Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
LOST (ABC, 2004-2010) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Seriale (https://forumkmf.pl/Forum-Seriale--22)
+--- Wątek: LOST (ABC, 2004-2010) (/Thread-LOST-ABC-2004-2010--77)



- Ronaldinho - 09-03-2010

Mierzwiak napisał(a):Cool, pewnie będzie można zamówić przez empik.

Hmm, no ciekawe, nie wiem czy się skuszę, ze względu na Lostpedię, bo to tak jakby w dzisiejszych czasach kupić encyklopedię mając Wikipedię :) Ale może książka/książko-album czymś zaskoczy, aby jednak warto to posiadać.

Ja w tej chwili nie mogę się doczekać retrospekcji Richarda, to powinien być outstanding episode i ciekawe czy zobaczymy go w powiązaniu z tym motywem "- You came here because of the ship? - I am." i czy Richard będzie zakutym w łańcuchy niewolnikiem.


- Mierzwiak - 09-03-2010

Z całym szacunkiem dla Lostpedii, jest tam jednak mnóstwo niepotrzebnego śmiecia :) To ma być oficjalna publikacja podpisana przez twórców co daje nadzieję na dopowiedzenie pewnych rzeczy które w serialu pozostaną bez odpowiedzi.


- Ronaldinho - 10-03-2010

6x07

Oczywiście kolejny, świetny odcinek, fajne fiuczury Bena. Pewnie ktoś znowu wyleci z tekstem "gdzie te wyjaśnienia, to już koniec, a oni nic" :)




- Khet - 10-03-2010

Mimo dość spokojnej narracji to kolejny bardzo dobry odcinek.

Samo zakończenie świetne i jednocześnie będące fajnym nawiązaniem do typowych zakończeń epizodów z pierwszego i drugiego sezonu.


- Hitch - 10-03-2010

Sam odcinek niezły, choć rozczarowało mnie nie wykorzystanie dogodnego momentu na retrospekcję Richarda. Wstyd.


- Khet - 10-03-2010

Ale Richard...



- Hitch - 10-03-2010

Wiesz może, kiedy czy tak sobie marzysz tylko?


- Mush Room - 10-03-2010

w związku z tym, że retrospekcji już nie ma, ciekawe na czym będzie polegał odcinek poświęcony Richardowi.

odcinek podobał mi się. uwielbiam black rock więc plus za to : ) no i w porządku nawiązanie do wspomnianych już końcówek sezonu pierwszego i drugiego.

ila ma mieć odcinków ten sezon? jesteśmy na półmetku już?


- Khet - 10-03-2010

Hitch, nie chciałem spoilerować na wypadek, gdyby ktoś unikał takich informacji, ale:

Jeszcze jedna rzecz propos wczorajszego epizodu, której - o dziwo - nikt nie skomentował:



- patyczak - 10-03-2010




- Mierzwiak - 10-03-2010

[Obrazek: 2790.jpg]

:)


- koronex1989 - 10-03-2010

To jest po prostu zajebiste! :grin:
Ale raczej nie będzie już epizodu poświęconego Kate, chyba że czegoś nie wiem, heh


- BezcelowyAlbatros - 11-03-2010




- patyczak - 11-03-2010




- Ronaldinho - 12-03-2010

Polecam taki dział na Lostpedii, gdzie są rozważania/teroie na temat ważnych wydarzeń z danego z odcinka, do najnowszego odcinka "Dr. Linus" - http://lostpedia.wikia.com/wiki/Dr._Linus/Theories




- Hitch - 12-03-2010




- patyczak - 12-03-2010




- patyczak - 17-03-2010




- Hitch - 17-03-2010




- jarod - 18-03-2010