![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
- Craven - 28-07-2009 http://www.cracked.com/article_16990_lost-in-translation-20-baffling-foreign-movie-posters.html - pewnie już było, ale na wypadek jakby ktoś przegapił (jak ja) linkuję, bo daje radę... - military - 05-08-2009 ![]() kopiuje z
- Akaki - 05-08-2009 W takim razie The Rolling Stones i The Prodigy w teledysku do Girls też :). - Artemis - 06-08-2009 No ale wiesz, te USTA z RHPS to kult! Nie wiem czy to już było, ale ja odkopałam dopiero teraz: ![]() Krwawi mi serduszko od tych remake'ów! - jarod - 06-08-2009 Obiło mi się o uszy, ze pierwotnie planowano zrobić z bohaterów tego remaku nastolatków. Na szczęście to już nieaktualne. nie przepadam za tym filmem, ale nawet on na taki los nie zasłużył :-) - Artemis - 07-08-2009 Nastolatków?? Żeby co, scena seksu była?? - jarod - 07-08-2009 Że niby popularność Twilight, te sprawy... - Artemis - 07-08-2009 I Pattison w roli Eli?? - jarod - 07-08-2009 o tym nic nie wiem... Swoją drogą,manierę dwóch znakiów zapytania na końcu każdego zdania z wiadomego filmu podłapałaś? :-) - Artemis - 07-08-2009 Nie, podłapałam od Jego Królewskiej Mości... A o jaki film chodzi? - jarod - 07-08-2009 Brand Upon the Brain! Tam też ciągle dwa wykrzykniki/znaki zapytania... - Artemis - 07-08-2009 No fakt:) To ja już wiem, czemu mi się tak podobało:) - Cassel - 11-08-2009 W ramach skromnej ciekawostki: szczeciński plakat do "Hair". Zawiśnie (albo już wisi) w kinie "Pionier 1909". Zapewne kolorowy (włosy).
- tomashec - 11-08-2009 juz wisi. :smile: - Snappik - 14-08-2009 Jak ktoś to ładnie ujął na Filmwebie - przynajmniej nie ma białego tła :) - piXi - 14-08-2009 To, żeby nie było tak pięknie, że nasi polscy "graficy" od plakatów zapomnieli o kultowym białym tle i kultowym oprogramowaniu do obróbki grafiki (Microsoft Paint rzecz jasna)... ;-) - Anonymous - 14-08-2009 Co to za tytuł jest i film? O laskach łażących po galeriach handlowych? Na co nam przyszło... - piXi - 14-08-2009 O "laskach" (lepiej byłoby tu wstawić "gimnazjalistkach" ;-)) łażących po galeriach i "robiących loda za nowe dżinsy", żeby być dokładniejszym... ;-) Tu masz pierwowzór, ta sama reżyserka nagrała kilka lat temu 30 min etiudę na pracę dyplomową. Teraz pewnie poczuli, że można na tym zarobić kasy, więc wydłużyli tą samą historię, dodali znanych aktorów w drugim planie i na jesieni do kin rzucą to... ;-) - Snappik - 14-08-2009 I jeszcze ten podtytuł "Gotowe na wszystko". :shock: - Hannibal - 14-08-2009 Z takimi brzydkimi ryjami to nie wiem gdzie one mogą sponsorów znaleźć. |