Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


- Snappik - 18-11-2009

Demo Avatara nie pozostawia złudzeń - uniwersum Camerona jest kur..sko bogate. Można zabawić się w botanika i w specjalnym trybie badać roślinki i zwierzątka. Dżungla jest niebezpieczna i widać solidne podstawy konfliktu na linii Navi-ludzie. Gameplay jest kopią z Gearsów, dużo strzelania, fikołków i jeszcze raz strzelania. Grafika nie powala, choć ładna jest. Nie trudno zgadnąć, że w opcjach można ustawić sobie obraz w 3D. Szkoda, że nie mam okularków :>

[Obrazek: avatardemo2009111816315.th.jpg]
Nici z ru..nia Jake :>


- Rodia - 20-11-2009

Też ściągnąłem demo i pograłem chwilę. Podoba mi się, grafika jest cudowna, gameplay raczej standardowy, choć na pewno ma to szanse stać się solidnym shooterem. Szkoda, że będzie chyba w stu procentach liniowo - mogliby się pokusić o możliwość swobodnego eksplorowania tej dżungli. Co za tym idzie, pewnie siła gry będzie się opierać na skryptach, a po CoDach jestem już nimi trochę zmęczony... Moce kombinezonu, jak zresztą i wygląd dżungli, są dla mnie żywcem wyjęte z Crysisa. Wydawało mi się też, że AI trochę szwankowało - pod koniec dema jak się walczyło z Na'vi, to można było łazikiem podjechać pod nich, a oni ledwo na to reagowali. I w ogóle są jacyś strasznie wielcy, nie spodziewałem się aż takiej masy :D
Ogólnie wrażenia pozytywne :)


- Glut - 22-11-2009

Hej ludzie, mam pytanie - zna ktoś jakąś co-opową strzelankę na PC? Poza Left 4 Dead i SWAT 4? Bez jakiś gigantycznych wymagań.


- Luis Cyfer - 22-11-2009

Poważny Sam?


- Anonymous - 22-11-2009

Glut napisał(a):zna ktoś jakąś co-opową strzelankę na PC?

Modern Warfare 2. :)


- Tyler Durden - 22-11-2009

Taaa, to z pewnością jest strzelanka co-op bez wysokich wymagań sprzętowych... :)


- Anonymous - 22-11-2009

Chyba żartujesz. Modern Warfare to silnik z epoki "Call of Duty 2", chodzi toto nawet u mnie jakieś 80 fps, więc to jest naprawdę niewymagająca sprzetowo gra.


- Tyler Durden - 22-11-2009

No dobra, jak ktoś nie chce żeby wyglądało i chodziło płynnie w wysokich ustawieniach to fakt, nie trzeba mieć mocnego sprzętu.


- Glut - 22-11-2009

Cytat:Poważny Sam?

Good idea.

Solo napisał(a):Modern Warfare 2. :)

Mój komp potrafi płynnie obsłużyć L4D na niskich detalach, nic ponad to. ; )


- Anonymous - 22-11-2009

Tyler Durden napisał(a):No dobra, jak ktoś nie chce żeby wyglądało i chodziło płynnie w wysokich ustawieniach to fakt

Nie fakt, bo jeśli MW2 nie chodzi komuś płynnie w wysokich ustawieniach, to znaczy że ma komputer sprzed nie wiem ilu lat. Jeśli ktoś ma w miarę nowy sprzęt, kartę z serii choćby nVidia 8000, to nie może mu po prostu źle chodzić. Nikt nie twierdzi, że ta gra pójdzie na KAŻDYM sprzęcie, ale no litości...


- Negrin - 22-11-2009

Solo napisał(a):to znaczy że ma komputer sprzed nie wiem ilu lat
Trzech.


- Anonymous - 22-11-2009

No to jaką masz kartę, że tak "stary" komputer przycina Ci na MW2?


- Negrin - 22-11-2009

Miałem GF7900. Już nie mam, teraz mam Radeona 5770.


- Anonymous - 22-11-2009

I na Radeonie 5770 nie chodzi Ci płynnie? Kaman...
A że na 7900 nie chodziło, to nie dziwota, dlatego też pisałem o kartach z serii 8000. Różnica ogromna.


- Negrin - 22-11-2009

Dżizas. Oczywiście, że na Radeonie chodzi mi płynnie. Po to go kupiłem, w dzień po kupnie MW2. Toż ja tylko wyjaśniałem, jak stary sprzęt jest za stary. Kiedy ja składałem ten komputer niecałe 3 lata temu, seria 8000 dopiero raczkowała, więc 7900 można uznać za pełnoprawnego reprezentanta trzylatków. Czytaj wyżej: pytanie było o gry na kompa, który ledwie sobie radzi z L4D ;)


- Anonymous - 22-11-2009

Negrin napisał(a):Czytaj wyżej: pytanie było o gry na kompa, który ledwie sobie radzi z L4D

Czytaj ze zrozumieniem: w pytaniu nie było o tym informacji. Dopiero po moim poście okazało się, że L4D nie chadza na tym sprzęcie za bardzo... Zresztą jak ktoś ma taki złom (sorry, bolesna prawda, wiem), to niech nie szuka dobrych gier niestety...


- Negrin - 22-11-2009

Bo jak powszechnie wiadomo, dobre gry zaczęli robić dopiero po debiucie kart GeForce z serii 8000.

Glut, luknij sobie tu:

http://www.co-optimus.com/system/4/pc.html

Może coś znajdziesz.


- Anonymous - 22-11-2009

Negrin napisał(a):Bo jak powszechnie wiadomo, dobre gry zaczęli robić dopiero po debiucie kart GeForce z serii 8000.

No racja, powinieneś mu polecić "Counter Strike"... :)


- military - 25-11-2009

A co jest śmiesznego w polecaniu Counter-Strike?


- Anonymous - 25-11-2009

Zanabyłem i zacząłem grać w "Resident Evil 5". Ktoś grał? Jakieś wrażenia? Bo recenzje świetne, grafika śliczna, a dupeczka przesłodka. :)