Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



- Craven - 28-07-2009

http://www.cracked.com/article_16990_lost-in-translation-20-baffling-foreign-movie-posters.html - pewnie już było, ale na wypadek jakby ktoś przegapił (jak ja) linkuję, bo daje radę...


- military - 05-08-2009

[Obrazek: 5.jpg]

kopiuje z

[Obrazek: rocky_horror_picture_show.jpg]


- Akaki - 05-08-2009

W takim razie The Rolling Stones i The Prodigy w teledysku do Girls też :).


- Artemis - 06-08-2009

No ale wiesz, te USTA z RHPS to kult!

Nie wiem czy to już było, ale ja odkopałam dopiero teraz:

[Obrazek: 01640.jpg]

Krwawi mi serduszko od tych remake'ów!


- jarod - 06-08-2009

Obiło mi się o uszy, ze pierwotnie planowano zrobić z bohaterów tego remaku nastolatków. Na szczęście to już nieaktualne. nie przepadam za tym filmem, ale nawet on na taki los nie zasłużył :-)


- Artemis - 07-08-2009

Nastolatków?? Żeby co, scena seksu była??


- jarod - 07-08-2009

Że niby popularność Twilight, te sprawy...


- Artemis - 07-08-2009

I Pattison w roli Eli??


- jarod - 07-08-2009

o tym nic nie wiem... Swoją drogą,manierę dwóch znakiów zapytania na końcu każdego zdania z wiadomego filmu podłapałaś? :-)


- Artemis - 07-08-2009

Nie, podłapałam od Jego Królewskiej Mości...
A o jaki film chodzi?


- jarod - 07-08-2009

Brand Upon the Brain! Tam też ciągle dwa wykrzykniki/znaki zapytania...


- Artemis - 07-08-2009

No fakt:) To ja już wiem, czemu mi się tak podobało:)


- Cassel - 11-08-2009

W ramach skromnej ciekawostki: szczeciński plakat do "Hair". Zawiśnie (albo już wisi) w kinie "Pionier 1909". Zapewne kolorowy (włosy).

[Obrazek: hairn.jpg]


- tomashec - 11-08-2009

juz wisi. :smile:


- Snappik - 14-08-2009

[Obrazek: 3967.$.jpg]

Jak ktoś to ładnie ujął na Filmwebie - przynajmniej nie ma białego tła :)


- piXi - 14-08-2009

[Obrazek: 72800363.jpg]

To, żeby nie było tak pięknie, że nasi polscy "graficy" od plakatów zapomnieli o kultowym białym tle i kultowym oprogramowaniu do obróbki grafiki (Microsoft Paint rzecz jasna)... ;-)


- Anonymous - 14-08-2009

Co to za tytuł jest i film?
O laskach łażących po galeriach handlowych?
Na co nam przyszło...


- piXi - 14-08-2009

O "laskach" (lepiej byłoby tu wstawić "gimnazjalistkach" ;-)) łażących po galeriach i "robiących loda za nowe dżinsy", żeby być dokładniejszym... ;-)





Tu masz pierwowzór, ta sama reżyserka nagrała kilka lat temu 30 min etiudę na pracę dyplomową. Teraz pewnie poczuli, że można na tym zarobić kasy, więc wydłużyli tą samą historię, dodali znanych aktorów w drugim planie i na jesieni do kin rzucą to... ;-)


- Snappik - 14-08-2009

I jeszcze ten podtytuł "Gotowe na wszystko". :shock:


- Hannibal - 14-08-2009

Z takimi brzydkimi ryjami to nie wiem gdzie one mogą sponsorów znaleźć.