżę rozdzielczość do 320x240 i uzyskam dodatkowe 60 klatek to też będzie fejm? Ale głupi ten CDPR, to przecież takie proste. RE: Cyberbug 2077 - Negatywny - 30-12-2020 (30-12-2020, 18:17)zdzichon napisał(a): Zmniejszył/wyłączył część detali w tym wolumetryczną mgłę która robi mega robotę jeśli chodzi o wygląd gry. Rzeczywiście magia. Co powinno być oczywistą opcją w ustawieniach gry, żeby móc swobodnie zoptymalizować jej działanie na swoim sprzęcie, a z punktu widzenia CDPR chociażby uniknąć problemów u części graczy? Poza tym jak pamiętam z wiedźminem, niektóre ustawienia wizualnie praktycznie nie robiły nic, a żarły kupę mocy obliczeniowej, tu pewnie jest z tym jeszcze gorzej i w dodatku są poustawiane na sztywno, brilliant. (30-12-2020, 19:31)zdzichon napisał(a): Jak w pliku ini obniżę rozdzielczość do 320x240 i uzyskam dodatkowe 60 klatek to też będzie fejm? Ale głupi ten CDPR, to przecież takie proste. Tak tak, właśnie to zrobili, gra teraz wygląda jak pierwszy quake ale chodzi na zegarku montana, widać to przecież na załączonym filmiku. RE: Cyberbug 2077 - zdzichon - 30-12-2020 Tak właśnie zrobili, czytałeś może co dokładnie robi ten plik oprócz wprowadzenia trojana? Wyłącza wolumetryczną mgłę, odbicia i parę innych pierdół. Jakby dali to w opcjach to by było jojczenie że na low wygląda jak gra z PS3. RE: Cyberbug 2077 - Negatywny - 30-12-2020 no lepiej jak jest niegrywalna bo jest 15 klatek, lol, rozumiem tą logikę, wtedy nie ma na co narzekać :) (30-12-2020, 19:48)zdzichon napisał(a): Wyłącza wolumetryczną mgłę, odbicia i parę innych pierdół. Jakby dali to w opcjach to by było jojczenie że na low wygląda jak gra z PS3. serio, myślałem że gość przepisał grę w jeden wieczór i teraz z dokładnie tymi samymi ustawieniami działa dwa razy szybciej. RE: Cyberbug 2077 - zdzichon - 30-12-2020 Na czym masz te 15 klatek? Mam pięcioletniego kompa że średniej półki i w medium/high mam 30/40 klatek. No rzeczywiście oburzające, że nowa gra stawiająca na grafikę nie działa płynnie na laptopowych integrach, budżetówkach i topowcach sprzed dekady. RE: Cyberbug 2077 - yacajackowski - 30-12-2020 Serio, to jest już pierdolenie dla pierdolenia. Czegokolwiek by nie zrobił CDPR to dla części napinaczy z internetów i tak będzie źle. Bo święta wojna przeciw Cyberpunkowi to obowiązek. A piwniczaki ogarniają temat w 15 minut i gra chwilą w 240 FPSach Jebać, idę pograć w niegrywalna grę w której granaty wybuchają jak w 98 a na 10 letnich kompach nie ma 60FPS w 4K i raytracing. RE: Cyberbug 2077 - Negatywny - 30-12-2020 żeby ta gra nie wyglądała jeszcze jakby powstała 10 lat temu, no ale można włączyć raytracing na karcie za 3 kafle i wtedy wygląda jak gra sprzed 7miu lat :) RE: Cyberbug 2077 - zdzichon - 30-12-2020 Ta, jak amigowy klon Dooma wygląda. RE: Cyberbug 2077 - Negatywny - 30-12-2020 (30-12-2020, 14:22)Kluski napisał(a): To ile zawartości poleciało na ostatniej prostej woła o pomstę do nieba: Obstawiałbym, że zrobili rozbudowane pierwsze klika godzin gry, poczym zaczęli to wszystko wycinać, bo się kapnęli, że potrzebowaliby 15cie lat, żeby chociaż pół gdy tak wyglądało. Ale że wycięli "Wake the fuck Up Samurai, we have a city to burn"? ryly? To już jest niedorzeczne. (30-12-2020, 21:21)zdzichon napisał(a): Ta, jak amigowy klon Dooma wygląda. dla mnie ta gra jest brzydka, nawet kiedy ustawię sobie wszystko na maksa i mam 5 klatek na sekundę, to dla mnie to wszystko jest brzydkie. Nie wiem jak to określić, wszystko jest napakowane detalami, które są... rozmazane i niewidoczne, więc mam jakiś dysonans, że wszędzie są "rzeczy" ale ich jakoś dobrze nie widać. Frustrujące. Nie wiem, jakiś pojebany rodzaj uncanny valey? To samo z kolorystyką tej gry. Wszystkie kolory są tak sztuczne, nienaturalne, jakby wszystko było chińską podróbką, a nie widokiem "prawdziwego" miasta. Jak modele postaci, gdzie ludki wyglądają i ruszają się jak w gierkach z innej epoki, ale mają na sobie np. super detaliczną odblaskową marynarkę - to tylko pogłębia poczucie marności. RE: Cyberbug 2077 - Mental - 31-12-2020 zdzichon napisał(a):gra z PS3. So tru. RE: Cyberbug 2077 - Gieferg - 31-12-2020 Żeby pograć w Wiedźmina 3 na swoim zabytkowym sprzęcie też musiałem się zaopatrzyć w nieoficjalny plik konfiguracyjny, bo na żadnych z ustawień normalnie dostępnych nie dało się grać :P RE: Cyberbug 2077 - Bucho - 31-12-2020 Swieta, swieta i po swietach: https://realsport101.com/cyberpunk-2077/cyberpunk-2077-european-sales-plummet-launch-issues-bugs-glitches-update-1.07-release-date-fifa-cod-mario-kart/ Cyberpunk 2077’s Weird Pedestrians Get More Realistic AI From Mod https://screenrant.com/cyberpunk-2077-mod-pedestrian-ai/amp/ @@@ Dwa bardzo dobre, dlugie, noworoczne materialy od LegacyKilla: oraz NeverKnowBest: RE: Cyberbug 2077 - Kluski - 02-01-2021 RE: Cyberbug 2077 - yawning - 03-01-2021 Zwłaszcza od 42:40 RE: Cyberbug 2077 - Kluski - 03-01-2021 I tu też upada argument, że gdyby przesunęli premierę o parę miesięcy to wszystko byłoby dobrze. Nie byłoby. Interaktywność, personalizacja, SI tłumów / NPC / policji, fizyka, aktywności poboczne, minigierki - tego nie da się sklecić naprędce w 3, ani w 6 miesięcy, to wymaga przepisania niektórych części gry na nowo. Podoba mi się przykład tego gościa ze sprzątaniem pod dywan na ostatnią chwilę, albo że wszystko trzyma się na włosku, posklejane jakoś taśmą i trytytką. Jedyne co udało im się dowieźć to projekt miasta i "historia", która w odczuciu zdecydowanie większej ilości graczy niż w przypadku W3 też jest licha i bardzo płytka. To jest fuckup na poziomie Anthem, albo i większy, no ale jest grupa ludzi, którym się podoba i patrząc na twittery znanych deweloperów ze studia, to Redzi też zdają się iść w zaparte, że premiera trochę za wcześnie, ale gdyby nie stare konsole to ogólnie by dowieźli to co obiecali. No i te porównania do Rockstara, które cedep sam wysuwał... no śmiała deklaracja :) RE: Cyberbug 2077 - zdzichon - 03-01-2021 Ej, ale tak serio. Ile razy poszliście w GTA na kręgle? Dla mnie te wszystkie side activities to był totalny gimmick I znudzony byłem już w połowie pierwszych kręgli z Nico w czwórce. Nawet w Shenmue na Dreamcaście, robiło to spore wrażenie, ale też bardzo szybko traciło na atrakcyjności. RE: Cyberbug 2077 - Gal Anonim - 03-01-2021 Na kręglach i bilardzie byłem kilka razy na pewno w GTA. Oczywiście, że to był tylko dodatek, ale wrażenie robiło jak dobrze był to zrobiony dodatek - to była normalna mała gierka w środku gry, w ktorej i tak można robić mnóstwo rzeczy. Ekonomia w GTA jest zrobiona bardzo prosto (żeby nie powiedziec: "prostacko") i chyba to jest największy problem z tymi minigrami. Gdyby było po co zarabiać pieniadze (ewentualnie: po co budować relacje z postaciami) to może byłoby to ciekawsze. No, po prostu jakby był jakiś większy cel ogolny dla tych gierek. RE: Cyberbug 2077 - Mental - 03-01-2021 Kluski napisał(a):I tu też upada argument, że gdyby przesunęli premierę o parę miesięcy to wszystko byłoby dobrze. Pisałem o tym praktycznie od samego początku. Wszystko, co punktuje koleś w podlinkowanym filmie, było widoczne jak na dłoni w momencie premiery. Widzieli to oczywiście wyłącznie ludzie, którzy mieli wyjebane na gierkę i patrzyli na całą tę hucpę z zewnątrz. |