Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



- Gal Anonim - 03-06-2009

Poza tym Sony musi robić film o Spider-Manie jeżeli chce zachować prawa do ekranizacji.


- Anonymous - 03-06-2009

Mefisto napisał(a):w sumie nie wiem po co ten film powstaje

Ja bym powiedział, że dla kilkuset milionów powodów.


- Mefisto - 03-06-2009

o ja pierdole, ale jesteście mundrzy :roll:
wiem po co oni go robią, ale nie wiem po co coś takiego w ogóle powstaje, tak jak nie wiem po co nam potrzebny nowy Terminator, prequel Aliena, prequel Die Hard...


- Mefisto - 03-06-2009

ale Fox ma prawa do tej serii, więc to niestety pewnie kwestia czasu, jak zobaczymy CGI odmłodnionego Willisa i kolejne DH z PG-13


- Gal Anonim - 03-06-2009

Podejrzewam, że jak już zrobią prequel Die Hard (bo to pewne, że zrobią - albo reboot, albo kontynuację z rodzaju "John McClane Jr.") to pewnie Johna zagra jakiś młodzik, który weźmie mniej kasy niż Bruce Willis.


- Mefisto - 03-06-2009

możliwe, możliwe też, że na tego młodzika po prostu nałożą render twarzy Bruce'a - tak jak w nowym Terminatorze zrobili z Arniem, a w Perfume z Laurą :)


- Phlogiston2 - 05-06-2009

http://www.filmweb.pl/f467091/Wrogowie+publiczni,2009/plakaty
Musi cię duma rozpierać, co nie?


- Gal Anonim - 05-06-2009

Plakat Spider-Mana 4 to fejk. Jakoś tak czułem. :)

http://www.filmweb.pl/Pierwszy+plakat+%22Spider-Mana+4%22+to+podr%C3%B3bka,News,id=52033


- Mefisto - 12-06-2009

całkiem przyjemny plakat nowego filmu Perry'ego


- Mental - 12-06-2009

bardzo stylowy poster. świetna kolorystyka, świetny dobór fonta, super rozlokowanie napisów. zajebisty przykład sensownego wykorzystania czarnego tła. filmu pewnie nigdy nie obejrzę, ale plakat w dechę.


- tomashec - 15-06-2009

od razu mi sie przypomnialo cos takiego:
http://www.impawards.com/2007/i_know_who_killed_me.html


- Craven - 15-06-2009

Oj, ten niebieskie o niebo lepszy IMO. Dużo lepiej tak się komponują te twarze.


- Koleś - 15-06-2009

[Obrazek: souls1.jpg]


- Sancho - 15-06-2009

Fajowy plakat, kojarzy mi się z animacjami Gilliama :grin:


- JohnBerebere - 16-06-2009

[Obrazek: 6900246.3.jpg?l=1221790973000]

Dobrze oddaje istotę. ;)


- desjudi - 17-06-2009

rewelacja!


- Mefisto - 17-06-2009

raz:
http://www.badtaste.it/badposter/wp-content/myfotos/ingloriousbasterds/bastardisenzagloria.jpg

dwa:
[Obrazek: rashomonforwebsite.jpg]

trzy i więcej:
[Obrazek: Donnie_Darko_set.jpg]
[Obrazek: were_gonna_need_a_thicker_ropesmall.jpg]
[Obrazek: Misha_My_Protector_acrylic_on_board.jpg]
[Obrazek: EricaGibson.jpg]
[Obrazek: shining008.jpg]

reszta TUTAJ - nawet do kupienia


- tomashec - 24-06-2009

wiem, ze na bialym tle, ale pomysl jest ok.
http://www.impawards.com/2010/from_paris_with_love.html


- Snuffer - 24-06-2009

O, całkiem w porządku plakat <ok>


- Mental - 03-07-2009

uwielbiam ten plakat:

[Obrazek: robocopteaserposter2010.jpg]