Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


- Khet - 13-12-2009

Halo 3, albo ostatni Resident chociażby - polecam najpierw przetestować na demie, ze znajomymi grało się nam świetnie.


- simek - 13-12-2009

X360 w sensie? Gearsy dwójka mają o ile dobrze pamiętam całą kampanie w co-opie na splicie. Forza 3 w splicie jest miodna(a, no to nie jest co-op:P ale warto zagrać), no i jeszcze moje prywatne zboczenie, co-op, który ubóstwiam, czyli CoD:WaW i tryp Nazi-Zombies, albo CoD:MW2 i special-ops.

Residenta to ja po 5 minutach wyłączyłem, nie trawie tej gierki.


- Anonymous - 13-12-2009

"Resident Evil 5"? Rany, ciągle w to gram i ta gra jest cudowna!
Niesamowicie grywalna, szalenie urozmaicona, z fantastyczną grafiką i świetnie udźwiękowiona, do tego bardzo dobry scenariusz, choć tu bez rewelacji.
Minusem tej gry jest strasznie trudny początek (masy zombie i mało amunicji), więc łatwo się zniechęcić. Ale potem - czysta poezja. Jedna z najlepszych gier w jakie w życiu grałem. Prawie tak dobra jak "Dead Space".
Do tego jeszcze jedno małe arcydzieło: poziomy w podziemnym, zrujnowanym miejście starożytnej cywilizacji. Czysty Indiana Jones.


- military - 14-12-2009

Jakuz: Gearsy 1 i 2, Halo 3, ODST, Left 4 Dead, Kane & Lynch.


- Jakuzzi - 14-12-2009

simek napisał(a):no i jeszcze moje prywatne zboczenie, co-op, który ubóstwiam, czyli CoD:WaW i tryp Nazi-Zombies

No wlasnie pogrywalem ostatnio z kumplem w CoD:WaW w trybie co-op (Nazi-Zombies tez, choc przechodzenie fabuly fajniejsze) i tak nam sie spodobalo, ze postanowilismy poszukac innych gier. ;)

Czy w MW2 tez mozna przechodzic fabule w trybie co-op?

Swoja droga jak zobaczylem, ze w Gearsy i Kane&Lynch mozna grac na split screenie, to sie naprawde ucieszylem. ;)


- Tyler Durden - 14-12-2009

W MW2 to zdaje się tylko jest seria różnych zadań do zaliczenia w trybie co-op (ale ponoć całkiem wkręcających). A co do listy tytułów, w które można pograć we dwóch, należy oczywiście dodać jeszcze "Army of Two" i jego przyszłoroczny sequel.

Cytat:"Resident Evil 5"? Rany, ciągle w to gram i ta gra jest cudowna!
Kto by się kiedyś spodziewał, że będziesz się tak zachwycał jakąś konsolową grą... :)


- simek - 14-12-2009

MW2 - brak co-opa w kampani, tylko spec-opsy, czyli po porstu mapki z kampani na ktorych masz mniej wiecej wybić każdego na mapie.


- Luis Cyfer - 15-12-2009

no kurde, czas najwyższy - Gameplay z Red Dead

http://www.gametrailers.com/video/gameplay-series-red-dead/59978

boskie:)


- Jakuzzi - 15-12-2009

Kapitalnie to wyglada. Wyjdzie ta gra takze na pieca? Pewnie jesli tak, to z roczna obsuwa, tak jak przy GTA.


- military - 15-12-2009

Graficznie nie umywa się do Juarez, jeśli chodzi o Gameplay wygląda jak kalka Gun. Zero oryginalności... ale to w sumie dobrze. Solidnych, nieudziwnionych gier westernowych nigdy za wiele. Choć osobiście wolałbym Gun 2.


- simek - 15-12-2009

Wow, elegancki ten RDR! Co rzadkie w obecnych trailerach/gameplayach gierek, ten wcale nie jest wyjebany graficznie/silnikowo czy coś, tylko miażdży klimatem, muzą. Najbardzie jestem ciekawy historii, Rockstar umie dowalić do pieca, a jeśli przenosi akcje na dziki zachód to mogą z tego powstać same dobre rzeczy. Oby to wyszło na PC.


- Jakuzzi - 15-12-2009

military napisał(a):Graficznie nie umywa się do Juarez

Bez przesady.


- Mental - 16-12-2009

Red Dead Redemption... moje oczy ejakulują łzami rozkoszy. wild westu nigdy nie za wiele. od tej gierki wprost tchnie przestrzenią i wolnością. jak tylko wyjdzie, na 100% obadam. to będzie pierwsza giera, w którą popykam od czasów Deadly Shadows.


- military - 16-12-2009

Jakuzzi napisał(a):Bez przesady.

Oczywiście że tak (mowa o Bound in Blood) - ale to oczywiste, w końcu gra z otwartym światem musi iść na większe kompromisy niż liniowy FPS.


- Gal Anonim - 16-12-2009

military napisał(a):Graficznie nie umywa się do Juarez, jeśli chodzi o Gameplay wygląda jak kalka Gun. Zero oryginalności... ale to w sumie dobrze. Solidnych, nieudziwnionych gier westernowych nigdy za wiele. Choć osobiście wolałbym Gun 2.
Kalka Gun? Przecież RDR to nic więcej, jak GTA IV na dzikim zachodzie, a że Gun "przekalkował" GTA... ;) Już po tym fragmencie można powiedzieć, że gra znacznie bardziej rozbudowana niż Gun, bo Rockstar robi. :) Zapowiada się ekstra. Fajnie, że dają wolność wyboru i można decydować czy chce się mordować i rabować.


- military - 16-12-2009

Nie mówię, że jest inaczej.:) Ale obawiam się, że Rockstar rozbuduje grę aż do przesady. Będzie możliwość przypakowania, kupowania strojów, urządzania domu, gotowania, chodzenia na randki, pracowania na kolei, wypiekania chleba... Przez takie głupoty zniechęciło mnie GTA, bo właściwej gry w tej grze było może z 40%. Dodatki powinny być dodatkami, a nie dominującymi elementami.


- Gal Anonim - 16-12-2009

Pewnie, w GTA zawsze jest dużo do roboty poza fabuła, nawet pierdół (jak widać zmiana stroju tutaj też będzie), ale to tylko pogłębia immersję w świecie gry. Nie można powiedzieć, że R* nie przykłada się do głównej części gry - akcja i fabuła w GTA IV, choć przez niektórych krytykowana za to, że jest za długa (sic!), to jest na naprawdę wysokim poziomie. Wszystkie minigry (jakieś granie w bilard, kręgle, etc.), randki, stroje - to tylko dodatki, które mają urozmaicić zabawę. Także nie ma się co martwić takimi rzeczami. Rockstar nie zawiódł robiąc nowe GTA i nie zawiódł robiąc dodatki do niego. Myślę, że nie zawiedzie i teraz.


- military - 16-12-2009

Jeżeli tylko fabuła nie będzie robiła dziwacznych wygibasów, żeby tylko pomieścić wszystkie ograne chwyty z westernów, to będę tą grą bardzo usatysfakcjonowany.:)

BTW: Czy ktoś wie, czy powstały jakieś "extra missions" do ściągnięcia w Juarez 2?


- Gal Anonim - 16-12-2009

military napisał(a):BTW: Czy ktoś wie, czy powstały jakieś "extra missions" do ściągnięcia w Juarez 2?
http://en.wikipedia.org/wiki/Call_of_Juarez:_Bound_in_Blood#Downloadable_content

Czyli jeszcze poczekasz na dodatkowe misje.


- military - 16-12-2009

Tak, cóż... I tak trzeba jeszcze przejść grę Thomasem.:) Swoją drogą w BiB są najlepsze sikrety do zebrania, jakie widziałem w grach.

Tak w ogóle nie uważacie, że bohater RDR jest jakiś taki... metro?:) Może to już zwykłe czepialstwo, bo nadzieje z tą grą wiążę duże, ale w porównaniu do zakazanych mord Cole'a z GUNa, Jamesa z Outlaws czy Raya z Juarez, to jego twarz wygląda jak Legolasa.