Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


- Luis Cyfer - 25-11-2009

wszystko fajnie prócz sterowania. Grales w RE4? To w 5 jest takie samo niewygodne i archaiczne. W sumie RE5 nową ma tylko oprawe. Reszta gameplau wyjeta z czwórki (nawet animacje przeciwników). Ale i tak sie fajnie strzela


- Tyler Durden - 25-11-2009

Jestem fanem serii od samego początku (no dobra, zacząłem od drugiej części, ale i jedynkę szybko zdobyłem) więc również i po piątą odsłonę sięgnąłem jak tylko wyszła na PC. Wygląda to świetnie, sterowanie jak w poprzednich częściach więc albo się je akceptuje albo nie (ja na szczęście mogłem skorzystać z pada na którym gram w tytuły o rodowodzie konsolowym). W sumie większych minusów nie stwierdziłem, ale jakiś miesiąc temu po kilku godzinach gry tytuł odstawiłem na potem. Nie wiem w zasadzie czemu, najwyraźniej nie zdołał mnie odciągnąć od paskudnego złodzieja czasu jakim jest "Team Fortress 2". Ale jeszcze wrócę, w to nie wątpię, w końcu to RE, chętnie poznam dalszą odsłonę tego tasiemca z zombiakami. Ale to za jakiś czas bo na razie wkręciłem się w świetnego "Batman: Arkham Asylum".


- Mierzwiak - 28-11-2009

CoD: Modern Warfare 2 chaos, brak klimatu i krótkie misje z czasem zastępują bardzo filmowe, dłuższe, niekiedy rewelacyjne zadania. W końcówce aż nadto filmowe (nieszczęsne motorówki), rozczarowuje też sam finał, ale ogólnie bardzo na plus.

Prototype - bardzo zła gra w której można robić bardzo fajne rzeczy. I tyle.


- Gal Anonim - 01-12-2009

Zwiastun do gry, która nazywa się GTA na Dzikim Zachodzie, ale Rockstar stwierdził, że oficjalnie będzie na nią wołał Red Dead Redemption.

http://www.gry-online.pl/gol_video.asp?ID=12651

Twórcy + mechanika rozgrywki + klimatyczny zwiastun zapowiadają ciekawy produkt.


- Jakuzzi - 01-12-2009

Zajebioza. Ale tej mechaniki rozgrywki to nie za bardzo widac w tym zwiastunie.


- Gal Anonim - 01-12-2009

Dlatego podałem klimatyczny zwiastun jako jeden ze składników. Z zapowiedzi wynika (a przynajmniej takie odnioslem wraznie), ze dostaniemy GTA IV na dzikim zachodzie. Ciekaw jestem jak duzy bedzie swiat i jak bedzie wygladal.


- Mierzwiak - 01-12-2009

Jakuzzi napisał(a):Zajebioza.
W rzeczy samej.

Rockstar jak zwykle wymiata, już po tym trailerku można zaryzykować stwierdzenie że będzie jedna z najlepszych gier 2010, do pełni szczęścia brakuje tylko wersji PC.


- Gal Anonim - 02-12-2009

Fajny tekst o rzezi na lotnisku w MW2:

http://www.rockpapershotgun.com/2009/11/19/wot-i-think-about-that-level/


- Anonymous - 03-12-2009

No i wreszcie jest na co czekać: "Medal of Honor", czyli restart serii we współczesnych klimatach, czyli odpowiedź EA na "Modern Warfare" 1&2. Akcja ma się dziać współcześnie w Afganistanie, a już12 grudnia pojawi się trailer gry. Teaser już teraz wygląda mniamuśnie. Mrrrr....

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=49385


- Jakuzzi - 03-12-2009

Przeciez teaser ogranicza sie w zasadzie do sfilmowania okladki gry.


- Anonymous - 03-12-2009

I w związku z tym...


- wujo444 - 03-12-2009

hmm, a juz myslalem, ze po nieudanym Airbourne, wydanym w innym tysiącleciu, serię usmiercono...


- Anonymous - 03-12-2009

wujo444 napisał(a):ze po nieudanym Airbourne

Nieudanym? Super gra, naprawdę jedna z najlepszychw jakie grałe mw zeszłym roku. Owszem, pierwsze 2-3 misje to nuda, ale potem to już pełna jazda i śliczna grafika. Grywalność ogromna.


- wujo444 - 03-12-2009

sam nie gralem, ale pamietam narzekania recenzentow i graczy, oraz spory dystans finansowy do CoD-a. W dodatku cisza trwała ponad dwa lata...


- Gal Anonim - 03-12-2009

wujo444 napisał(a):hmm, a juz myslalem, ze po nieudanym Airbourne, wydanym w innym tysiącleciu, serię usmiercono...
Toć uśmiercono. Ta nowa część zaczyna nowy rozdział. Airborne był nieudany, to prawda, ale przeniesienie nowej gry do Afganistanu też nie wydaje mi się jakimś super pomysłem. Mam już dość strzelania się w tamtym rejonie.


- Jakuzzi - 03-12-2009

Solo napisał(a):I w związku z tym...

... mowienie, ze "wygląda mniamuśnie" jest nieporozumieniem?


Cytat:Mam już dość strzelania się w tamtym rejonie.

Jakby to lokacja strzelanki byla najistotniejsza.. :p


- Anonymous - 03-12-2009

Jakuzzi napisał(a):... mowienie, ze "wygląda mniamuśnie" jest nieporozumieniem?

Nie, bo dla mnie wygląda mniamuśnie.

Jakuzzi napisał(a):Jakby to lokacja strzelanki byla najistotniejsza.. :p

Jakby było dużo gier z akcją w Afganistanie.

Tak czy siak, oczywiście za wcześnie oceniać grę po okładce, ale właśnie okładka sugeruje cośfajnego - najemnik/komandos na niej wygląda dokładnie tak jak to czasami pokazują w tiwi - z brodą, brudny, zmęczony. Może będzie to krok w kierunku większego realizmu, mniej skryptów, więcej zabawy niż w "Modern Warfare" 1& 2.


- Gal Anonim - 03-12-2009

Jakuzzi napisał(a):
Cytat:Mam już dość strzelania się w tamtym rejonie.

Jakby to lokacja strzelanki byla najistotniejsza.. :p
Dla mnie jest, bo nudza mnie zawsze misje w takich rejonach. Poza tym Bliski Wschód jest niesamowicie popularny w ostatnich latach (ostatnia dekada?) i jest to męczące. Cienko tak, że jak FPS to albo druga wojna albo współczesność (czasem jeszcze Wietnam i tropiki). Mogliby jakiś fikcyjny konflikt stworzyć opierając się choćby o Zimną Wojnę, jak w przypadku OFP.

Jest masa innych ciekawych miejsc, gdzie moznaby osadzić akcję strzelaniny wojennej, a nie znowu ten bliski wschod.


- Rodia - 06-12-2009

Są już pierwsze recki Avatara i, jak można się było domyśleć, zbyt pozytywne nie są:

http://www.gametrailers.com/video/review-hd-avatar/59665

http://xbox360.ign.com/dor/objects/843156/james-cameron-project-880/videos/avatar_vdr_120109.html

No i Cameron zapowiadał, zapowiadał i się przeliczył ;] Choć szczerze mówiąc po 10 minutach spędzonych przy demku spodziewałem się czegoś choć trochę lepszego...

Czy jestem jedynym, który ma wrażenie, że film będzie miał podobne opinie...?


- Anonymous - 06-12-2009

Spokojnie. Bardzo rzadko bywa tak, żeby gra bezpośrednio na podstawie filmu była dobra.