Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Zapowiedzi - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Filmy polskie (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-polskie--13)
+--- Wątek: Zapowiedzi (/Thread-Zapowiedzi--806)



RE: Zapowiedzi - Paszczak - 01-02-2015

W książce żadnego speca od noży nie było, ot bohater Więckiewicza zajrzał do internetu i załatwił ekspertyzę mailowo. Ale widać w filmie musi być... właściwie nie wiem, co to ma być. Barwniej? "Śmieszniej"?
A co do ponurego kryminału, jeśli zakończenie jest tak samo facepalmogenne jak w pierwowzorze, to i tak nici z tego.


RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 02-02-2015


(01-02-2015, 03:58)Lawrence napisał(a): W ogóle z tego co czytam to "Hiszpanka" - polska superprodukcja na razie zaliczy bardzo marne wyniki w polskim box-office.

http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,36001,17338411,_Hiszpanka__bez_widzow__Plajta_czy_katastrofa_.html#MT


RE: Zapowiedzi - nawrocki - 02-02-2015

Ale chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie jest zaskoczony tą katastrofą.


RE: Zapowiedzi - simek - 02-02-2015

Bo w Polsce się nie zarabia na wyświetlaniu filmów, tylko na ich kręceniu, kto miał zarobić to zarobił już przed premierą :)


RE: Zapowiedzi - Mierzwiak - 02-02-2015

Film o ataku telepaty na Paderewskiego okazał się klapą? Kto by pomyślał :D


RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 03-02-2015

Polskie gówno. Serio, taki jest tytuł tego filmu:


Toporna i pozbawiona grama subtelności satyra na nasz showbiznes od gościa, który podczas gali oscarowej obsypywał krocze popcornem w publicznej, zero zabawnych fragmentów, przyklejone wąsy Jakubika straszne, obleśne to wszystko, brzydko i tanio nakręcone, a zachwalające recenzje w zwiastunie dają wrażenie "o rly?".Wietrze kandydata do tegorocznych "Węży".

Zaraz po nim był "Disco Polo":

Pewnie też słaby, ale wygląda to wszystko ładniej, bez nadęcia i nader sympatycznie.


RE: Zapowiedzi - Gambit - 05-02-2015

O kurwa ... To jest fake czy prawda?

"Najlepszy fragment scenariusza filmu o Smoleńsku"

[Obrazek: B9CHjfRCMAATxSk.jpg]


RE: Zapowiedzi - shamar - 05-02-2015

Wywlekłeś coś sprzed kilku lat.

Dobra scena. Czego od niej chcesz? :)


RE: Zapowiedzi - Quay - 05-02-2015

(01-02-2015, 21:18)Paszczak napisał(a): A co do ponurego kryminału, jeśli zakończenie jest tak samo facepalmogenne jak w pierwowzorze, to i tak nici z tego.

Według recenzji "Lankosz kurczowo trzyma się książki, przenosząc ją na ekran w skali (niemal) 1:1" -- czyli ja na pewno tego filmu nie obejrzę, bo książka mnie zirytowała jak mało która. Podobało mi się natomiast "Uwikłanie", ale tam z kolei film był ponoć niewierny książce i skopany. Zawsze mam takie zezowate szczęście :(



RE: Zapowiedzi - Hitch - 05-02-2015

Książki nie czytałem, ale filmowe "Uwikłanie" to jeden z największych syfów tysiąclecia.


RE: Zapowiedzi - Souri - 06-02-2015

(05-02-2015, 14:11)Hitch napisał(a): Książki nie czytałem, ale filmowe "Uwikłanie" to jeden z największych syfów tysiąclecia.
:) Pomijając to, to jak można było Teodora Szackiego - sztywnego faceta (choć fajnego) kochającego garnitury i te wszystkie oficjalne spineczki przerobić na kobitę.
Dzisiaj idę na Warsaw by night. Oby film podtrzymał passe - dobrych polskich filmów, które ostatnio widziałem.


RE: Zapowiedzi - Persona non grata - 06-02-2015

"Ziarno prawdy" 100 tys. w pierwszy weekend. "Hiszpanka" ledwie 16k. Wpierdolić 25 mln PLN na coś, co nie miało prawa się sprzedać. Nie mam pytań. A Bagińskiemu na "Hardkora 44" poskąpili kasy, rzucając ewentualnie jakimś milionem. Bomba!


RE: Zapowiedzi - Gal Anonim - 06-02-2015

Nie byłbym taki pewien, że Hardkor 44 by się sprzedał lepiej. Abstrahujac juz od tego, ze wciaz nie wiadomo o Bagińskim wiele jako o tworcy poza tym, ze umie zrobic na kompie ladne obrazki na swiatowym poziomie.


RE: Zapowiedzi - Persona non grata - 06-02-2015

Myślę, że lepiej by się sprzedał, właśnie ze względu na te obrazki, na to że można by reklamować film, jako twórcy Oscarowej animacji, jak i ze względu na to, że miałby coś świeżego do zaoferowania. No i Bagiński za scenariusz by nie odpowiadał, tylko Orbitowski, jeden z czołowych polskich pisarzy fantastyki. No, ale można se gdybać. ;)


RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 06-02-2015

No i wielkie nazi-robo-zombiaki. Jaki nastolatek nie dałby się na coś takiego skusić?

(06-02-2015, 19:11)Persona non grata napisał(a): "Ziarno prawdy" 100 tys. w pierwszy weekend. "Hiszpanka" ledwie 16k. Wpierdolić 25 mln PLN na coś, co nie miało prawa się sprzedać. Nie mam pytań.

No jak daje tylko jeden seans w godzinach pracy, to co się dziwisz?
[Obrazek: 4scryc.png]
Tu również nie mam pytań.


RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 22-04-2015

http://film.wp.pl/id,150392,title,Smolensk-Tak-wyglada-filmowa-para-prezydencka,wiadomosc.html?utm_source=o2_SG&utm_medium=Hotspot&utm_campaign=o2&ticaid=114bc4&_ticrsn=3

O ja pierdolę! Filmowi Kaczyńscy wyglądają strasznie!




RE: Zapowiedzi - jarod - 22-04-2015

Lechu jak Palacz z XF wygląda :D


RE: Zapowiedzi - Gal Anonim - 22-04-2015

Wygladaja jak wygladaja. Film chociaz z prywatnej kasy, a nie z PISFu.


RE: Zapowiedzi - Gieferg - 22-04-2015

Cytat:Filmowi Kaczyńscy wyglądają strasznie!

A prawdziwi jak wyglądali? :P


RE: Zapowiedzi - Shurka - 23-04-2015

Nie mogę się doczekać tego filmu, a właściwie jego społecznego oddźwięku, o ile takowy będzie. Bo co do artystycznej wartości, to życzę jak najlepiej, ale oczekiwań nie mam żadnych. "Poczucie misji" i fiksacja reżysera nie zapowiadają nic dobrego, przy tym wypada jednak docenić, że robią film za prywatną kasę.
Na razie jednego jestem pewien: jaja będą.