![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
- Luis Cyfer - 25-11-2009 wszystko fajnie prócz sterowania. Grales w RE4? To w 5 jest takie samo niewygodne i archaiczne. W sumie RE5 nową ma tylko oprawe. Reszta gameplau wyjeta z czwórki (nawet animacje przeciwników). Ale i tak sie fajnie strzela - Tyler Durden - 25-11-2009 Jestem fanem serii od samego początku (no dobra, zacząłem od drugiej części, ale i jedynkę szybko zdobyłem) więc również i po piątą odsłonę sięgnąłem jak tylko wyszła na PC. Wygląda to świetnie, sterowanie jak w poprzednich częściach więc albo się je akceptuje albo nie (ja na szczęście mogłem skorzystać z pada na którym gram w tytuły o rodowodzie konsolowym). W sumie większych minusów nie stwierdziłem, ale jakiś miesiąc temu po kilku godzinach gry tytuł odstawiłem na potem. Nie wiem w zasadzie czemu, najwyraźniej nie zdołał mnie odciągnąć od paskudnego złodzieja czasu jakim jest "Team Fortress 2". Ale jeszcze wrócę, w to nie wątpię, w końcu to RE, chętnie poznam dalszą odsłonę tego tasiemca z zombiakami. Ale to za jakiś czas bo na razie wkręciłem się w świetnego "Batman: Arkham Asylum". - Mierzwiak - 28-11-2009 CoD: Modern Warfare 2 chaos, brak klimatu i krótkie misje z czasem zastępują bardzo filmowe, dłuższe, niekiedy rewelacyjne zadania. W końcówce aż nadto filmowe (nieszczęsne motorówki), rozczarowuje też sam finał, ale ogólnie bardzo na plus. Prototype - bardzo zła gra w której można robić bardzo fajne rzeczy. I tyle. - Gal Anonim - 01-12-2009 Zwiastun do gry, która nazywa się GTA na Dzikim Zachodzie, ale Rockstar stwierdził, że oficjalnie będzie na nią wołał Red Dead Redemption. http://www.gry-online.pl/gol_video.asp?ID=12651 Twórcy + mechanika rozgrywki + klimatyczny zwiastun zapowiadają ciekawy produkt. - Jakuzzi - 01-12-2009 Zajebioza. Ale tej mechaniki rozgrywki to nie za bardzo widac w tym zwiastunie. - Gal Anonim - 01-12-2009 Dlatego podałem klimatyczny zwiastun jako jeden ze składników. Z zapowiedzi wynika (a przynajmniej takie odnioslem wraznie), ze dostaniemy GTA IV na dzikim zachodzie. Ciekaw jestem jak duzy bedzie swiat i jak bedzie wygladal. - Mierzwiak - 01-12-2009 Jakuzzi napisał(a):Zajebioza.W rzeczy samej. Rockstar jak zwykle wymiata, już po tym trailerku można zaryzykować stwierdzenie że będzie jedna z najlepszych gier 2010, do pełni szczęścia brakuje tylko wersji PC. - Gal Anonim - 02-12-2009 Fajny tekst o rzezi na lotnisku w MW2: http://www.rockpapershotgun.com/2009/11/19/wot-i-think-about-that-level/ - Anonymous - 03-12-2009 No i wreszcie jest na co czekać: "Medal of Honor", czyli restart serii we współczesnych klimatach, czyli odpowiedź EA na "Modern Warfare" 1&2. Akcja ma się dziać współcześnie w Afganistanie, a już12 grudnia pojawi się trailer gry. Teaser już teraz wygląda mniamuśnie. Mrrrr.... http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=49385 - Jakuzzi - 03-12-2009 Przeciez teaser ogranicza sie w zasadzie do sfilmowania okladki gry. - Anonymous - 03-12-2009 I w związku z tym... - wujo444 - 03-12-2009 hmm, a juz myslalem, ze po nieudanym Airbourne, wydanym w innym tysiącleciu, serię usmiercono... - Anonymous - 03-12-2009 wujo444 napisał(a):ze po nieudanym Airbourne Nieudanym? Super gra, naprawdę jedna z najlepszychw jakie grałe mw zeszłym roku. Owszem, pierwsze 2-3 misje to nuda, ale potem to już pełna jazda i śliczna grafika. Grywalność ogromna. - wujo444 - 03-12-2009 sam nie gralem, ale pamietam narzekania recenzentow i graczy, oraz spory dystans finansowy do CoD-a. W dodatku cisza trwała ponad dwa lata... - Gal Anonim - 03-12-2009 wujo444 napisał(a):hmm, a juz myslalem, ze po nieudanym Airbourne, wydanym w innym tysiącleciu, serię usmiercono...Toć uśmiercono. Ta nowa część zaczyna nowy rozdział. Airborne był nieudany, to prawda, ale przeniesienie nowej gry do Afganistanu też nie wydaje mi się jakimś super pomysłem. Mam już dość strzelania się w tamtym rejonie. - Jakuzzi - 03-12-2009 Solo napisał(a):I w związku z tym... ... mowienie, ze "wygląda mniamuśnie" jest nieporozumieniem? Cytat:Mam już dość strzelania się w tamtym rejonie. Jakby to lokacja strzelanki byla najistotniejsza.. :p - Anonymous - 03-12-2009 Jakuzzi napisał(a):... mowienie, ze "wygląda mniamuśnie" jest nieporozumieniem? Nie, bo dla mnie wygląda mniamuśnie. Jakuzzi napisał(a):Jakby to lokacja strzelanki byla najistotniejsza.. :p Jakby było dużo gier z akcją w Afganistanie. Tak czy siak, oczywiście za wcześnie oceniać grę po okładce, ale właśnie okładka sugeruje cośfajnego - najemnik/komandos na niej wygląda dokładnie tak jak to czasami pokazują w tiwi - z brodą, brudny, zmęczony. Może będzie to krok w kierunku większego realizmu, mniej skryptów, więcej zabawy niż w "Modern Warfare" 1& 2. - Gal Anonim - 03-12-2009 Jakuzzi napisał(a):Dla mnie jest, bo nudza mnie zawsze misje w takich rejonach. Poza tym Bliski Wschód jest niesamowicie popularny w ostatnich latach (ostatnia dekada?) i jest to męczące. Cienko tak, że jak FPS to albo druga wojna albo współczesność (czasem jeszcze Wietnam i tropiki). Mogliby jakiś fikcyjny konflikt stworzyć opierając się choćby o Zimną Wojnę, jak w przypadku OFP.Cytat:Mam już dość strzelania się w tamtym rejonie. Jest masa innych ciekawych miejsc, gdzie moznaby osadzić akcję strzelaniny wojennej, a nie znowu ten bliski wschod. - Rodia - 06-12-2009 Są już pierwsze recki Avatara i, jak można się było domyśleć, zbyt pozytywne nie są: http://www.gametrailers.com/video/review-hd-avatar/59665 http://xbox360.ign.com/dor/objects/843156/james-cameron-project-880/videos/avatar_vdr_120109.html No i Cameron zapowiadał, zapowiadał i się przeliczył ;] Choć szczerze mówiąc po 10 minutach spędzonych przy demku spodziewałem się czegoś choć trochę lepszego... Czy jestem jedynym, który ma wrażenie, że film będzie miał podobne opinie...? - Anonymous - 06-12-2009 Spokojnie. Bardzo rzadko bywa tak, żeby gra bezpośrednio na podstawie filmu była dobra. |