![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
- Gal Anonim - 03-06-2009 Poza tym Sony musi robić film o Spider-Manie jeżeli chce zachować prawa do ekranizacji. - Anonymous - 03-06-2009 Mefisto napisał(a):w sumie nie wiem po co ten film powstaje Ja bym powiedział, że dla kilkuset milionów powodów. - Mefisto - 03-06-2009 o ja pierdole, ale jesteście mundrzy :roll: wiem po co oni go robią, ale nie wiem po co coś takiego w ogóle powstaje, tak jak nie wiem po co nam potrzebny nowy Terminator, prequel Aliena, prequel Die Hard... - Mefisto - 03-06-2009 ale Fox ma prawa do tej serii, więc to niestety pewnie kwestia czasu, jak zobaczymy CGI odmłodnionego Willisa i kolejne DH z PG-13 - Gal Anonim - 03-06-2009 Podejrzewam, że jak już zrobią prequel Die Hard (bo to pewne, że zrobią - albo reboot, albo kontynuację z rodzaju "John McClane Jr.") to pewnie Johna zagra jakiś młodzik, który weźmie mniej kasy niż Bruce Willis. - Mefisto - 03-06-2009 możliwe, możliwe też, że na tego młodzika po prostu nałożą render twarzy Bruce'a - tak jak w nowym Terminatorze zrobili z Arniem, a w Perfume z Laurą :) - Phlogiston2 - 05-06-2009 http://www.filmweb.pl/f467091/Wrogowie+publiczni,2009/plakaty Musi cię duma rozpierać, co nie? - Gal Anonim - 05-06-2009 Plakat Spider-Mana 4 to fejk. Jakoś tak czułem. :) http://www.filmweb.pl/Pierwszy+plakat+%22Spider-Mana+4%22+to+podr%C3%B3bka,News,id=52033 - Mefisto - 12-06-2009 całkiem przyjemny plakat nowego filmu Perry'ego - Mental - 12-06-2009 bardzo stylowy poster. świetna kolorystyka, świetny dobór fonta, super rozlokowanie napisów. zajebisty przykład sensownego wykorzystania czarnego tła. filmu pewnie nigdy nie obejrzę, ale plakat w dechę. - tomashec - 15-06-2009 od razu mi sie przypomnialo cos takiego: http://www.impawards.com/2007/i_know_who_killed_me.html - Craven - 15-06-2009 Oj, ten niebieskie o niebo lepszy IMO. Dużo lepiej tak się komponują te twarze. - Koleś - 15-06-2009
- Sancho - 15-06-2009 Fajowy plakat, kojarzy mi się z animacjami Gilliama :grin: - JohnBerebere - 16-06-2009 Dobrze oddaje istotę. ;) - desjudi - 17-06-2009 rewelacja! - Mefisto - 17-06-2009 raz: http://www.badtaste.it/badposter/wp-content/myfotos/ingloriousbasterds/bastardisenzagloria.jpg dwa: trzy i więcej: reszta TUTAJ - nawet do kupienia - tomashec - 24-06-2009 wiem, ze na bialym tle, ale pomysl jest ok. http://www.impawards.com/2010/from_paris_with_love.html - Snuffer - 24-06-2009 O, całkiem w porządku plakat <ok> - Mental - 03-07-2009 uwielbiam ten plakat:
|