Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
A View to a Kill 2014 - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Zagadki (https://forumkmf.pl/Forum-Zagadki--15)
+--- Wątek: A View to a Kill 2014 (/Thread-A-View-to-a-Kill-2014--3604)



RE: A View to a Kill 2014 - Cassel - 13-05-2014

Runda 71

Kategoria: film

[Obrazek: av71.jpg]



RE: A View to a Kill 2014 - patyczak - 13-05-2014

8......


RE: A View to a Kill 2014 - Cassel - 13-05-2014

jedzie 8


RE: A View to a Kill 2014 - Berus - 13-05-2014

barton fink


RE: A View to a Kill 2014 - patyczak - 13-05-2014

poszukiwacze zaginionej arki


RE: A View to a Kill 2014 - Bogdan - 13-05-2014

nick of time


RE: A View to a Kill 2014 - Cassel - 13-05-2014

nie Fink i nie Arka


RE: A View to a Kill 2014 - patyczak - 13-05-2014

7......


RE: A View to a Kill 2014 - Cassel - 13-05-2014

Nick też nie


dajemy 7


RE: A View to a Kill 2014 - patyczak - 13-05-2014

taksówkarz


RE: A View to a Kill 2014 - Cassel - 13-05-2014

ten okularnik to nikt ważny, zapewniam :)

nie Taksówkarz


RE: A View to a Kill 2014 - Bogdan - 13-05-2014

a cry in the dark


RE: A View to a Kill 2014 - Cassel - 13-05-2014

O, Bogdan się zna.

[Obrazek: 2014avtak71.jpg]

next 20:42

Runda 72

Kategoria: postać (dokładnie)

[Obrazek: av72.jpg]



RE: A View to a Kill 2014 - Berus - 13-05-2014

12...


RE: A View to a Kill 2014 - patyczak - 13-05-2014

8.....


RE: A View to a Kill 2014 - Cassel - 13-05-2014

nadchodzi 12


RE: A View to a Kill 2014 - Berus - 13-05-2014

Sir Walter Raleigh


RE: A View to a Kill 2014 - Cassel - 13-05-2014

Berus jest mocarny.

[Obrazek: 2014avtak72.jpg]



RE: A View to a Kill 2014 - Bogdan - 13-05-2014

Kurde, jaka ta edycja jest wyrównana. W końcówce to wróżę wielkie emocje, jak tak dalej pójdzie :)


RE: A View to a Kill 2014 - Cassel - 13-05-2014

Taa, w końcówce któryś powie: "Ja niestety jutro, pojutrze i za tydzień nie gram, więc gratuluję temu albo tamtemu wygranej". I po emocjach. :)

Ale że gra wyrównana, to fakt, tylko się cieszyć.