![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
- Artemis - 14-08-2009 Swoją droga, film miał premierę na Erze i nie jest podobno całkowitym badziewiem... Tak czy inaczej... NAJGORĘTSZY DEBIUT... I te brzuszki... Buzie z paszczakowa... Jezus Maria!!!!! A Janosik to wręcz przerażenie wzbudza:) - Azgaroth - 14-08-2009 Może i jest badziewiem, ale nagrodę za debiut Galerianki zgarnęły, a i kolejki na seans krótkie nie były :) - kubek - 15-08-2009 Rzeczywiście na Erze były chwalone, sam jednak nie odważyłem się pójść na seans :) i raczej nie zdecyduję się obejrzeć. A plakat tragiczny. - Negrin - 15-08-2009 Artemis napisał(a):I te brzuszki... Buzie z paszczakowa... Jezus Maria!!!!!No ale o co chodzi? Ja filmu (nawet tego pierwowzoru) nie widziałem, ale zarówno brzuszki, jak i buzie raczej trafnie wpisują się w temat filmu. Natomiast co do plakatu to nic mi już nawet nie opada, bo co miałem do opadania, to opadło parę polskich plakatów temu... ;) - soldamn - 15-08-2009 Tylko mi się wydawało, że to jest dramat albo obyczajowy jakiś, a plakat jest z robiony w stylu "Odpowiedź na lejdis i to nie tak jak myślisz kotku" - simek - 15-08-2009 A tak w ogole to nie uważacie, ze powinno się przesunąć te dziewczęta troche w prawo, bo tak nie za bardzo na środku są? Wiem, że musi być miejsce na muzyke, ale jak dla mnie źle to wygląda jak one tak nie po środku. Co do samego filmu to obejrzałem tą etiude i była po prostu zła i nijaka, zupełnie bez pomysłu i z kiepską grą aktorską, odradzam. - piXi - 15-08-2009 Akurat ułożenie jest ok... Każdy porządnie wykształcony grafik Ci powie, że symetryczność jest dla ludzkiego oka czymś dziwnym i niespotykanym (przynajmniej z genetycznego punktu widzenia)... O wiele bardziej naturalna jest niesymetryczność (nawet kształt człowieka czy samej jego twarzy nie jest idealnie symetryczny)... Dlatego nie powinno się tworzyć użytkowych/reklamowych prac graficznych w sposób symetryczny... Mózg lepiej reaguje na niesymetryczność... ;-) Tak mi kiedyś kumpel grafik po studiach powiedział... Na temat tego ponoć nawet badania neurologiczne, potwierdzające to o czym napisałem są zrobione... ;-) Ps. Oczywiście ten pseudo-paintowy-grafik zapewne przez przypadek umiejscowił obiekty poprawnie... ;-) - Ronaldinho - 19-08-2009 Nowy plakat Saw VI, jak zwykle ciekawy: - Karaluch - 19-08-2009 Cytat:Tylko mi się wydawało, że to jest dramat albo obyczajowy jakiś, a plakat jest z robiony w stylu "Odpowiedź na lejdis i to nie tak jak myślisz kotku" Myślę, ze to będzie bardzo zabawna komedia romantyczna o robieniu loda na podziemnym parkingu galerii handlowej. Tagline zapowiada zresztą więcej. - Bogdan - 27-08-2009 odrzucony plakat do Inglorious Basterds: link kilka postów niżej, jak się próbuje wstawić obraz to wyświetla się co innego xD - Craven - 27-08-2009 suaby, choć pomysł spoko. - Mefisto - 27-08-2009 na moim jest Blade Runner :D - Pitero - 27-08-2009 Na moim też. - Bogdan - 27-08-2009 pff. no to tu link bezpośredni - Craven - 27-08-2009 aaa ten to fajny. :P Myslalem ze to mial byc Eli Roth z jakims nożykiem :P - Bogdan - 27-08-2009 tia, nie wiem czemu taki błąd był. przez link jest ok. - wujo444 - 27-08-2009 a on sie przypadkiem nie pojawil juz na forum? Bodajze w watku o IB? - Danus - 28-08-2009 Ciekawe plakaty do 2012: http://www.filmweb.pl/Trzy+apokaliptyczne+plakaty+do+%222012%22,News,id=53981 Bardzo fajne. - Tyler Durden - 28-08-2009 Plakaty to autoplagiat tych z "Pojutrza", a konkretnie tak jak sam film są one niczym więcej jak "Pojutrzem" do kwadratu. - Mierzwiak - 29-08-2009 Słabe, słabe, jeszcze raz słabe. Chętnie zobaczyłbym plakaty ze scenami apokalipsy, ale takie które byłyby fotorealistyczne. Tutaj widzę jakieś plastikowe ilustracje. Nuda. |