![]() |
|
Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Filmy zagraniczne (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-zagraniczne--12) +---- Dział: Filmy Jamesa Camerona (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-Jamesa-Camerona--87) +---- Wątek: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron (/Thread-Sequele-Avatara-2022-2027-re%C5%BC-James-Cameron--4673) |
RE: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - Debryk - 26-12-2025 (26-12-2025, 20:04)Spoilerowo napisał(a): 25 grudnia zrobił swoje w USA, na świecie pękło 507 mln 544m - wzrost porównywalny z WotW, co przy tej iteracji jest wynikiem fenomenalnym - patrząc szeroko na start. Także LongLegs gwarantowane na całym świecie, a ponieważ A1 i A2 wymknęły się ponad wszelkie shaded area, tak ten też się wymyka. Obstawiałem 1.8B, potem zmieniłem na 1.2, ale koniec końców jednak widać, że 2B jest w zasięgu. Co oznacza, że NIKT nie zbierze takiego wyniku jak Cameron z trzech filmów. Nigdy się to nie wydarzyło, i nigdy potem nie wydarzy. Mark my words. RE: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - simek - 26-12-2025 Wydarzy, wydarzy, tylko już przy cenach biletów dwukrotnie wyższych :p RE: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - Spoilerowo - 26-12-2025 bracia Russo za rok powalczą o trzecie z rzędu 2 mld RE: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - Debryk - 26-12-2025 Doubt [X] Cameron może na 3 filmach urobić ponad 7,5B - it ain't gonna happen. Nigdy, simku
RE: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - Debryk - 26-12-2025 (26-12-2025, 21:47)Spoilerowo napisał(a): bracia Russo za rok powalczą o trzecie z rzędu 2 mld Ale Jamesowi już mogą buty czyścić. Gość jest w TOP5 WWBO trzy razy, na pięć pudeł. więc z A3 dowali do pieca ponad skalę. RE: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - Spoilerowo - 27-12-2025 -38% w USA w porównaniu do zeszłego piątku trzeba dodać, że WoW była w 400 kinach więcej wyświetlana RE: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - slepy51 - 27-12-2025 No, jedyne o czym w przypadku tych filmów można podyskutować to ich box office
RE: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - Spoilerowo - 27-12-2025 Cytat:- Nie wiem, czy saga będzie kontynuowana, ale mam nadzieję, że tak będzie. Biznesowo udowodniliśmy za każdym razem, że ma to sens. Jeśli jednak nie będziemy mogli zrobić czwórki i piątki z jakiegoś powodu, zorganizuję konferencję prasową i powiem wszystkim, co zrobimy. 4 część ma pojawić się w grudniu 2029, na początku 2026 James ma niby zacząć pracę nad scenariuszem nowego Terminatora ale nierealne aby chłop do grudnia 2029 wypuścił inny swój film czyli czekamy na 2 mld w BO i Krul Kamerun ogłasza, że Terminatora nakręci ktoś inny RE: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - Dr Strangelove - 27-12-2025 Żadnych 2 miliardów nie będzie. Przyjmuję zakłady. RE: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - Spoilerowo - 27-12-2025 teraz to się nie liczy jak film wystartował RE: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - Dr Strangelove - 27-12-2025 Stawiałem 1.5 mld już wcześniej, a nawet zmniejszyłem do 1.3-1.4 później. Na wszystko są kwity w tym wątku. RE: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - Spoilerowo - 28-12-2025 -28% USA w ten weekend na świecie już 760 mln RE: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - simek - 28-12-2025 Jak obstawiacie, wyprzedzi Zootopie 2?
RE: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - slepy51 - 28-12-2025 Pewnie się uda, ogólnie jeśli chodzi o tegoroczne filmy animowane zajmie zaszczytne drugie miejsce
RE: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - zombie001 - 28-12-2025 (27-12-2025, 21:38)Dr Strangelove napisał(a): Żadnych 2 miliardów nie będzie. Avatary są nieprzewidywalne, więc kto tam wie. Aktualnie widziałem rozkminy 'speców od BO' i oni uważają, że realistyczny finał to 1.5-1.7 mld. Przy czym trzeba czekać z 2 tygodnie żeby zobaczyć jakie osiąga wyniki na świecie. "Istota wody" też podobno miała zaniżone oczekiwania po 2 tygodniach wyświetlania - nie przebijała w nich pułapu 2mld. Dla Camerona optymalnie pewnie by było jakby jednak III doczłapała do 2 z przodu.
RE: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - Scheckley - 29-12-2025 Z 4chana:
"Cameron really does say shit like testosterone is poison and then makes a movie with a gigachad family man protecting his traditional way of life alongside his submissive tradwife and fighting against another gigachad that sexually conquers an evil native woman and breaks his zogbot programming" W sumie... prawda. RE: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - Spoilerowo - 02-01-2026 934 mln na świecie, w sobotę, a najpóźniej w niedzielę pęknie miliard ale widzę tutaj finalnie max 1.6B w USA słabiej już idzie w tym tygodniu
RE: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - Snappik - 02-01-2026 Czy ja wiem czy tak gorzej? Tylko w nowy rok, gdzie pół kraju leczy kaca film zebrał ponad 15 mln (środek tygodnia). Zaczyna się weekend bez premier więc część osób która jeszcze nie była, pewnie się wybierze, plus pewnie jakaś grupa pod kątem kolejnego seansu. Pęknie 300-310 milionów w USA. Cameron znów pokazuje faka tym wszystkim DC Universe i Marvelom, wyprzedzając ich 2 tygodnie po premierze na luzaku. W krajowym box office może przegrać tylko z Minecraftem, no ale globalnie powalczy pewnie z drugą Zootopią. RE: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - Spoilerowo - 04-01-2026 jest miliard, a jutro już 1.1B przyjmując dynamikę spadków w USA tydzień w tydzień po 35% (teraz spadło o 27%) to finalnie powinno wyjść ok. 500 mln w USA filmu nie widziałem jeszcze no ale widzę, że tylko o kasiorze mowa, a nie o fabule filmu, co tam Kamerun wymyślił, zaciekawił widza RE: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - simek - 04-01-2026 Pisaliśmy już o fabule, na więcej nie ma co strzępić klawiatur. |