Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gorące wieści, plotki itp. - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: Gorące wieści, plotki itp. (/Thread-Gor%C4%85ce-wie%C5%9Bci-plotki-itp--113)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411


- Mental - 20-06-2009

zza wielkiej wody tradycyjnie dobre wieści płyną:

w the expandables będą się strzelali pistoletami na kulki o sile 1J i zamiast fuck you, motherfucker, będą mówili chrzań się, ośle.


- Hitch - 20-06-2009

Az szkoda tej calej basniowej ekipy jaka Sylwek zebral na planie.


- Jakuzzi - 20-06-2009

Przeciez w newsie jest wyraznie napisane, ze: Nie można wykluczyć...
A zatem nie srajcie ogniem. ;)


- Hitch - 20-06-2009

Die Hard 4 i Shooter tez krecili w dwoch wariantach i jak to wyszlo...


- Jakuzzi - 20-06-2009

Naprawde myslisz, ze zrealizowany przez tych samych scenarzystow i tego samego rezysera wariant R Die Hard 4 bylby w pytke? ;)


- Hitch - 20-06-2009

No nie byl :)


- Hannibal - 24-06-2009

David Fincher opowie o początkach Facebooka

Fajnie, może potem nakręci film o Naszej Klasie...


- Don Vito - 24-06-2009

Albo o KMFie :)


- Mental - 25-06-2009

Akademia Filmowa Science Fiction, Fantasy i Horroru rozdała saturny:

http://www.filmweb.pl/Pi%C4%99%C4%87+statuetek+Saturn%C3%B3w+dla+%22Mrocznego+rycerza%22,News,id=52486

niech no spojrzę:

- najlepszy sci-fi --> Iron Man
- najlepszy horror --> Hellboy 2
- najlepszy thriller - TDK

w tej chwili biorę broń, przykładam ją sobie do skroni i strzelam.


- Hitch - 25-06-2009

Warto nadmienić, że galę rozdania prowadził 5-letni Jacuś i zwracał uwagę na głębię Ajron Mena, niesamowity niepokój towarzyszący seansowi Helboja oraz niewyobrażalną brutalność Dark Najta.

Eh, wracam do czwartego sezonu "The Wire".


- Negrin - 25-06-2009

Po pierwsze Saturny ZAWSZE były dziwne i to nic nowego, choć nagrodą w kategorii "horror" rzeczywiście dali radę ;) A po drugie jeśli chodzi o takiego "Mrocznego rycerza" na przykład, to Mentalu, raczyłeś przeinaczyć tytuł kategorii, która w pełnym brzmieniu wygląda następująco:

Najlepszy film akcji/przygodowy/thriller

No i nagle okazuje się, że rzeczywiście żaden inny zeszłoroczny film nie miał prawa dostać tej nagrody.


- wujo444 - 25-06-2009

Wszystkie trzy to śmiech na sali. A jeśli chodzi o film przygodowy, to lepszy IM niż gacek. I jeszcze za scenariusz dostał. No chyba ktoś tu niexle dał w łapę.


- Mental - 25-06-2009

Negrin napisał(a):raczyłeś przeinaczyć tytuł kategorii, która w pełnym brzmieniu wygląda następująco:

i wygląda kuriozalnie.
nigdy w życiu nie przyszłoby mi do głowy łączyć kina akcji z thrillerem. te gatunki zawsze znajdowały się na przeciwnych biegunach, ale dzisiejszym zwyczajem nobilituje się szajsy i potem się nazywa, że TDK to sensacja i gangsterka na miare heat i goodfellas!

wujo444 napisał(a):No chyba ktoś tu niexle dał w łapę.

nikt nie musiał dawać w łapę. rok 2008 pod względem filmowym był jednym z najgorszych w moim życiu.


- slepy51 - 25-06-2009

Bekowe te Saturny, to trzeba przyznać. Ale i tak wszystkich wcześniej podanych zwycięzców na głowę bije ten:

Najlepsza kreacja młodego aktora/aktorki
Jaden Christopher Smith ("Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia")


:lol:


- Mefisto - 25-06-2009

Cytat:Zhang Yimou, jeden z najsłynniejszych chińskich reżyserów rozpoczął prace na planie filmu pt. "San Qiang Pai An Jing Qi". Jest to remake debiutu reżyserskiego braci Joela i Ethana Coenów, thrillera "Śmiertelnie proste".

Prace na planie filmu rozpoczęły się 9 czerwca, a jego premiera w Chinach odbędzie się pod koniec tego roku. Główne role grają tu Sun Honglei, Xiao Shenyang i Yan Ni.

Szczegóły scenariusza chińskiego remake'u filmu Coenów na razie nie są jeszcze znane. Akcja oryginału rozgrywała się w sercu Teksasu. Ładna, młoda żona (w tej roli Fraces McDormand), ucieka od męża z jednym z jego pracowników (John Getz). Upewniony o zaistniałej zdradzie przez prywatnego detektywa (M. Emmet Walsh) mąż (Dan Hedaya), popada w obsesję zabicia pary kochanków. Od tej chwili nic nie jest już proste. Plan popełnienia zbrodni idealnej kompletnie zawodzi. Jej inicjator sam staje się ofiarą, zaś nieświadomi niczego kochankowie, celem wyrafinowanego i zdesperowanego mordercy.

brzmi to conajmniej idiotycznie, no ale zobaczymy co wymyślą

a tu o tym, jak Tarantino ratuje Miramax


- Anonymous - 25-06-2009

Mental napisał(a):obilituje się szajsy i potem się nazywa, że TDK to sensacja i gangsterka na miare heat i goodfellas!

Twierdzisz, że TDK to szajs? Śmiesz tak twierdzić?


- Mental - 25-06-2009

co twierdze o TDK, wyraziłem jasno w recce.


- Anonymous - 25-06-2009

Mental napisał(a):co twierdze o TDK, wyraziłem jasno w recce.

A możesz tak w trzech słowach tu i teraz, bo nie zamierzam tej recki czytać? Z góry dziękuję.


- Mental - 25-06-2009

solo, nie rozśmieszaj mnie, ok?
o TDK nie da sie w 3 słowach.

EDIT

po namyśle: joker - super, reszta - do dupy.


- Anonymous - 25-06-2009

No to jesteś mi bratem, poza tym Jokerem. :)