![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
- Snappik - 18-11-2009 Demo Avatara nie pozostawia złudzeń - uniwersum Camerona jest kur..sko bogate. Można zabawić się w botanika i w specjalnym trybie badać roślinki i zwierzątka. Dżungla jest niebezpieczna i widać solidne podstawy konfliktu na linii Navi-ludzie. Gameplay jest kopią z Gearsów, dużo strzelania, fikołków i jeszcze raz strzelania. Grafika nie powala, choć ładna jest. Nie trudno zgadnąć, że w opcjach można ustawić sobie obraz w 3D. Szkoda, że nie mam okularków :> Nici z ru..nia Jake :> - Rodia - 20-11-2009 Też ściągnąłem demo i pograłem chwilę. Podoba mi się, grafika jest cudowna, gameplay raczej standardowy, choć na pewno ma to szanse stać się solidnym shooterem. Szkoda, że będzie chyba w stu procentach liniowo - mogliby się pokusić o możliwość swobodnego eksplorowania tej dżungli. Co za tym idzie, pewnie siła gry będzie się opierać na skryptach, a po CoDach jestem już nimi trochę zmęczony... Moce kombinezonu, jak zresztą i wygląd dżungli, są dla mnie żywcem wyjęte z Crysisa. Wydawało mi się też, że AI trochę szwankowało - pod koniec dema jak się walczyło z Na'vi, to można było łazikiem podjechać pod nich, a oni ledwo na to reagowali. I w ogóle są jacyś strasznie wielcy, nie spodziewałem się aż takiej masy :D Ogólnie wrażenia pozytywne :) - Glut - 22-11-2009 Hej ludzie, mam pytanie - zna ktoś jakąś co-opową strzelankę na PC? Poza Left 4 Dead i SWAT 4? Bez jakiś gigantycznych wymagań. - Luis Cyfer - 22-11-2009 Poważny Sam? - Anonymous - 22-11-2009 Glut napisał(a):zna ktoś jakąś co-opową strzelankę na PC? Modern Warfare 2. :) - Tyler Durden - 22-11-2009 Taaa, to z pewnością jest strzelanka co-op bez wysokich wymagań sprzętowych... :) - Anonymous - 22-11-2009 Chyba żartujesz. Modern Warfare to silnik z epoki "Call of Duty 2", chodzi toto nawet u mnie jakieś 80 fps, więc to jest naprawdę niewymagająca sprzetowo gra. - Tyler Durden - 22-11-2009 No dobra, jak ktoś nie chce żeby wyglądało i chodziło płynnie w wysokich ustawieniach to fakt, nie trzeba mieć mocnego sprzętu. - Glut - 22-11-2009 Cytat:Poważny Sam? Good idea. Solo napisał(a):Modern Warfare 2. :) Mój komp potrafi płynnie obsłużyć L4D na niskich detalach, nic ponad to. ; ) - Anonymous - 22-11-2009 Tyler Durden napisał(a):No dobra, jak ktoś nie chce żeby wyglądało i chodziło płynnie w wysokich ustawieniach to fakt Nie fakt, bo jeśli MW2 nie chodzi komuś płynnie w wysokich ustawieniach, to znaczy że ma komputer sprzed nie wiem ilu lat. Jeśli ktoś ma w miarę nowy sprzęt, kartę z serii choćby nVidia 8000, to nie może mu po prostu źle chodzić. Nikt nie twierdzi, że ta gra pójdzie na KAŻDYM sprzęcie, ale no litości... - Negrin - 22-11-2009 Solo napisał(a):to znaczy że ma komputer sprzed nie wiem ilu latTrzech. - Anonymous - 22-11-2009 No to jaką masz kartę, że tak "stary" komputer przycina Ci na MW2? - Negrin - 22-11-2009 Miałem GF7900. Już nie mam, teraz mam Radeona 5770. - Anonymous - 22-11-2009 I na Radeonie 5770 nie chodzi Ci płynnie? Kaman... A że na 7900 nie chodziło, to nie dziwota, dlatego też pisałem o kartach z serii 8000. Różnica ogromna. - Negrin - 22-11-2009 Dżizas. Oczywiście, że na Radeonie chodzi mi płynnie. Po to go kupiłem, w dzień po kupnie MW2. Toż ja tylko wyjaśniałem, jak stary sprzęt jest za stary. Kiedy ja składałem ten komputer niecałe 3 lata temu, seria 8000 dopiero raczkowała, więc 7900 można uznać za pełnoprawnego reprezentanta trzylatków. Czytaj wyżej: pytanie było o gry na kompa, który ledwie sobie radzi z L4D ;) - Anonymous - 22-11-2009 Negrin napisał(a):Czytaj wyżej: pytanie było o gry na kompa, który ledwie sobie radzi z L4D Czytaj ze zrozumieniem: w pytaniu nie było o tym informacji. Dopiero po moim poście okazało się, że L4D nie chadza na tym sprzęcie za bardzo... Zresztą jak ktoś ma taki złom (sorry, bolesna prawda, wiem), to niech nie szuka dobrych gier niestety... - Negrin - 22-11-2009 Bo jak powszechnie wiadomo, dobre gry zaczęli robić dopiero po debiucie kart GeForce z serii 8000. Glut, luknij sobie tu: http://www.co-optimus.com/system/4/pc.html Może coś znajdziesz. - Anonymous - 22-11-2009 Negrin napisał(a):Bo jak powszechnie wiadomo, dobre gry zaczęli robić dopiero po debiucie kart GeForce z serii 8000. No racja, powinieneś mu polecić "Counter Strike"... :) - military - 25-11-2009 A co jest śmiesznego w polecaniu Counter-Strike? - Anonymous - 25-11-2009 Zanabyłem i zacząłem grać w "Resident Evil 5". Ktoś grał? Jakieś wrażenia? Bo recenzje świetne, grafika śliczna, a dupeczka przesłodka. :) |