![]() |
|
Gorące wieści, plotki itp. - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: Gorące wieści, plotki itp. (/Thread-Gor%C4%85ce-wie%C5%9Bci-plotki-itp--113) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
404
405
406
407
408
409
410
411
|
- Mental - 20-06-2009 zza wielkiej wody tradycyjnie dobre wieści płyną: w the expandables będą się strzelali pistoletami na kulki o sile 1J i zamiast fuck you, motherfucker, będą mówili chrzań się, ośle. - Hitch - 20-06-2009 Az szkoda tej calej basniowej ekipy jaka Sylwek zebral na planie. - Jakuzzi - 20-06-2009 Przeciez w newsie jest wyraznie napisane, ze: Nie można wykluczyć... A zatem nie srajcie ogniem. ;) - Hitch - 20-06-2009 Die Hard 4 i Shooter tez krecili w dwoch wariantach i jak to wyszlo... - Jakuzzi - 20-06-2009 Naprawde myslisz, ze zrealizowany przez tych samych scenarzystow i tego samego rezysera wariant R Die Hard 4 bylby w pytke? ;) - Hitch - 20-06-2009 No nie byl :) - Hannibal - 24-06-2009 David Fincher opowie o początkach Facebooka Fajnie, może potem nakręci film o Naszej Klasie... - Don Vito - 24-06-2009 Albo o KMFie :) - Mental - 25-06-2009 Akademia Filmowa Science Fiction, Fantasy i Horroru rozdała saturny: http://www.filmweb.pl/Pi%C4%99%C4%87+statuetek+Saturn%C3%B3w+dla+%22Mrocznego+rycerza%22,News,id=52486 niech no spojrzę: - najlepszy sci-fi --> Iron Man - najlepszy horror --> Hellboy 2 - najlepszy thriller - TDK w tej chwili biorę broń, przykładam ją sobie do skroni i strzelam. - Hitch - 25-06-2009 Warto nadmienić, że galę rozdania prowadził 5-letni Jacuś i zwracał uwagę na głębię Ajron Mena, niesamowity niepokój towarzyszący seansowi Helboja oraz niewyobrażalną brutalność Dark Najta. Eh, wracam do czwartego sezonu "The Wire". - Negrin - 25-06-2009 Po pierwsze Saturny ZAWSZE były dziwne i to nic nowego, choć nagrodą w kategorii "horror" rzeczywiście dali radę ;) A po drugie jeśli chodzi o takiego "Mrocznego rycerza" na przykład, to Mentalu, raczyłeś przeinaczyć tytuł kategorii, która w pełnym brzmieniu wygląda następująco: Najlepszy film akcji/przygodowy/thriller No i nagle okazuje się, że rzeczywiście żaden inny zeszłoroczny film nie miał prawa dostać tej nagrody. - wujo444 - 25-06-2009 Wszystkie trzy to śmiech na sali. A jeśli chodzi o film przygodowy, to lepszy IM niż gacek. I jeszcze za scenariusz dostał. No chyba ktoś tu niexle dał w łapę. - Mental - 25-06-2009 Negrin napisał(a):raczyłeś przeinaczyć tytuł kategorii, która w pełnym brzmieniu wygląda następująco: i wygląda kuriozalnie. nigdy w życiu nie przyszłoby mi do głowy łączyć kina akcji z thrillerem. te gatunki zawsze znajdowały się na przeciwnych biegunach, ale dzisiejszym zwyczajem nobilituje się szajsy i potem się nazywa, że TDK to sensacja i gangsterka na miare heat i goodfellas! wujo444 napisał(a):No chyba ktoś tu niexle dał w łapę. nikt nie musiał dawać w łapę. rok 2008 pod względem filmowym był jednym z najgorszych w moim życiu. - slepy51 - 25-06-2009 Bekowe te Saturny, to trzeba przyznać. Ale i tak wszystkich wcześniej podanych zwycięzców na głowę bije ten: Najlepsza kreacja młodego aktora/aktorki Jaden Christopher Smith ("Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia") :lol: - Mefisto - 25-06-2009 Cytat:Zhang Yimou, jeden z najsłynniejszych chińskich reżyserów rozpoczął prace na planie filmu pt. "San Qiang Pai An Jing Qi". Jest to remake debiutu reżyserskiego braci Joela i Ethana Coenów, thrillera "Śmiertelnie proste". brzmi to conajmniej idiotycznie, no ale zobaczymy co wymyślą a tu o tym, jak Tarantino ratuje Miramax - Anonymous - 25-06-2009 Mental napisał(a):obilituje się szajsy i potem się nazywa, że TDK to sensacja i gangsterka na miare heat i goodfellas! Twierdzisz, że TDK to szajs? Śmiesz tak twierdzić? - Mental - 25-06-2009 co twierdze o TDK, wyraziłem jasno w recce. - Anonymous - 25-06-2009 Mental napisał(a):co twierdze o TDK, wyraziłem jasno w recce. A możesz tak w trzech słowach tu i teraz, bo nie zamierzam tej recki czytać? Z góry dziękuję. - Mental - 25-06-2009 solo, nie rozśmieszaj mnie, ok? o TDK nie da sie w 3 słowach. EDIT po namyśle: joker - super, reszta - do dupy. - Anonymous - 25-06-2009 No to jesteś mi bratem, poza tym Jokerem. :) |