![]() |
|
Zapowiedzi - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Filmy polskie (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-polskie--13) +--- Wątek: Zapowiedzi (/Thread-Zapowiedzi--806) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
|
RE: Zapowiedzi - Paszczak - 01-02-2015 W książce żadnego speca od noży nie było, ot bohater Więckiewicza zajrzał do internetu i załatwił ekspertyzę mailowo. Ale widać w filmie musi być... właściwie nie wiem, co to ma być. Barwniej? "Śmieszniej"? A co do ponurego kryminału, jeśli zakończenie jest tak samo facepalmogenne jak w pierwowzorze, to i tak nici z tego. RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 02-02-2015 (01-02-2015, 03:58)Lawrence napisał(a): W ogóle z tego co czytam to "Hiszpanka" - polska superprodukcja na razie zaliczy bardzo marne wyniki w polskim box-office. http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,36001,17338411,_Hiszpanka__bez_widzow__Plajta_czy_katastrofa_.html#MT RE: Zapowiedzi - nawrocki - 02-02-2015 Ale chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie jest zaskoczony tą katastrofą. RE: Zapowiedzi - simek - 02-02-2015 Bo w Polsce się nie zarabia na wyświetlaniu filmów, tylko na ich kręceniu, kto miał zarobić to zarobił już przed premierą :) RE: Zapowiedzi - Mierzwiak - 02-02-2015 Film o ataku telepaty na Paderewskiego okazał się klapą? Kto by pomyślał :D RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 03-02-2015 Polskie gówno. Serio, taki jest tytuł tego filmu: Toporna i pozbawiona grama subtelności satyra na nasz showbiznes od gościa, który podczas gali oscarowej obsypywał krocze popcornem w publicznej, zero zabawnych fragmentów, przyklejone wąsy Jakubika straszne, obleśne to wszystko, brzydko i tanio nakręcone, a zachwalające recenzje w zwiastunie dają wrażenie "o rly?".Wietrze kandydata do tegorocznych "Węży". Zaraz po nim był "Disco Polo": Pewnie też słaby, ale wygląda to wszystko ładniej, bez nadęcia i nader sympatycznie. RE: Zapowiedzi - Gambit - 05-02-2015 O kurwa ... To jest fake czy prawda? "Najlepszy fragment scenariusza filmu o Smoleńsku"
RE: Zapowiedzi - shamar - 05-02-2015 Wywlekłeś coś sprzed kilku lat. Dobra scena. Czego od niej chcesz? :) RE: Zapowiedzi - Quay - 05-02-2015 (01-02-2015, 21:18)Paszczak napisał(a): A co do ponurego kryminału, jeśli zakończenie jest tak samo facepalmogenne jak w pierwowzorze, to i tak nici z tego. Według recenzji "Lankosz kurczowo trzyma się książki, przenosząc ją na ekran w skali (niemal) 1:1" -- czyli ja na pewno tego filmu nie obejrzę, bo książka mnie zirytowała jak mało która. Podobało mi się natomiast "Uwikłanie", ale tam z kolei film był ponoć niewierny książce i skopany. Zawsze mam takie zezowate szczęście :( RE: Zapowiedzi - Hitch - 05-02-2015 Książki nie czytałem, ale filmowe "Uwikłanie" to jeden z największych syfów tysiąclecia. RE: Zapowiedzi - Souri - 06-02-2015 (05-02-2015, 14:11)Hitch napisał(a): Książki nie czytałem, ale filmowe "Uwikłanie" to jeden z największych syfów tysiąclecia.:) Pomijając to, to jak można było Teodora Szackiego - sztywnego faceta (choć fajnego) kochającego garnitury i te wszystkie oficjalne spineczki przerobić na kobitę. Dzisiaj idę na Warsaw by night. Oby film podtrzymał passe - dobrych polskich filmów, które ostatnio widziałem. RE: Zapowiedzi - Persona non grata - 06-02-2015 "Ziarno prawdy" 100 tys. w pierwszy weekend. "Hiszpanka" ledwie 16k. Wpierdolić 25 mln PLN na coś, co nie miało prawa się sprzedać. Nie mam pytań. A Bagińskiemu na "Hardkora 44" poskąpili kasy, rzucając ewentualnie jakimś milionem. Bomba! RE: Zapowiedzi - Gal Anonim - 06-02-2015 Nie byłbym taki pewien, że Hardkor 44 by się sprzedał lepiej. Abstrahujac juz od tego, ze wciaz nie wiadomo o Bagińskim wiele jako o tworcy poza tym, ze umie zrobic na kompie ladne obrazki na swiatowym poziomie. RE: Zapowiedzi - Persona non grata - 06-02-2015 Myślę, że lepiej by się sprzedał, właśnie ze względu na te obrazki, na to że można by reklamować film, jako twórcy Oscarowej animacji, jak i ze względu na to, że miałby coś świeżego do zaoferowania. No i Bagiński za scenariusz by nie odpowiadał, tylko Orbitowski, jeden z czołowych polskich pisarzy fantastyki. No, ale można se gdybać. ;) RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 06-02-2015 No i wielkie nazi-robo-zombiaki. Jaki nastolatek nie dałby się na coś takiego skusić? (06-02-2015, 19:11)Persona non grata napisał(a): "Ziarno prawdy" 100 tys. w pierwszy weekend. "Hiszpanka" ledwie 16k. Wpierdolić 25 mln PLN na coś, co nie miało prawa się sprzedać. Nie mam pytań. No jak daje tylko jeden seans w godzinach pracy, to co się dziwisz? ![]() Tu również nie mam pytań. RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 22-04-2015 http://film.wp.pl/id,150392,title,Smolensk-Tak-wyglada-filmowa-para-prezydencka,wiadomosc.html?utm_source=o2_SG&utm_medium=Hotspot&utm_campaign=o2&ticaid=114bc4&_ticrsn=3 O ja pierdolę! Filmowi Kaczyńscy wyglądają strasznie! RE: Zapowiedzi - jarod - 22-04-2015 Lechu jak Palacz z XF wygląda :D RE: Zapowiedzi - Gal Anonim - 22-04-2015 Wygladaja jak wygladaja. Film chociaz z prywatnej kasy, a nie z PISFu. RE: Zapowiedzi - Gieferg - 22-04-2015 Cytat:Filmowi Kaczyńscy wyglądają strasznie! A prawdziwi jak wyglądali? :P RE: Zapowiedzi - Shurka - 23-04-2015 Nie mogę się doczekać tego filmu, a właściwie jego społecznego oddźwięku, o ile takowy będzie. Bo co do artystycznej wartości, to życzę jak najlepiej, ale oczekiwań nie mam żadnych. "Poczucie misji" i fiksacja reżysera nie zapowiadają nic dobrego, przy tym wypada jednak docenić, że robią film za prywatną kasę. Na razie jednego jestem pewien: jaja będą. |