![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
- majlo - 13-11-2009 Negrin napisał(a):Dammit ludzie, trailerów nie oglądaliście? ;)Gdybym się nie wplątał w dyskusję nt. MW2 w tym wątku, o misji na lotnisku też bym nie wiedział. :) - Hitch - 14-11-2009 Negrin napisał(a):Do relaksowania się jest poziom rookie :>Bo ja pewnie nie mam, co robić tylko zostawać no-lifem, żeby wymiatać w grze komputerowej. Zamiast opanowywać mistrzowsko klikanie i machanie myszką, wolę iść sobie do znajomego na prawdziwą strzelnicę, Nerdgrinie :) - Negrin - 14-11-2009 Ja mówiłem poważnie. Na "Rookie" chyba nie jest trudno, prawda? Więc jeśli chcesz się relaksować, co stoi na przeszkodzie ustawić niski poziom trudności? - Hitch - 14-11-2009 Też mówiłem poważnie. Na Rookie grę powinno się praktycznie oglądać, a tak sieka momentami niemiłosierna była. - majlo - 15-11-2009 Cytat:Też mówiłem poważnie. Na Rookie grę powinno się praktycznie oglądać, a tak sieka momentami niemiłosierna była.Przypominam, że Rookie i Veteran to nie jedyne poziomy w tej grze. :) P.S. Ja właśnie przechodzę MW2 na Rookie i to rzeczywiście świetny relaks. ;) - Snappik - 15-11-2009 Murder Warfare 2 ukończony. Generalnie to całkiem fajna to gra. Efektowna, szybka, ale powalony nie zostałem. Niektóre misje kompletnie mnie nie porwały (Rio de Janeiro), inne są po prostu śmieszne (obrona Burger baru:P), kolejne zaskakująco króciutkie, a w ogóle dobijające są powtarzające się motywy w stylu "już prawie jestem na miejscu, ale coś mnie musi trafić, aby ktoś mógł mnie podnieść". Aczkolwiek fajnie, że ktoś w dobie rozwijającego się rynku MMO pracuje nad single player na takim poziomie. Przypomina stare dobre czasy pierwszego Medal of Honor. Mocne 8/10 Aha, fajne napisy końcowe. - Snuffer - 15-11-2009 I fajna ostatnia misja ogólnie. Ja mam podobne zarzuty - przede wszystkim ta długość.. Na szczęście są special opsy i multi.. Co do misji mam odwrotnie - Rio de Janeiro jak dla mnie najlepszą misją obok Cliffhangera. - Snappik - 15-11-2009 Dla mnie najlepsza misja to Gulag - motywy wyjęte prosto z The Rock Baya. Clffhanger też zacny. W ogóle wszystkie misje typowo dla special ops są w MW2 najlepsze :) - simek - 15-11-2009 Byłem u kumpla na x360, żeby pograć w MW2, włączyłem drugi akt singla, pograłem trochę i stwierdziłem, że nudne, że ja chce w co-opie grać, a że kampanie nie daje takiej możliwości to zaczęliśmy pykać w special ops i muszę przyznać, że od czasu Nazi Zombies w COD:WaW się tak dobrze nie bawiłem w dwójkę przy jednej konsoli - na veteranie emocje w niektorych misjach sięgają zenitu, nie ma nic piękniejszego od rozwalania kolejnych fal przeciwników wspólnie z kumplem. Wkurzało mnie troche, że niektóre misje są żywcem wyjęte z jedynki, a w ogóle cała gierka sprawia wrażenie dodatku a nie pełnoprawnej części drugiej. Bez zachwytu. - Mierzwiak - 16-11-2009 Modern Warfare 2 jak na razie mi się podoba, aczkolwiek gra ma póki co jedną poważną wadę: zbyt szybkie tempo. Biegniesz, strzelasz, chowasz się, strzelasz, koniec misji. W zasadzie zadanie kończą się tak szybko, że trudno nawet choćby w najmniejszym stopniu wczuć się w klimat. No i już widzę że o ile pierwsza część była filmowa, druga idzie o krok dalej i jest filmowa np. w sensie bondowska. Pościg skuterami - R U kidding me? Misja ze strzelaniem na lotnisku - temat wałkowany sto razy, więc przemilczę. Powiem tylko że zamiast wyrzutów sumienia towarzyszyła mi irytacja. Z jednej strony twórcy robią coś takiego, ale z drugiej bohater zdaje się mieć na nogach cementowe buty i porusza się jak mucha w smole, w efekcie nasi "partnerzy" zachodzą nam drogę i w paru momentach nie mogłem oddać strzału bo mi zasłaniali cele a wyprzedzić się ich nie dało. WTF? Możliwość biegania pojawia się w wyznaczonych momentach i pod koniec. Ogólnie wrażenia pozytywne, ale tak jak napisałem: za szybko, zbyt chaotycznie. - Gal Anonim - 16-11-2009 Rzeź na lotniksu bez większych emocji (chociaż - ogólnie, nie tylko w tej misji - miałem trochę współczucia dla tych cywili i przeciwników, którzy trafieni czasem czołgali się po ziemi zostawiając za sobą krwawy ślad). Chociaż niezła ironia na końcu misji (nie wiem co to był za bzdurny tekst, którym ktoś tu rzucił, o tym, że obrońcy moralności moga spać spokojnie). Fabularnie ta gra to raczej poziom Transformers, czy starych Bondów, czyli naprawdę cienko, płytko i przerysowanie, a nie quasi-polityczny thriller, jakby się chciało. Gra się w nią przyjemnie, choć ciągle coś wybucha, ciągle coś strzela, non stop coś się dzieję, a odetchnąć, nawet w tych momentach, gdzie się nie strzela, jest ciężko. Ciężko, ponieważ gra nim się na dobre rozpocznie to już się kończy. MW był śmiesznie krótki, ale MW2 to prawie demo. Cztery czy pięć godzin i po sprawie. Dużo fajnych, ładnie oskryptowanych scenek, na które dobrze się patrzy (choćby finałowa "walka"), ale oprócz tego jest to dość męczące. Najprzyjemniejsze są misje oddziału specjalnego MacTavisha, bo walka amerykańskim wojakiem jest niesamowicie wtórna. Fajnie, że - tak jak w GTA IV - często przeciwnicy trafieni nie giną od razu tylko padają na ziemię postrzeleni, i tu różnie: czasem sięgają po pistolet, czasem uda im się jeszcze wstać, a czasem będą się czołgać. Bardzo dobre urozmaicenie sprawiajace, ze walka jest realistyczniejsza i przyjemniejsza - nie trzeba wpakowac dziesięciu kul w klatę przeciwnika, by przynajmniej na chwilę przestać być pod ostzałem. Ogólnie gra się przyzwoicie, więcej tego samego, intesywniej, ale bez tego samego klimatu i krócej. Za 120zł nie warto. Poczekam aż stanieje i wypróbuję multiplayer. - majlo - 16-11-2009 Crov napisał(a):a nie quasi-polityczny thriller, jakby się chciało.A są takie quasi-polityczne thrillery, jakby się chcialo? [ Dodano: Pon Lis 16, 2009 22:53 ] Crov napisał(a):i tu różnie: czasem* sięgają po pistolet, czasem* uda im się jeszcze wstać, a czasem* będą się czołgać. * przysłówek "czasem" zastąp przysłówkiem "najczęściej" ;) - Negrin - 17-11-2009 Crov napisał(a):Za 120zł nie warto. Poczekam aż stanieje i wypróbuję multiplayer.Ja te 120 zł zapłaciłem właśnie za multiplayer (notabene świetnie wiedząc, z czego mnie "ograbiono"). I powiem tak: każdy musi sam osądzić, czy brak dedykowanych serwerów, matchmaking i ewentualne zmiany hosta w trakcie gry są dla niego dopuszczalne czy nie. Ale jeśli tak (dla mnie owszem, bo i tak planuję grać raczej casualowo), to można bardzo łatwo można się uzależnić od ciągłego ekspienia i tych wszystkich mikronagród :) COD4 kupiłem w sklepie na T, więc multi mnie ominął, a potem jakoś mi głupio było "płacić za grę, którą przeszedłem". W związku z tym całą wypaśność multi a la współczesne COD przeżywam teraz. I mi się podobuje :) - Gal Anonim - 17-11-2009 Multi w poprzednim CoDzie był naprawdę fajny, takżę z tego względu skusiłbym się na zakup, ale znowu, żeby grać w necie dobrze jest zarezerwować sobie sporo czasu wolnego. A propos serwerów dedykowanych: już ponoć hackerzy to naprawiają. Zdaje się, że można już zakładać serwery do Spec-Ops. majlo napisał(a):A są takie quasi-polityczne thrillery, jakby się chcialo?Cóż, Splinter Cell zawsze chociaż udawał polityczny thriller. No a oprócz tego jeszcze przynajmniej Rainbow Six i Ghost Recon - w ogóle gry na podstawie Clancy'ego. - Negrin - 17-11-2009 Crov napisał(a):żeby grać w necie dobrze jest zarezerwować sobie sporo czasu wolnegoO tak :) Choć z drugiej strony ktoś gdzieś słusznie napisał, że być może MW2 jest najbardziej casualową grą hardcore'ową ever. Co prawda miał na myśli fakt, że XP dostaje się za prawie wszystko, przez co praktycznie każdy (chyba poza absolutnie skończonymi noobami) ma poczucie, że z każdym meczem coś zyskuje i się rozwija, ale ta "casualowość" objawia się też w niewielkiej długości każdego meczu. W zasadzie jeśli tylko człowiek ma dość samokontroli, spokojnie może wskoczyć na sieć na jeden czy dwa meczyki dla relaksu, a potem wrócić do swoich zajęć :) PS. Serwery do Spec-Ops? Nie chodzi aby o grę po LAN-ie? Bo na jakiego wała komu 2-playerowe serwery? :) - Gal Anonim - 17-11-2009 Negrin napisał(a):PS. Serwery do Spec-Ops? Nie chodzi aby o grę po LAN-ie? Bo na jakiego wała komu 2-playerowe serwery? :)Nope, i takie, i takie. W końcu nie każdy ma możliwość pograć z kumplem przez LAN, nie mówiąc już o tym, że nie każdy ma kumpla. :) Taki Splinter Cell w multi domyślnie ma tryby tylko dla 2-4 graczy. ;) A to Spec-Ops jest jak co-op, więc nic dziwnego. - Negrin - 17-11-2009 Ja wiem, że co-op, tylko... dedykowany serwer dla dwóch graczy? EDIT: Poszukałem. No i miałem rację, wcale nie o dedyki chodzi :) - Anonymous - 18-11-2009 Jest już do pobrania (ale z błędami podobno) demo gry "Avatar". Smacznego: http://www.gamershell.com/download_53202.shtml - Gal Anonim - 18-11-2009 Negrin napisał(a):Ja wiem, że co-op, tylko... dedykowany serwer dla dwóch graczy?http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,7257477,Modern_Warfare_2___serwery_dedykowane____juz_sa.html http://www.gamezilla.pl/content/dedykowane-serwery-do-modern-warfare-2-jednak-sa-ha Don't blame me, blame Canada. - Negrin - 18-11-2009 O tym właśnie mówiłem. Przeczytałeś ramkę "aktualizacja" na Gamecornerze? ;) Zresztą pieprzymy strasznie, a kogo w sumie to obchodzi? ;) |