![]() |
|
Zapowiedzi - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Filmy polskie (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-polskie--13) +--- Wątek: Zapowiedzi (/Thread-Zapowiedzi--806) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
|
RE: Zapowiedzi - Gal Anonim - 14-07-2015 Czy ja jestem slepy, czy w calym artykule nie ma slowa o czym jest ten serial? O co chodzi? Na czym polega wyjątkowość "Belfra"? J.Ż.: Przede wszystkim chyba na fajnym pomyśle wyjściowym, o którym na razie mówić nie mogę, na pomysłach na poszczególne wątki, niezłych dialogach. A spoko, fajny pomysl wyjsciowy. No, wierze. Scenami dzieliliśmy się po równo, na przekór zasadom, które obowiązują w tym fachu - zdradzają. Nie rozumiem. Nie ma zadnych wytycznych, co do tego, jak nalezy sie dzielic scenariuszem przy wspolpracy przeciez. Żulczyk jest spoko, choc "Slepnac od Swiatel" mnie jakos super nie porwało i wydaje mi sie, ze szum wokół niego jest troche przegięty. Ale lubi komiksy, amerykańskie kino i w ogole, wiec moze nie trzaśnie szmiry. RE: Zapowiedzi - PropJoe - 14-07-2015 (14-07-2015, 22:28)Crov napisał(a): Scenami dzieliliśmy się po równo, na przekór zasadom, które obowiązują w tym fachu - zdradzają. Może chodziło nie tyle o zasady, co zwyczajowy podział obowiązków, że na przykład ktoś rozpisuje "drabinkę" a ktoś na jej podstawie dialogi, czy coś. A o pomyśle może wyjściowym i innych szczegółach pewnie rzeczywiście nie mogą mówić na razie. Inna sprawa, że w takim razie jaki sens mówić w ogóle. Też daje Żulczykowi minimalny kredyt zaufania. Wygląda na gościa brzydzącego się żenadą w wystarczającym stopniu. O ile nie ma kredytu we frankach, można liczyć, że przynajmniej scenariusz będzie na przyzwoitym poziomie. Jedyny problem to, wiadomo, TVN. Coś tam słyszałem/czytałem, że chcą robić trochę ambitniejsze rzeczy, jakieś kryminały w planach i inne cuda. Zobaczymy. RE: Zapowiedzi - Gal Anonim - 14-07-2015 (14-07-2015, 22:59)PropJoe napisał(a): A o pomyśle może wyjściowym i innych szczegółach pewnie rzeczywiście nie mogą mówić na razie. Inna sprawa, że w takim razie jaki sens mówić w ogóle.No wlasnie o to mi chodzi. Po co jakis wywiad, skoro nic w nim nie mozna powiedziec poza "no, pisalismy razem scenariusz, tak, wymyslalismy go tez razem". Zulczyk to stosunkowo znane nazwisko, jak na pisarza, ale nie sadze, by nagle sie ludzie podekscytowali, ze ktos w Polsce robi serial w oparciu o scenariusz wspoltworzony przez niego. RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 19-07-2015 Nie wiem czy tu pasuje: Cyfrowa rekonstrukcja "Janosika" i zastąpienie jakiegoś serialowego chłamu innym serialowym chłamem: http://film.onet.pl/wiadomosci/odswiezony-janosik-i-serial-ktory-zastapi-w-tvp-blondynke-flesz-filmowy/1et0bx Niepotrzebne pytanie o oczywistej odpowiedzi: Czy odnowiony Janosik będzie wydany na DVD/Blu Ray? Nie. RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 20-07-2015 RE: Zapowiedzi - Pelivaron - 21-07-2015 Niby znowu choroba, do tego nieuleczalna, ale kurczę - Tomasz Kot w obsadzie i wiem, że na pewno to zobaczę. RE: Zapowiedzi - Gal Anonim - 15-08-2015 Zwiastun zmontowany tragicznie (te bziumkanie i chóry, łotafak), ale to w Polsce normalne. Sam film moze bedzie ciekawy, szkoda, ze ciezko skumac o co chodzi po tym, jak zmontowany jest zwiastun. Czy mam oczekiwac, ze polowa filmu to beda gadajacy kolesie w garniakach, czy thriller o zyciu płatnego zabójcy, czy co? Chaos, kurfa. RE: Zapowiedzi - Hitch - 15-08-2015 Bromski za "Uwikłanie" ma u mnie dozgonne votum nieufności. RE: Zapowiedzi - Mierzwiak - 15-08-2015 Ej, ale chociaż plansze z napisami są profeszynal (lens flary!) a korekcja barwna zapatrzona w Holyłud. Wyrabiamy się :) RE: Zapowiedzi - Gal Anonim - 15-08-2015 Nie no, same ujecia wygladaja nawet jak z prawdziwego filmu. Tylko zwiastun jest skleciony jak kompletna amatorszczyzna. RE: Zapowiedzi - Viddy Well - 05-09-2015 Trochę tu Smarzowskiego, trochę klimatu rewelacyjnego "Chrztu" tego samego reżysera. Całkiem fajne kino się zapowiada. :) RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 09-09-2015 Wygląda to jak Teatr Telewizji. Aktorstwo strasznie suche i posysa, wstawki potomka niepotrzebne (dokument to jakiś?) i wypowiedzi eksperta spoileruje koniec Pileckiego (dziex za odkrycie wszystkich niespodzianek jakie mogą czekać na widza). W sumie wystarczy zobaczyć cały trailer i w sumie wiadomo jak będzie szła fabuła. RE: Zapowiedzi - Gal Anonim - 09-09-2015 Wow, wyglada jak jakies intro do starej gry, gdzie w filmikach graja aktorzy. Tak mi sie kojarzy. RE: Zapowiedzi - Mierzwiak - 09-09-2015 Wizualnie przypomina mi gówno, na jakie trafiłem ostatnio w TV, a mianowicie serial o Annie German. RE: Zapowiedzi - Gal Anonim - 09-09-2015 (09-09-2015, 13:22)OGPUEE napisał(a): Wygląda to jak Teatr Telewizji. Aktorstwo strasznie suche i posysa, wstawki potomka niepotrzebne (dokument to jakiś?) i wypowiedzi eksperta spoileruje koniec Pileckiego (dziex za odkrycie wszystkich niespodzianek jakie mogą czekać na widza). W sumie wystarczy zobaczyć cały trailer i w sumie wiadomo jak będzie szła fabuła.Ano tak. Bo to fabularyzowany dokument. Ze zwiastuna ciezko to wywnioskowac, bo wywiady wchodza z dupy. Wiec fabula nie ma co sie ekscytowac. Ale tworcy maja szacun, bo film powstal z crowdfundingu, a nie z PISF: http://projektpilecki.pl/ RE: Zapowiedzi - Gal Anonim - 19-09-2015 (15-08-2015, 12:33)Crov napisał(a): Zwiastun zmontowany tragicznie (te bziumkanie i chóry, łotafak), ale to w Polsce normalne. Sam film moze bedzie ciekawy, szkoda, ze ciezko skumac o co chodzi po tym, jak zmontowany jest zwiastun. Czy mam oczekiwac, ze polowa filmu to beda gadajacy kolesie w garniakach, czy thriller o zyciu płatnego zabójcy, czy co? Chaos, kurfa. Dla mnie to, co pisze ziomek to oczywista beka i paranoja, ale po chu dawac niesławną już ustawkę u Olejnik, jeżeli nie chce się czegoś tym pokazać? Zwłaszcza jeżeli film ma ogolnie pro-systemowy wydźwięk. ;) ![]() W sumie to zabawne, że kiedyś robiło się filmy sensacyjne walące w system (mam na myśli "Psy" :)), a teraz robi się te promujące system. Kasa z PISFu pewnie droższa teraz. RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 24-09-2015 Karolak strike back i zachęca widza? Muzyka niedopasowana (w sumie by pasowała, gdyby kamera i jakoś były lepsze), taniocha udająca epickość (Tajemnica Sagali czy WOW były lepiej zrealizowane), a w jednym momencie bohater Karolaka nie ma wąsa. RE: Zapowiedzi - Gal Anonim - 29-09-2015 diversion end sie robi RE: Zapowiedzi - Gal Anonim - 25-10-2015 W 18-19 minucie Agencki troche o dzialaniu PISFu: RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 06-11-2015 Bagiński przy "Wiedźminie" będzie współpracował z Hollywood. http://kultura.newsweek.pl/w-hollywood-powstanie-film-o-wiedzminie-tomasz-baginski-rezyserem,artykuly,373474,1.html Cytat:Sean Daniel Company będzie reprezentować polskie studio w pozyskiwaniu środków na produkcję filmu. To firma znana m.in. z produkcji serii „Mumia” i nowej wersji filmu historycznego „Ben-Hur”, którego premierę zaplanowano na 2016 rok. Poczekamy, zobaczymy... |