Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Filmy zagraniczne (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-zagraniczne--12)
+---- Dział: Filmy Jamesa Camerona (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-Jamesa-Camerona--87)
+---- Wątek: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron (/Thread-Sequele-Avatara-2022-2027-re%C5%BC-James-Cameron--4673)



RE: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - Debryk - 26-12-2025

(26-12-2025, 20:04)Spoilerowo napisał(a): 25 grudnia zrobił swoje w USA, na świecie pękło 507 mln

[Obrazek: Bez-tytu-u.png]

ciekawe czy pobije Supermana w USA, ten po pierwszym tygodniu miał więcej (177)

544m - wzrost porównywalny z WotW, co przy tej iteracji jest wynikiem fenomenalnym - patrząc szeroko na start. Także LongLegs gwarantowane na całym świecie, a ponieważ A1 i A2 wymknęły się ponad wszelkie shaded area, tak ten też się wymyka. Obstawiałem 1.8B, potem zmieniłem na 1.2, ale koniec końców jednak widać, że 2B jest w zasięgu. Co oznacza, że NIKT nie zbierze takiego wyniku jak Cameron z trzech filmów. Nigdy się to nie wydarzyło, i nigdy potem nie wydarzy. Mark my words.


RE: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - simek - 26-12-2025

Wydarzy, wydarzy, tylko już przy cenach biletów dwukrotnie wyższych :p


RE: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - Spoilerowo - 26-12-2025

bracia Russo za rok powalczą o trzecie z rzędu 2 mld


RE: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - Debryk - 26-12-2025

Doubt [X]

Cameron może na 3 filmach urobić ponad 7,5B - it ain't gonna happen. Nigdy, simku Duży uśmiech


RE: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - Debryk - 26-12-2025

(26-12-2025, 21:47)Spoilerowo napisał(a): bracia Russo za rok powalczą o trzecie z rzędu 2 mld

Ale Jamesowi już mogą buty czyścić. Gość jest w TOP5 WWBO trzy razy, na pięć pudeł. więc z A3 dowali do pieca ponad skalę. 


RE: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - Spoilerowo - 27-12-2025

-38% w USA w porównaniu do zeszłego piątku

trzeba dodać, że WoW była w 400 kinach więcej wyświetlana


RE: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - slepy51 - 27-12-2025

No, jedyne o czym w przypadku tych filmów można podyskutować to ich box office Uśmiech


RE: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - Spoilerowo - 27-12-2025

Cytat:- Nie wiem, czy saga będzie kontynuowana, ale mam nadzieję, że tak będzie. Biznesowo udowodniliśmy za każdym razem, że ma to sens. Jeśli jednak nie będziemy mogli zrobić czwórki i piątki z jakiegoś powodu, zorganizuję konferencję prasową i powiem wszystkim, co zrobimy.

Cameron dodał, że chciałby rozbudowywać świat Pandory w książkach, ale jest świadomy, że nie ma obecnie na to modelu biznesowego. Podkreśla, że ludzie w USA już nie czytają książek. Według badań, do której zdaniem Entertainment Weekly filmowiec nawiązuje, obecnie dla przyjemności czyta 40% Amerykanów. To jednak nie przekreśla do końca planów Camerona i najwyraźniej, jeśli dwa filmy nie powstaną, opublikuje tę historię w formie książki.

- Bez względu na to, dobrze byłoby mieć kanoniczny zapis tego, co mieliśmy zrobić.

4 część ma pojawić się w grudniu 2029, na początku 2026 James ma niby zacząć pracę nad scenariuszem nowego Terminatora ale nierealne aby chłop do grudnia 2029 wypuścił inny swój film

czyli czekamy na 2 mld w BO i Krul Kamerun ogłasza, że Terminatora nakręci ktoś inny


RE: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - Dr Strangelove - 27-12-2025

Żadnych 2 miliardów nie będzie.
Przyjmuję zakłady.


RE: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - Spoilerowo - 27-12-2025

teraz to się nie liczy jak film wystartował


RE: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - Dr Strangelove - 27-12-2025

Stawiałem 1.5 mld już wcześniej, a nawet zmniejszyłem do 1.3-1.4 później. Na wszystko są kwity w tym wątku.


RE: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - Spoilerowo - 28-12-2025

-28% USA w ten weekend

na świecie już 760 mln


RE: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - simek - 28-12-2025

Jak obstawiacie, wyprzedzi Zootopie 2? Oczko


RE: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - slepy51 - 28-12-2025

Pewnie się uda, ogólnie jeśli chodzi o tegoroczne filmy animowane zajmie zaszczytne drugie miejsce Oczko


RE: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - zombie001 - 28-12-2025

(27-12-2025, 21:38)Dr Strangelove napisał(a): Żadnych 2 miliardów nie będzie.
Przyjmuję zakłady.

Avatary są nieprzewidywalne, więc kto tam wie.


Aktualnie widziałem rozkminy 'speców od BO' i oni uważają, że realistyczny finał to 1.5-1.7 mld.
Przy czym trzeba czekać z 2 tygodnie żeby zobaczyć jakie osiąga wyniki na świecie.
"Istota wody" też podobno miała zaniżone oczekiwania po 2 tygodniach wyświetlania - nie przebijała w nich pułapu 2mld.

Dla Camerona optymalnie pewnie by było jakby jednak III doczłapała do 2 z przodu. Język


RE: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - Scheckley - 29-12-2025

Z 4chana:

"Cameron really does say shit like testosterone is poison and then makes a movie with a gigachad family man protecting his traditional way of life alongside his submissive tradwife and fighting against another gigachad that sexually conquers an evil native woman and breaks his zogbot programming"

W sumie... prawda.



RE: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - Spoilerowo - 02-01-2026

934 mln na świecie, w sobotę, a najpóźniej w niedzielę pęknie miliard ale widzę tutaj finalnie max 1.6B

w USA słabiej już idzie w tym tygodniu

[Obrazek: Bez-tytu-u.png]


RE: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - Snappik - 02-01-2026

Czy ja wiem czy tak gorzej? Tylko w nowy rok, gdzie pół kraju leczy kaca film zebrał ponad 15 mln (środek tygodnia). Zaczyna się weekend bez premier więc część osób która jeszcze nie była, pewnie się wybierze, plus pewnie jakaś grupa pod kątem kolejnego seansu. Pęknie 300-310 milionów w USA.

Cameron znów pokazuje faka tym wszystkim DC Universe i Marvelom, wyprzedzając ich 2 tygodnie po premierze na luzaku. W krajowym box office może przegrać tylko z Minecraftem, no ale globalnie powalczy pewnie z drugą Zootopią.


RE: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - Spoilerowo - 04-01-2026

jest miliard, a jutro już 1.1B

przyjmując dynamikę spadków w USA tydzień w tydzień po 35% (teraz spadło o 27%) to finalnie powinno wyjść ok. 500 mln w USA

filmu nie widziałem jeszcze no ale widzę, że tylko o kasiorze mowa, a nie o fabule filmu, co tam Kamerun wymyślił, zaciekawił widza


RE: Sequele "Avatara" (2022-2027?), reż. James Cameron - simek - 04-01-2026

Pisaliśmy już o fabule, na więcej nie ma co strzępić klawiatur.