Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Cyberbug 2077 - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Cyberbug 2077 (/Thread-Cyberbug-2077--4920)



RE: Cyberbug 2077 - Bucho - 04-01-2021

Moze sciema, moze nie. Natomiast jezeli prawda to grubo, wykastrowano te gre na calego, ale jezeli Redom zalezy to naprawde powinni zrobic co moga, zeby dostarczyc te gre w poprawionej i uzup;lenionej wersji:




RE: Cyberbug 2077 - yacajackowski - 04-01-2021

Na pewno to prawda, przecież to filmik na YT :)


RE: Cyberbug 2077 - Mental - 04-01-2021

yacajackowski napisał(a):wiesz wolę grać w tę grę niż oglądać filmiki z internetu

Przekonałeś mnie. Arnold ruchał na boku brzydką jak pół dupy za krzaka pokojówkę, więc w sumie prymitywna, oskryptowana i zjebana technologicznie gierka też może się podobać. De gustibus non disputantus chujantus.

yacajackowski napisał(a):ale w tym temacie jesteś taki męczący

Jestem głosem rozsądku :)


RE: Cyberbug 2077 - yacajackowski - 04-01-2021

(04-01-2021, 00:30)Mental napisał(a):
yacajackowski napisał(a):ale w tym temacie jesteś taki męczący

Jestem głosem rozsądku :)

Ale na pewno nie zdrowego :)


RE: Cyberbug 2077 - Bucho - 04-01-2021

(04-01-2021, 00:29)yacajackowski napisał(a): Na pewno to prawda, przecież to filmik na YT :)



Czas pokaze.


RE: Cyberbug 2077 - Huntersky - 04-01-2021

Ta zjebana technologicznie gierka ma na tyle dobrą mechanikę, fabułę i gęsty klimat, że wciąż nie mogę się oderwać. :) Robotę robi wolumetryczne oświetlenie i SSR, które wystarczająco dobrze udaje ray tracing. Mój styl grania, czyli stealth, quick hacki i unikanie niepotrzebnych walek (#pdk) sprawia, że nie dostrzegam 90% rzeczy, które są filmikach porównujących C77 z GTA. W grze jest ogromne pole do poprawy, ale nie jest nawet w połowie tak chujowa, jak niektórzy tutaj wypisują. I misje w GTA są wciąż sto razy bardziej liniowe. :)


RE: Cyberbug 2077 - yacajackowski - 04-01-2021

Zgadzam się. 90% filmików z YT z bugami, glitchami itp to to samo tylko w innej kolejności. 90% normalnych graczy nigdy w życiu nie zobaczy takich bugów, glitchy itp w normalnej rozgrywce. Mam już nagrane blisko 70 godzin a nie zacząłem nawet III aktu więc gra może i jest niedojebana technologicznie ale jest to pierwsza singleplayerowa gra w którą tyle gram. W GTA miałem max 40 godzin, a z tych wszystkich zajebistych rzeczy typu stalkowanie przechodniów, rzucanie granatów do wody czy granie w rzutki skorzystałem całe ZERO razy.

Mental może ostrzyć widły i zapalać pochodnie pod siedzibą CDPR bo przecież cały internet nie może kłamać (Oczywiście poza tym internetem któremu gra się podoba - oni kłamią) a filmy z YT to prawda objawiona i nie handluj z tym nawet bo nie ma sensu. Ale CDPR przynajmniej przyznało się do błędu i powiedziało, że zjebali, byli nawet gotowi oddawać kasę z własnej kieszeni. Dla mnie to już zasługuje na szacunek, nie schowali głowy w piasek i wyjebane tylko na prawdę poprawiają tę grę i jej działanie na starych konsolach. A ludzie typu "oddałem grę, dostałem kasę z powrotem i dlaczego nie mogę w grę nadal grać" zasługują na wyruchanie mieszadłem do betonu przez stado murzynów.


RE: Cyberbug 2077 - marsgrey21 - 04-01-2021

Nie gram zbyt często i nie obchodził mnie Cyberpunk, ale sama afera mnie zainteresowała, ale to było jakieś dwa tygodnie temu, old news, kto jeszcze przykłada do tego jakąkolwiek uwagę? Kto chce to gra, a inni sobie odpuścili.


RE: Cyberbug 2077 - Albertino - 04-01-2021

(04-01-2021, 10:04)yacajackowski napisał(a): Zgadzam się. 90% filmików z YT z bugami, glitchami itp to to samo tylko w innej kolejności. 90% normalnych graczy nigdy w życiu nie zobaczy takich bugów, glitchy itp w normalnej rozgrywce.

Pierdu-pierdu, grałem ponad 50h (od ponad tygodnia mi się nie chce, może wrócę po następnym patchu) i jakoś nie szukając ich spotkałem bugów od groma, a gram na mocnym PC. Rzadko bo rzadko, ale takie utrudniające gre również.

Widać niektórym to nie przeszkadza, ale nie twórzcie już nowej rzeczywistości. Gra jest spoko, takie 7/10, na pewno żadnej tragedii, ale to nie zmienia faktu, że jest strasznie niedorobiona jak na coś zrobionego za taką ilość zielonych.


RE: Cyberbug 2077 - yacajackowski - 04-01-2021

Ale to moja wina, że grając nie mam takich bugów? Mam przepraszać, za to że bugi albo nie występują albo są tak nic nie znaczące, że mam je w dupie? Buga który uniemożliwił mi dalszą grę miałem cały jeden - przed patchem 1.05. Jackie nie wyszedł na czas z bunkra Maelstormu i tyle, wczytałem save i grałem dalej. Od tego czasu nic co utrudniło by rozgrywkę mnie nie spotkało.


RE: Cyberbug 2077 - Gal Anonim - 04-01-2021

Grając na GeForce Now też nie odnotowałem zbyt wielu bugów - jedynym przykrym bardziej był ten, gdy skradalem sie robiac misje po cichu, a przeciwnik pól kilometra dalej zobaczył mnie przez dwie ściany i furgonetkę. Myslalem, ze jak go zabije szybko to bede mogl reszte misji robić dalej po cichu, ale przeciwnicy w tej grze mają hive-mind najwyrazniej i reszta misji musiala byc rzeźnią.

Ale ten filmik o tym, ze CDP to klamcy: kurcze, no moze sie gra podobac, moze ktos nie miec bugów, ale to zachowanie - okłamanie graczy i pozwolenie jednoczesnie na preordery - to coś, za co powinni zapłacić bardzo dużą cenę. Ta gra po prostu NIE JEST tym, co było zapowiadane i nie chodzi o zwykłe marketingowe pucowanie, a - jak już chyba porownywalem - normalne kłamstwo godne Petera Molyneux zapewniającego, że w grach są mechaniki, ktorych nie ma.

Piotruś sam jeden jest marką, szefem i mozna te kłamstwa zwalić na jego marzycielstwo, ale w CDPie była cały sztab ludzi, który powielał te kłamstwa. W przypadku każdej innej korporacji w każdej innej branży domagalibyśmy się kary.


RE: Cyberbug 2077 - Albertino - 04-01-2021

Może niewystarczającą, ale karą jednak jest zszargana opinia firmy, rzadkie pojawianie się tytułu na szczytach list gier roku oraz (co prawda delikatnie, ale jednak) słabsza sprzedaż niż zakładano - miało być wg ich mniemania do końca 2020 jakieś 16 milionów o ile pamiętam, a było zdaje się 13 i gra już nie szaleje w rankingach sprzedaży, więc jeśli nie doprowadzą jej do zadowalającego stanu, lub nie wydadzą rewelacyjnych dodatków, to mogą pomarzyć nawet o wyniku W3, nie mówiąc o podskakiwaniu do Rockstara.


RE: Cyberbug 2077 - Hitch - 04-01-2021

Cytat:"Cyberpunk" ma replay value na 100 godzin

Nie wiem, jaki ma replay value, bo wciąż ogrywam pierwszy raz. Ale wiem, że pierwsze podejście już teraz zajmuje mi więcej czasu niż przejście całego RDR2 i drugie podejście do tej samej gry, (przy którym wymiękłem z nudów już na prologu) razem wzięte.

Cyberpunk to masa frajdy. A Rockstar mógłby pomarzyć o takiej dowolności w wykonywaniu misji, jaka jest w 2077.


RE: Cyberbug 2077 - simek - 04-01-2021

Czyli wniosek taki, że idealna gierka powstanie gdy CDP będzie odpowiadać za fabułę i misje, a R* niech zajmie się wszystkimi technikaliami? :)


RE: Cyberbug 2077 - yacajackowski - 04-01-2021

Myślę że to byłoby piękne ;)


RE: Cyberbug 2077 - Gal Anonim - 04-01-2021

(04-01-2021, 17:30)simek napisał(a): Czyli wniosek taki, że idealna gierka powstanie gdy CDP będzie odpowiadać za fabułę i misje, a R* niech zajmie się wszystkimi technikaliami? :)
No nie wiem. Mnie część fabularna w CP77 nieszczegolnie wciagnela - może poza Johnnym przez tę część gry, jaką ograłem (15-20 godzin? Moze trochę więcej) ma sztampowych, nieinteresujących bohaterów, a sama fabuła w tym czasie też nie jest czymś, co przykuwa szczególnie. A misje na pewno dają różne możliwości, ale poza przebłyskami to nie jest przemyślana głębia rozgrywki np. Deus Exów czy Hitmana.

A fabuła w RDR2 to ponoć miód przecież tylko archaizm elementów rozgrywki ją zabija z tego, co zrozumiałem.

Więc jak już to niech R* łączy siły z IOI, bo chyba nikt z większych tworców nie pogłębia tak rozgrywki w swoich grach jak twórcy Hitmana w tej chwili. ;)


RE: Cyberbug 2077 - Mental - 04-01-2021

Hitch napisał(a):Rockstar mógłby pomarzyć o takiej dowolności w wykonywaniu misji

Tylko pamiętaj, żeby nie wysunąć zderzaka swojego samochodu 1 cm poza krawężnik jezdni, bo zatrzymasz cały ruch w mieście :)

Btw, pozew poszedł. Jak już wygram i puszczę Redów z torbami, pieniądze rozdam biednym.


RE: Cyberbug 2077 - yacajackowski - 04-01-2021

Czyli faktycznie, gry nie kupiłeś ale chcesz zwrotu pieniędzy? xD Ale ja z tym żartowałem Mental xD


RE: Cyberbug 2077 - Mental - 04-01-2021

Ja jestem tylko twarzą tego pozwu. Potężną Twarzą Prawdy w starciu z Kłamiącymi Korporacjami Wypuszczającymi Technologicznie Zacofane Gówna. Pieniędzy domagają się miliardy oszukanych Polaków!


RE: Cyberbug 2077 - Gal Anonim - 05-01-2021

Podobno dev z CDP gada takie coś anonimowo:

https://www.reddit.com/r/GamingLeaksAndRumours/comments/kpl567/alleged_cdpr_dev_talks_about_the_state_of/

[Obrazek: Eq6u33wXcAE47Ba?format=jpg&name=medium]