![]() |
|
Zapowiedzi - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Filmy polskie (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-polskie--13) +--- Wątek: Zapowiedzi (/Thread-Zapowiedzi--806) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
|
RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 02-10-2014 Cytat: atakiem wybitnego medium - Doktora Abuse, pracującego dla Pruskiej Armii.dr Abuse - zrzynka od dr Mabuse? Cytat:Intryga osnuta jest wokół wyzwoleńczej walki Polaków pod koniec I wojny światowej, na chwilę przed wybuchem Powstania Wielkopolskiego.W końcu coś o naszym jedynym zwycięskim powstaniu :). RE: Zapowiedzi - Ash - 10-10-2014 http://www.wykop.pl/link/2194384/polska-wspiera-filmowego-wiedzmina-150-tys-zl-przyznane/ RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 11-10-2014 Ło Błoże! PISF daje kasę na jakiś film fantastyczny o krasnoludkach i czarownicach :O!!!111 Widzę, że Bagiński wyciągnął wnioski z falstartu Hardkoru 44 i robi Wiedźmina mniej szumnie. No i jest kasa. I w tym przypadku jest szansa, że film będzie przyzwoicie zrobiony (a elfy nie będą tylko z nazwy). RE: Zapowiedzi - Mental - 11-10-2014 Rozumiem, ze te 150 tysi publicznej forsy, to na pokrycie kosztów wykupu praw autorskich? RE: Zapowiedzi - Gal Anonim - 11-10-2014 150 tysi to pieniadze dla Obamy, zeby znow wspomniał o Wiedźminie. ;) RE: Zapowiedzi - shamar - 11-10-2014 z cyklu najlepsze komentarze: "Dawać te 75mln zł które mają zostać przekazane na integrację Romów, na Wiedźmina. Przynajmniej pieniądze nie zostaną wyrzucone w błoto... oj przepraszam, w gruz. " RE: Zapowiedzi - Persona non grata - 11-10-2014 Taki film za pół miliona złotych? Filmowy w Stanach popłakaliby się ze śmiechu. RE: Zapowiedzi - shamar - 11-10-2014 Gdzie wyczytałeś, że pól miliona? Pół miliona na PREPRODUCKJĘ. RE: Zapowiedzi - Persona non grata - 11-10-2014 Aha, okej. To ma sens. RE: Zapowiedzi - Mierzwiak - 11-10-2014 Co myślicie? Myślę że intryga ma potencjał, chociaż odniosłem wrażenie (widziałem to dzisiaj przed nowym Fincherem) że puszczono mi reklamę serialu TV. RE: Zapowiedzi - Persona non grata - 12-10-2014 Myślałem, że polska wersja "The Killing". Jestem zaciekawiony, choć faktycznie bardziej niż na pełen metraż wygląda jak serial. Słabe tylko te napisy między ujęciami. RE: Zapowiedzi - Pitero - 12-10-2014 Naprawdę fajnie wygląda i na pewno się przejdę. Tylko po co po raz drugi (po "Domu złym") ściągają pomysł z "fargo" z policjantką w ciąży. I Jowita Budnik przez cały zwiastun ma jedna mine. RE: Zapowiedzi - Pelivaron - 21-11-2014 Dzisiaj jakieś święto kina polskiego? Dzisiaj przed Igrzyskami Śmierci poza Niezgodną (xD), puścili mi aż trzy zwiastuny rodzimych produkcji. Dwa z nich wyglądały nawet spoko: Ten który zrobił na mnie największe wrażenie, czyli zwiastun filmu Carte Blanche niestety nie jest dostępny w sieci. Szykuje się kolejna fenomenalna kreacja Andrzeja Chyry, film ma być oparty na faktach. Historia uwielbianego przez uczniów nauczyciela, który zaczyna tracić powoli wzrok. Z początku jak wjechał zwiastun myślałem, ze to jakas polska wersja Stowarzyszenia umarłych poetów. Fajny film sie zapowiada Drugi. Niby polska komedia, z daleka powinno byc wiadome czym to śmierdzi, ale jakoś sposobał mi się ten zwiastun. A to z kolei jakieś kolejne gówno. Boli mnie, że taka Kulesza i Rebrow występują w takim czymś: http://film.onet.pl/zwiastuny/warsaw-by-night-zwiastun/lvrzv RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 22-11-2014 Cytat: Drugi. Niby polska komedia, z daleka powinno byc wiadome czym to śmierdzi, ale jakoś sposobał mi się ten zwiastun. Nie wiedziałem, że Łukaszenko gra w polskich filmach :). === W kwietniu w Szczecinie lub Wrocławiu mają się rozpocząć zdjęcia do "Żółtego Płaszcza" opowiadającym o Stanisławie Przybyszewskim. Miały odbyć się w listopadzie w Szczecinie, ale władze nie dały zgody, bo przez zdjęcia ludzie mogli nie pójść na wybory (Fuck you! bardzo dobrze, że była niska frekwencja w Szczecinie!). RE: Zapowiedzi - Gal Anonim - 26-11-2014 (21-11-2014, 18:54)Pelivaron napisał(a): Drugi. Niby polska komedia, z daleka powinno byc wiadome czym to śmierdzi, ale jakoś sposobał mi się ten zwiastun.A mnie zmęczył w chu. Nie mam pojecia o co chodzi w filmie. Jak ma się tytuł do czegokolwiek. Kim jest malżenstwo, kim jest którykolwiek z bohaterów. Jedyne, co wiem to, że jest Pani z Przedszkola. Sklejone bez ładu i skladu, nie wiadomo, co się dzieje - tutaj małżeństwo gada, tutaj Janda janduje, i nagle na koneic jakis typ z drugim gadaja, ze trzeba bzykac Gruszke. Nie czaje kompletnie. RE: Zapowiedzi - jarod - 27-11-2014 Polskie kino takie piękne... RE: Zapowiedzi - nawrocki - 27-11-2014 To było straszne... RE: Zapowiedzi - jarod - 27-11-2014 A propo Zanussiego: http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103089,17039255,Zanussi_wyprzedza_recenzje__Obcego_ciala___Ja_wiem.html#BoxSlotI3img To jakaś masakra... RE: Zapowiedzi - nawrocki - 27-11-2014 Jednym słowem, facet do końca życia może kręcić gówniane filmy i nikt nie może go skrytykować. No, może poza tymi, którzy dłużej niż 40 lat piszą scenariusze i je konsultują. Parodia. Właśnie przez obecność w polskim przemyśle filmowym takich bezkrytycznych, przekonanych o własnych umiejętnościach bufonów ma ono taką opinię, jaką ma. RE: Zapowiedzi - Persona non grata - 27-11-2014 Jadłem, jadłem, a tu Agata Buzek... :/ |