Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Zapowiedzi - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Filmy polskie (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-polskie--13)
+--- Wątek: Zapowiedzi (/Thread-Zapowiedzi--806)



RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 02-10-2014

Cytat: atakiem wybitnego medium - Doktora Abuse, pracującego dla Pruskiej Armii.
dr Abuse - zrzynka od dr Mabuse?

Cytat:Intryga osnuta jest wokół wyzwoleńczej walki Polaków pod koniec I wojny światowej, na chwilę przed wybuchem Powstania Wielkopolskiego.
W końcu coś o naszym jedynym zwycięskim powstaniu :).


RE: Zapowiedzi - Ash - 10-10-2014

http://www.wykop.pl/link/2194384/polska-wspiera-filmowego-wiedzmina-150-tys-zl-przyznane/


RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 11-10-2014

Ło Błoże! PISF daje kasę na jakiś film fantastyczny o krasnoludkach i czarownicach :O!!!111

Widzę, że Bagiński wyciągnął wnioski z falstartu Hardkoru 44 i robi Wiedźmina mniej szumnie. No i jest kasa. I w tym przypadku jest szansa, że film będzie przyzwoicie zrobiony (a elfy nie będą tylko z nazwy).


RE: Zapowiedzi - Mental - 11-10-2014

Rozumiem, ze te 150 tysi publicznej forsy, to na pokrycie kosztów wykupu praw autorskich?


RE: Zapowiedzi - Gal Anonim - 11-10-2014

150 tysi to pieniadze dla Obamy, zeby znow wspomniał o Wiedźminie. ;)


RE: Zapowiedzi - shamar - 11-10-2014

z cyklu najlepsze komentarze:

"Dawać te 75mln zł które mają zostać przekazane na integrację Romów, na Wiedźmina. Przynajmniej pieniądze nie zostaną wyrzucone w błoto... oj przepraszam, w gruz. "


RE: Zapowiedzi - Persona non grata - 11-10-2014

Taki film za pół miliona złotych? Filmowy w Stanach popłakaliby się ze śmiechu.


RE: Zapowiedzi - shamar - 11-10-2014

Gdzie wyczytałeś, że pól miliona? Pół miliona na PREPRODUCKJĘ.


RE: Zapowiedzi - Persona non grata - 11-10-2014

Aha, okej. To ma sens.


RE: Zapowiedzi - Mierzwiak - 11-10-2014

Co myślicie? Myślę że intryga ma potencjał, chociaż odniosłem wrażenie (widziałem to dzisiaj przed nowym Fincherem) że puszczono mi reklamę serialu TV.




RE: Zapowiedzi - Persona non grata - 12-10-2014

Myślałem, że polska wersja "The Killing". Jestem zaciekawiony, choć faktycznie bardziej niż na pełen metraż wygląda jak serial. Słabe tylko te napisy między ujęciami.


RE: Zapowiedzi - Pitero - 12-10-2014

Naprawdę fajnie wygląda i na pewno się przejdę. Tylko po co po raz drugi (po "Domu złym") ściągają pomysł z "fargo" z policjantką w ciąży. I Jowita Budnik przez cały zwiastun ma jedna mine.


RE: Zapowiedzi - Pelivaron - 21-11-2014

Dzisiaj jakieś święto kina polskiego? Dzisiaj przed Igrzyskami Śmierci poza Niezgodną (xD), puścili mi aż trzy zwiastuny rodzimych produkcji. Dwa z nich wyglądały nawet spoko:

Ten który zrobił na mnie największe wrażenie, czyli zwiastun filmu Carte Blanche niestety nie jest dostępny w sieci. Szykuje się kolejna fenomenalna kreacja Andrzeja Chyry, film ma być oparty na faktach. Historia uwielbianego przez uczniów nauczyciela, który zaczyna tracić powoli wzrok. Z początku jak wjechał zwiastun myślałem, ze to jakas polska wersja Stowarzyszenia umarłych poetów. Fajny film sie zapowiada

Drugi. Niby polska komedia, z daleka powinno byc wiadome czym to śmierdzi, ale jakoś sposobał mi się ten zwiastun.






A to z kolei jakieś kolejne gówno. Boli mnie, że taka Kulesza i Rebrow występują w takim czymś:
http://film.onet.pl/zwiastuny/warsaw-by-night-zwiastun/lvrzv


RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 22-11-2014


Cytat: Drugi. Niby polska komedia, z daleka powinno byc wiadome czym to śmierdzi, ale jakoś sposobał mi się ten zwiastun.

Nie wiedziałem, że Łukaszenko gra w polskich filmach :).

===

W kwietniu w Szczecinie lub Wrocławiu mają się rozpocząć zdjęcia do "Żółtego Płaszcza" opowiadającym o Stanisławie Przybyszewskim.

Miały odbyć się w listopadzie w Szczecinie, ale władze nie dały zgody, bo przez zdjęcia ludzie mogli nie pójść na wybory (Fuck you! bardzo dobrze, że była niska frekwencja w Szczecinie!).


RE: Zapowiedzi - Gal Anonim - 26-11-2014

(21-11-2014, 18:54)Pelivaron napisał(a): Drugi. Niby polska komedia, z daleka powinno byc wiadome czym to śmierdzi, ale jakoś sposobał mi się ten zwiastun.



A mnie zmęczył w chu. Nie mam pojecia o co chodzi w filmie. Jak ma się tytuł do czegokolwiek. Kim jest malżenstwo, kim jest którykolwiek z bohaterów. Jedyne, co wiem to, że jest Pani z Przedszkola. Sklejone bez ładu i skladu, nie wiadomo, co się dzieje - tutaj małżeństwo gada, tutaj Janda janduje, i nagle na koneic jakis typ z drugim gadaja, ze trzeba bzykac Gruszke. Nie czaje kompletnie.


RE: Zapowiedzi - jarod - 27-11-2014



Polskie kino takie piękne...


RE: Zapowiedzi - nawrocki - 27-11-2014

To było straszne...


RE: Zapowiedzi - jarod - 27-11-2014

A propo Zanussiego:

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103089,17039255,Zanussi_wyprzedza_recenzje__Obcego_ciala___Ja_wiem.html#BoxSlotI3img


To jakaś masakra...


RE: Zapowiedzi - nawrocki - 27-11-2014

Jednym słowem, facet do końca życia może kręcić gówniane filmy i nikt nie może go skrytykować. No, może poza tymi, którzy dłużej niż 40 lat piszą scenariusze i je konsultują.

Parodia. Właśnie przez obecność w polskim przemyśle filmowym takich bezkrytycznych, przekonanych o własnych umiejętnościach bufonów ma ono taką opinię, jaką ma.


RE: Zapowiedzi - Persona non grata - 27-11-2014

Jadłem, jadłem, a tu Agata Buzek... :/