![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
- Khet - 13-12-2009 Halo 3, albo ostatni Resident chociażby - polecam najpierw przetestować na demie, ze znajomymi grało się nam świetnie. - simek - 13-12-2009 X360 w sensie? Gearsy dwójka mają o ile dobrze pamiętam całą kampanie w co-opie na splicie. Forza 3 w splicie jest miodna(a, no to nie jest co-op:P ale warto zagrać), no i jeszcze moje prywatne zboczenie, co-op, który ubóstwiam, czyli CoD:WaW i tryp Nazi-Zombies, albo CoD:MW2 i special-ops. Residenta to ja po 5 minutach wyłączyłem, nie trawie tej gierki. - Anonymous - 13-12-2009 "Resident Evil 5"? Rany, ciągle w to gram i ta gra jest cudowna! Niesamowicie grywalna, szalenie urozmaicona, z fantastyczną grafiką i świetnie udźwiękowiona, do tego bardzo dobry scenariusz, choć tu bez rewelacji. Minusem tej gry jest strasznie trudny początek (masy zombie i mało amunicji), więc łatwo się zniechęcić. Ale potem - czysta poezja. Jedna z najlepszych gier w jakie w życiu grałem. Prawie tak dobra jak "Dead Space". Do tego jeszcze jedno małe arcydzieło: poziomy w podziemnym, zrujnowanym miejście starożytnej cywilizacji. Czysty Indiana Jones. - military - 14-12-2009 Jakuz: Gearsy 1 i 2, Halo 3, ODST, Left 4 Dead, Kane & Lynch. - Jakuzzi - 14-12-2009 simek napisał(a):no i jeszcze moje prywatne zboczenie, co-op, który ubóstwiam, czyli CoD:WaW i tryp Nazi-Zombies No wlasnie pogrywalem ostatnio z kumplem w CoD:WaW w trybie co-op (Nazi-Zombies tez, choc przechodzenie fabuly fajniejsze) i tak nam sie spodobalo, ze postanowilismy poszukac innych gier. ;) Czy w MW2 tez mozna przechodzic fabule w trybie co-op? Swoja droga jak zobaczylem, ze w Gearsy i Kane&Lynch mozna grac na split screenie, to sie naprawde ucieszylem. ;) - Tyler Durden - 14-12-2009 W MW2 to zdaje się tylko jest seria różnych zadań do zaliczenia w trybie co-op (ale ponoć całkiem wkręcających). A co do listy tytułów, w które można pograć we dwóch, należy oczywiście dodać jeszcze "Army of Two" i jego przyszłoroczny sequel. Cytat:"Resident Evil 5"? Rany, ciągle w to gram i ta gra jest cudowna!Kto by się kiedyś spodziewał, że będziesz się tak zachwycał jakąś konsolową grą... :) - simek - 14-12-2009 MW2 - brak co-opa w kampani, tylko spec-opsy, czyli po porstu mapki z kampani na ktorych masz mniej wiecej wybić każdego na mapie. - Luis Cyfer - 15-12-2009 no kurde, czas najwyższy - Gameplay z Red Dead http://www.gametrailers.com/video/gameplay-series-red-dead/59978 boskie:) - Jakuzzi - 15-12-2009 Kapitalnie to wyglada. Wyjdzie ta gra takze na pieca? Pewnie jesli tak, to z roczna obsuwa, tak jak przy GTA. - military - 15-12-2009 Graficznie nie umywa się do Juarez, jeśli chodzi o Gameplay wygląda jak kalka Gun. Zero oryginalności... ale to w sumie dobrze. Solidnych, nieudziwnionych gier westernowych nigdy za wiele. Choć osobiście wolałbym Gun 2. - simek - 15-12-2009 Wow, elegancki ten RDR! Co rzadkie w obecnych trailerach/gameplayach gierek, ten wcale nie jest wyjebany graficznie/silnikowo czy coś, tylko miażdży klimatem, muzą. Najbardzie jestem ciekawy historii, Rockstar umie dowalić do pieca, a jeśli przenosi akcje na dziki zachód to mogą z tego powstać same dobre rzeczy. Oby to wyszło na PC. - Jakuzzi - 15-12-2009 military napisał(a):Graficznie nie umywa się do Juarez Bez przesady. - Mental - 16-12-2009 Red Dead Redemption... moje oczy ejakulują łzami rozkoszy. wild westu nigdy nie za wiele. od tej gierki wprost tchnie przestrzenią i wolnością. jak tylko wyjdzie, na 100% obadam. to będzie pierwsza giera, w którą popykam od czasów Deadly Shadows. - military - 16-12-2009 Jakuzzi napisał(a):Bez przesady. Oczywiście że tak (mowa o Bound in Blood) - ale to oczywiste, w końcu gra z otwartym światem musi iść na większe kompromisy niż liniowy FPS. - Gal Anonim - 16-12-2009 military napisał(a):Graficznie nie umywa się do Juarez, jeśli chodzi o Gameplay wygląda jak kalka Gun. Zero oryginalności... ale to w sumie dobrze. Solidnych, nieudziwnionych gier westernowych nigdy za wiele. Choć osobiście wolałbym Gun 2.Kalka Gun? Przecież RDR to nic więcej, jak GTA IV na dzikim zachodzie, a że Gun "przekalkował" GTA... ;) Już po tym fragmencie można powiedzieć, że gra znacznie bardziej rozbudowana niż Gun, bo Rockstar robi. :) Zapowiada się ekstra. Fajnie, że dają wolność wyboru i można decydować czy chce się mordować i rabować. - military - 16-12-2009 Nie mówię, że jest inaczej.:) Ale obawiam się, że Rockstar rozbuduje grę aż do przesady. Będzie możliwość przypakowania, kupowania strojów, urządzania domu, gotowania, chodzenia na randki, pracowania na kolei, wypiekania chleba... Przez takie głupoty zniechęciło mnie GTA, bo właściwej gry w tej grze było może z 40%. Dodatki powinny być dodatkami, a nie dominującymi elementami. - Gal Anonim - 16-12-2009 Pewnie, w GTA zawsze jest dużo do roboty poza fabuła, nawet pierdół (jak widać zmiana stroju tutaj też będzie), ale to tylko pogłębia immersję w świecie gry. Nie można powiedzieć, że R* nie przykłada się do głównej części gry - akcja i fabuła w GTA IV, choć przez niektórych krytykowana za to, że jest za długa (sic!), to jest na naprawdę wysokim poziomie. Wszystkie minigry (jakieś granie w bilard, kręgle, etc.), randki, stroje - to tylko dodatki, które mają urozmaicić zabawę. Także nie ma się co martwić takimi rzeczami. Rockstar nie zawiódł robiąc nowe GTA i nie zawiódł robiąc dodatki do niego. Myślę, że nie zawiedzie i teraz. - military - 16-12-2009 Jeżeli tylko fabuła nie będzie robiła dziwacznych wygibasów, żeby tylko pomieścić wszystkie ograne chwyty z westernów, to będę tą grą bardzo usatysfakcjonowany.:) BTW: Czy ktoś wie, czy powstały jakieś "extra missions" do ściągnięcia w Juarez 2? - Gal Anonim - 16-12-2009 military napisał(a):BTW: Czy ktoś wie, czy powstały jakieś "extra missions" do ściągnięcia w Juarez 2?http://en.wikipedia.org/wiki/Call_of_Juarez:_Bound_in_Blood#Downloadable_content Czyli jeszcze poczekasz na dodatkowe misje. - military - 16-12-2009 Tak, cóż... I tak trzeba jeszcze przejść grę Thomasem.:) Swoją drogą w BiB są najlepsze sikrety do zebrania, jakie widziałem w grach. Tak w ogóle nie uważacie, że bohater RDR jest jakiś taki... metro?:) Może to już zwykłe czepialstwo, bo nadzieje z tą grą wiążę duże, ale w porównaniu do zakazanych mord Cole'a z GUNa, Jamesa z Outlaws czy Raya z Juarez, to jego twarz wygląda jak Legolasa. |